Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

zarobki nauczyciela w AP Edukacja

26.05.08, 14:21
    Czy orientujecie się ile zarabiają nauczyciele w AP Edukacja. Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko nauczyciela i dyrektorka spytała się mnie za jaką stawkę godzinową na rękę byłabym w stanie podjąć pracę tam. I niewiedziałam co powiedzieć, bo w ogóle się nie orientuje w tym, ile tam nauczyciele zarabiają. Powiedziałam, że 25 - 30 na rękę za godzinę. I teraz niewiem czy za mało czy za dużo powiedziałam. Może ktoś się orientuje w temacie. Bardzo bym była wdzięczna za odpowiedź.
    Obserwuj wątek
      • Gość: huzar Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja IP: *.radom.pilicka.pl 26.05.08, 15:03
        Moja żona pracowała tam dwa lata temu przez jakieś cztery miesiące
        jako nauczyciel języka niemieckiego w systemie weekendowym (zjazdy
        co dwa tygodnie). Zaproponowali jej 20 zł netto za godzinę. Od
        początku były problemy z kasą, jak zobaczyła co się dzieje to szybko
        się wymiksowała. Za cały okres pracy zapłacili dopiero po roku i to
        ok. 80% umówionej kwoty. Wiem, że można było dochodzić swoich praw w
        sądzie ale nie chciało się nam zawracać gitary o te pare groszy.
        Pozdrawiam.
          • Gość: mika Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja IP: *.rad.vectranet.pl 26.05.08, 21:00
            Mój szwagier pracuje w AP i zarabia 22zł netto, ale jest
            nauczycielem przedmiotów zawodowych. Nie narzeka, praca co 2 tyg. w
            weekendy, bo jest to szkoła zaoczna. Dla dorosłych więc z frekwencją
            uczniów jest różnie. Co miesiąc składa się rachunki z liczbą
            przepracowanych godzin, płacą tego samego miesiąca. Nie ma kłopotów
            a dodatkowy pieniądz go cieszy:) Wiem tylko, że musi mieć
            uzupełniony dziennik i w ogóle dokumentację w porządku. Może w
            innych miastach jest inaczej.
            Ja osobiście pracowałam w prywatnej szkole prowadzącej kursy z
            angielskiego. Płacili 24zł brutto, ale to były takie zwykłe roczne
            kursy, szkoła bez uprawnień.
            Myślę, że dobrze powiedziałaś, w końcu to Ty podajesz wyższą stawkę,
            nie zaniżyłaś.
            • Gość: ee tam Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.08, 12:47
              za prowadzenie zajęć z angielskiego w ap edukacja zaproponowano mi
              20 zł za godzinę brutto, z niewielką możliwością negocjacji w górę,
              nawet bez pytania ile chciałabym zarabiać. mam skończone studia i 5
              lat doświadczenia.

kiedy byłam jeszcze studentką i nie miałam żadnego doświadczenia
              pracowałam na kursach dla dzieci i tam też zarabiałam 20 zł brutto
              na umowę zlecenie. tylko że to było w 2001 roku..... żenua i tyle.
              kierownictwo się tylko ośmiesza taką stawką.
      • tessora Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja 21.06.16, 20:17
        AP Edukacja nie wypłaca nauczycielom wynagrodzeń!!! Mi nie płacą od stycznia 2016. Wielu nauczycielom nie wypłacili od października 2015. Przestrzegam przed pracą w tej szkole. Proszę poczytać inne fora na ten temat. Są już sprawy w sądzie cywilnym.
      • belfer2009inc Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja 16.08.16, 13:43
        Szkoda słów o tej pseudo firmie kant i oszust. Oszukują wszystkich - słuchaczy i nauczycieli. Ja na swoje mizerne pieniądze 389 zł czekam prawie rok. W centrali nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. Olewają wszystkich. Ja też ich olałam. Radzę wszystkim jak najdalej od tych oszustów
        • tessora Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja 01.12.16, 08:32
          Ponad dwa miesiące temu złożyłam pozew do sądu o wypłatę zaległych wynagrodzeń. I nic. Dalej nie mam pieniędzy na koncie. Przestrzegam przed podejmowaniem pracy w AP Edukacja oraz w jej spółkach-córkach. Te same osoby w zarządach.
      • tessora Re: zarobki nauczyciela w AP Edukacja 15.01.17, 19:09
        Uwaga! AP Edukacja reklamuje się pod nazwą Atut Lider Kształcenia. Taka spółka nie istnieje. Nie ma jej w Krajowym Rejestrze Sądowym. To oszustwo AP Edukacji. Zmienił się też adres zarządu. Dlatego nasze wezwania do zapłaty nie docierają do nich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka