Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Zarabiam mniej niż współpracownicy

  14.10.21, 16:05
  Pracuję na produkcji bukietów w holandii od ponad pół roku. Bardzo dobrze mi idzie, jestem chwalona przez moje bandowe, że jestem jedną z tych osób, które robią najładniejsze bukiety i najszybciej. Od czasu do czasu wykonuję dodatkowe czynności, których inni nie robią, bo nie potrafią lub im się po prostu nie chce.
  Ostatnio pojechałam na kilka tygodni urlopu i podczas nieobecności bandowa załatwiła wszystkim z mojej bandy podwyżkę. Wszystkim prócz mnie. Nie wiem dokładnie czemu. Druga "szefowa" była zdziwiona, że ja jedyna nie dostałam premii, a ja sobie tłumaczyłam, że dlatego bo byłam na urlopie.
  Tak więc zagadałam w tej sprawie, bo czuję się gorzej niż współpracownicy, którzy więcej zarabiają. Bandowa poszła załatwić do biura i wyszło na to, że musiałam po prostu czekać.
  Tak więc czekałam miesiąc, aż w końcu się upomniałam i w tym przypadku sama Pani z biura powiedziała, że na pewno dostanę i już mi załatwiają.
  Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że dostałam nową umowę z wyższą stawką za godzinę, a po tygodniu dostałam wypłatę z niższą stawką. Kiedy zwróciłam się do biurowej, to ta mi powiedziała, że mam czekać, bo z jakiegoś powodu wycofali mi premię, ale załatwiają żeby mi przywrócili, a ja mam znowu czekać.
  Szkoda że kiedy byłam na urlopie, to ludzie z pracy dostali podwyżkę 2 tygodnie po tym jak bandowa im załatwiła i to nawet te osoby, które pracują krócej ode mnie i robią mniej. Po prostu WSZYSCY.
  Nie mam na pieńku z bandową, ani nikim innym. Jak wspomniałam - bandowe mnie chwalą, a ogółem jestem lubiana w pracy. A ja po prostu lubię tę pracę i jest mi teraz przykro... nie wiem co mam zrobić. Czy zaufać, że dadzą mi zasłużoną premię, czy po prostu dać sobie spokój... a najlepiej się zwolnić przez nierówne traktowanie.
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka