Dodaj do ulubionych

Nowe wpisy na mielec.blox.pl w 2010 roku

09.09.10, 20:52
Nowe wpisy na mielec.blox.pl w 2010 roku
mielec.blox.pl/2010/09/Dzisiejsze-oferty-pracy-z-PUP.html
--
rados2.blox.pl - mielec.blox.pl - ifrancja.blox.pl - dobrevideo.blox.pl
dlugpolski.blox.pl
Obserwuj wątek
      • rados2 Re: Oferty pracy z PUP 11.09.10, 11:38
        Zapomniałem dodać;
        Czy chcecie żebym publikował oferty pracy z PUP ?
        --
        dlugpolski.blox.pl
    • xpc60 Re: Nowe wpisy na mielec.blox.pl w 2010 roku 13.09.10, 12:02
      Część Twoich materiałów być może posiada jakąś wartość, ale trochę zaśmiecasz forum nieustannym wklejaniem linków. Wypadałoby trochę przystopować, albo gromadzić te linki w jednym temacie. Rozumiem, że chcesz się wypromować i może kiedyś mieć z tego jakiś zysk, ale porządek na forum musi być!
    • rados2 Fotki z Rynku, ul. Mickiewicza i oferty pracy 21.09.10, 21:27
      Rynek - przebudowa - 11 fotografii
      mielec.blox.pl/2010/09/Rynek-przebudowa-11-fotografii.html
      Najnowsze oferty pracy dostępne w PUP Mielec.
      mielec.blox.pl/2010/09/Najnowsze-oferty-pracy-dostepne-w-PUP-Mielec.html
      Ulica Mickiewicza w remoncie - 14 zdjęć
      mielec.blox.pl/2010/09/Ulica-Mickiewicza-w-remoncie-14-zdjec.html
      --
      dlugpolski.blox.pl - islam.blox.pl
    • onlymielec Re: Nowe wpisy na mielec.blox.pl w 2010 roku 23.09.10, 00:14
      Wiesz niby twój blog , korso , i inne lokalne media piszą o naszym mieście ale brakuje mi czegoś w tych wiadomościach. Najbardziej mi brakuje jasności kto i za jakie decyzje odpowiada. Tak własciwie to ogólnie wszyscy za dobre i za złe decyzje oceniamy Chodorowskiego , trochę informacji rzuca radny Dzieszko ale nie do końca. Mnie interesuje bardziej drobiazgowa analiza , jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Sam nie za bardzo chcę iść na te posiedzenia rady miasta ale chciałbym wiedzieć jedno którzy radni i z jakich ugrupowań i środowisk decydują oraz jak głosują. Szczególnie interesuje mnie którzy radni głosują za opóżnianiem zmian w obrebię centrum i blokują tam inwestycje oraz którzy radni głosują przeciw McD , gdybym wiedział z imienia i z namaszczenia której partii tak się blokuje inwestycje miałbym swoją ocenę i wiedziałbym na kogo głosować a tak właściwie kieruję bardziej sympatią krajową (PO) ale niekoniecznie musi się to przekładać na naszą lokalną rzeczywistość . Możliwie że to właśnie PiS na naszym podwórku jest bardziej sympatyczniejsza. Tak więc moja prośba do ciebie jeśli będziesz dysponował szczegółami nie bój się sypnąć na blogu kto się boi frytek i galerii w Mielcu:)Skoro sie nie boisz nauczycieli i księży , nie żebym cie podpuszczał ... no dobra podpuszczam ale i twój blog na tym skorzysta i moja ciekawość również
      --
      Europejski Program Rozwoju Polski Wschodniej to 2,2 mld Euro ,ile dostanie Twoje miasto?
        • onlymielec Re: Nowe wpisy na mielec.blox.pl w 2010 roku 23.09.10, 16:55
          Tak każdy może . Istnieje opcja utajnienia głosowania tak że nie wiadomo kto i jak głosował , ale nie przypominam sobie takiego czegoś w Mielcu. Tak czy siak ja mam wrażenie że zbyt mało się mówi jak poszczególni radni głosują a nasze media raczej nie przywiązują do tej kwestii zbyt dużej wagi , ograniczając się do podawania ostatecznego wyniku.Traktujemy raczej radę miasta jako jeden organ decyzyjny i w takim tonie sa pisane w większości artykuły o decyzjach rady , tymczasem nie wszystkie głosowania są jednomyśle. Wierzę że są radni tzw hamulcowi ale którzy to są i z jakich środowisk nie mam pojęcia , blokują , opóżniaja podejmowanie decyzji, jednocześnie pozostając anonimowymi .Jeśli na twoim blogu przełamiesz tą tendencję , będziesz się wyróżniał a twój blog jak dla mnie będzie miał to czego nie mają pozostali.
          --
          Europejski Program Rozwoju Polski Wschodniej to 2,2 mld Euro ,ile dostanie Twoje miasto?
    • rados2 Nowe numery taxi 27.09.10, 10:50
      mielec.blox.pl/2010/09/Nowe-numery-taxi.html
      --
    • rados2 Filmy z zawodów bokserskich 01.10.10, 21:14
      Filmy z zawodów bokserskich
      mielec.blox.pl/2010/10/Filmy-z-zawodow-bokserskich.html
      --
    • rados2 XVI Bieg Uliczny Mielec 2010 03.10.10, 12:49