Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jak napisać list motywacyjny...

IP: *.4web.pl 21.05.06, 19:18
    Co zawrzeć w liście motywacyjnym aplikując na stanowisko asystenta w katedrze
    na prywatnej wyższej uczelni. Nie potrafię napisać...
    Obserwuj wątek
      • Gość: patapata Re: jak napisać list motywacyjny... IP: *.os1.kn.pl 21.05.06, 19:25
        Przejrzyj wymagania na tym stanowisku, a nastepnie napisz cos, co by
        świadczyło, że spełniasz te wymagania.
        (napisz to niesztampowo, jakoś ciekawie, nie tak wprost)
        Dodaj trochę o sobie- ze jestes lojalny, pracowity, sumiennie wypełniasz
        obowiązki etc etc i gotowe.
        Jak chcesz to mogę Ci pomoc napisać cos fajnego, ale musiałbyś podrzucić więcej
        szczegółow- przynajmniej wymagania
        • Gość: mi Re: jak napisać list motywacyjny... IP: *.4web.pl 21.05.06, 19:52
          wymagania są standardowe czyli lojalność, dyspozycyjność, dobra oragnizacja
          pracy... chodzi o to że nie wiem jak uargumentować że chcę być asystentem
          naukowym w katedrze pedagogiki. Jestem już 2 lata po studiach, starałam się
          zostać na uczelni państwowej ale nie było etatów, więc zajęłam się nauczaniem
          angielskiego, ale cały czas myślę o rozwoju właśnie na ścieżce naukowej... nie
          wiem co napisać żeby nie wyglądało to banalnie
          • Gość: patapata Re: jak napisać list motywacyjny... IP: *.os1.kn.pl 21.05.06, 22:28
            > Takich cech jak lojalnosc, sumiennosc, pracowitosc i innych (np. punktualnosc
            > czy uczciwosc) sie nie pisze, bo to rozumie sie samo przez sie...

Niby tak powinno być, ale czy w rzeczywistości wszyscy ludzie są lojalni,
            pracowici, uczciwi itd?
            A pracodawca nie wie, czy kandydat posiada własnie takie cechy, więc może warto
            parę takich słów zawrzeć.
            Powinny one być oczywiście zgodne z rzeczywistością ;))
            Pozdr.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka