Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  praca w Multilesson - lektor języka włoskiego

  04.01.19, 15:29
  cześć jestem Lektorem języka włoskiego ostatnio wydzwaniają do mnie ze startupu Multilesson, mówiąc że poszukują lektorów nauczania indywidualnego. Kojarzycie może firmę, ktoś z was miał z nimi jakieś doświadczenia itp ?
  Obserwuj wątek
   • jozwe57 Re: praca w Multilesson - lektor języka włoskiego 26.11.19, 23:10
    Tak. Prowadziłem lekcje. Wszystko było w porządku przez kilka m - cy, jeśli chodzi o płatności. Od sierpnia nie mam zapłacone, przewałem prowadzenie zajęć i czekam, bo rzekomo .......tłumaczenie mają dość skomplikowane. Nie zamierzam jednak, w razie czego , darować zarobionych pieniędzy. Jest to dla mnie dość pokaźna kwota. Jestem zdziwiony, dlaczego poszukują nowych nauczycieli, skoro póki co, nie są wypłacalni.
    • aniecka Re: praca w Multilesson - lektor języka włoskiego 27.11.19, 22:07
     Podobna historia u mnie, brak zapłaty za zajęcia z października. Na pieniądze za listopad też nie ma co liczyć. Dziś dzwoniłam tam kolejny raz. Powiedziano mi w ubiegłym tygodniu, że pieniądze będą na koncie dziś. Rzecz jasna ich tam nie było. I nowa wiadomość: pieniądze może będą za jakiś czas, a może po Nowym Roku. Zastanawiam się, czy nie powinniśmy się zebrać i złożyć pozwu zbiorowego... Ja swoim uczniom też odmówiłam zajęć. Powiedziałam, co się stało. Byli bardzo zaskoczeni, choć jednej osobie coś tam obiło się już o uszy. Też będą starali się to wyjaśnić. Najgorsze jest to, że tu są dwie grupy poszkodowanych: lektorzy i uczniowie, którzy dostali te kursy w ramach swojej "odprawy" - kanał... Są też inni lektorzy na innej stronie o tym piszący :(
   • jozwe57 Re: praca w Multilesson - lektor języka włoskiego 03.05.20, 10:02
    Juz kiedys chyba do Ciebie pisałam na temat Mulilesson. Teraz mamy taka sytuację, że od X.2019 nie mam zaplacone za lekcje, to jest 900 zł, bo w ktoryms momencie przerwalam pracę i chwala Bogu. Przez cały czas zapewniano mnie, że jak wyjasnia się jakies ich sprawy, otrzymam zaplatę najpóźniej w maju i wrócę do pracy. Rozmowa była okraszona komplementami pod moim adresem. Teraz otrzymalam propozycje ugody, abym zgodziła się przyjąć 1/2 z 900 zł. Wyobraź sobie, ile zarobią, jeżeli mieli dziesiątki takich jak ja. Nie wiem co mam zrobić, bo nie wiem, jak skontaktować się z innymi lektorami, aby poznać ich opinię.

    Pozdrawiam.

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka