Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w Multilesson - lektor języka włoskiego

04.01.19, 15:29
    cześć jestem Lektorem języka włoskiego ostatnio wydzwaniają do mnie ze startupu Multilesson, mówiąc że poszukują lektorów nauczania indywidualnego. Kojarzycie może firmę, ktoś z was miał z nimi jakieś doświadczenia itp ?
    Obserwuj wątek
      • jozwe57 Re: praca w Multilesson - lektor języka włoskiego 26.11.19, 23:10
        Tak. Prowadziłem lekcje. Wszystko było w porządku przez kilka m - cy, jeśli chodzi o płatności. Od sierpnia nie mam zapłacone, przewałem prowadzenie zajęć i czekam, bo rzekomo .......tłumaczenie mają dość skomplikowane. Nie zamierzam jednak, w razie czego , darować zarobionych pieniędzy. Jest to dla mnie dość pokaźna kwota. Jestem zdziwiony, dlaczego poszukują nowych nauczycieli, skoro póki co, nie są wypłacalni.
        • aniecka Re: praca w Multilesson - lektor języka włoskiego 27.11.19, 22:07
          Podobna historia u mnie, brak zapłaty za zajęcia z października. Na pieniądze za listopad też nie ma co liczyć. Dziś dzwoniłam tam kolejny raz. Powiedziano mi w ubiegłym tygodniu, że pieniądze będą na koncie dziś. Rzecz jasna ich tam nie było. I nowa wiadomość: pieniądze może będą za jakiś czas, a może po Nowym Roku. Zastanawiam się, czy nie powinniśmy się zebrać i złożyć pozwu zbiorowego... Ja swoim uczniom też odmówiłam zajęć. Powiedziałam, co się stało. Byli bardzo zaskoczeni, choć jednej osobie coś tam obiło się już o uszy. Też będą starali się to wyjaśnić. Najgorsze jest to, że tu są dwie grupy poszkodowanych: lektorzy i uczniowie, którzy dostali te kursy w ramach swojej "odprawy" - kanał... Są też inni lektorzy na innej stronie o tym piszący :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka