Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Pracodawca wstawia ogloszenie o pracy na Twoje sta

23.01.20, 16:55
    Witam, postaram sie krotko opisac moją sytuacje
    Pracuje w firmie zarzadzanej w autokratyczny sposob- Szef ma zawsze racje i kazdym z nas steruje ręcznie. To rodzi stresy, nieustannie dostajemy wszyscy mailowe badz slowne sprostowania i niewywiązaniu sie z obowiązków itp

w związku z moim stanowiskiem był problem tego typu ,że nie było dla mnie dostatecznego obłożenia pracą więc nałozono na mnie szereg zadan totalnie niezwiazanych z moim stanowskiem. Martwy okres skonczyl sie po jakichs 4 miesiacach i zaczely sie problemy. Mimo zostawania po godzinach i wytezonej pracy nie moglem na czas i rzetelnie wszystkiego wykonac. Trabilem o tym mojemu przelozonemu ale ten jest kierownikiem tylko na papierze (patrz wyzej- wszystkim i kazdym rzadzi szef)
    Zacząłem się stawiac i wykazywać szczegolow w raportach ile czasu zajmują mi poszczegolne zadania i alarmowac rowniez jemu ze po ozywieniu produkcji nie wyrabiam sie ze wszystkim.
    Wielokrotnie bylem stawiany jako wzór nieudolnego i roszczeniowego pracownika. tu istotne chyba jest to ze wiekszosc pracownikow zostaje po godzinach regularnie chociaz nie ma za to placone- ja tez nie

Pewnego dnia na popularnym serwisie pojawily sie 3 ogloszenia do naszej firmy, w tym na moje stanawisko. Moj przelozony skwitowal to krotko czyms w rodzaju `przykro mi ale szef kazał`.

dodam ze w miedzyczasie z pracy zrezygnowaly 2 osoby na ktore nie zatrudniono nikogo nowego a ja legitymuje sie ponad 5cio letnim dostawdczeniem i wyszktalceniem kierunkowym, Firma zatrufnia jakies 400-450 osob

zlozylem wypowiedzenie lecz moj pracodawca nie chce mnie puscic za porozumieniem tylko wymaga mojej obecnosci przez caly miesieczny okres wypowiedzenia oraz wdrozenia nowego czlowieka. Sytuacja jest dla mnie o tyle niewygodna ze trafila mi sie okazja innej pracy w zaprzyjanionej firmie ale tam mam czas na podjecie pracy do polowy lutego

Jestem wsciekly i nie wiem jak z tego wybrnąć. Prosze o porady
    Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka