Dodaj do ulubionych

Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ?

02.02.02, 20:58
jw
Obserwuj wątek
    • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:02
      zimom siedza na d...ie, a latem to ruznie raz tu raz tam.
      • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:03
        to znaczy?
        • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:05
          latem to do Rzemienia, taka wies kolo Mielca jest tom taki maly zalew, czasem
          Solina, Roznuf, abo do Ozanny kolo Lezajska
          • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:10
            Czyli preferujesz jeziora. A góry?
            • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:13
              Bieszczady ale to na dluzsze wypady, tak na tydzien. ale rzadko bywom bo niy
              mom latem tak za wiela czasu.
              • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:15
                Nie dają Ci urlopu ? :(
                • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:16
                  no nie, bo jo chodze do gimnazjum, ale zowsze mom pare rzeczy do zrobienia, tak
                  wienc s tym czasem to u mnie nie zawsze jest nojlepijej.
                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:19
                    Do gimnazjum ???? Uczysz tam ?
                    • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:22
                      jo sie tam ucze, a nie ucze:)
                      • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:27
                        A myślałem, że jestem najmłodszy z forumowiczów.
                        • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:28
                          no widzisz, niczego niy moszna byc pewnym na tym swiecie:)))))))))))))))))))
                          • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:29
                            :))))
                            Mówisz serio, czy mnie robisz w balona ?
                            • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:34
                              ja?? a skond? a gdziezbym smial? jestem gimnozjolista jak sie patszy:))))))))
                              • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:36
                                KOlor, za dużo dziś zupek. Napisz mi na skrzynkę, jeśli możesz, co naprawdę
                                robisz. OK ?
                                • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:38
                                  stary, dzisiej ani jednej zupki, bom niy miol czasu:((((((
                                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:40
                                    Ale na forum masz czas, w przeciwieństwie do Shadoka :(
                                    • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:42
                                      dzisiej kolo 15 tak. ale wczesniej i puzniej jusz nie. jutro byde miol mosze
                                      trocha czasu to bydziem pisoc:)
                                      • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:44
                                        Czyli dzisiaj kończysz?
                                        • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:46
                                          nie, jo ino pisol o jutrze:)
                                          • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:48
                                            Rozumiem, to jak z tym gimnazjum ? :))
                                            • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:52
                                              co jak s tym gimnazjum?:))))))
                                              • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:53
                                                Robisz mnie w..... konia :)
                                                • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:57
                                                  no co ty? ja i jaja? muwie ci jestem gimnazjalistom, a cusz w tym takiego
                                                  dziwnego?
                                                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 21:58
                                                    Nic :)
                                                  • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 02.02.02, 22:04
                                                    tak wien widzisz daleko droga naukowo pszede mnom:)))))))
                                                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 03.02.02, 11:17
                                                    Zależy na jakim poziomie zakończysz edukację :)
                                                  • kolor Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 03.02.02, 14:16
                                                    byda chciol jak najdalij zajsc, mosze nawet studia skoncze:)?
                                                  • Gość: N Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.02.02, 15:31
                                                    Mam pytanie do wszystkich erudytow: dlaczego uzywacie pojecia "weekend"
                                                    ktory jest obcy w polskim jezyku i dlaczego odmieniacie go po polsku .Moze
                                                    bezpieczniej bedzie powiedziec "..jezdzicie na weekend" niz "weekendy.."
                                                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 03.02.02, 20:38
                                                    A może po prostu spolszczyć : wikendy :)
                                                  • Gość: JaN Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 20:50
                                                    od niepamiętnych czasów lansuję "łikend"
                                                  • malopolanin Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 03.02.02, 21:20
                                                    Jeszcze lepsze :)
                                                    A nie lepiej po polsku : koniec tygodnia ?
                                                  • lena! Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 04.02.02, 16:25
                                                    Oj spóźniłam sie na tę zacietą dyskusje, ale to skutek tego, że jak jeżdze
                                                    na "koniec tygodnia" do domu to firma dostarczajaca internet w bloku moich
                                                    rodziców wyłancza go np.na sobote,niedziele,poniedziałek itp. A jak sie chce do
                                                    nich zadzwonić, aby ich " okrzyczeć" ( dolikatnie mówiac)to odzywa sie głos,
                                                    abonent czasowo nie dostepny.
                                                  • Gość: jazoon Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? IP: *.pp.rzeszow.pl 10.03.02, 17:08
                                                    malopolanin napisał(a):

> A może po prostu spolszczyć : wikendy :)

Jest jeszcze jedna możliwość. Można użyć wstrętnego słowa kanikuła.
                                                    Ma ono tylko jedną wadę. Brzmi tak jakoś prowincjonalnie, po polsku.
                                                    Zresztą co ja za głupoty tu wypisuję?

• kloss76 Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 03.02.02, 21:36
      Ja ne weekendy jeżdże do Mielca - i to rzadko :))
      • georghe Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? 04.02.02, 10:30
        A ja proponuję: "ŁYK" - END :-))
      • Gość: pluto80 Re: Gdzie jeździcie na weekendy z Mielca ? IP: 192.168.24.* 10.03.02, 21:01
        kloss76 napisał(a):

> Ja ne weekendy jeżdże do Mielca - i to rzadko :))

tak, ja czaem tez przyjezdzam z krakofa do mielca
        i nie mam pojecia co ze soba zrobic.
        chyba bede rzadziej przyjezdzal :-(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka