Dodaj do ulubionych

Niezłe prace magisterskie

11.01.13, 23:17
Hejka;)
Niedawno korzystałem z usług firmy www. Edutalent. pl i nieźle się spisali, praca napisana w terminie, plagiat na poziomie 5%, kilka drobnych literówek, ale biorąc pod uwagę poziom pracy, to interesująca oferta;)
Polecam;)
Obserwuj wątek
  • mari-la Plagiatowe procenta :-) 28.05.14, 10:50
   Trzeba być trochę lepiej zorientowanym w działaniu programu antyplagiatowego, żeby mówić o "procencie" plagiatowania. Dobra praca musi mieć trochę więcej niż 3-5% plagiatu, gdyż program wskaże tytuły źródeł (literatury przedmiotu) i cytaty. Jeśli w pracy jest np. 3% "plagiatu" to znaczy, że bibliografia jest na poziomie przedszkola, przypisy od czasu do czasu, a zamiast cytatów stosuje się ich omówienia (czasem promotor życzy sobie omówień właśnie dlatego, żeby potem miał spokój z ustaleniem stopnia splagiatowania...).

   No a co zrobić np. z pracami prawników czy ekonomistów, którzy muszą uwzględniać akty prawne, powtarzając niekiedy ten sam przepis ustawy w nowym kontekście? Albo z pracami polonistycznymi, w których cytuje się tekst dostępny on-line (choćby Kochanowski czy Prus)?

   Jak rozumiecie "plagiat" i "plagiatowanie"? Jeśli piszecie to samo, chociaż innymi słowy (synonimy, przestawianie wyrazów w zdaniu z wcześniejszych prac, ta sama bibliografia, identycznie biegnące pytania ankietowe, kopiowanie opracowań wydanych w innym języku, itp. prymitywne chwyty), możecie być oskarżeni o plagiatowanie - ściągacie cudze pomysły, powielacie to samo, w tym samym układzie i argumentacji! A że nie słowo w słowo? I tak - plagiat:-)))
  • wiktoriamak Re: Niezłe prace magisterskie 21.11.14, 16:19
   Witam,
   jestem absolwentką prawa i administracji i chętnie podejmę się pisania prac. W ciągu mojego wieloletniego doświadczenia pisałam prace z różnych dziedzin m.in. prawa, administracji, psychologii, pedagogiki, turystyki, politologii oraz filologii polskiej.
   Jestem osobą uczciwą, a prace, które piszę są w 100% indywidualne.
   Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą napisz na maila:
   wiktoriamak@o2.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka