Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Szukasz dodatkowego dochodu?

IP: *.kat.cdp.pl 15.04.03, 21:31
    Jeśli szukasz dodatkowego dochodu to odezwij się! Tu nie chodzi o akwizycje
    ani o przedstawicielstwo handlowe. to konkretna propozycja. Ale napisz
    najpierw cos o sobie...Być może będę miała coś dla Ciebie. dMb woman
    Obserwuj wątek
      • daffne Re: Szukasz dodatkowego dochodu? 15.04.03, 21:58
        Gość portalu: dMb napisał(a):

> Jeśli szukasz dodatkowego dochodu to odezwij się! Tu nie chodzi o akwizycje
        > ani o przedstawicielstwo handlowe. to konkretna propozycja. Ale napisz
        > najpierw cos o sobie...Być może będę miała coś dla Ciebie. dMb woman
        -------------
        Witaj:)
        Nie mam pojecia co moglabym powiedziec o sobie ,lubie cos robic lecz nie ma pracy. Nie chce pisac o sobie samych superlatyw , bo to inni mnie oceniaja , ja sama siebie nie moge.Wiem , ze w pracy jestem sumienna i lojalna.I wiem rowniez , ze brakuje mi pieniedzy na zycie i chcialabym cos robic aby nie biedowac.
        Nie wiem co jeszcze moglabym dodac....
        Jakby nie bylo to i tak dziekuje nawet za to , ze mnie przeczytasz .
        Pozdrawiam:)
          • Gość: :) Re: Szukasz dodatkowego dochodu? IP: *.acn.waw.pl 15.04.03, 22:50
            Gość portalu: cracovian napisał(a):

> Moze napisz co skonczylas i jakie masz doswiadczenie i umiejetnosci?

a moze Ty podasz jakis swoj adres e-mail (moze byc rezerwowy) to wtedy dowiesz
            sie co ja potrafie i jakie mam doswiadczenie. Na wszelki wypadek podaje moj
            adres zastepczy agatha84@go2.pl
            Jednoczsnie potencjalnych "harcownikow" informuje, ze w dniu 10 marca b.r.
            zmienily sie uregulowania prawne dotyczace mozliwosci przesylania ofert za
            posrednictwem m.in. poczty elektronicznej. W tej sytuacji, w trybie art. 10
            pkt 2 Ustawy z dnia 18.07.2002 "O swiadczeniu usług droga elektroniczna"
            informuje, ze spamowanie moze byc scigane na mocy obowiazujacego prawa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka