Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

zarobki na stanowisku asystentki zarządu -KRK

IP: *.chello.pl 25.04.06, 11:20
    jakie są zarobki _asystentki zarządu_ w Krakowie
    - w dużej
    - w bardzo dużej
    firmie międzynarodowej?

Zarząd składa się z 3 prezesów :)
    Doświadczenie - niewielkie ale bdb znajomość jęz. angielskiego, niemieckiego i
    bardzo podstawowy francuski.

obowiązki: standard plus obsługa biura, tłumaczenia

Orientuje sie ktoś? Może ktoś z rekrutujących?:)

Obserwuj wątek
      • Gość: kluseczka Re: zarobki na stanowisku asystentki zarządu -KRK IP: *.chello.pl 25.04.06, 11:22
        acha, takie też są wymagania:
        język niem i ang
        dodatkowym plusem ma być doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Gość: kluseczka Re: zarobki na stanowisku asystentki zarządu -KRK IP: *.chello.pl 26.04.06, 10:46
        naprawdę nikt nie wie?

no a przynajmniej - W BARDZO DUŻEJ FIRMIE :)
        • Gość: ja:) Re: zarobki na stanowisku asystentki zarządu -KRK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.06, 11:03
          nie wiem jak w baaardzo dużej ale wiem jak w nowrmalnej wielkości. Oststnio poszukiwałam pracy i byłam na kilku interview. Propozycje absolutnie nie do zaakceptowania od 1000 do 1300 netto. Oczywiście duże wymagania i najczęściej zakres obowiązków bardzo rozległy. Wszyscy wiemy , że utrzymanie się samodzielne za taka kasę i raczej marne perspektywy na coś więcej, jest nie bardzo mioozliwe, zwłaszcza, że należy równiez w takiej pracy wyglądać, bo przecież poszukują atrakcyjnej osoby. Oczywiście wszystko kwestią gustu ale na wygląd asystentki trzeba trochę więcej wydać niż np nie obrażając nikogo, pracując w kiosku ruchu. Teraz już mam pracę, po 4 miesiącach poszukiwań i ok 15 spotkaniach. Mam 1500netto na okresie próbnym ale już wiem, że po nim ok 300zł więcej. I stanowisko nazywa się inaczej ale generalnie robię to co do asystentki równiez należy, z tym że bardziej w stronę księgowości i kadr. Firma zatrudnia ok 25 osób w moim oddziale a w sumie ok 50. Jest w trakcie reorganizacji ale pewnie ilośc osób będzie rosła:) więc jest szansa że i kasy trochę więcej skukcesywnie będzie wpadać. Czego i innym zyczę:))
          • Gość: ego Re: zarobki na stanowisku asystentki zarządu -KRK IP: 62.111.139.* 28.04.06, 19:32
            up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka