Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Praca za 1000 - tylko po znajomości????????????

  02.06.19, 05:20
  Czy pracę da się mieć w tym padole tak jak w Ameryce tylko przez networkingi, stackexchange, polecenia, zgrupowania, freelancerstwo i inne trendy. Człowiek k. chce normalnie k. tylko pracować byle gdzie, nauczyć się byle czego. Człowiek chcę żyć na przedmieściach daleko w komunałce, kawalerce. Przeżyć to życie, pracować po 16 godzin/6 dni w tygodniu. Nie na jakiś umowach o dzieło za 700 zł mięsiecznie. Po prostu w normalnie ubezpieczonej pracy. Ja byłem listonoszem, magazynierem i co pracuje… wysyłając CV po 8 godzin dziennie z Nokią w ręku. A jak idę gdzieś to jestem oszukany i są jakieś szemrane oferty pracy typu liczarz.
  Jaki kraj do emigracji? Niemcy - dużo oszustów, Francja się nie nadaje (widocznie nikt nie chce uczciwie zatrudniać ludzi bo wszyscy są źli, mają tam solidny kodeks pracy 700-stronny - tak powinno być), Hiszpania - koniec Europy, Szwecja? - praca dla maluczkich czy tylko dla inwestorów?
  Da się żyć bez pracy w MOPRze - ośrodku pomocy społecznej?
  I wogóle praca powinna być zorganizowana tak. Urząd pracy zatrudnia dla firm ludzi, a nie prezes. Dokumentacje firmy prowadzone przez skarbówke. Wszędzie kamery (w domach też). Prace społeczne dla wszystkich jakkolwiek się da.
  Przecierpieć piekło i zdechnąć. Ludzie są tylko źli. Ćpanie jest, nepotyzm i nic się nie da. Dobrzy pogineli, nikt nikomu nie daje fundamentów, człowieka za niewinność czekają tylko drzwi bez klamek. Nie wiem każą za to że jest się głodnym i niewyspanym. Nie znam się na niczym. Ludzi przede wszystkim nie znam, jestem lalusiem sobie spokojnym. Nie należy używać alkoholu, przemocy, a żyć normalnie po prostu ogółem, nolife.
  I ogólnie chciałem się też wypowiedzieć na temat sytuacji w kraju. Obywateli jest pod dostatkiem, nie potrzeba . Tylko jakoś pracy nie ma wogóle żadnej dla techników dla nikogo chyba. Nie ma pracy dla IT, biurowej, marketingowej zwyczajnej od ręki. Może dla medyków, chemików, biologów (za granicą)...
  Bo nie wiem jakie męki mnie czekają, bo młody jeszcze. Należy się korzyć tylko, nic się nie da zrobić, internet nadaje się do formatu tak jak wszystko. Samo zło i tyle. Nienormalni antyspołeczni ludzie. I bogaci schizy dostają a nikt im na rączki nie patrzy. Tak to właśnie jest.
  No to nie jest hejt tylko normalne pytanie szczere ludzkie.
  Obserwuj wątek

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka