Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Ile zarabia kierownik budowy?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 19:42
    Nie wiem, czy tak mi powiedza. Zreszta ie ma w zwyczaju pytac gdzie co i za
    ile:) Finanse mnie nie interesowły. Ale jesli chodzi o place to jednak trzeba
    wiedziec. Najpierw bez uprawnien, a potem z uprawnieniami, napewno jest
    roznica w placy. Na odpowiedz mam 2 miesiace:)) Dzieki za info:)
    Obserwuj wątek
      • andrejwww Re: Ile zarabia kierownik budowy? 14.09.05, 19:44
        po pierwsze zapomni o życiu rodzinnym, bo jako osoba nadzorująca prace
        budowlane będziesz musiała praktycznie całe dnie tam siedzieć, kto wie czy i
        nie w nocy, jeżeli prace będą trwały.Dostaniesz zapewne zadaniowy czas pracy,
        nie unormowany ewidencją czasu pracy.Płace? od 1500 zł do 3000 zł.
          • andrejwww Re: Ile zarabia kierownik budowy? 14.09.05, 19:58
            " A budowa mozna rozporzadzac z
            >
            > daleka no telefonem, jedzie sie przed budowa, w razie czegos tam i po. Takze
            > wiem jak to wyglada:)"

Oj chyba nie wiesz skoro tak piszesz.Kierownik budowy to cholernie
            odpowiedzialne i bardzo ważne stanowisko.Bowiem głównie od ciebie zależy jak te
            prace będą przebiegać i jak szybko i sprawnie zostaną one zakończone.Do twoich
            obowiązków nie będzie należało jeżdzenie przed budowe, ale będziesz musiała
            podpisywać wiele papierów, analizować projekty, nadzorować pracowników budowy i
            załatwiać wiele tysięcy innych spraw.Będziesz musiała pisać raporty,
            sprawozdania, bacznie przyglądać się postępom na budowie, a co ważne do twoich
            obowiązków będzie głównie należał nazdór nad pracownikami.Swojego zastępce
            będziesz musiała rozliczać z efektów pracy, swoich ludzi będziesz musiała
            motywować do pracy itd.

jeżeli uważasz że jedzie sie przez budowe w razie czegoś to powodzenia w pracy.

• Gość: Marika Re: Ile zarabia kierownik budowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 20:08
              andrejwww napisał:

> " A budowa mozna rozporzadzac z
              > >
              > > daleka no telefonem, jedzie sie przed budowa, w razie czegos tam i po. Ta
              > kze
              > > wiem jak to wyglada:)"
              >
              > Oj chyba nie wiesz skoro tak piszesz.Kierownik budowy to cholernie
              > odpowiedzialne i bardzo ważne stanowisko.Bowiem
              wiem, bo kumpel pracuje a ja znim:) I wiem jak to wyglada:) Jak cos awansuje na
              jego miejsce:)

Bowiem głównie od ciebie zależy jak te
              >
              > prace będą przebiegać i jak szybko i sprawnie zostaną one zakończone.Do
              twoich
              > obowiązków nie będzie należało jeżdzenie przed budowe, ale będziesz musiała
              > podpisywać wiele papierów, analizować projekty, nadzorować pracowników budowy
              i
              >
              > załatwiać wiele tysięcy innych spraw.Będziesz musiała pisać raporty,
              > sprawozdania, bacznie przyglądać się postępom na budowie, a co ważne do
              twoich
              > obowiązków będzie głównie należał nazdór nad pracownikami.Swojego zastępce
              > będziesz musiała rozliczać z efektów pracy, swoich ludzi będziesz musiała
              > motywować do pracy itd.
              >
              > jeżeli uważasz że jedzie sie przez budowe w razie czegoś to powodzenia w
              pracy.
              >

ok, ale pracownicy wiedza co robic bo wszytsko mowi sie przed i widiz sie na
              projekcie:)
        • Gość: Justyna Re: do Mariki IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 15.09.05, 09:38
          Dobra rada jeśli doświadczenie do tej pory miałaś skromne. Wszystkiego trzeba
          dopilnować samemu. Ty odpowiadasz za budowę przez szefem a nie pracownicy.
          Pracownik wykonuje polecenia i sam siebie nie będzie poganiał. Mam zamiar na
          wiosne budować własny dom z ekipą budowlaną i nie wyobrażam sobie pozostawić
          wszystkiego w ich rękach. jak Ty sobie to wyobrażasz, że będziesz siedziała w
          cieplutkim biurze a oni tam jak grzeczne i pracowite mrówki będą pobijać
          rekordy w stawianiu idealnego domu. O nie ma tak dobrze. właśnie do tego
          zatrudniani sa tacy ludzie jak Ty, którzy miedzy innymi patrzą na ręce
          budowniczym czy nie partolą pracy i to Ty będziesz tłumaczyć się z blędów z i
          opóźnień :)
          Pozdrawiam
          • Gość: Marika Re: do Mariki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 18:24
            Gość portalu: Justyna napisał(a):

> Dobra rada jeśli doświadczenie do tej pory miałaś skromne. Wszystkiego trzeba
            > dopilnować samemu. Ty odpowiadasz za budowę przez szefem a nie pracownicy.
            > Pracownik wykonuje polecenia i sam siebie nie będzie poganiał. Mam zamiar na
            > wiosne budować własny dom z ekipą budowlaną i nie wyobrażam sobie pozostawić
            > wszystkiego w ich rękach. jak Ty sobie to wyobrażasz, że będziesz siedziała w
            > cieplutkim biurze a oni tam jak grzeczne i pracowite mrówki będą pobijać
            > rekordy w stawianiu idealnego domu. O nie ma tak dobrze. właśnie do tego
            > zatrudniani sa tacy ludzie jak Ty, którzy miedzy innymi patrzą na ręce
            > budowniczym czy nie partolą pracy i to Ty będziesz tłumaczyć się z blędów z i
            > opóźnień :)
            > Pozdrawiam

Kierownik budowy to również kierownik od robót instalatorskich. Nazywa się tak
            samo. A Wy kojarzycie go z budową domów. On wspołpracuje z budownictwem, ale
            nie buduje domów, a instalacje. Ma prościej. Bowiem on opracowuje projekt, a
            jak nie, to zatwierdza istniejący. projekt to jak dekalog, pracownicy robia tak
            jak zaostało policzone, pokazane itd. No i co firma to inne obyczaje.
            Pracownicy tez nie są sobie równi. Kierownik nie jets znimi cały czas, bo
            czesto doglada 2-3 robot. Albo opracowuje kolejna oferte. Zawsze wydaje
            polecenia pracownikom rano, pzed wyjazdme na budowe np montujemy wentylator itd.
            • sebyl Re: do Mariki 15.09.05, 22:08
              Kobito to Ty mylisz pojęcia - kierownik budowy to kierownik budowy. Ten co opisujesz to kierownik robót instalacyjnych lub kierownik robót elektrycznych.
              Z tego co opisujesz w tych postach to mam wrażenie ,że chodzi Ci o prace dodtkowe jako kieronik(jakiś tam) w firmie która nie zatrudnia na etat kierownika, tylko na zlecenie na konkretną budowę - ale i tu wszystko się da dopuki nic się nie stanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka