Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Proszę o informacje o firmie Jupiter

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 21:49
    WItam serdecznie, Mam pytanie, posiada ktos jakiekolwiek informacje na temat firmy Jupiter? która organizuje wyjazdy miedzy innymi do Venlo (Holandia) , mam jechac za dwa dni na pakowanie owoców i warzyw ale nie moge znalezc nic w necie co pozowlilo by mi sie upewnic co do uczciwosci firmy i warunków pracy itd.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Bruno Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: 83.168.72.* 22.05.08, 13:55
        Nie wiem czy polecać czy odradzać. Firma wypłaca ale czy wszystko.
        Ja dopiero zjechałam i choć umowa trwała 6 tygodni to w Polsce byłam
        już po 3.Opisze kilka mnie irytujących momentów z pobytu.
        Na początek na pokój czekaliśmy prawie 2 godziny, ale pocieszaliśmy
        się że było jeszcze wcześnie bo ci którzy przyjechali 3 dni przed
        nami zajechali do Holandii o 23 i zanim odwiedzili biuro to z czasem
        które oczekiwali na pokoje wyszła im 3 w nocy a na 5 do pracy. Hotel
        nie był aż tak straszny choć łazienka ze strony mojego skrzydła była
        odrażająca i choć można wytłumaczyć bałagan w hotelu tym że robią go
        sami mieszkańcy to naprawdę powinien być ktoś kto dopilnuje żeby
        było czysto. Hausmajster się do tego nie bardzo nadaje jest za
        spokojny a do tego chodzi od rana po piwie(codziennie).Gdy po prawie
        dwóch tygodniach dostaliśmy(oczywiście tylko do podpisania)wyczekane
        UMOWY się zaczęło. Mieszkanie za darmo stawka 5.75 tak mówił mi pan
        przez telefon a na umowie oczywiście po holendersku co już było dla
        całej grupy szokiem wypisane różne stawki za godzinę brutto ja
        miałam 6.55 ale koleżanka miała nawet 3.40 ,plus na ostatniej
        stronie dopisane iż za tydzień mieszkania jest do zapłaty od(w moim
        przypadku przy stawce 6.55)25-75 euro tyg. Ci co mieli 7.7 to nawet
        od 75 do jak dobrze kojarzę 125.No i chcieliśmy żeby wytłumaczyli
        nam dlaczego tak napisane i czemu mamy to podpisywać(odpowiedź
        brzmiała)nie czytać tylko podpisywać a to co w umowie to tak tylko
        napisane i że każdy ma 5.75 ci co dłużej to 6 a za mieszkanie nikt
        nie płaci. Tylko dlaczego w umowie było inaczej?Praca ciężka jeżeli
        chodzi o kobiety jak ktoś trafi na truskawki to niech nie słucha że
        gdzieś tam jest lepiej bo może brygadzista nie jest wymarzony ale
        praca bardzo lekka. Reszta to dźwiganie ciężkich skrzyń. Ja
        zjechałam bo nie było pracy większość ludzi siedziała nawet po
        tydzień w hotelu bo nazwozili tyle osób. Każdy przyjechał pracować a
        nie siedzieć. Miałam kontakt z ludźmi z Venlo bo ja mieszkałam w
        Ancer. Także dwóch chłopaczków żaliło się że choć pracowali
        identycznie co do minuty na tygodniowym rozpisce godzin jeden miał
        84h. a drugi 110h.(jak to możliwe)to nie był pojedyńczy przypadek. I
        nie ma do kogo z tym pójść. Jak to udowodnisz?Rozliczyli mnie chyba
        co do centa, ale jak ktoś daje im numer konta to lecą w jajo.
        Jeszcze to że wszystkiego nigdy do końca nie wypłacają tylko
        zaliczki dopiero przy rozliczeniu całość. Pozdrawiam wszystkich
        którzy chcą jechać. Chyba każdy musi sam spróbować bo jednym będzie
        pasować innym nie. Mi akurat nie.
      • Gość: Versace killa;-D Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.08, 23:06
        ludzie ta firma to ostatnie ogniwo agencji w venlo czyli najgorsza praca jaka
        moze byc.wogole smieszna ta firma jest.podobno tempo team jest spoko - niewiem
        nie probowalem ale same superlatywy jak slyszalem.jesli chodzi o jupiter to
        niektorym sie trafi spoko firma w ktorej beda miec stale prace i jak cicho
        siedza to maja git.ale tak naprawde ci ludzie(z jupitera) totalnie nie szanuja
        polakow i traktuja jak smieci....jak przychodzi co do czego to to
        wychodzi...mialem akcje ze duzo ludzi wraz ze mna nie mialo pracy i siedzialo w
        hotelu.okazalo sie ze jest jakas lista ludzi ktorzy maja wracac do polski<lol> i
        to wiekszosc ludzi przed terminem w ktorym rzeczywiscie mialy ustalony do
        wyjazdu.po prawie tygodniu przesiedzianym w hotelu...dzien przed ustalonym busem
        ktory mial nas zawiezc do polski ni z tad ni z owad wpada glowny szef o 12 w
        nocy wkur*iony na niewiadomo co i kaze sie nam pakowac i wypierd*lac z hotelu na
        ulice(czterem typom za nic)....potem majac juz rzeczy poza terytorium hotelu
        czekalem z innymi 'wyrzuconymi' przed hotelem ale wciaz na jego terytorium palac
        papieroska....szef wyszedl i zaczal mowic zeby isc na ulice poza
        terytorium...probujac z nim porozmawiac(zareczam ze chlop - jeb*ny turek jest
        ograniczony totalnie.po prostu nie da sie z nim rozmawiac....on jest panem a ty
        smieciem!-poza tym zero angielskiego tylko niemiecki)zaczal mnie odpychac i
        krzyczec zebym sie wynosil i w ogole.ja sie zdenerwowalem i tez krzyknalem zeby
        mnie nie dotykal i nie krzyczal ze nie potrzebuje jego popchniec zeby sie
        przemiescic poza teren a on juz z piescia i piana z ust ale widzialem ze nie ma
        odwagi mnie uderzyc, ale jego pracownik - jeb*ny turek 2 mial no i sie troche
        poobijalismy...na drugi dzien pojechalismy busem do domu po nocce spedzonej w
        furze ziomka;-D.taka to firma smieszna...lipna jak nazwa,no bo kto nazwalby
        swoja firme tak idiotycznie.poza tym zero prywatnosci.w nocy od 8 do gdzies
        pierwszej moze zawsze wejsc do pokoju szef hotelu jeb*ny turas 2 a jak sie nie
        otwiera na jego pukanie to ma uniwersalny klucz i wchodzi zobaczyc o co cho w
        pokoju.totalny babilon!niewiem po co mu to ale tak robi;-D,niby zeby nie palic w
        pokojach co est zabronione.ale w takim razie po co jest alarm jakby turek
        wystarczyl?;-Dhahaha.tak czy tak to nie powod zeby lamac kogos
        prywatnosc.rzeczywiscie nie mozna palic w hotelu bo sa alarmy i niby takie prawo
        ale np.typ co za hotel odpowiada-polak pali na lajcie i na pytanie dlaczego on
        pali jak nie mozna, mozna uslyszec odpowiedz:'ja moge'<lol> takze mozna sobie
        wyobrazic podejscie tych ludzi do ich pracownikow..jesli chodzi o rozna ilosc
        godzin to prawda!niektorzy maja full a niektorzy nie maja badz maja bardzo
        malo.jesli chodzi o hajs to wyplacaja wszystko a jak o czyms zapomna i sie
        konkretnie o to upomni w biurze to sie wszystko dostanie tyle ze 5.50/h a nie
        jak przez telefon mowili 5.75.warunki w hotelu strasznie lipne.smierdzi i brudno
        a poza tym za dupie totalne!niema naczyn ani sztuccow nawet!!!;-D.takze wybor
        nalezy do was ale poza tym ze sie wyplacaja do centa z zaklamanego 5.50 za h to
        jest to nedzny wybor jesli chodzi o prace za granica i mysle ze to co napisalem
        da wam jaki taki obraz tego co sie tam dzieje;-D.pozdro i powo.<aha i zaznaczam
        ze jestem 100% tolerancyjny, zero rasizmu i nigdy nie bylem do nikogo uprzedzony
        ale juz jestem do jeb*nych turasow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>
      • Gość: anonim jak wyplaca firma jupiter i jaka praca IP: *.pools.arcor-ip.net 20.04.09, 10:55
        nie moge narzekac na ta firme wyplaca wszystkie pieniadze chc jest tylko 6 euro
        na godzine w firmie jupiter mozna brac zaliczki co tydzien dojazdy do pracy sa
        busami jedyny minus z busa po pracy jest taki ze czeba dlugo na niego czekac
        mieszkania wiadomo sa brudne ale to wina tylko ludzi jak by dbali to by bylo
        czysto praca wiadoma jest ciezka zalezy tez jak ja ktos odbiera dla jednych jest
        lekko a dla drugich cierzko kierowcy busow sa wredni ale da sie z nimi zyc
      • miziumiziu Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter 05.05.09, 11:58
        Gość portalu: ralfik napisał(a):

> WItam serdecznie, Mam pytanie, posiada ktos jakiekolwiek informacje na temat fi
        > rmy Jupiter? która organizuje wyjazdy miedzy innymi do Venlo (Holandia) , mam j
        > echac za dwa dni na pakowanie owoców i warzyw ale nie moge znalezc nic w necie
        > co pozowlilo by mi sie upewnic co do uczciwosci firmy i warunków pracy itd.
        hehehe wy glupie polaki co wy tu piszeta za bzdury o dupczeniu sie o brudzie i
        smrodzie na hotelu przeciez to wy sami robicie nie kto inny wy glupie polki dupy
        dajecie a na hotelu ziolo jaracie piwsko chlejecie pozniej za browara sie
        sprzedajecie jak pochlejecie to to opie...dostajecie bo do pracy na kacu
        wstajecie a potem placzecie ze za malo godzin pracujecieTak tak glupie polaki wy
        sie nachlejecie i po katach sie tluczecie a durson to widzi i robi z waszymi
        panienkami mizi mizi wiec do kogo wy pretensje macie ze tak nisko upadacie Ja
        tam bylam i robilam i dobrze tam zylam dupy nie dawalam i sie nie sprzedawalam
        tylko pracy pilnowalam A wy zamiast zalic sie i plakac i chlac dniami i nocami
        wezcie sie do roboty i hotel posprzatajcie bo lewusy jedne nikt za was tego
        niezrobi to ze piszecie o tym syfie to piszecie o sobie bo nikt inny tam nie
        mieszka tylko wy idioci i tak naprawde to opisujecie sami siebie jakimi wy
        syfiarzami jestescie i brudasami ze kibla po sobie nie posprzatac jak tam ktos
        pisal ze taki syf ze nie da sie wejsc to kto ma za was to zrobic jurek z
        czestochowy jak znajdziecie matoly glupiego takiego co bedzie gluwno po was
        sprzatal to wtedy bedziecie zadowoleni???? A co do firmy to jak z nimi dobrze
        zyjesz to oni tez sa oki z pieniedzmi nie ma problemu i jak cos trzeba zalatwic
        to tez mozna sa jakies tam male niedociagniecia ale jak w kazdej firmie a tak
        naprawde to sami ludzie robia sobie problem bo tam gdzie duzo polakow to........
        • Gość: Jupiterowiec prawda o jupiterze:) IP: *.elblag.vectranet.pl 13.05.09, 19:01
          Robiłem w Jupiterze w tamtym roku na wakacje.Mieszkalem w Arcen:)Fakt,że syf,ale zależy na którym skrzydle mieszkasz.Na prawym masz czteroosobowe pokoje i łazienke(przyzwoita).Turasy fakt,jebią co popadnie:) Diter,hausmajster zajebisty ziom!Lubi piwko,czasem pokrzyczy,ale ogólnie jest spoko.Ślązak jak kogoś interere.Z robotą różnie.JAk trafisz na Van Hooren(Van horror)to krzyczą i poganiają,rzucają z miejsca na miejsce.No i z godzinami tak sobie.Packstation(pakistan) to mały obóz koncentracyjny,ale przynajmniej godziny są.GOPACK w eindhoven,robota zajebista.Spoko ludzie(portugale.polacy,holendrzy)atmosfera niemal rodzinna:) I godziny są.Zaraz obok Go-packu jest Scherpen-huizen.Robilem tam przez dwa tydzie.Tam sztuką jest udawanie,ze cos robisz bo roboty tam prawie nie ma:)Jest tam tylko kilka osob,zwierzchnicy(Polacy)zajebiste ziomy.Razem ananasy kra...yyy...organizowaliśmy:) Arcen(hotel)wiocha polozona w turystycznej okolicy.Niedaleko sklep(górka)i jeziorka,oboz kempingowy itp.Kilka km od Niemiec gdzie jezdzi sie na zakkupy.Kantyna z TV(teraz podobno i neta założyli:)Podsumowując:jesłi chcesz zarobic grubą kasę,nie pijesz,nie palisz i co najwazniejsze nie potyrafisz dogadac sie z ludzmi to odpusc sobie jupitera.Nie chodzi o to,zeby byc żulem czy alkoholikiem,ale czlowiekiem zrelaksowanym i otwartym na innych.Gdybym był pewien,że trafie na Go pack to bym tam znow pojechał:) Zreszta kto wie.A co do kasy to wszystko wyplacaja.Na start masz 5,5 euro na godzine.Ogolnie atmosfera przyjacielska.Czeste imprezki na hotelu itp:) Tak więc pozdrawiam przyszlych jupiterowców:)
          • Gość: True_ Pure oto prawda o jupiterze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.09, 11:17
            Witam
            oto prawda o Jupiterze. Napiszę najpierw o hotelu w Bad Arcen. To
            hotel o nazwie Robeek. Sam syf, ale idzie przeżyć. Najpierw
            dostajecie sztalkapy, następnie w zależności od Kiri idziecie do
            pracy, niekoniecznie od razu. Godziny w kratkę raz tak raz siak
            róznie jeden robi 25 drugi 45. Dojazd do pracy busem albo autobusem
            który prowadzi Zibi (zawsze opowiada jak mało zarabia i mało śpi-
            faktycznie widać to p0o jego oczach. No ale czego oczekiwać skoro
            nie spi czekając az ktos zapuka by kupic u niego papierosy i
            alkohol. Dorabia drugie 900 euro ze sprzedazy fajek i alkoholu.
            Ciekawe czy opłaca holenderskiego fiskusa, bo Zibi to największy
            sprzedawca w Bad Arcen. Zaliczki są wyplacane w biurze w Venlo.
            Jesli jednak ktos szanuje sie ze jest Polakiem narodowcem czy wogóle
            ma sie za Polaka niech lepiej tam nie jedzie. Opowiem o zakladach
            pracy ba moze nawet wstawie fotosy ktore zacheca amoze i nie do
            podjecia pracy przez biuro jupiter. Przejde teraz do samych zakladów
            pracy, mianowicie Van Hooren faktycznie jest to obóz nie lepszy od
            Auschwitz Birkenau, poganiają liniowi Polacy, spoko jest jeden
            Holender i 4 Polki , Gruzini czy wszhodni Grecy, Zon -wazy sie
            szpragi na stole bierze sie je z kola a pozniej ktos tez z koła
            pakuje fajna praca tam jest i ludzie wspaniali, pakistan nie do
            konca wiem czy to taki obooz faktycznie na ogorach idzie sie zmeczyc
            na kole przy pakowaniu, The greenery krrzyczą i podkręcaja tempo,
            Fortaplant szklarnie Rouwet pracuje się przy porach zimno i mokro
            woda leci po twarzy i kolanach ale jest super praca tez
            nienajciezsza bez wielkiego tempa. macie pytania piszcie na forum
      • sialter86 Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter 10.06.09, 16:16
        nie polecam tej firmy, warunki mieszkalne fatalne, pracy nien ma, szefem jest turek(wyrzucił nas z torbami na ulice poniewaz nie podobały nam się warunki mieszkalne). poniżej załączam linki filmików które przedstawiają warunki mieszkań.
        cz.1

www.youtube.com/watch?v=5XCYLdD5--0
        cz2

www.youtube.com/watch?v=kpXwzUV4ap4
        • Gość: I was there Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 13:15
          Zgadzam się warunki fatalne... Praca jest ale tylko dla wytrwałych
          dużo lizusów kabli, chlejusów i ćpunów... Trafiają się tam też
          normalni ale to wyjątkowa mniejszośc...
          Największą radochę ma tam chyba Durson....
          Diter tylko pije i pali... dziwie się, że nie padł tam jeszcze na
          zawał...
          Jak ktoś chce mieć wakacje przy minimalnym wkładzie finansowym... to
          polecam, ale zaszczepcie się wcześniej przeciwko malarii i
          tyfusowi...
          Osobiście nie polecam...
          PZDR
          P.S. Uważajcie na karaluchy
        • Gość: I was there Bad Arcen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 13:17
          Zgadzam się warunki fatalne... Praca jest ale tylko dla wytrwałych
          dużo lizusów kabli, chlejusów i ćpunów... Trafiają się tam też
          normalni ale to wyjątkowa mniejszośc...
          Największą radochę ma tam chyba Durson....
          Diter tylko pije i pali... dziwie się, że nie padł tam jeszcze na
          zawał...
          Jak ktoś chce mieć wakacje przy minimalnym wkładzie finansowym... to
          polecam, ale zaszczepcie się wcześniej przeciwko malarii i
          tyfusowi...
          Osobiście nie polecam...
          PZDR
          P.S. Uważajcie na karaluchy
      • Gość: True_Pure And If You Loves Stench, Noise and Pain-You must.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 23:01
        Ludzie jeszcze tam jeździcie mało wam doznań, przeżyć? aha to co mi
        sie przypomina od razu oddajecie dowody Dursonowi więc odda Wam je
        po tygodniu. Film zamieszcony w necie ukazuje prawdę. And If You
        Loves Stench, Noise and Pain- You must go to Bad Arcen :DDDD. Więc
        mówię Wam skinów tam nie ma prawdziwego Polaka ponieważ żaden Polak
        (skinhead) nie lubi brudu.
      • Gość: Życzliwy Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: *.centertel.pl 18.09.09, 13:22
        Firma to jedno wielkie dziadostwo jak nie chcesz zostać oszukany/a
        lepiej znajdź inne biuro. Nie polecam pracy w Venlo (Obozy pracy).
        Warunki okropne słyszysz tylko ("k..rwa szybciej, zapie..alaj nie
        jesteś tu na wczasach a do tego wielki mobing ze strony polaków
        ktorzy tam pracują od wielu lat). Napisze jeszcze o warunkach
        mieszkaniowych w Arcen które są bardzo nędzne (syf,brud,robactwo w
        pokojach,ćpuny,alkoholicy,złodzieje) House Majster Diter to
        najwiekszy Alkoholik pije pali przeklina i krzyczy .
      • Gość: były pracownik Re: Prawda o jupiterze IP: *.speed.planet.nl 15.01.10, 15:59
        firma jupiter jest niewypłacalna oszukuja i kłamią.Pracowalam tam wraz z moim
        chłopakiem kiedy przyszedł okres zimowy bylo mało pracy i wyrzucili nas do domu.
        kiedy pojechalismy na biuro upomniec sie o swoje pieniądze nawet nie chcieli nas
        słuchac iedy postraszylismy ich policja wyrzucic nas chcieli tego samego dnia na
        mróz i co najgorsze że z dzieckiem.Ja osobiście odradzam Każdemu!! pracy w tej
        firmie oszukuja i nie maja szacunu dla żadnego człowieka.Niedosyc ze oszukuja to
        warunki opłakane.Napewno nie można liczyc na jaka kolwiek opieke lekarska
        kompletnie na nic i na nikogo.Osobiscie pragne a zeby zamkneli ta firme a
        oszukanych osob jest mnustwo!!!!!
        • steven215 1,5 roku w jupiterze 19.01.10, 11:59
          w tej firmie pracowałem 1,5 roku z żona i wiekszosc co tu ludzie pisza to bzdury
          jakich mało.tego roku zima mielismy wyjechac do polski bo malo pracy bylo
          ,wszystko bylo zgloszone na biurze jak zawsze, wieczorem zobaczylem liste! do
          pracy i sie wrurzylem bo musialem isc do roboty kiedy juz zjazd byl zgloszony i
          madra kiri powiedziala ze my juz do tej firmy nie mamy powrotu a przeciez wiem
          ze ludzie na hotelu siedza i czekaja az ich wezma do pracy i tak tam jest a z
          kasa to nigdy nie mielismy problemow ale odradzam ta firme
        • Gość: XXX Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: 195.116.238.* 17.04.10, 01:04
          BYŁEM W FIRMIE Proszę o informacje o firmie Jupiter JEST TO TURECKA FIRMA
          POŚREDNIKIEM JEST POLAK OGŁASZA SIĘ W NTO JEST TO PRACA PRZY OWOCACH I WARZYWACH
          MIEJSCOWOŚĆ W VENLO WARUNKI MIESZKALNE SĄ STRASZNE NIE POLECAM TEJ FIRMY NIE MA
          TAM PRACY ŻĄDZA TURKI FIRMA NIE WYDAJE JAROGRAFUF OSZUKUJĄ JEST TAM BRUD
          STRASZNY PROSZĘ PO CZYTAĆ NA NECIE CO LUDZIE PISZA BYŁEM TAM I UCIEKŁEM JEST
          STRASZNIE GORZEJ NIZ W OBOZIE PRACY.
        • Gość: XXXXXX Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: 195.116.238.* 17.04.10, 01:06
          BYŁEM W FIRMIE Proszę o informacje o firmie Jupiter JEST TO TURECKA FIRMA
          POŚREDNIKIEM JEST POLAK OGŁASZA SIĘ W NTO JEST TO PRACA PRZY OWOCACH I WARZYWACH
          MIEJSCOWOŚĆ W VENLO WARUNKI MIESZKALNE SĄ STRASZNE NIE POLECAM TEJ FIRMY NIE MA
          TAM PRACY ŻĄDZA TURKI FIRMA NIE WYDAJE JAROGRAFUF OSZUKUJĄ JEST TAM BRUD
          STRASZNY PROSZĘ PO CZYTAĆ NA NECIE CO LUDZIE PISZA BYŁEM TAM I UCIEKŁEM JEST
          STRASZNIE GORZEJ
        • Gość: :) Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: *.speed.planet.nl 24.05.10, 12:41
          Jestem w Jupiterze 9 miesięcy i szczerze powiem rewelacji nie ma jeżeli
          chodzi o hotel w którym mieszkamy ale to tylko i wyłącznie winna tych którzy
          mają gdzieś czy bedzie czysto czy nie . Co do pracy no cóż jak ktoś
          przyjeżdża tu z nastawieniem na prace to praca bedzie oki fakt jest
          czasem cieżko bo robi sie długo ale zdarza się też że nie ma tyle
          pracy i odkąd tu jestem bylo naprawde malo dni w których nie byłam w
          pracy zalezy jak sie trafi w sezon . ludzie sa ok kierwocy też sa ok co do
          kasy no to wyplacaja co tydzien kase czasem terminy sie przesuwają
          ale ja nigdy nie mialam wiekszych problemów z kasa PO PROSTU JEST JEDNA
          ZASADA JESTES WOBEC NICH WPORZADKU ONI TEZ BEDA .... jak przyjeżdzają ludzie
          którzy maja ochote sie naje*ać zjarać i ogolnie na imprezke i oczekuja
          niewiadomo jaich luksusów to zawszee dla kazdego ta firma bedzie
          beznadziejna .... sa tu ludzie ktorzy mieszkaja po 2 3 5 lat i normalnie
          pracuja i zyja to chyba swiadczy o tym ze nie jest to taka fatalna firma
          czyż nie ale nie bede nikogo zmuszac jezeli komus zalezy to mozna bez
          problemu przywyknac do warunków trybu zycia i całego mechanizmu jupitera
          ......pzdr
      • Gość: ona 20 Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: 188.33.177.* 06.09.10, 15:44
        Na temat firmy "Jupiter" mozna powiedziec tylko jedno nie warto :) Byłam 2 miesiące tam w pracy i szczerze zarobilam tyle co na jedzienie i na powrot do domu. Pieniądze ktore odciągają za czipy faruch i wakacyjne do dzis nie zobaczyłam. Praca jak praca oby tylko była <jak inni piszą ciężką z nią nawet w sezonie> ludzie co tydzien nowi i siedzą na hotelu czekają na liste która jest wywieszana w godzinach od 22 do 24 z nadzieją by znalezc swoje nazwisko.Wiekszosc siedzi tygodniami i nie ma jak nawet wrucic do domu. Miszkałam na Arcen porażka Zadnego sklepu blisko jeden z 2 km na gorce jak go nazywają sklep dla urlopowiczow ktorzy przyjezdzają tam na wakacje nad stawik <jeziorko>he o tym calym hotelu juz nie wspominając płakac sie chce pokoje jak cele albo i gorzej pokoj dwu osobowy z jednym lozkiem jak w wojsku grzyb na scianach stoliczek jedno krzesełko i lodoweczka nie dzialająca szafa dwie deski z drągiem na wieszaki bez podłoża he a najwazniejsze jest to wejdziesz do takiej klity i jedyne co pozostaje sie polozyc i nie myslec ruszyc sie w nim po prostu nie ma gdzie. Kuchnia gorzej niz porazka woda w zlewach stoi nic umyc nic tam zrobic syf i ubustwo wchodząc tam odechciewa sie robić jedzenia. Prysznice bo oczywiście lazienek tam nie ma wiec 4 prysznice z ktorych w 2 tylko zimna woda w zadnym nie idzie sie zamknąc woda stoi cuchnie mezczyzni i kobiety razem. Niedaleko znajdują sie dwa kible jeden dla mezczyzn drugi dla kobiet zasyfiałe podpaski sie walają pety pod nogami. Nazwa tego uroczego miejsca to 13-dzielnica . Dla niektorych moze to cos powiedzieć. Ludzie jak ludzie zazwyczaj siedzą i piją dziewczyny same wchodzą do chlopakow do lozek. Wiec nie radze wysylac wlasnego chlopaka tam. Wyplate jak sie dostanie po 3 tygodniach to juz jest dobrze bo potem co tydzien sie ma.Ale zazwyczaj zawsze są jakies problemy albo numer konta sie zagubił albo znow cos. Co tu dodac nie zycze nikomu by tam trafił. Jak naprawde chcesz zarobic to nie jest firma dla ciebie.
      • Gość: gość Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter IP: 91.240.130.* 25.09.13, 22:02
        nie wybieraj się tam to obóz pracy dla frajerów,z dnia na dzień dowiadujesz się czy idziesz do pracy czy nie a za wszystko potrącają ci z wypłaty,chore takie potrącenia!zarobisz 50 euro za tydzień albo nie i wrócisz do domu. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!! zniszczyć takie firmy dorabiające się na biednych ludziach chcących zarobić grosza,bo w Polsce też się nie da.
      • kzz333 Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter 14.07.17, 18:42
        Stanowczo odradzam! To, co jest napisane na stronie firmy to stek bzdur- firmie daleko od profesjonalności, a o "wygodę pracowników" nie dbają w żaden sposób, pracy- co gorsza- też nie gwarantują.
        Wraz z trzema znajomymi kontaktowałyśmy się z osobą odpowiedzialną za rekrutację w Polsce- Pan W. M. obiecywał nam pewne zakwaterowanie w 4 osoby i gwarantował pracę w chłodni. To, co zostało nas na miejscu było dokładnym przeciwieństwem! Po około 16 godzinach jazdy zostałyśmy zostawione przez busiarzy w Baarlo, gdzie wraz z ok. 19 innymi osobami musiałyśmy czekać około godziny, aż ktoś w ogóle raczy wyjść i nas przyjąć, po czym zdziwiona koordynatorka oświadczyła, że "przysłali za dużo ludzi" i ona nie ma dla nas miejsca. Ponury żart okazał się być prawdą- wcisnęli nas do małych saloników do domków zajętych przez innych pracowników i kazali czekać na przyjazd szefowej. Wreszcie ok. godz. 15 przenieśli nas w inne miejsce- i tu niespodzianka- miałyśmy spać po dwie osoby na pojedynczym łóżku (90 cm) w pokoju zajętym przez kogoś innego, kto pojechał na urlop- na łóżku była nawet pościel tej osoby. Po 4 dniach pobytu nie byli nadal w stanie zapewnić nam normalnego zakwaterowania ani pracy. Zadzwoniłyśmy do tamtejszego biura i Pani poinformowała mnie, że sami nic nie wiedzą i nie mogą zagwarantować mi pracy, ponieważ to nie zależy od nich- jak to więc możliwe, że w Polsce słyszałyśmy zupełnie coś innego? Pani zapytała o nazwisko koordynatora i stwierdziła, że nie może obiecywać takich rzeczy jak pewne godziny pracy (była mowa o 50-55 godzinach tygodniowo) skoro nawet oni na miejscu nie mogą tego zapewnić. Tyle tylko, że to już ich problem, jeśli nie potrafią się między sobą dogadać ilu potrzeba im pracowników i ile osób można wysłać z Polski to dla mnie firma ta jest NIERZETELNA i NIEUCZCIWA.
        Przejazd w obie strony kosztował mnie 280 zł + 75 euro, nie mówiąc o pieniądzach wydanych na prowiant i potrzebne artykuły higieniczne.

Podsumowując:
        - to, co obiecywał Pan odpowiedzialny za rekrutację w Polsce nie ma związku z rzeczywistością, po prostu zostałyśmy oszukane- firma nie zapewniła nam ani pewnego zakwaterowania, ani pracy!
        - przez cały pobyt tam nikt się z nami nie skontaktował i nie udzielił jakiejś pewnej i konkretnej informacji;
        - zamiast zarobić, do Polski wróciłam na minusie.

Jeśli ktoś z czytających zdecyduje się jechać do pracy za granicę- proszę, nie dajcie się oszukać jak ja i inne osoby, które jechały z nami, sprawdźcie czy źródło jest wiarygodne i zastanówcie się 10 razy, bo na prawdę szkoda i pieniędzy i nerwów na nieuczciwe firmy jak Jupiter.
        • tnsgroup Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter 06.06.18, 11:13
          Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Dziękujemy za wszystkie komentarze. Wyjaśniamy: godzin pracy nie brakuje, trwa sezon i każda para rąk jest mile widziana. Obecnie oferujemy pracownikom darmowy transport do zakładu, a osobom, które nie mają jeszcze 20 lat zapewniamy mieszkanie gratis. Co więcej, w naszej firmie jest możliwość pracy i zakwaterowania w parach. Działamy na linii Polska-Holandia przez ponad 20 lat i zaufały nam już tysiące pracowników. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie do nas i Wy :) W razie pytań prosimy o kontakt z którymś z naszych biur numery na stronie, możecie także zostawić wiadomość na naszym facebookowym profilu. Do zobaczenia w Holandii!
        • jupiterpolska Re: Proszę o informacje o firmie Jupiter 08.06.18, 10:26
          Dziękujemy za wszystkie komentarze. Wyjaśniamy: godzin pracy nie brakuje, trwa sezon i każda para rąk jest mile widziana. Obecnie oferujemy pracownikom darmowy transport do zakładu, a osobom, które nie mają jeszcze 20 lat zapewniamy mieszkanie gratis. Co więcej, w naszej firmie jest możliwość pracy i zakwaterowania w parach. Działamy na linii Polska-Holandia przez ponad 20 lat i zaufały nam już tysiące pracowników. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie do nas i Wy :) W razie pytań prosimy o kontakt z którymś z naszych biur numery na stronie, możecie także zostawić wiadomość na naszym facebookowym profilu. Do zobaczenia w Holandii!

Jupiter Polska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka