Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

MIX electronics

• Gość: jedna z wielu Re: MIX electronics IP: *.183.222.94.dsl.dynamic.t-mobile.pl 25.06.13, 02:28
        Przykre jest to co piszecie...
        Chyba wszyscy co tu pisza brali lub jeszcze biora kase z mixa a napewno sa rozzaleni bo ktos was skrzywdzil wydymal na kasie oszukal zwolnil slusznie badz nie...anonimowosc jest super prawda?
        zaliczam sie do grona wydymanych dzisiaj...
        nie jest milo czytac ze ktos sie z tego cieszy...
        jestesmy takimi samymi ludzmi jak wy stracilismy dzisiaj prace mamy dzieci kredyty i cholera co jeszcze na glowie...
        pretensje macie do mixa o wasze zaszkosci ale mix to ludzie w 95%male trybiki ktore za chwile beda rywalizowac ze soba o prace juz w innym miejscu
        naprawde cieszysz sie ze ktos z kim kiedys moze gadales przez telefom wymieniales meile swiateczne lub byles w centrali na szkoleniu nie ma juz pracy??????
        przykre...
      • Gość: Ajajajajajaaaj Centrala nie taka jak piszecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 22:35
        Z perspektywy sprzedawcy czy ajenta ludzie w centrali są widziani jako darmozjady i sku****yny biorące kasę za nic. Najłatwiej jest oceniać nie wiedząc kompletnie jak wygląda robota w takim miejscu. Firmą zarządzają dyrektorzy nad którymi jest zarząd i prezes. Pod dyrektorami mamy kierowników działów. To od ich decyzji a później dyrektora zależy jak działa dana komórka firmy. Wszyscy poniżej kierowników wykonują odgórne polecenia i pracują tak, jak się im karze. Nie jeden raz działy buntowały się z powodów idiotycznych zmian, jednak podpis dyrektora czy prezesa jest nie do podważenia. Mur, mur i jeszcze raz mur! Tak naprawdę na sporą rzeszę rzeczy pracownicy centrali nie mają żadnego wpływu. Pracują wg. wytycznych przekazanych od trzymających władzę i tyle. Nie podoba się to won. Zdarzały się osoby które nigdy nie powinny piastować swoich stanowisk. Powinny mieć zakaz pracy na decyzyjnych szczeblach. Niestety w każdej firmie tak bywa i nie da się od tego ustrzec. Cięcia finansowe i zwolnienia zawsze uderzają najpierw w centralę. Tak zdychał każdy gigant - mars, avans, electro world (wykupiony przez mixa) czy na końcu vobis. Pensje już od paru lat nie były najlepsze a teraz doszły masowe, ciche zwolnienia. Nie wiem jak kierownicy działów, regionów i wyższych stanowisk, których tak wiele niema w firmie i nie było przed zmianami. Cała reszta która nie była mobilna wcale rewelacyjnie jak na zakres odpowiedzialności i natłok roboty nie zarabiała.
        Wszyscy winicie tylko centralę za to, co się teraz dzieje. To prawda, że sporo osób dało tam ciała i nikt w porę na to nie reagował.
        Ile razy wpływały skargi, że sprzedawca zamiast obsługiwać grał na wyspie sony, albo w ogóle nie podchodził bo facebook był ważniejszy lepiej nie mówić. Nawet nie wiecie na jaką skalę było to zjawisko. Sporo osób przychodziło tu dla ZUS-u lub nie miały pojęcia o prowadzeniu biznesu czy sprzedaży. Salony za które ktoś się wziął prosperowały dobrze. A nawet bardzo dobrze. Jeżeli ma się dobrego kierownika, zapał i zgraną ekipę szło zarobić kasę i da się zarabiać dalej.

Ci co piszą, że Mix już całkowicie zdechł nic nie wiedzą. Kolejne plotki jak te o Neonecie. Firma tnie - to widać i wie to każdy. A takimi spekulacjami pomagacie jedynie obniżyć wartość spółki do takiego poziomu, że nikt jej nie będzie chciał kupić i wszyscy stracicie robotę.
        Za sytuację mixa odpowiadają wszyscy - od prezesa po sprzedawcę. Wszyscy ciężko zapracowali na to, aby ta firma zdechła.

Ja dzięki temu też już nie mam pracy.
        A maili nikt nie wysyła, bo wszyscy mają w d**pie nostalgiczne pożegnania, gdy ma się na głowie żonę i dzieci a nagle staje się bezrobotnym.
        Wszyscy pracowaliśmy w tym samym zespole, ale na różnym szczeblu. Wszyscy mamy kłopoty przez upadek mixa. Możemy podziękować sami sobie.
        • Gość: ania Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.13, 23:18
          No popatrz,popatrz wszyscy sa winni.PORAŻKA zawsze jest sierotą.To nie ja robiłem sprzedawców w chu.a,a oni nie chcieli pracować .Zaraz się kur.a rozpłacze tak mi żal oszustów.A kto od co najmniej od roku zmienia zasady aby rżnąć frajerów ajentów i ich pracowników na maxa? z niewolnika nie ma pracownika.DLATEGO TA "FIRMA'UPADA I NIC JEJ NIE URATUJE.AMEN
          • Gość: rroman Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.183.217.162.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.06.13, 08:14
            Anno okres za chwile dostaniesz ?wyluzuj niewiasc nie licuja takie slowa :)
            czy ktos kogos w mixsie trzyma na sile? Nie podoba ci sie zawsze bylo xle tylko ty sie starasz jako najlepszy pracownik firmy nikt cie nie sluchal a tak dobre pomysly mialas...to co ty anno tu kurka jeszcze robisz?
            inne firmy czekaja z otwartymi rekami na kreatywnych dobrych pracownikow a ty dalej w tym mixie...niedobrze marnujesz sie kochana :*
            • Gość: do ajajaj Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.183.217.162.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.06.13, 08:58
              Madrze prawisz moj kolego zza biurka :) ja to rozumiem bo tez jeszcze w poniedzialek bylam twoja Kolezanka z przystanku ;)

Krakowska 87.... centrala...samo zlo...
              centrala to tez kierowcy wspaniali faceci ktorzy pracuja od poczatku firmy lub dlugie lata wspaniali faceci i prywatnie i zawodowo :)
              ale pracuja w centrali to ich wina. ..zla centrala

magazyn to tez centrala...to koledzy z pracy ktorych znalam z widzenia tez pracuja wiele lat i jest tez wiele nowych twarzy ale mam do nich ogromny szacun!!!
              zapierdzielaja na 3 zmiany w zimnie i upale przewalajac tony towaru...
              zly magazyn....zly centralny magazyn

W centrali pracuja tez sprzataczki bardzo sympatyczne mile panie :)
              oczywiscie pracuja bo w centrali nikomu sie nie chce dupy ruszyc zeby kubek do kuchni zaniesc i go umyc...zla centrala

Centrala to tez zla ksiegowosc i zle kadry :)
              eh ludzie z dobrego detalu...przejrzyjcie na oczy...
              wszyscy jechalismy na tym samym wozku i zdziwicie sie niektorzyi za te same pieniadze :)
              ale nie...w centrali zarabia sie kokosy :)
              no coz...wystarczy przejsc sie po parkingu jakie fury pod centrala stoja
              to byl sarkazm musze to napisac bo na tym forum sa klopoty z czytaniem ze zrozumieniem :)

Centrala i tak jest zla ...szkoda sie tu produkowac detal i tak wie wszystko lepiej :)
              • Gość: Ajajajajajaaaj Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.13, 09:14
                Ci ludzie nie są w stanie zrozumieć tego, że wszystkie manewry, zwroty, cięcia itp. były generowane przez kiepskie obroty! Jak wszyscy pamiętamy, nie zawsze w mixie tak było! Były lata gdzie się b. dobrze zarabiało. Niestety konkurencja rosła na równo ze spadkiem jakości obsługi w mixach. Marketing szeptany poszedł w eter, a obroty zaczęły spadać. I nie pisałbym tego, gdybym nie znał firmy od strony sprzedawcy. Potem nie pomogły reklamy w necie ani w radiu. Ludzie pamiętają przez lata nie to co się mówi czy kupuje, tylko jak się zostało potraktowanym... Skoro sprzedawca mnie olał, to więcej nie wrócę. Nie ma obrotu = cięcia. Obrót = sprzedaż. Z siedzenia w sklepie i czekania na obsługę obrót się nie zrobi. Trzeba w to włożyć trochę serca i zapału. Niektórzy mieli w du**ie więc zamiast zarabiać te jak piszecie grosze, nie będziecie zarabiać w ogóle jako bezrobotni. Nie rozumiem tego myślenia. W końcu centrala, nie?
                • Gość: mówię jak jest Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.play-internet.pl 27.06.13, 10:15
                  Co Ty pier...olisz. Przez lata jako ajent ciężko pracowałem dla Mixa, tak samo moi ludzie. To że były salony nieudolnie zarządzane to wina Mixa, że na to pozwalał, że zatrudniano na ajentów przypadkowych ludzi. Do tego nikt tych ludzi praktycznie nie kontrolował. Były miesiące że dokładałem ogromne pieniądze do interesu. Były czasy że mogłem śmiać się z konkurencji i wygrywać ceną, obsługą z każdym. Szedłem do przodu. Niestety kolejne decyzje decydentów powodowały że miałem coraz mniej narzędzi aby wygrywać z konkurencją. Firma zamiast skupić się na tym jak wspomoć ajenta, dać mu narzędzia do zwiększania obrotów, zajęła się tym jak spowodować aby ajent zarabiał coraz mniej, lub dokładał do interesu. Ajencja to przecież złoty interes dla firmy - wszelakie koszty ponosi ajent, firma zgarnia kasę i to nie małą praktycznie bez ryzyka, jeśli oczywiście zatrudni się pewnego i potrafiącego ajenta. Czy Mix zainwestował te pieniądze w rozwój firmy ? W ludzi ? W reklamę ?
                  • Gość: Obecny "Ajent" Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.devs.futuro.pl 27.06.13, 10:58
                    Nie wiem o co te spory, skoro każdy z Was ma trochę racji. Sam znam i znałem z centrali na prawdę za*ebistych ludzi, jednakże rozumiem że to tylko pionki i wykonują co muszą i co im się każe, jednakże w centrali było i jest też masa osób, które nigdy nie powinny tam pracować. To, że Firma w pewnym momencie nas ajentów zaczęła doić jak tylko się da to niestety też prawda, pamiętacie maila bodajże z grudnia 2011, gdzie Ajent prosił o jakiekolwiek wsparcie aby mógł córce zapewnić chociaż skromną wigilie? Mi do dziś szkoda człowieka.. Ale czy za to odpowiada wyżej wspomniana sprzątaczka, chłopak jeżdżący po magazynie widlakiem, czy też handlowiec zamawiający telefony? Nie. Sam też finansowo oberwałem mocno, ale wiem że to nie jest wina całej centrali/każdej osoby tam pracującej. Nie ma też co ukrywać, że dużą winę za sytuację w Mixie ponosimy też my- ajenci, gdy nieraz słyszę jak wyglądała/wygląda obsługa na niektórych salonach, podejście do klienta, odzywki i różne dziwne pomysły i tp to się nóż w kieszeni otwiera, a opinia idzie w eter i dotyczy całej sieci, nie tylko tego jednego, nieudolnego salonu i ajenta, a korzysta na tym konkurencja.
                    • Gość: Don Apeluje o szacunek! IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.13, 12:43
                      Witajcie! Smutno czyta się te opinie. Niestety ale widać duza nerwowość pracowników/ajentow. Nie dziwie się. Znam Mixa od bezmala 20 lat. Poki AT i KT rządzili, stosunek do pracowników był ok. Ludzie byli dumni, ze pracują w Mixie. Niestety po przyjściu HS (dyrektora od marchewek) i wprowadzeniu hipermarketowych zasad miedzy innymi: brak szacunku do pracowników ale i do dostawców - notowania Mixa spadaly. Dostawcy alarmowali wlascicieli ale Ci, pewni siebie i pewni, ze wreszcie maja super prezesa, uwagi te ignorowali. Bardzo szybko Napoleon spowodowal, ze na Mixa patrzono jak na dziwaka. Branza RTV/AGD jest na prawde inna niż FMCG!!! Inny produkt (wymaga wiedzy fachowej!!!), inne zasady handlu ale i zakupow. Nie kupuje się tych produktów na impuls jak Coca-Cole!!!
                      Do tego dobor pracowników na zasadzie: żaden nie może być madrzejszy od prezesa bo moglby zagrozić jego pozycji. I po raz kolejny wlasciciele przespali... Potem już wiecie, efekt domina...
                      Proszę wszystkich nie doszukujcie się w Was winy! Jak ster był zle ustawiony to marynarze mogą się wykrwawić a i tak statek wyladuje na mieliźnie czy się rozbije. Napoleon chciał jak stalin zarzadzac poprzez konflikt (jest taka metoda ale bardzo ryzykowna bo powoduje wyścig szczurow) i nie wyszlo. Niestety skutek widać po Waszych mailach. Ze zli tamci albo inni...
                      Zle zarzadzanie firma, rozbicie załogi- ja nazywam to złamaniem kregoslupa firmie to sa prawdziwe powody trudnej sytuacji Mix'a.
                      Mimo wszystko trzymam kciuki za firme i za jej Pracownikow i Ajentów!
          • Gość: śląsk Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.13, 17:09
            Koleżanko masz 100% racji ja piszę to z perspektywy klienta MIXPARTNERA to co się działo przez ostatnie 1,5 roku to jest porażka jedna wielka ściema i oszustwo zamiast wspierać partnerów Mix chciał ich wydymać Przykład: towar z gazetki lodówka 999,00 mixpartner dostaje go za 995,00 taniej już nie można bo tojest już pod kreską tak tłumaczy się handlowiec cena zablkowana w systemie gazetka poszła do klientów towar zamówiony mija tydzień od obowiązywania gazetki towar sobie stoi czeka na klienta detalicznego a moja lokalna konkurencja 200 metrow dalej sklep obsługiana zresztą przez Mixa (nie mixpartner) ma w dostawie taką lodówkę jak w gazetce robię mały trik jakimś dziwnym trafem wpada mi w ręce faktura mojego konkurenta iiiiiiiiii.......co widzę dokładnie ten sam model lodówki kupuje za 945,00 i za chwilę wystawia na sprzedaż za 989,00 . Dlaczego klienci odwrócili się od mixa ..... bardzo proste nikt nie chce być dy..ny bez mydła i jawnie . Na początku nasza firma jako Mixpartner 90% zaupów realizowała w mixsie i tak z dnia na dzień przez głupie wpadki mixa brak szacunku kłamstwo ignorancję i przeświadczenie że NIC SIĘ NIE STAŁO nawet jak dali ciała zakupy spadły do max 10% ogólnej wartości zakupów a obrót naszej firmy i przy okazji zakupy wzrosły jakieś 30-40% Myślę że jest wielu klientów którzy mają to samo zdanie nie interesuje mnie los Mixa ale ten smutny los powinie byc przestroga dla innych SZANUJ SWOICH KLIENTÓW I ICH NIE OSZUKUJ oszustwo ma krótkie nogi a 1 niezadwolony klient generuje 10 i to jest prawda.
            • Gość: wydymacze Wydymacze IP: *.prenet.pl 27.06.13, 18:56
              Mix chcial wydymac wszystkich - partnerow , ajentów , pracownikow . Cale szczescie ze pazernosc zostala ukarana . A co do pracownikow centrali . Wiedzieliscie jak postepuje firma , zawsze mogliscie zmienic prace - ani troche mi was nie zal . Zostaliscie wydymani hahahahahahahahahahaha
              • empatia_0 Re: Wydymacze 27.06.13, 19:50
                Jeśli ajent czuł się wydymany to też mógł zrezygnować z pracy...przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. I takie błędne koło...można narzekać na centralę..na ajentów..na pracowników...może każdy najpierw powinien ocenić siebie a później sądzić drugiego człowieka. Chociaż nie pracowałam w mixie długo to żal mi każdego kto stracił pracę i żal mi ajentów którzy nie wychodzą na swoim biznesie tak żeby mogli spokojnie żyć. To ludzie tworzą firmę i to każdy z nas jest odpowiedzialny za jej sukces i porażkę chociaż każdy w innym stopniu. Niestety jak pojawiają się problemy ludzie często przestają racjonalnie myśleć. Całościowo jak popatrzę na Mixa to właśnie to mi przychodzi do głowy firma, która racjonalnie nie myśli. Pracownicy w centrali też nie są super traktowani...zarobki też w wielu wypadkach są nieco wyższe od najniższej krajowej...pracy dużo nadgodziny - za to też nikt nie płaci..dodatkowo stres...czuć na odległość że jest źle...chaos...brak stabilizacji...tylko w innych firmach też sytuacja nie jest różowa...i nie łatwo dzisiaj jest zmienić pracę...niestety... do tego ludzie się nie szanują...ohyda...czego przykładem jest to forum...
                Wszystkim, którzy jeszcze pracują i nie pracują - POWODZENIA ! :)
                • Gość: raczek Re: Wydymacze IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.13, 20:50
                  I to jest właśnie cała filozofia prowadzenia firmy przez mixprezesów,jak jeszcze nie podpisałeś umowy ajencie-frajerze to jesteś fachowiec, masz wyniki to se poradzisz,pamietaj masz od nas wsparcie,tylko podpisz cyrograf.Jak już cię mają bo podpisałeś umowę to teraz zmiana zasad bo prezes napisał komunikat.Chcesz zarabiać to wciskaj klientom PG,RÓB 7 DNI W TYGODNIU ,KIEDYŚ PROPONOWALI JAK CHCESZ ZARABIAĆ TO PO GODZINACH MONTUJ ANTENY TVSAT :))))),NOŚ PRALKI NA PLECACH,SPRZEDAWAJ ZADOWOLENIE-marża na towarach 0,1%jak ci się nie podoba to SPIERDAL.J--tylko pamiętaj o karach w umowach,bo ciebie obowiazuje umowa a mix nie bo prezes zmienił zasady i napisał komunikat.Tylko pan prezes zapomniał,że ajenta można wydymać dwa razy-pierwszy i ostatni(prawda panie specjalisto trenerze od debilnych maili?) no i zabrakło niewolników,jak napisał dobrze ktoś wyżej,nikt nie lubi być dymany.NO i MAŁE CWANIACZKI PRZEWRÓCILIŚCIE MIXA,NIKT INNY TYLKO WY MAŁE NIEDOUCZONE CWANIACZKI .
        • Gość: listonosz Re: Centrala nie taka jak piszecie IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.13, 16:06
          "Ja dzięki temu też już nie mam pracy.
          A maili nikt nie wysyła, bo wszyscy mają w d**pie nostalgiczne pożegnania, gdy ma się na głowie żonę i dzieci a nagle staje się bezrobotnym.
          Wszyscy pracowaliśmy w tym samym zespole, ale na różnym szczeblu. Wszyscy mamy kłopoty przez upadek mixa. Możemy podziękować sami sobie"

Aleś ajajajajajajjajjaj samokrytykę złożył lub złożyłaś :))))niezłe ci pranie mózgu zrobili w tym mixie,współczuje tylko się nie biczuj lepiej napisz list ;)))).
      • Gość: Ajajajajajaaaj cała świta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.13, 22:36
        Fora takie jak to ukazują, jakie są nastroje w firmie a są ignorowane!
        Zamiast spytać sprzedawców czy ajentów jakie mają pomysły na naprawę firmy, co im przeszkadza i co można zmienić, dyrektorzy żyją tak naprawdę w swoim środowisku, nie mając pojęcia co się dzieje w firmie. Odwiedzą czasem jakiś sklep, spojrzą w tabelki i na tym przykładzie wydaje się im że cokolwiek wiedzą.
        Temat pseudo trenerów ciągnie się za nami od dwóch lat. Denerwujące e-maile, sms-y do wszystkich z centrali również!! lądują w koszach lub są od ręki kasowane. Szczerze mówiąc, to nabijają się z tego wszyscy. Nikt nic im nie może zrobić, bo dyrekcja uważa ten pomysł za genialny. Ktokolwiek zaneguje na sposoby pana W idzie na czarną listę. Szczyt szczytów, to wierszyki o sprzedaży gwarancji. Jak w przedszkolu k**wa mać! Za to zwolnili grupę, która dała się lubić i składała się z byłych sprzedawców. Nikt nie słuchał głosów z dołu, bo liczyły się tylko tabelki i nowe sms wysyłane przez W. Przeciwstawili i walczyli z głupotą. Teraz ich nie ma. Nie poznaliście? - żałujcie. Może gdybyście poznali kogoś normalnego z centrali, zobaczylibyście że nie pracują tam same jełopy. Kolejny przykład na to, że nie warto było podążać inną niż jedynie słuszną drogą panów dyrektorów.
        Może czas zacząć czytać te wypociny,co? Wyciągnąć wnioski?
        Przyznać się do winy, uderzyć się mocno w pierś, ustąpić i ściągnąć ludzi, którzy cokolwiek potrafili zrobić i poświęcić się dla firmy a nie dla mamony? Nie uwierzę, że nie da się tej firmy jeszcze uratować. Już nie jeden raz mix padał, a jakoś jednak działa dalej. Trzeba chęci i zaangażowania. No chyba, że już wam dobrze posmarowali za sprzedaż i teraz tylko przedłużacie sztucznie agonię.
        • Gość: Cała prawda o EWR Rzeszów = cała prawda po marcu 2013 IP: *.play-internet.pl 27.06.13, 22:54
          Witam,
          chciałbym poinformować mailowo co się dzieje w Electroworld w Rzeszowie.
          Mam nadzieję, że pozwoli to na lepsze zmiany, przed faktem, który wkrótce nastąpi tj. odejdzie cała ekipa, która była za JK. Bo już dwóch solidnych pracowników nie ma.
          To co zrobił ze sklepem W. Kisiela to jest jakaś pomyłka.
          1. dzięki systemowi motywacyjnemu zdemotywował wszystkich do pracy.
          2. "To największy sukces": zatrudnił W. Chmiela - faceta który nie potrafi nic:
          - zapomniał zatwierdzić własnej premii.
          - od dostaw musieliśmy faceta odsunąć bo, zapominał ściągać towar z auta, m.in. drukarki, telewizory itp.
          - nie zna się na sprzęcie.
          - nie potrafił skanować dokumentów na skanerze dopóki Konrad nie pokazał mu jak się obsługuje sprzęt.
          - zmniejszył ekspozycję na sklepie niektórych asortymentów.
          - chciał na prywatnych ekspozyturach producentów poustawiać innych producentów - musieliśmy mu wytłumaczyć, że tak nie wolno.
          - w maju facet zmieniał z pięć razy grafik, bo zapomniał że są święta. m.in zielone świątki !!!
          - nie przesyła nam maili z centrali, które informują nas o promocjach.
          - cały dzień siedzi na zapleczu, nie wie co się dzieje na sklepie !!!
          - nie zna systemu Vendor.
          3. Kisiela wraz z Chmielem stwierdzili, gdy odchodził kolejny pracownik, że na jego miejsce jest 100000 osób, jest ale nie takich, którzy zasuwają na kolanach, żeby wszystko było ok i nie z taką wiedzą.
          4. Chmiel nie kontroluje hostess które rozdają gazetki, tak naprawdę one mogły by być w domu a Mix niech płaci.
          5. system motywacyjny jak wcześniej wspomniałem, jest źle ułożony i tak naprawdę każdy go zlał, a Kisiela cały czas naciska by sprzedawać hestię, ale my jako pracownicy nic nie mamy.
          6. Pracujemy czasami po 4h dziennie w jakiś nie normalnych porach. np od 9 do 13 lub od 17 do 21 - to jest pomysł Kisieli CHORE !!!
          7. Może pomożecie? a może będziecie mieć to w dupie, ale warto żebyście wiedzieli jaki syf macie w strukturach, bo nie dawno mieliście jeden kryzys a za chwilę możecie mieć drugi - kadrowy w sklepach, bo ponoć w Katowicach i Opolu też jest nie za ciekawie.
          8. Kisiela zamiast szanować dobrych pracowników, to ich likwiduje bo... jak mają coś więcej do powiedzenia lub nie zgadzają się z jego pomysłem to jest źle, a zatrudnił sobie takiego popierduchę Chmiela i biega i robi to co mu Wojtuś każę.
          pozdrawiam
          • Gość: gość Re: Rzeszów = cała prawda po marcu 2013 IP: *.play-internet.pl 28.06.13, 09:29
            To co ktoś napisał o EW Rzeszów to święta prawda najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracy JEDEN WIELKI SYF p.Chmiel to największa pomyłka tego sklepu nie kompetentny , nic nie umiejący leń . Wypłata to raczej zapomoga za ciężką pracę w koszmarnych warunkach , z brakami w dostawie to też prawda ale firmie jest to na rękę bo pracownicy maja podpisaną odpowiedzialność materialną na 8 % ,po 2 miesiącach rządów p. Chmiela brakowało 10000 to policzcie sobie co będzie po roku i ile uczciwi pracownicy zapłacą za takiego nieudacznika. Najstarsi i najlepsi pracownic tego sklepu co razem otwierali ten sklep już nie pracują bo byli nie wygodni , za dużo umieli i za bardzo zależało im na tym sklepie .Ta firma potrzebuje robotów a nie ludzi z ambicjami. P. Kisiela nie potrafił docenić dobrych i uczciwych pracowników którzy od podstaw stworzyli ten sklep. Staraliśmy się wywalczyć swoja pozycję na rynku stworzyć własny klimat ale cóż P.Kisiela razem z Chmielem są bardzo zdolni udało im się to zniszczyć za 2 miesiące.
        • Gość: dziewicazuzanna Re: cała świta IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.13, 23:16
          do wszystkich ktorzy piszą o dymaniu ajentow - zeby wydymac kogokolwiek to trzeba umić i móc, mix mógł was co najwyzej oszcz..., a sam w trakcie srał sobie kolejnymi wielkimi projektami po kostkach. gdyby w miksie kktokolwiek, mial na cokolwiek, jakikolwiek wpływ - wszystko potoczyłoby się inaczej, a tak -goodbye and good luck !