Dodaj do ulubionych

Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę/BBS/

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 08:20
Wreszcie Kaczor pokazał,że ma jaja
Obserwuj wątek
    • poodzian Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę 27.08.10, 11:28
      POparcie Kaczora to pocałunek śmierci. Jestem zdania, że w wyborach
      samorządowych powinno się głosować na człowieka a nie na partię. Naiwni myślą,
      że jak jakiś gostek zrobi sobie z posłem Kaczorem zdjęcie, to ten dostanie 1000
      głosów więcej. Naiwni.
      • Gość: gość Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: 109.207.50.* 27.08.10, 11:43
        Nic nie trwa wiecznie
        • Gość: Marian Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.10, 12:00
          Platforma ma już wystarczająco dużo stołków. Gorzej z wiarygodnymi i
          kompetentnymi ludźmi. Dziękujemy panu Kaczorowi, Szponarowi, Lei itp.
          Mam nadzieje, że znajdzie się lepszy kandydat niż Październik lub protegowany z
          Peło.
          • Gość: Mirek Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.md4.pl 27.08.10, 21:26
            Tu masz rację. Czas zastopować Pełowców. Przy piwku chcą ustawiać sobie
            stanowiska jak klocki Lego. Myślą, że ciemna masa czytaj wyborcy, zagłosują tak
            jak oni sobie wymyślili. Nie możemy do tego dopuścić.
            • Gość: Ajax Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 18:51
              Miruś partie ci się deko pomyliły, a zwłaszcza elektorat :rotfl
              • Gość: Mirek Re: Platforma ma chrapkę na stanowiska. IP: *.md4.pl 29.08.10, 22:26
                Zapewniam, że wiem co piszę. Chłopaki z PO chcą władzy, tylko nie
                mają pomysłu i fachowców. Paru nauczycieli o wielkich ambicjach,
                słabo wykształcony poseł to za mało. Oławę stać na lepszego
                burmistrza i radnych. Do zrobienia jest dużo. Mam nadzieję, że
                znajdą się ludzie z pomysłem, a nie partyjni karierowicze.
                • Gość: ania Re: Platforma ma chrapkę na stanowiska. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.10, 08:24
                  Mirku też mam taką nadzieję, tylko zapominasz, że i w BBS, PIS, PSL i co tam jeszcze jest w radzie są przeważnie nauczyciele, lekarze i emeryci, zero młodych, kreatywnych menadżerów miasta
            • Gość: Agent Yomek Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.10, 10:59
              Małe sprostowanie- pojechałeś po bandzie i obrażasz wyborców . Z tych negatywnych komentarzy wnioskuję, że nasi mieszkańcy dzielą się na 2 kategorie wyborców;
              1-mieszkańcy miasta -czyli mądry naród który mądrze dokona wyboru
              i
              2-ciemna masa to wyborcy typu : Mirek, Marian, Gość i Poodzian.
      • Gość: Agent Yomek Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.10, 10:41
        Do poodziana- jak czytam twoje wywody to przypomina mi się słynna walka prawdziwego Pudziana z mistrzem MMA, kiedy po prostu został ośmieszony -taka walka z koniem. Podobnie z tobą -jedziesz po tym Kaczorze jak po łysym koniu. Nie znam gościa ale chyba ci za skórę zalazł że go tak nie trawisz? .Chcesz być mądrzejszy, ale tak naprawdę na głupka wychodzisz.,,Podobno głupich nie sieja tylko się rodzą" i to jest twój problem.Może gdybyś przedstawił jakiś konkretny argument to i ja dam się przekonać. Twoja negatywna opinia Kaczora opiera się na zasadzie- jak się nie ma do czego przyczepić - to najlepiej trzymać się tezy , że ,,murzynów biją w Afryce" ????
        • Gość: gość Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: 109.207.50.* 30.09.10, 12:21
          Nic nie trwa wiecznie,czas na zmiany.Czemu ludzie są za prezydentem Sopotu ,bo jest poprostu dobry.
        • poodzian Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. 30.09.10, 13:33
          Z przyjemnością odpowiem dlaczego tak krytykuję posła Kaczora i starostę Szponara.
          To dlatego, że dużo robią zamieszania medialnego, dziwnych spotkań, a nie zajmują się pracą do jakiej zostali wybrani.
          Pan Szponar nie dostał 2 razy pod rząd absolutorium. Podczas swojej kadencji nie wykorzystał możliwości jakie daje skorzystanie z dofinansowania unijnego. Pod tym względem powiat oławski jest na 24 miejscu na 26 powiatów w województwie. Negatywne zdanie ma o nim przewodniczący Rady Powiatu.
          Jego partyjny kolega poseł Kaczor chwali się wszem i wobec, że tak duże inwestycje jakie są robione w mieście i w powiecie to jego pomoc. To widać, po ww. wyniku. Rozumiem, że jak by nie pomagał to byłoby lepiej.
          Do pana Kaczora wyborcy stracili zaufanie po tym jak próbował lobbować w Sejmie za zjazdami z A4. Podobnie było z jego wykształceniem, nie mam pretensji, że ma takie a nie inne wykształcenie ale o to, że mataczył i kłamał (mówił, że skończył oławski ogólniak). Na zaufanie i dobre imię pracuje się latami, a stracić je łatwo. Od polityków samorządowców wymaga się więcej niż od zwykłych śmiertelników. Powinni być przejrzyści, sprawni ale i skromni.
          Ci dwaj panowie są spaleni w naszym powiecie. Cieszę się, że jednego kadencja kończy się niebawem, a drugiego za rok. Życzę im jak najlepiej ale w swoim biznesie. Niech samorząd zostawią w spokoju. Nie raz pokazali, że do tego się nie nadają.
          • Gość: Marek Juchniewicz Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.10, 14:57
            Popieram kolegę Poodziana. Tak myśli większość Oławian. Nie ma dobrych kandydatów w tej partii, ani na radnych, ani na burmistrza czy na wójta. Najgorsi są liderzy tej partii.
          • Gość: gość Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: 109.207.50.* 30.09.10, 16:31
            Oławskich Platformiarzy można porównać do powiedzonka .przyczepiło się g....o do okrętu i mówi płyniemy.
            • Gość: Ajax Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 19:01
              A mógłbyś sprecyzować kto jest tym okrętem?
              • Gość: gość Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: 109.207.50.* 01.10.10, 10:52
                Dla mnie PO
                • Gość: Ajax Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 14:14
                  @
                  gość dopadła cię schizofrenia, weź się zdecyduj <rotfl>
                  • Gość: Kinga Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 14:27
                    Ajax nie znęcaj się nad Gościem, może znajdzie kogoś kto mu wytłumaczy to powiedzenie :)
            • Gość: Kaszpirowskij Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.208.38.84.otvk.pl 01.10.10, 16:20
              gość,poodzian,marian,mirek i ajax tworzycie niezłą menażerię nieudaczników. Nie przepadam za politykami ale chętnie posłuchałbym tego co wy macie do zaoferowania naszym mieszkańcom w nadchodzących wyborach. Żaden z was nie określił się na tym forum jakich ma kandydatów, na jaką właściwie partię stawia? Sądząc po poziomie krytyki czyżby wracała samoobrona do polityki, chyba raczej nie, bo i ten poziom przekracza wasze możliwości. Podejrzewam, że niektórzy z was jadą po tzw. PO bo zapewne nie dostali się na listy . U jednego z tych pseudo krytykantów na forum przeczytałem , że starosta (którego nie jestem zbytnim wielbicielem i dobrze, że to już koniec kadencji) przejął bezprawnie PKS- dlaczego zatem tego przestępstwa nie zgłosisz do prokuratury albo do CBA , bo tak na prawdę sam w to nie wierzysz, przecież to jest absurd , po prostu jesteś za malutki żeby oceniać co jest przestępstwem, a co nie!
              Fakt jest taki firma ma się dobrze, a pracownicy żyją w dostatku!
              • Gość: Ajax Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.10, 19:13
                @Kaszpirowskij , jakiej partii jestem zwolennikiem to średnio rozgarnięty szympans by odgadł po przeczytaniu kilku moich postów. Poczytaj i później pisz te swoje mądrości tu masz o PKS-ie
                forum.gazeta.pl/forum/w,231,116911004,116957315,Re_A_co_tam_w_PKSie_podwyzki_plac_juz_byly_.html
                • Gość: Kaszpirowskij Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.208.38.84.otvk.pl 02.10.10, 15:25
                  Do Ajaxa- sorry ale ja nie jestem z twojej rasy człekokształtnych i niestety nie jaram co tam nadajesz na drzewie.
                  • Gość: Ajax Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.10, 16:59
                    Do Kaszpirowskij - ewolucja trwa i tobie może też się w końcu uda wpełznąć na to drzewo
          • Gość: Ola Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: 109.207.48.* 02.10.10, 18:50
            "Śmiejmy się z Podziana!"
            podzian jak zwykle wprowadza w błąd. Ranking miast i powiatów uwzględnia pozyskiwanie środków inijnych od 2004 roku. Z tego też powodu takie, a nie inne miejsce powiatu w rankingu, ponieważ w poprzednich kadencjach stoeostowie byli bierni na te dotacje. Szponar i tak dokonał mistrzostwo świata w pozyskiwaniu pozabdżetowych środków w tej kadencji i wyznaczył nowy styl pracy. Nie jest też prawdą, że Starosta nie uzyskał 2 razy absolutorium. Prawdą jest, że radni opozycji 2 razy zaglosowali, z przewagą zaledwie jednego głosu, przeciwko podjąciu uchwaly absolutoryjnej, zresztą łamiąc prawo, co ostatecznie wyjaśniło RIO. Przewodniczacy RP ustawicznie popełnia błedy w prowadzeniu sesji, co zaczyna być tragikomiczne. "Śmiejmy się z Podziana!"
            • poodzian Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. 06.10.10, 21:02
              "Śmiejmy się ze Szponara"
              Szponar nie stosuje się do prawa i często je nagina. Tak było z bezprawnym przejęciem PKSu. Dobrze wiedział, że jego działanie jest bezprawne, że sprawa tej spółki jest w sądzie administracyjnym, a on i tak pojechał do ministra skarbu po akcje PKSu.
              Zrobił tak, ponieważ wiedział, że nic mu za to nie grozi. CO do absolutoriów, to sprawa jest oczywista.
              Trzeba wszystko zrobić, aby aktualny poseł nie został już nigdy osobą funkcyjną w samorządzie!
              Należy iść na wybory i zagłosować na jego konkurentów.
              "Śmiejmy się ze Szponara"
              • Gość: Kali Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.10, 17:04
                poodzian - albo ty jestes taki glupi albo naiwny. Przestan juz pisac te bzdury o bezprawnym przejęciu PKS przez Szponara bo to juz przestaje byc zabawne. Gdyby sprawa była w sądzie administracyjnym to minister skarby nieprzekazł by tych akcji dla samorządu.Decyzja ministra skarbu spółka została skomunalizowana i basta - taki mały czlowieczek jak tego nie zmieni. Najwazniejsze, że ludzie maja pracę.
                ,,Śmiejmy sie z poodziana , bo robi z siebie barana"
                • Gość: R - nick Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.md4.pl 07.10.10, 21:03
                  Kali muszę cię zasmucić, że poodzian ma rację. Sprawa dalej jest w sądzie administracyjnym we Wrocławiu. Wtedy kiedy bezprawnie przejmowali nieudacznicy z PO akcje PKSu w sądzie były dwa odwołania od błędnego głosowania rady powiatu. Później pod naciskami nowych szefów w PKSie pracownicy odwołali protest, a został tylko jeden byłego prezesa. To wystarczy, aby sąd wydał wyrok. A wyrok będzie niedługo zaraz po wyborach. Chyba się domyślacie jaki będzie. Mnie ciekawi co dalej z tą firmą?
                  • Gość: Kali Re: Platforma w Oławie to kupa nieudaczników. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.10, 16:51
                    R; naprawde rozbrajasz mnie swoja elokwencja i zagadnieniem prawa!
                    przed podpisaniem umowy o przejęciu PKS przez samorząd powiatu prawnicy ministerstwa badali sprawę i znalexli żadnych przeszkód prawnych aby dokonac komunalizacje firmy.Jeśli byloby coś niepewnego ze strony prawnej napewno czekali by na rostrzygnięcie sprawy przed sądem. Przestan juz bic pianę i daj ludziom spokojnie pracować . Zapytaj pracowników firmy czy im sie źle pracuje pod nowym zarządem?
                    Co ty tak sie dopytujesz o przyszlość firmy , może masz ochote ja odkupić?
    • Gość: Kasia Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 09:11
      Droga Olu z PO nic nie zmieni faktu że starosta Szponar nie otrzymał absulatorium od obecnej rady i to dwa razy pod rząd.To dowód że jest osobą nie akceptowaną w samorządzie.Na nic wszystkie twoje tłumaczenia.
      • Gość: gość Re: Platforma przepędza Pażdziernika i jego świtę IP: 109.207.50.* 08.10.10, 17:33
        jestem za PO ale Szponar musi odejść

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka