Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

poniedziałkowy dodatek praca

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 12:11
    znów się wkurwiam, pamiętam jak to było 2 lata temu gdy przez rok szukałem i teraz od miesiąca znowu.. gazetka w rączki...
    ja tego nie rozumiem w 40 milionowym kraju nie ma miejsca dla młodego inżyniera znającego jako tako dwa języki...
    wszędzie tylko ogłoszenia dla fryzjerek, murarzy, prostytutek, akwizycja...
    dziś zadzwoniłem w pare miejsc ( rzekomo praca biurowa ) to albo szukają młodej atrakcyjnej dziewczynki, nieważne co potrafi ( widocznie nie ma pracować głową, a jeżeli już głową , to nie mózgiem , ale ustami)
    albo zamiast pracy biurowej słyszę "zapraszamy wszystkich na spotkanie dzisiaj ..." (dzwoniłem 2 rzy jako wykształcowny i jako "po zawodówce") - kolejna "masówka" naganiających na akwizycję... ogłoszenie do hurtowni... a mnie pytają czy mam prawo jazdy (nie mam) i samochód i gotów jestem jeździć i znajdować klientów...
    czy w tym cholernym kraju nie ma nic poza fryzjerami ( widziałem niedawno kartkę na jednym z "salonów piękności" zachęcającą "szanownych kljętów" do wstąpienia, murarzami (pewnie malującymi na świeży tynk), no i "odwaznymi młodymi dziewczynami" ???
    jak szedłem 7 lat temu na politechnikę, to mi mówiono, że wykształcenie rzecz ważna, że "tiry na tory" pójdą... jak na zachodzie, ekologiczny transport, kolejnictwo, ważna logistyka... mówili "po co się kształcić na prawnika i informatyka, ich jest przepełnienie"... ale co z tego...
    mój jeden kolega już 2 lata jest bez pracy...
    czy gdzieś są jakieś inne ogłoszenia (oprócz konstruktorów architektów) dla osoby po studiach ???
    Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka