Dodaj do ulubionych

Czerwona kartka dla lokalnej Platformy!

17.10.10, 22:02
Platforma Obywatelska nie ma pomysłu na rządzenie w naszym powiecie. Dlatego w najbliższych wyborach oddajmy głos na lokalnych działaczy, tych, których znamy. Takich, którzy jak wygrają będą suwerenni w swoich decyzjach, a nie będą biegać do posła lub aktualnego starosty po decyzje. Z informacji jaki mam, będzie dużo nowych ciekawych nazwisk, którym chce się pracować dla dobra Oławy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ajax Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 22:09
      @Poodzian ty masz płacone od ilość wpisów, czy od rozpoczętych wątków?!
    • Gość: dobresobie Dyskwalifikacja BBSu:) IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.10, 22:21
      "Dlatego w najbliższych wyborach oddajmy głos na lokalnych działaczy, tych, których znamy. Takich, którzy jak wygrają będą suwerenni w swoich decyzjach"

O kurcze Poodzian ty chyba w innej Oławie mieszkasz:) Przepraszam, że niby na jak? Na działaczy. których znamy - to się jeszcze zgadza, i którzy będą suwerenni w swoich decyzjach, czyli co - siedzimy dalej i nic nie robimy:) czekamy na słodką emeryturkę. O NIE!

PAŹDZIERNIKOWI JA JUŻ DZIĘKUJĘ - dosyć tego! Dosyć grzania stołka! Oława potrzebuje nowego burmistrza! Ja zagłosuje na Pawłowicza! Dlaczego? A no dlatego, że wole aby nowy burmistrz miał zaplecze w postaci posła niż nie miał żadnego. Ludzie, czy Wy nadal nic nie rozumiecie? Możemy kogoś lubić lub nie, ale dla naszego wspólnego dobra lepiej wybierać ludzi, którzy mogą coś zrobić dla naszego miasta, mają poparcie w sejmie, a nie na tych, którzy liczą na to, że szara masa zagłosuje, a my sobie tu posiedzimy jeszcze jedną kadencje i będzie fajnie.
      • poodzian Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 18.10.10, 07:45
        To są wybory SAMORZĄDOWE, a nie rządowe. Czasy partyjnych działaczy jak za sekretarza Domagały już minęły. Koledzy z PO chyba jeszcze tego nie czują.
        • Gość: Kali Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.10, 14:40
          Poodzian ty to jestes porabany, normalnie boki zrywać. Poodzian ilu sekretarzy jest w BBS.Tam sie dopiero czas zatrzymał!
      • Gość: Oławianin Re: Dyskwalifikacja BBSu:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 08:56
        To chyba ty nic nie rozumiesz.To zaplecze w postaci posła to jeszcze tylko przez rok a potem to co burak na stołku burmistrza,który bez wytycznych z góry będzie błądził jak dziecko we mgle.Mam w poważaniu takie zaplecze w sejmie i nie jestem szarą masą która robi tylko to co poseł każe a co jest zgodne tylko i wyłącznie z jego interesem.
        • Gość: Emeryt Re: Dyskwalifikacja Platformy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.10, 11:05
          Platformersi oławscy nie mają pomysłu na Oławę. Dobre chęci nie wystarczą.
          • Gość: waldi Re: Dyskwalifikacja Platformy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.10, 12:52
            a niby BBs ma No rzeczywiście 1 pomysł przesiedzieć kolejne 4 lata na stołkach do emeryturki, a tak przy okazji żeby nie wyszły interesiki co niektórych
            śmiech na sali:)
    • Gość: ania Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.10, 12:50
      te ciekawe nazwiska są na listach PO :)
      • Gość: Merlin Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.md4.pl 18.10.10, 20:39
        Apetyty chłopaków z PO są duże. Mają jednak kłopot, większość ludzi z pomysłem, w miarę wykształconych i znanych w Oławie nie chce mieć nic do czynienia z posłem Kaczorem, jego szwagrem i kilkoma niemotami. Ich propozycje, aby zasilić listy kończyły się na delikatnych wymówkach. Za to, aby dostać się do BBSu trzeba było się wykazać jakimiś osiągnięciami i doświadczeniem w pracy społecznej. Do samorządu nie mogą iść ludzie z pierwszej łapanki, bez wykształcenia. Poiltykierom z PO wydaje się, że się znają na wszystkim i mogą zdziałać wszystko. Jednak twarde realia rynku, polskie prawo i polskie podejście do wszystkiego powoduje, że aby coś zdziałać trzeba się mocno napracować. To potrafią w BBSie. Sęk w tym, aby z tej nieformalnej bezpartyjnej formacji wybrać tych najlepszych. Tych, których znamy i cenimy. Tym wypalonym emerytom w większości trzeba podziękować.
        Tak, ale to nie znaczy, że trzeba wybrać pachołków partyjnych np. z PO!
        • poodzian Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 18.10.10, 22:34
          Składnie napisane panie Merlin. Widzę, że dobrze się pan orientuje w lokalnej społeczności oławskiej. Gratuluję.
          • Gość: Ajax Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 23:20
            Merlin to ujawnij nam tych przodowników pracy z BBS-u, chętnie ich poznam
          • Gość: waldi Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.222.38.84.otvk.pl 18.10.10, 23:21
            do Merlina -zgadzam się z tym, że trzeba wybrać sprawnych działaczy i ludzi wykształconych, ale na litość boską cos chyba z tymi z BBS przesadziłeś, a czym ci kandydaci się musieli wykazać, żeby wejść na listy?
            np. p. niemirowski...może tym czym się tak szczyci, a mianowicie strzelnić, którą nie ma żadnego odbioru technikcznego i nie spłenia żadnych kryteriów bezpieczeństwa, a przecież w strzelanie bawią sie tez dziecie
            - a może burmistrz, który wydal jakies 60 tys. z naszych podatków na cos co wogóle nie ma żadnego odbioru technicznego,
            - a może za to, że umaża nagle podatki (szkoda że nie wszystkim tak samo)
            - a może tym co p. Miłosz robi w komisji alkoholowej- kompletne nic
            - a może wreście p. hadryś, który nie chce dopuścic młodych bo boii się o pewne sprawy
            LUDZIE BADŹCIE OBIEKTYWNI. Nie mówie, że wszyscy w bbs są starzy i do niczego, ale bez przesady wielbić ich tez nie ma za co -popatrzcie na listy sami spadachroniaże (SLD,PIS) i zawet z PO chcieli podlapac kilka osób.
            Ja zanim zagłosuje to dobrze przyjżę sie kandydatom i napewno postawie no kogos zupełnie nowego, stare juz mamy od kilkunastu dobrych lat-wystarczająco za długo
            • librys Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 07.11.10, 11:44
              Jasne, że nie mona wybierać w ciemno. Na listach bezpartyjnego bloku jest kilkanaście świetnych nazwisk. Starym komuchom czas podziękować. Ważne, aby nie dopuścić do władzy partyjniaków z PO.
              • poodzian Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 07.11.10, 20:06
                O to właśnie chodzi w samorządzie. Trzeba wybierać ludzi, których się zna, którzy są przewidywalni w swoich działaniach, których pracę społeczną i poświęcenie znamy od lat.
                Nie dajmy szansy sekretarzom i pełnomocnikom partyjnym, których celem jest usadowienie się na stołkach i zapewnienie pracy kolegom i rodzinie.
                • Gość: czytelnik Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.212.200.89.otvk.pl 07.11.10, 21:39
                  Do poodziana: Radny i kandydat na radnego z BBS Gogola Jan Władysław 51 Oława, złożył następujące oświadczenie: byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.) Czy popierasz kandydata na radnego, który wspólpracował z SB?
                • Gość: Viking Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 21:39
                  Poodzian zapomniałeś dopisać: Naszych stołków będziemy bronić, jak niepodległości! :)))

• Gość: Karol Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.xdsl.centertel.pl 07.11.10, 21:45
                    Dla Poodziana wszyscy współpracownicy SB, donosiciele, I sekretarze PZPR są obecnie bezpartyjni i koniec. Tak mu kazali pisać i tak pisze.

• Gość: Kali Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.208.38.84.otvk.pl 07.11.10, 21:40
                  Poodzain ty jestes chorobliwym fanatykiem BBS-u.Przyznaj się że za takie fanaberie wypisywane na firach masz obiecany extra stołek.
                  W jednym masz racje nie dajmu szanse sekretarzom partyjnym którzy weszli do BBS z SLD. To juz nie jest bezpartyjna partia, a była taka apolityczna hahahaha!
                • Gość: Kali Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.10, 14:45
                  Poodzian pierwszy raz sie z toba zgadzam; nie dajmu szanse byłym sekretarzom partyjnym i obecnym partyjniakom przejętym przez BBS , gdzie samorzadem w mieście i powiecie chce zawładnąc dwóch braci. Juz raz mieliśmy dwoch braci którzy chcieli stworzyc IV RP.
                  U nas w mieście to nieprejdiot!
    • Gość: tak sobie myślę Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.212.200.89.otvk.pl 13.11.10, 22:31
      Coraz bardziej jestem przekonany pod każdym względem, że poodzian ma całkowitą rację. Pozdrawiam
    • Gość: Alina Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.10, 14:54
      Jak dowiedziałam się, kto kandyduje na burmistrza to pomyslałam sobie, że czas na zmiany, że trzeba zagłosować na kogoś innego młodszego. Teraz przy końcu kampani wiem, że zagłosuję na Pażdziernika. Nie chcę partyjnej marionetki za burmistrza, którym będzie sterował poseł.
    • Gość: gość Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.212.200.89.otvk.pl 17.11.10, 10:44
      Poodzian ma rację
      • Gość: gość Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.212.200.89.otvk.pl 17.11.10, 22:44
        • Gość: Karol Czerwoną chorągiewkę BBS ma w kieszeni IP: *.xdsl.centertel.pl 17.11.10, 23:09
          Burmistrz Październik chyba do reszty nie wie co mówi, jeśli rzeczywiście twierdzi, że to że Urząd Marszałkowski umieścił prawie na końcu nasze miasto pod względem pozyskiwania środków unijnych ze względu na kampanię.
          Wszyscy się uwzięli na tego naszego biednego burmistrza.
          Bardzo Biedny człowiek.
          Urząd Marszałkowski we Wrocławiu specjalnie ze względu na małe miasto 30-tysięczne ze względów politycznych umieścił Oławę na końcu.
          To był spisek, w który pewnie był wmieszany Tusk, Kaczyński i Putin, Żydzi, masoneria i cykliści.
          Wszyscy tylko czekają, na to, by uczynić na złość Październikowi.
          To brzmi śmiesznie i tragicznie zarazem.
          Jak burmistrz miasta może się w tak karygodny sposób bronić?

Może to, że nie ma w Oławie żadnego centrum rozrywki, brak kina, obwodnicy, basenu to również gra polityczna Tuska i Komorowskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego przeciwko burmistrzowi Październikowi.

• poodzian Re: Czerwoną chorągiewkę BBS ma w kieszeni 19.11.10, 23:59
            Będzie wszystko jak wygra wybory Październik.
    • Gość: ulllllllllla Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.212.200.89.otvk.pl 19.11.10, 23:24
      +
      • poodzian Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 30.11.10, 07:31
        Pełowcy zostali zrobieni w bambuco. Niech wracają do szkół.
        • karol.platforma.obywatelska Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 30.11.10, 09:19
          poodzian napisał:

> Pełowcy zostali zrobieni w bambuco. Niech wracają do szkół.

Masz Poodzian same merytoryczne argumenty. Brawo.
          • Gość: Ajax Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.10, 18:58
            Rozmowa z Poodzianem:
            - Dlaczego?
            - Dlatego.
            - A dokładniej?
            - Dlatego bo.
            • Gość: xyz Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.222.38.84.otvk.pl 30.11.10, 20:35
              ha ha to caly pudzian mów mu że biale to białe, a on i tak powie że to Październik
            • poodzian Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! 30.11.10, 20:40
              Dlaczego ja nie głosuję na kandydata Peło.
              - chce wybrać tego, kto faktycznie będzie rządził w Oławie,
              - wolę postawić na wielkie doświadczenie, a nie na chciejstwo,
              - nie dam głosu na człowieka reprezentującego ogólnopolską partię,
              - wybiorę i wiem jak będzie (a w cuda nie wierzę),
              - bo zagłosuję na p. Franka.
              • Gość: dziadek mróz Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.10, 09:50
                poodzian daj spokój..nie ma co się kopać z tymi z platformy co piszą bzdury na forum.a tak na marginesie to oni chyba oczu nie mają i słuchu... jeżeli nie potrafią ocenić obiektywnie ich kandydata na burmistrza...nie było tam innych kandydatów ...to już lepiej tą ankę l. było wystawić...może ona ma jaja.
              • Gość: realista Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.10, 12:11
                Oławianie nie dajcie sie omamić nawiedzonym klakierom BBS-u!
                Nie głosujcie na kandydata BBSu- ponieważ:
                1.Jest juz zmeczony poltyką - 33 lata w urzędzie miejskim!
                2.Boi sie stanąć ,,oko w oko" z mieszkańcami miasta na otwartej debacie!
                3.Oklamuje wyborców apolitycznością , ponad podziałami, bez polityki!
                -na listach BBS -u przeciez byli dzialacze SLD,
                -2002-2006 już ułozył sie w koalicji z partia PiS i SLD,
                -2006-2010 ulozył sie w koalicji z partia PO,\
                -2010- 2014 juz po I turze ulożyl się w koalicji z PiS i SLD
                Za cene władzy zalożył koalicje nawet z diabłem!To jest dopiero chciejstwo.
                UWAGA OŁAWIANIE GROZI NAM DUKTATURA PAŹDZIERNIAK!
                W strostwie także wszystko poukładał; piekna Ewa będzie przewodnicząca Rady Powiatu i Sekretarzem miasta -tego jeszcze w naszej olawskiej demokracji nie było. Starosta z PiS, a wicestarosta z SLD .
                To jest demokracja według takich nawiedzonych jak POODZIAN!
                Bardziej mi tu podchodzi demokracja w stylu cara Łukaszenki.
                • Gość: też realista Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.209.38.84.otvk.pl 01.12.10, 13:07
                  już dość tych bredni. I tak żaden kandydat z peło nie będzie ani burmistrzem ani wójtem.
    • Gość: realista Re: Czerwona kartka dla lokalnej Platformy! IP: *.208.38.84.otvk.pl 03.12.10, 20:59
      Poodzian czy to prawda , że za swoją agitacje król Oławy Fransiszek ma dla ciebie ważną funkcje menedżerską na swoim dworze jako doradca - błazen ????????
      Tak praca to nie grzech, ale wstyd!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka