Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Bierna palaczka domaga się odszkodowania od pra...

30.01.09, 21:45
    Na pewno takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale w dobie
    kryzysu taki zakaz jest kompletną głupotą - to w końcu palacze
    ratują budżet państwa wysoką akcyzą. Nikogo nie należy zachęcać do
    palania, ale gdy już wpadł w nałóg lepiej dla wszystkich żeby w nim
    był. W końcu i tak truje tylko siebie.
    Obserwuj wątek
      • Gość: pracownik Bierna palaczka domaga się odszkodowania od pra... IP: *.ray.net.pl 31.01.09, 10:25
        Ja równiez żądam odszkodowania od państwa polskiego za to, że pracując w
        komunie zniszczyłam sobie kręgoslup przy maszynie do pisania. Nie było
        odpowiedniego krzesła tylko zwykłe drewniane, gdzie musiałam mieć wymuszona
        pozycję ciała. Oświetlenia równiez nie było właściwego i trzeba było tak
        pochylac głowę, żeby widzieć cokolwiek. Dzis mam szyjny kręgosłup w stanie
        takim, że z bólu barków nie moge wytrzymać, a na rehabilitację mnie nie stać.
        Właściwie, to każdy ze starych pracowników mógłby żądać odszkodowania za prace
        w cięzkiej komunie, gdzie nie było żadnych udogodnień w pracy. Również byłam
        biernym palaczem, bo wszyscy panowie palili w biurze papierosy.
      • Gość: Ignasin Re: Bierna palaczka domaga się odszkodowania od p IP: *.pai.net.pl 31.01.09, 12:59
        Argumentacja baznadziejna, palacze są grupą społeczną narażoną na różne schorzenia, nie tylko na raka, a wszystkie te choroby strasznie obciążają budżet państwa. Leki na leczenie palaczy są znacznie droższe niz wpływy z akcyzy a osobiście niewielu znam palaczy którzy sa na tyle kulturalni by poza miejscami gdzie nie są do tego zmuszani nie palili bez oglądania sie na to kto stoi przynich. Wszystkie bary są tak zadymione że niepalacym pozostaje tylko wdychać to lub siedzieć w domach. Odrobina prześladowan palaczom nie zaszkodzi a niepalącym napewno pomoże. Niech płaca wieksze składki zdrowotne, zobaczymy jak wiele osób rzuci palenie..
        • Gość: antytabac Re: Bierna palaczka domaga się odszkodowania od p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.09, 16:06
          i tu się muszę zgodzić, śmieszne są też w niektórych lokalach miejsca dla
          palących i kącik dla niepalących, którzy mimo wszystko przy JEDZENIU muszą
          wdychać papierosy lub zmienić knajpkę...
          palacze to wybitni egoiści, jest to jednak nałóg - dla mnie to to samo gdybym
          np. w parku wyciągnęła wódkę...
          tak samo wpienia mnie palenie w pociągach - między przedziałami - gdyby nie
          mogli poczekać 20 min. do następnej stacji... przecież wszystko leci do środka...
          czasem słyszę : moi rodzice palili, tak się wychowałem i jestem zdrowy; nigdy
          nie wiadomo kiedy ta trucizna wybije, poza tym to nie usprawiedliwia trucia innych
          PAPIEROSOM STANOWCZE: NIE!!!
      • Gość: Kinky Bierna palaczka domaga się odszkodowania od pra.. IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.09, 22:36
        Dwa lata temu zwolniłem się z pracy, gdyż przez 8 lat musiałem wdychać dym jako bierny palacz w biurze tej firmy. Byłem jedynym niepalącym w biurze. Na moje uwagi, żeby nie palili papierosów w mojej obecności usłyszałem odpowiedź, powiedzianą niby żartem: "To jest prywatne przedsiębiorstwo i zakaz palenia w miejscu publicznym nas nie obowiązuje."
        Najśmieszniejszy jest fakt, że na ścianach wisiały znaki z przekreślonym papierosem. W końcu odszedłem, oczywiście nie tylko z powodu dymu papierosowego, ale na szczęście już nie jestem biernym palaczem.
        Życzę tej kobiecie aby wygrała proces dla jej dobra i wszystkich biernych palaczy w Polsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka