Dodaj do ulubionych

Dentysta-Wybielanie.............. ???

12.07.07, 16:55
Czy wiecie moze ile kosztuje wybielanie zebow w Melcu??? Bardzo prosze o
odpowiedz i dzieki:))
Obserwuj wątek
    • gievix Re: Dentysta-Wybielanie.............. ??? 12.07.07, 20:59
      W marcu kosztowalo 600zl (starowka - Kilinskiego) ale od kwietnia mialo byc juz
      800zl.
      Jezeli palisz to musisz zrobic przynajmniej dwa dni przerwy, ale z tego co
      slyszalem to jezeli sie pali to nawet nie ma po co bo biel szybko powraca do
      zoltego :(
    • anahitaa Re: Dentysta-Wybielanie.............. ??? 12.07.07, 21:10
      Polecana na forum Bożena Lupa poinformowała mnie, że cena zależy od stanu
      zębów, trudno podać więc kwotę. Cena waha się między 600 a 1200zł.
      W najbliższym czasie wybieram się do niej - na szczęście nie palę papierosów i
      nie piję kawy, więc może biel utrzyma się w miarę długo..
      • 1meggi1 Re: Dentysta-Wybielanie.............. ??? 13.07.07, 20:21
        Dziki, ale wiecie co ostatnio sie dowiedziam , powiedziala jej szczerze, ze po
        takim wybuelaniu odczowa sie bol, tzn. jesz cos zimnego czy cieplego to czujesz
        bol albo zeby reaguja na powietrze ktore wpada ci do buzi jak idziesz na
        polu... wiem to od dentystki........
        • anahitaa Re: Dentysta-Wybielanie.............. ??? 13.07.07, 21:17
          Podobno są pewne skutki uboczne w postaci nadwrażliwości zębów, ale ustępują po
          jakimś czasie. No i oczywiście po wybieleniu jest tzw "biały tydzień" - bez
          kawy, herbaty, papierosów i kolorowych potraw.

Moja koleżanka wybielała zęby właśnie u Bożeny Lupy, metodą drogą (ponad
          1000zł) ale za taką, która nie niszczy szkliwa (wybielanie zębów zwykle
          niszczy). Zęby perełki :) a moja koleżanka była i jest zadowolona, mimo, że w
          dniu wybielania trochę się pomęczyła..

Ja też się do niej wybieram tylko muszę jeszcze zaoszczędzić trochę kasy..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka