Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy !!!!!!

10.06.05, 13:01
    Widze, ze wlasnie pojawily sie linki w naglowku forum, ladnie rozbite na dam prace i szukam pracy.
    Na odnosnych forach sa opublikowane zasady publikacji prawidlowych postow.
    Obserwuj wątek
      • losiu4 Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! 10.06.05, 19:33
        faktycznie, pomysł niegłupi :) wyborcza najwyraźniej zmadrzała... A Ty,
        Krzysztofie bierz wakat, bom ja niestety niekoniecznie dyspozycyjny...

Pozdrawiam

Losiu
        • krzysztofsf Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! 10.06.05, 21:55
          losiu4 napisał:

> faktycznie, pomysł niegłupi :) wyborcza najwyraźniej zmadrzała... A Ty,
          > Krzysztofie bierz wakat, bom ja niestety niekoniecznie dyspozycyjny...

Ze mna tez roznie bywa - moze nawet prace dostane (?), natomiast sadze, ze w zwiazku z zalozeniem forow ogloszeniowych, moderacja tutaj pozostanie wylacznie w gestii adminow GW - polaczona z przenoszeniem na fora ogloszeniowe. Znikla zreszta nawet informacja o poszukiwaniu moderatora.

> Pozdrawiam
          >
          > Losiu

pzdr
          Krzysztof
          • Gość: abc Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 22:35
            nie wiem gdzie to jest jeszcze w internecie nie jestem kumata jak to znalezc
            • krzysztofsf Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! 10.06.05, 22:39
              Gość portalu: abc napisał(a):

> nie wiem gdzie to jest jeszcze w internecie nie jestem kumata jak to znalezc

pod nazwa niniejszego forum "praca" jest taka ramka..........
              • Gość: eagleeye Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.05, 08:59
                krzysztofsf powiedział :
                "
                (...) Ze mna tez roznie bywa - moze nawet prace dostane (?)
                "
                hihi :) powiem szczerze ze skorzystalem z jednego zamieszczonego tam ogloszenia, zobaczymy jak bedzie.
      • jabbur Re: Brawo za fora ogloszeniowe dam/szukam pracy ! 12.06.05, 14:17
        Dziękujemy za zauważenie...
        Tylko pamiętajcie: ogłoszenia piszcie tam, nie tutaj.
        Mniej pracy dla nas, mniej stresu dla Was ;]
        j/a

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka