Dodaj do ulubionych

Cenzura na forum Jelcza-Laskowic

28.02.11, 14:12
Apeluję o bojkot forum Jelcza-Laskowic na gazeta.pl. Adminem (profesjonalista) jest wyjątkowo stronnicza osoba, która usuwa forumowiczów o innych poglądach. Wczoraj zablokował także mnie(fiata-stilo), bo domagałem się przywrócenia dwóch zbanowanych osób. To forum stało się komunistyczną i lewacką tubą propagandową.
Obserwuj wątek
              • mooreland Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 28.02.11, 20:55
                Admin furiat PROFESJONALISTA pisze :"W związku próbami wpływania na kształt forum, wymuszania kogo należy usunąć z forum, a kogo ponownie przywrócić informuję, że do odwołania zostało wstrzymane dodawanie nowych uczestników do tego forum.
                Forum jest prywatne i zamknięte. Jeśli komuś ta forma nie pasuje to proszę tu nie zaglądać!".

Lzy ze smiechu kapia! Mam rozumiec, ze kastracje ksiezy, propagowana przez drugiego idiote ma objac tylko ksiezy z Jelcza-Laskowic? Profesjonalisto! Od czego jestes profesjonalista? Taki z ciebie profesjonalista jak z pacjenta z Lubiaza naukowiec.
                Kolejny matol ROB.TUS w epokowym dziele blaga profesjonaliste o blokowania konkretnych osob. I to nie jest wywieranie wplywu. Do tego jeszcze wturuje niedoszla radna Dorotka! Zmiencie nazwe z Jelcza-laskowice na Enklawa Ciemnoty. Obrazaloby to jednak liczna grupe normalnych obywateli.
                Wiemy juz kto to ROB.TUS, tatus siedzacy przed komputerem i walacy w klawiature.
                W piatek przyjrzymy sie blizej PROFESJONALISCIE. I beda jaja! Kosmiczne jaja!
                Wsiewo haroszewo :)
                  • mooreland Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 28.02.11, 22:12
                    ROB.TUS pisze:"Zapewne zdajecie sobie sprawę z faktu, że to forum jest forum prywatnym.
                    Profesjonalista założył to forum wiele lat temu aby osoby z J-L mogły się gdzieś spotkać i pogadać.
                    Jest to jego forum i rządzi się jego prawami.
                    Jak widać profesjonalista rzadko się pokazuje i rzadko robi porządki.
                    Zdajecie sobie sprawę, że jednym ruchem ręki może skasować całe to forum. kto wie, może jest zmęczony tą całą sytuacją bo na początku chciał aby forum łączyło a nie dzieliło.
                    Dlaczego tego nie robi? Bo jest porządnym gościem i wyważonym w swoich decyzjach.
                    Nikt nikogo nie trzyma na siłę na tym forum. Można sobie założyć swoje forum o jelczu.
                    Ale gdzie będzie takie audytorium na różne pokręcone wypociny.

Gdy jesteście w gościach u kogoś na przyjęciu to przestrzegajcie zasad gospodarza bo możecie zostać wyproszeni. Proste. "

Bronisz tutaj chorego postu petita7 (swietny nick- co ma malego petit?). Czy sadzisz, ze komukolwiek przy zdrowych zmyslach zalezy na tym forum? O czym Wy rozmawiacie? Sluzalczosc wielu "pisarzy" jest "powalajaca", tak jak i glupota profesjonalisty. Kto tutaj jest ograniczony wybierajac poprzednia klike? Krzyczeli BBS. I co? Czym jest BBS w Olawie wiadomo.
                    Jak mozna byc takim glupcem i wierzyc ze JAKAKOLWIEK wladza COKOLWIEK zmieni ? Przyjdzie kiedys powodz i Putyra zajedzie swoim samochodem za 200 tys zlotych. Bez najmniejszych problemow moge sciagnac telewizje do Jelcza. Nie polska bo po co. To "Sami Swoi". Czy sadzisz, ze przyjemnie patrzec na nedze jelczan? NIE! Tak samo nieprzyjemnie jest patrzec na glupcow. To juz nie jest tylko na skale Jelcza, to 60% Polakow zglupialo. Popatrz na ten "rozwoj" Jelcza, Wroclawia, na ta autostrade Kudowa-Wroclaw-Poznan-Gdansk i wiele innych. Nie czujesz sie oszukany? I wlasnie stad ta agresja. Agresja z glupoty ludzi wyplywa. Nie zmienisz tego tysiacami postow. Wladza, ta wladza zawsze bedzie z Ciebie drwic!
                    Faktycznie, post o zbanowaniu ludzi myslacych inaczej napisal maly PETIT7. Ty w swoich wynurzeniach, popierasz tego typu zachowania. Po co? Nie wiem. Ktos pisal na forum o podwyzce cen miesa i jego wyrobow o 15-20% powolujac sie na link z wyborczej. W szale profesjonalista i to wywalil. Po co nam , w tym biednym umeczonym kraju, ktory z zadnej strony nie przypomina Zielonej Wyspy, pomnik sovieckich okupantow? Moga go postawic wladze Rosjii jak to czynia w Niemczech bez udzialu chocby centa podatnika niemieckiego. Po co judzisz? calkiem niedaleko Ciebie w jelczu zepsul sie dysk twardy w komputerze w jednej z jednostek administracji panstwowej. Nie moga sie doprosic od miesiaca o 80 zl! Malo wiesz, choc tam mieszkasz.
                    Za kilka miesiecy tego forum nie bedzie. Nie dlatego, ze ktos cos zrobi, wlamie sie czy cos podobnego. Po prostu zazrecie sie sami. ja i mozesz mi wierzyc, tysiace jelczan z usmiechem na twarzy bedziemy sie temu przygladac.
                    Poodzian nie zdazy nawet wykastrowac miejscowych ksiezy na spolke z djmixerem. czy Ty myslisz czlowieku? Nie widzisz poziomu tego forum? Nazwanie kogos glupcem wedlug KK nie jest obrazaniem. To takze wykasowal w swojej furii profesjonalista. Adwokat wezmie za porade okolo 300 zl. Mozna sprawdzic. Wiedza kosztuje, wszedzie i zawsze. Jestes ciekawy kim jest profesjonalista? Wasz idol. Maly smieszny czlowieczek. Chcesz wiedziec kim jest kobieta poszukujaca tortu 3D? Brak wyzszego wyksztalcenia nie usprawiedliwia glupoty. Z tym sie chyba zgadzasz. Jezeli zareklamuja Ci film w 5D tez bedziesz szukal na niego biletu? Ja nie! mamy 2 polkole muzgowe i nalezy ich uzywac. Za pol roku wybory. Znowu na forum bedzie agitacja lewakow. Ja juz dawno tym wszystkim Panom podziekowalem. Wy ponownie , pol roku po wyborach bedziecie plakac, ze Was oszukano. Zaklad? Mozna jeszcze robic dobra mine do zlej gry. Jezeli zechcesz kiedys ROB.TUS pokazemy Ci ludzi zacnych z J-L, ktorzy zyja wylacznie z ordynarnych oszustw. Ci ZACNI nie musza pokazywac swoich twarzy. Wszyscy ich znaja. Ostatnio pewna "dama" nie odezwala sie ani jednym slowem, kiedy zarzucilem jej same klamstwa. Wszystko bylo notowane przez 2 jegomosci i przeslane do .....................
                    Pozdrawiam
                    • rob.tus Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 28.02.11, 23:55
                      Mooreland. Jak widzisz nie pisałem tu banowaniu kogokolwiek. W kwestii formalnej zauważyłem,że to forum jest prywatne i profesjonalista może z nim robić co chce. To tak jak blogi polityków o których pisano tu, na forum Oławskim. Nie odniosłem się do posta petita7. Nie wiem kogo miał na myśli. Nie podoba mi się, że kogoś obraża.
                      Właśnie o to chodzi. O kulturę wypowiedzi. Możemy się nie zgadzać. Mieć różne poglądy na świat, ale powinniśmy kulturalnie je wypowiadać. I tak jak poprzedni post nie podobał mi się bo mnie obrażałeś. To ten bardzo się przyjemnie czyta i z chęcią Ci odpowiem.
                      Jestem świeży w okolicy i nie znam regionu. Nie znam powiązań i szemranych interesów. Nie wiem kto komu rękę myje i kto komu włazi w dupę. Mam tylko jeden login i wypowiadam się tak jakbym mówił komuś prosto w oczy co myślę. Zgodnie ze swoim sumieniem. Dyplomatą więc jestem słabym. Polityką się nie interesuję bo uważam, że to jedno wielkie bagno. Każdy tylko obiecuje a po wyborach jest to samo. Widziałeś przetarg na samochód w j-l? Masakra. Wstydu nie mają.
                      Posty fiata-stilo były bardzo interesujące i były miłą odmianą od pączków i tortów3d. Jest miejsce na poważne tematy i na relaks. Nie ma co się cały czas spinać. Kiedyś się mówiło torty piętrowe, a teraz po hamerykańsku 3d.
                      Czy pisząc o pomniku sowietów, masz na myśli to czym się zajmuję? Naprawdę myślisz, że stawiam pomnik "ku chwale" armii czerwonej, ZSRR itd? Przeczytaj moją stronę całą. Mam nadzieję, że zobaczysz, że tak nie jest.
                      To co bym chciał to podyskutować na różne tematy. Od błahostek po naprawdę ciężkie i budzące wielkie emocje. W kulturalnej atmosferze. Ja Ciebie szanuję i każdego innego forumowicza a Ty do mnie "ten matoł"...ni z gruchy ni z pietruchy.
                      Pamiętam post, ze ktoś kogoś chciał wyrzucić z forum a ja napisałem, ze on mi nie przeszkadza. Jak znajdę to Ci wstawię. Gdyby wszyscy myśleli tak samo to by było nudno i mało kreatywnie. Jeśli rozmowa toczy się w ramach kultury to nie mam nic przeciwko. A nuż jedna drugą stronę przekona do swojego zdania. Jeśli są natomiast wyzwiska i straszenie rodziny to szczerze "nie wygląda to dobrze" i jest to broń obosieczna, bo nie chwalę się swoją rodziną w necie. Jest ograniczona grupa osób, która mogła poznać imię mojego dziecka. Jak masz rodzinę to wiesz co sobie myślę.
                      Mam nadzieję, ze przekonałem Cię, że mam własny rozum i niczyim klakierem nie jestem. dziś mogę się z tobą zgodzić a jutro w innej kwestii będę miał inne zdanie. Podobnie z fiatem-stilo i dowolna inną osobą.
                      Pozdrawiam
                      Robert Hes
                      • mooreland Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 01.03.11, 15:41
                        Witam Pana,
                        No i calkiem inna dyskusja a przede wszystkim jej ton. Fiat-Stilo zostal calkowicie zbanowany przez durnia profesjonaliste. Taka jest wlasnie polityka miejscowych troli. Zamknac usta wszystkim co mysla inaczej. Co rodzi tego typu postepowanie, tlumaczyc nie musze. Calkowicie sie zgadzam z Panem odnosnie samochodziku dla Putyry! I zobaczmy co miejscowe srodowisko zrobi w tym kierunku aby samochod mial powiedzmy 2 litry i byl za 70-80 tys zl. Nie zrobi nic. Beda jeszcze kilka dni ujadac na forum i zamiota pod dywan. czy mozna cokolwiek zrobic? Oczywiscie, ze mozna. Trzeba chciec i posiadac odrobine inteligencji.
                        Nie odnosilem sie do Pana zamilowania do samolotow, ani do pomnika. Znam spora czesc Polski i czesto gdzies gleboko w lesie spotykam wspaniale nagrobki ze swierzymi kwiatami Polakow, Rosjan , Anglikow czy innych obywateli zamordowanych przez Niemcow. Groby sa zawsze zadbane a ludzie czesto po niedzielnej Mszy Sw. chodza wedlug dyzurow je sprzatac. To cieszy. Stanowiska o okupacji Polski przez sowietow nie zmienie, ale tam, pod Olawa zgineli zwykli ludzie, ktorym kazano tutaj pelnic sluzbe. Oni zasluguja na cos. na co nie wiem i wydaje mi sie, ze inicjatywa powinna wyjsc od stroby Sovieckiej. Tak jest w calej Unii a Miednoje takze oplacaja wladze RP a nie Rosjanie.
                        To sa delikatne sprawy za ktorymi niestety kryja sie ludzkie tragedie.
                        jest tutaj pewien paradoks , bo o grob Heleny Wolinskiej dbaja finansowo wladze RP a o groby zolnierzy dywizjonu 302 i 303 nie dba nikt. Wstyd! Rodziny tamtych wrocily do Polski w duzej mierze i klepia biede dostajac moze 10% tego co oprawcy z UB. Historia z nas zadrwila.
                        Mysle, ze niedlugo bede mogl ( na zyczenie wielu mieszkancow Jelcza-laskowic) utworzyc nowe forum dla ludzi normalnych. Nie beda tolerowane wulgaryzmy i pomysly typu kastracji czy podobne. Sa to pomysly z ksiezyca rodem wziete. Sam kleru nie kocham (choc nie mozna generalizowac), ale czy nie trzeba byc idiota, aby wpadac na pomysl kastracji ksiezy? Profesjonalista dodaje swoim postepowaniem - JELCZANSKICH KSIEZY ! Byc moze zostal kiedys zgwalcony przez probe i sa skutki ( to przyklad jezyka jelczanskiego forum, nie moj !)
                        Dla tego typu pomyslow na forum miejsca nie bedzie! Pisze to na ogole i zapewniam Pana , ze na tamtym forum zostanie kilka osob. Tych dla ktorych swiat zaczyna sie i konczy na Wysokich Obcasach, tortach, serialach i piwie. Prosze mi wierzyc, ze mozna wiele zmienic, tak aby ludzie zyli godnie. Trzeba tylko chciec i niestety nalezy miec odrobine przygotowania do tego. Trzeba miec takze jakies zaplecze prawnikow. Wszystko jest do przedyskutowania przy kawie, herbacie ale nie PIWIE! Moze byc tez ciastko i to nie z pieniedzy podatnikow :) Pan nie wie nic o mnie. Pan takze nie wie do jakiego stopnia nie toleruje falszu i obludy! Wole miec do czynienia z Gomulka czy Cyrankiewiczem niz ze wspolczesnym bagnem moralnym. Mam teraz kilka spraw na glowie. Mysle, ze za jakis miesiac bede troche wolniejszy czasowo a sprawy sadowe z Czeslawem Ciaglo, Katarzyna Jakubowicz i jej konkubinem oraz wspolnikiem Ciagly niejakim Molda dobiegna konca.
                        Podjecie sie roli Admina nie jest dla trepow. To gazeta Wyborcza i wszystkie inne portale, spychaja cala odpowiedzialnosc na Adminow. One udostepniaja tylko miejsce na serwerze. To obowiazkiem Admina po wykasowaniu postu jest jego ZARCHIWIZOWNIE na okres 2 lat (wedlug prawa prasowego). Profesjonalista tego nie zrobil i nie robi a niestety sporo ich bedzie potrzebne w Sadzie. I wcale sie z tego nie ciesze, ale odpowie za to. Nie ja bede katem , ale Sad. Niezznajomosc prawa nie tlumaczy kasowania bez archiwizacji. 3 tygodnie temu odbyla sie rozprawa tutaj we Wroclawiu, gdzie Sad mial trudnosci, bo w identycznym przypadku musial posilkowac sie bieglymi sadowymi do odzyskiwania danych co kosztowalo Admina ponad 16 tys zlotych! Oskarzony zostal skazany na rok w zawieszeniu za gloszenie tresci antysemickich. Zostawmy te tematy bo one sa nudne, ale wesolo nie bedzie.
                        Nigdy nic nie mialem przeciwko jakimkolwiek pogladom. STOP! Mam i mialem! Nie maja prawa wypowiadac sie bezrobotni i alkocholicy na temat reform gospodarczych jakie nalezy przeprowadzic. Kilka dni temu Aleksander Lukaszenka wprowadzol 80% clo na polskie warzywa i owoce. Powod? Bialorus tonie we wlasnych warzywach i owocach. taka decyzja moim zdaniem to byla jedyna sluszna decyzja. Nie wiem dlaczego Michnik placze a Minister Rolnictwa mowi o dyskryminacji polskiej zywnosci. Nie rozumiem tego. Bialorus nie miala podpisanych kontyngentow na zadna ani marchew, ani buraki czy inne z Polski. W ten sposob manipujuje sie opinia publiczna. Tematow sa tysiace i do momentu, kiedy Polacy nie otworza oczu bedzie tak jak jest w Jelczu. A moze powinno byc tak jak na filmiku? Miasteczko takie jak Jelcz-Laskowice. czysciutkie, schludne z pieknym zabytkowym ryneczkiem. Tyle, ze tam od lat PO i PIS zyja w symbiozie i leja na Tuskow i Kaczynskich a wladze Gminy sa dokladnie przeswietlane. Obiecala nam to Pani Dorota. Obiecala i co? Wielkie gowno! jak zawsze.
                        www.youtube.com/watch?v=pU83BFNyIIYPozdrawiam
                            • Gość: gosc portalu Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 02:32
                              Co ty robisz o tej porze? Bezsenna noc czy bezrobocie cie dopadlo? Sprawe moorelanda znam troche czlowieku i nie podawalby nazwisk bez dowodow. A co ciebie tak mooreland interesuje? Jego zycie, jego sprawy a na adwokatow Go stac. Ciebie chyba nie. Skoro nie chcesz siac pieniedzmi , tak po 3 tys zl za sprawe to milcz matole. To nie bedzie zdaje sie posmiewisko. Posmiewiski juz kilkoro z siebie zrobilo. Z Ciagla ma sprawe w kieszeni, bo zeznalo kilku okantowanych przez oszusta. Reszte zobaczymy. Co w tym smiesznego? Ja nic nie widze wesolego w tym, ze w Jelczu trol, trola, trolem pogania. Oczywiscie jest grupa normalnych obywateli, ale na pewno nie na forum.
                              • fiat-stilo Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 02.03.11, 17:00
                                Podałem link do swojego profilu na naszej-klasie. Wiem jednak, że część osób może nie mieć konta na tym portalu, więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ujawnię się ponownie:
                                Jasiu Reszka, student dzienny I roku budownictwa, mieszkam w Jelczu-Laskowicach.
                                • mooreland Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 02.03.11, 20:09
                                  Witam Panie Janie,
                                  Ta sfora ujadajacych psow bedzie milczec. Nic juz Pan nie uslyszy zlego na swoj temat. Nawet Petit7 schowal ogon pod siebie i schowal sie w najciemniejszym zakamarku budy. Ten sam Petit7 , ktory kilka dni temu krzyczal : ZBANOWAC ! Odwaga czesto konczy sie na nazwisku Panie Janie. Coraz weselej. Zaproponowalem udostepnienie miejsca na srwerze dla normalnych obywateli Jelcza. Jaka jest Pana opinia na ten temat ? Forma forum oczywiscie do przedyskutowania czy Java, czy flash czy inne. Dodam jeszcze, ze obowiazki Admina forum to zawsze te minimum 30 minut pracy dziennie, bo zgodnie z obowiazujaca ustawa prasowa ( a takiej podlegaja fora) nalezy przed wykasowaniem czyjegos postu , najpierw go zarichiwizowac i dbac o formy wypowiedzi na forum. Tutaj czesto porada adwokata jest niezbedna. Zabiera to sporo czasu a wypowiedzi o kastrowaniu powinny byc natychmiast DELATE, ale zarchiwizowane. Dochodzi do tego obowiazek zadbania przechowywania wiadomosci minimum przez okres 2 lat.
                                  Pozdrawiam Pana i Rodzicow
                                  • Gość: Jadwiga Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic IP: *.xdsl.centertel.pl 02.03.11, 22:23
                                    Po co Fiacik podajesz te swoje dane Jasiu Reszka I rok budownictwa i co?
                                    Kandydujesz gdzieś, czy jak, kogo to obchodzi.
                                    Może trzy pokolenia w tył nikt z twojej rodziny nie był na studiach, że tak się chwalisz?
                                    Jeszcze jakbyś był na V roku Politechniki, a tu I rok i od razu podajesz na internecie.
                                    W ogóle skąd wy dwaj ty Fiacik i mooreland się urwaliście, jakby nie z tego świata.
                                    Wchodzicie na forum, piszecie bzdury idcie może dalej, bo już was czytać nie mogę.
                                    Co za kolesi
                                    Jesteście obaj starymi kawalerami czy po prostu gejami?
                                    Palicie jakieś fenomenalne zioła nie szkjodzą wam za bardzo tac jakby nieco za bardzo zakreceni jesteście co.

Tak sie pytam tylko

• mooreland Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 03.03.11, 00:42
                                      Droga "Jadziu",
                                      Nie wiem jakim trzeba byc idiota aby pisac. Nie chodzi o tekst ale o jakosc.
                                      Piszesz czlowieku ze moze 3 pokolenia w tyl nikt nie byl na studiach. Zazdrosc czy jakies zaburzenia emocjonalne? A moze niedowartosciowanie? To pokolenie jest na studiach, poprzednie skonczylo studia i to wystarczy abys zdjal czapke z pustego lba.
                                      Piszemy bzdury- prosze o konkrety a nie pustoslowie. Z drugiej strony dla czlowieka tak ograniczonego intelektualnie nie sposob odroznic bzdur od rzeczy powaznych czy normalnych. Czyzby za duzo francuskiej wody zycia? Rozumiesz to czy niejasne stwierdzenie?
                                      I chyba najwazniejsze. Zanim wezmiesz sie za pisanie , skorzystaj ze slownika ortograficznego analfabeto jezykowy.
                                      Skoro jestes taki mocny w pysku to dlaczego kryjesz sie za babskim nickiem a jestes facetem? Tranwescyta? Kolejny trol w swojej premierze na forum. Ot i cala prawda. Do tego ten prostacki jezyk.
                                      pozdrawiam
                                      • fiat-stilo Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 03.03.11, 05:51
                                        Co do pomysłu powołania do życia nowego forum, to jestem jak najbardziej za, tym bardziej, że kilkuletnie doświadczenia związane z forum Jelcza-Laskowic wskazują, że profesjonalista nie zmieni swojego postępowania i dalej będzie powielał to, co robił dotychczas. Natomiast co do postu Jadwigi, to po pierwsze niech ona też się nam przedstawi, a po drugie ujawniłem się, gdyż o tym wspominałem, że to uczynię. To, że napisałem o studiowaniu, to nie dlatego, że się chwale czy dlatego, że ,,trzy pokolenia" wstecz nikt na nich nie był, ale dlatego że same imię i nazwisko nic nie mówi i zapewne część osób chciałoby jakichś bliższych informacji. A wieku, jak wiadomo, nie podaje się, więc napisałem o studiowaniu. Piszemy tu o poważnych sprawach, bo chodzi o stronniczość admina i niekonsekwencję.
                                          • mooreland Re: Spadajcie z tego forum! 03.03.11, 08:30
                                            Ktos napisał w tym wątku, ze należy docenic fakt, iz gościmy na forum Olawy i dziękujemy za gościnę. Skoro z Ciebie taki YNTELIGENTNY PROSTAK to powiem Ci tak. Widzisz jasno i wyrażnie temat, wiec nie wchodz! Serwer nie jest Twoj i podpięcie jednego watku jak na razie przeszkadzaTobie i kilku osobom ( chyba jednej, ktora sie rozmnożyla) o czym świadczą IP piszacego. Oczywiście zdajemy sobie sprawe, że może biegac po Olawie z notebookiem w rece i swiadczyc uslugi dla ludnosci. Malo to jednalk prawdopodobne. Co Ci smierdzi? Co nie pasuje? Przeszkadza Ci kilka osób z Jelcza-Laskowic ktore mają jeden wątek? Może JASFINKS Ci zawadza a jego pomysł z fotozagadkami jest zbyt trywialny jak na Twoja YNTELIGENCJE? Podejrzewam, że nie jestes z Olawy, tylko z Jelcza. Tamte lewackie trole , ktore tutaj płodzą kosmiczne bzdury nie przeszkadzają Ci? Zobacz ilu oławian pisze na forum Wrocławia? Znalazł się ktoś kto sobie tego nie życzy? Opanuj sie, usiądż, pomyśl, że mieszkasz na Zielonej Wyspie, dookoła pełno kwiatów, uśmiechnięci ludzie na ulicach. I minie Ci słowotok. Już mieliśmy jednego złotoustego. Zaginął po nim ślad bez wieści.Zapewne bolą ręce od podnoszenia do góry podczas głosowań w Radzie Miejskiej.
                                            Pozdrawiam
                                            • fiat-stilo Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 07.03.11, 08:21
                                              Profesjonalista tydzień temu napisał:
                                              W związku próbami wpływania na kształt forum, wymuszania kogo należy usunąć z forum, a kogo ponownie przywrócić informuję, że do odwołania zostało wstrzymane dodawanie nowych uczestników do tego forum.
                                              Forum jest prywatne i zamknięte. Jeśli komuś ta forma nie pasuje to proszę tu nie zaglądać!

Ne pamiętam, aby wcześniej jak np. część forumowiczów domagała się usunięcia (tym razem muszę podać nick) przykładowo mono80, profesjonalista był takimi działaniami zbulwersowany i podejmował takie decyzje. Ale w sumie nie ma się co dziwić, wszak mono80 ma inne niż admin poglądy. Kolejny przykład braku obiektywizmu, niekonsekwencji w działaniu, a przede wszystkim hipokryzji admina.
                                              P.S. Napisałem, że kilkuletnie doświadczenia nie wskazują, aby postępowanie profesjonalisty uległo zmianie. Nie oznacza to, że ja tam już kilka lat piszę. Wielu jest bowiem ludzi, którzy tylko i wyłącznie czytają to forum. Każda obiektywna osoba potwierdziłaby natomiast to, co wyżej napisałem.
                                              Pozdrawiam.
                                              • fiat-stilo Re: Cenzura na forum Jelcza-Laskowic 07.03.11, 08:27
                                                Może niech lepiej profesjonalista od razu napisze, nawet w nazwie forum, że jest to forum tylko dla ludzi o ściśle określonych poglądach? Ja równie dobrze mógłbym tak samo założyć forum o samochodach i np. cenzurować osoby, będące zwolennikami np. TOYOTY (choć do żadnej marki nie jestem uprzedzony). Analogiczna sytuacja.
                                          • mooreland Re: Spadajcie z tego forum! 07.03.11, 11:30
                                            Nie o to chodzi. jeden z forumowiczow wyraznie stwierdzil, ze nie stac go na wode i bedzie smierdziec! W zwiazku z tym, ze chcielismy uniknac fetoru bodajze PETITA7 zadomowilismy sie w jeszcze w miare normalnej Olawie, oczywiscie nie liczac kilku glupcow. Wyjasnilem sprawe?
                                            • jasfinks Re: Spadajcie z tego forum! 07.03.11, 13:45
                                              Nie zawsze mam pogląd taki sam jak mooreland ale w tym przypadku zgadzam się z nim całkowicie! Tamto forum rzeczywiście śmierdzi i schodzi na psy coraz bardziej...Powód jest oczywisty - normalni i piszący inaczej niż dyżurujące tam stale komuchy są usuwani lub po prostu odchodzą sami. Sytuacja tam staje się podobna do tej z najgorszej pijalni piwa, gdzie też pełno menelskiego pijackiego bełkotu,dymu i smrodu...
                                              • Gość: normalny_i_spokojn Re: Spadajcie z tego forum! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 21:39
                                                Nie znasz ludzi Jasfinks? Stilo juz na kolanach ubłagał profesjonalistę, aby go przyjął w poczet......... Nie chce abys komentował ten fakt. Ten fakt komentuje sie sam. Pomijając wszystkie inne sprawy, jest takie słowo jak GODNOŚC. Wielu go chyba nie zna. A może uzaleznienie od profesjonalisty, poodziana, djmixera1, wygadanej czy przystojnej? Może sorro-und zrobił na Nim takie wrażenie? Mam pełen szacunek dla Ciebie. Za to, że nie skamlesz, że jesteś constans.
                                                Pozdrawiam
                                                • fiat-stilo Re: Spadajcie z tego forum! 10.03.11, 00:17
                                                  Nie błagałem profesjonalisty, tym bardziej na kolanach, aby mnie przywrócił na forum. Jedynie w poniedziałek w tamtym tygodniu wyraziłem swój sprzeciw przeciwko zbanowaniu mnie. Zresztą od wczoraj jestem już przywrócony i jeszcze nic nie napisałem, więc o co chodzi? Od nikogo nie jestem uzależniony. Z surro-und zgadzam się w niektórych kwestiach, np. w tych krytycznych wobec ,,uzdrowienia" Jelcza przez Zasadę. O jakim skomleniu mówimy?
                                                • jasfinks Re: Spadajcie z tego forum! 10.03.11, 12:51
                                                  Podejrzewam, że to raczej"profesjonalista" sam, albo za podpowiedzią działającego na jego forum "czerwonego kolektywu", postanowił odbanować fiata-stilo...To stara komusza metoda aby przyciągnąć niektórych normalnych (znanych,zdolnych...) aby ich w ten sposób neutralizować i jak się da nawet namówić do współpracy, np obietnicami korzyści czy szantażem, i tym samym podnosić w oczach ogółu swoją wątpliwą wiarygodność...
                                                  • Gość: lunapark Re: Spadajcie z tego forum! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 13:16
                                                    Ależ Jasfinks! czy tam jest z kim w ogóle porozmawiac? Rozsmieszyl mnie RANJING LEKARZY ogloszony i odtrąbiony przez WYGADANĄ. I wpisów ZERO. Umilkł już jazgot na temat lekarza"mordercy". Co za ludzie! A Twoja teoria jest wielce prawdopodobna. Potrzebują stolo dla uwiarygodnienia forum, zapominajac o najważniejszej rzeczy, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jest i drugie- Jesli wlazles miedzy wrony................ Oby stilo nie poddal się , ale czy warto rozmawiac z głupcem?
                                                  • Gość: lunapark Re: Spadajcie z tego forum! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.11, 16:03
                                                    Drogi Fiacie Stilo,
                                                    To strach paralizuje ludzi z jelczańskiego forum. Strach przed Pana nazwiskiem. Strach przed pozycją Zarówno Matki jak i Ojca. Proszę byc spokojnym. Już nikt Pana tam nie obrazi. Ze strachu niestety a nie z powodu dobrego wychowania. A pisac oczywiscie Pan tam powinien i doprowadzac oszołomów do pionu. Z drugiej strony , czy warto? Oni zyją stokrotką.
                                                    Najlepsze zyczenia dla Całej Rodziny.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka