Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Polskie redaktorki z Limerick

18.05.06, 17:10
    "Pokazujemy Irlandczykom, że jesteśmy tacy sami" - o nie, tylko nie tacy sami
    jak Polacy... W końcu chcę tam stąd wyjechać!
    Obserwuj wątek
      • alkmax Skandal ! 18.05.06, 17:26
        Dlaczego komentarze do tego artykułu zostały ucięte i przerzucone do innego
        forum??? Zasadniczy wątek na forum GW dotyczący tego artykułu znajduje się tutaj:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=42012553&v=2&s=0
        • lmblmb Re: Skandal ! 18.05.06, 19:07
          alkmax napisał:

> Dlaczego komentarze do tego artykułu zostały ucięte i przerzucone do innego
          > forum??? Zasadniczy wątek na forum GW dotyczący tego artykułu znajduje się tuta
          > j:
          >

Nie, tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=42049823&a=42049823
      • rafal.sliwa Re: Polskie redaktorki z Limerick 18.05.06, 19:13
        cytuje ,, od dwóch lat mieszkają w Limerick w południowo-wschodniej Irlandii
        (stąd pochodzą limeryki!).'' i juz sie pogubiłem!!!!!!!! niewiedziałem ze w
        irlandii sa dwa limeriki!!!!!!!!!! bo z tego co wiem i co widziałem i nawet tam
        dzis byłem a byłem nawet we wtotek i jutro tez bede to ta cudna miejscowosc
        jest w połódniowo-zachodniej czesci jeżeli nawet nie rzec ze w zachodniej
        panowie redaktorzy zbierajcie dane nie mijajace sie z prawda!!!! pozdrawiam
        kierowca z 1,5 stazem
      • Gość: my dla was Re: Polskie redaktorki z Limerick IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 27.06.06, 13:11
        to wy napisalyscie ze jemy labedzie? :>
        a tak w ogole to ta cala irlandia to wielka sciema, nie ma tu siana, zapierd...
        nawet 12 miechow zanim dostaniesz upragniona 10centowa podwyzka a potem ci
        powiedza ze jest jakis polaczek ktory cie podp***dolil i bedzie robic za mniej i
        co? jajco.
        jak zwykle polacy uslyszeli ze jest fajnie i przyjechali,rozjebali,zjedli
        wszystkie labedzie i zakupy robia tylko w lidlu bo przeciez za 1,5e masz 3kg
        kartofli to po co jesc cos wiecej i jak odloza 1000euro to spie..ja kupic
        poloneza z 98` :>
        czy do was narodzie moj ukochany nie dociera ze wszedzie gdzie sie zwalicie to
        musicie wszystko popsuc. be be nu nu nie wolno juz do irlandi a najlepiej to
        wszyscy wyp****alac bo juz mnie w*rwia ze nie moge pogadac sobie po angielsku bo
        slysze albo polski albo suahili i co? i **uj; w banku mozesz zalozyc konto nie
        wiedzac ze bank po angliesku to i bank po polsku...ehh gadac mi sie nie chce o
        tych wszystkich wiesniakach ktorzy tu przyjechali tylko po to zeby przeliczyc
        kazdego centa na grosza i wola spedzic caly dzien w centrum handlowym LIDL bo
        najtaniej niz np...??? no i wlasnie co?
        ludzie tu nie ma co robic!!! nie ma zycia dla gruoy wiekowej od 18 do 36 lat,
        gdzie sie nie ruszysz to same wieloryby albo paszkwile z afryki.
        i tak najwieksza zwala ze cala irlandia sie cieszy ze przyjezdzaja polacy a tak
        naprawde na kazdym kroku czujesz sie dyskryminowany i ponizany bo w polsce to
        misie polarne, bo my jemy labedzie, bo my zarabiamy mniej niz social
        welfare....jakies pytania? chetnie odpowiem
        email: myszka@mymeteor.ie
        i wyp****dalac stad jeszcze raz mowie zanim bedzie za pozno i zrobicie z tego
        kraju 2ga ojczyzne skorumpowanych obszczymurkow bez matury w rzadzie iehhh
        walcie sie na ryjki smierdzace azbestem obiboki!!!
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka