Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w biurze tłumaczeń

31.01.06, 10:32
    ostatnio ukazało sie ogłoszenie o pracy w biurze tłumaczeń- czy kros wie, na
    czym polega praca i ile można zarobić. Moze ktoś był na takiej rozmowie-
    napiszcie gdzie i jakie warunki- chciałabym spróbowac ale nie wiem, czy
    warto??
    Obserwuj wątek
      • jsolt Re: Praca w biurze tłumaczeń 31.01.06, 10:45
        azja200 napisała:

> ostatnio ukazało sie ogłoszenie o pracy w biurze tłumaczeń- czy kros wie, na
        > czym polega praca i ile można zarobić. Moze ktoś był na takiej rozmowie-
        > napiszcie gdzie i jakie warunki- chciałabym spróbowac ale nie wiem, czy
        > warto??

nie rozumiem co ty piszesz w ogóle - praca w biurze tłumaczeń może polegać na
        tłumaczeniu, korekcie, prowadzeniu sekretariatu, myciu kibli, odbieraniu
        telefonów, szukaniu klientów, wycieraciu kurzu z biurek itp itd...
          • jsolt Re: Praca w biurze tłumaczeń 31.01.06, 11:11
            azja200 napisała:

> chodzi o coś dla mnie niejasnego tj koordynatora zleceń translatorskich???

tym bardziej nie rozumiem - dlaczego chcesz aplikować na stanowisko, którego
            nawet nazwa jest dla Ciebie niejasna?!?
              • jsolt Re: Praca w biurze tłumaczeń 31.01.06, 12:03
                azja200 napisała:

> bo spełniam wszystkie wymagania :-) i dramatycznie potrzebuje roboty

ok:)
                koordynator jak to koordynator, koordynuje...:) prawdopodobnie dostaniesz kilku
                klientów biura, którzy będą dzwonić bezpośrednio do ciebie w przypadku potrzeby
                np. przetłumaczenia dokumentu. Znajdujesz tłumacza, zlecasz, odbierasz robotę,
                po korekcie wysyłasz do klienta. To tak w skrócie
                  • jsolt Re: Praca w biurze tłumaczeń 31.01.06, 12:23
                    azja200 napisała:

> ok, brzmi nieźle. A nie wiesz ile mozna można zarobić-spodziewam sie pytania
                    > ile chciałaby Pani u nas zarabiać i nie chcę sie wygłupic w żadną stronę

nie mam najmniejszego pojęcia, zawsze wychodziłam z założenia, że zarobić możńa
                    tyle, ile ktoś jest skłonny za naszą pracę zapłacić. Pomyśl, ile jest ci
                    potrzeba, żeby godnie przeżyć miesiąc, i żebyć po kilku tygoniach nie narzekała
                    jak mało płacą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka