Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sp. z o.o. a pracownicy

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 30.09.02, 21:05
    No i stalo się. Spółka w ktorej pracowalem, hmm chyba zostala sprzedana.
    A mianowicie firma X wykupila firme Z. Obecnie jestem zatrudniony w firmie x.
    Nie otrzymalem wypowiedzenia, ani nie zostalem poinformowany przez zarząd
    spółki o zmianach. Wiem tylko tyle, że siedziba społki jest jeszcze kilka
    dni - co pożniej nie wiem. Pracownicy z najniszych szczebli zostali
    poinformowani dosłownie za pietnaście dwunasta że jeżeli nie przyjma warunków
    nowej firmy mogą sie pozegnac z praca. Waruki jak wiadomo najnisza placa itd.
    Nie zostaly utrzymane tamte warunki jakie mieli dodychczas. Mnie osobiście
    nie przyjmą z powodów - mają wlasna kadre kierowniczą. Wiec zostaje w społce
    bez siedziby, nie mam pensji, brak urlopu itd. LUDZIE CO MAM ZROBIĆ ???
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zbigniew Re: Sp. z o.o. a pracownicy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.09.02, 21:36
        Gość portalu: Zaniepokojony napisał(a):

> No i stalo się. Spółka w ktorej pracowalem, hmm chyba zostala sprzedana.
        > A mianowicie firma X wykupila firme Z. Obecnie jestem zatrudniony w firmie x.
        > Nie otrzymalem wypowiedzenia, ani nie zostalem poinformowany przez zarząd
        > spółki o zmianach. Wiem tylko tyle, że siedziba społki jest jeszcze kilka
        > dni - co pożniej nie wiem. Pracownicy z najniszych szczebli zostali
        > poinformowani dosłownie za pietnaście dwunasta że jeżeli nie przyjma warunków
        > nowej firmy mogą sie pozegnac z praca. Waruki jak wiadomo najnisza placa itd.
        > Nie zostaly utrzymane tamte warunki jakie mieli dodychczas. Mnie osobiście
        > nie przyjmą z powodów - mają wlasna kadre kierowniczą. Wiec zostaje w społce
        > bez siedziby, nie mam pensji, brak urlopu itd. LUDZIE CO MAM ZROBIĆ ???

Wal do konkurencji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka