Dodaj do ulubionych

Wolę obwodnicę niż basen.

23.06.11, 10:17
Teraz to już po ptakach. Oławianie wybrali basen i remont ratusza. Nie można mieć wszystkiego. Szkoda, że włodarze nie czytają forum.
Mądry wpis na temat obwodnicy ukazał się półtora roku temu. Tu go cytuję:

Wolę obwodnicę niż basen!
Gość: Roddy 05.02.10, 17:12 zarchiwizowany
Dziwię się krótkowzroczności oławskich włodarzy. Zamiast popatrzeć
przyszłościowo na sytuację drogową myślą o basenie. Już są w Oławie
korki, blokują się ul. Kutrowskiego, Strzelna. Na wiosnę rusza
remont mostu na Oławce. Od połowy 2011 autostrada A4 będzie płatna i
wielokrotnie zwiększy się ruch.
Ja jestem za takim burmistrzem czy radnym, który będzie dążył do
budowy obwodnicy naszego miasta.
Obserwuj wątek
      • Gość: Karol Re: Wolę obwodnicę niż basen. IP: *.xdsl.centertel.pl 23.06.11, 20:46
        Link do postu Poodziana, który chwali budowę basenu
        forum.gazeta.pl/forum/w,231,118823939,119488353,Re_Budowa_basenu_idzie_idzie_iz_kopyta_.html
        Po co tworzysz teraz taki temat, to jest Poodzian ciekawe,
        budowa basenu pomału ale jakoś się kręci, a ty obudziłeś się teraz?
        Przecież niedawno pisałeś, jak to wspaniale, że Oławianie będą mieli basen?
        Przeczysz sam sobie, o co ci właściwie chodzi Poodzian?
        Ty na masz Poodzian niezłe schizo, ale może przed wyborami parlamentarnymi to następny temat, który ma drugie dno.
        • poodzian Re: Wolę obwodnicę niż basen. 23.06.11, 21:08
          Najwyraźniej nie zostałem zrozumiany. Chciałem zaznaczyć, że trzeba umieć wybierać. Ja akurat od początku uważałem, że bardziej potrzebna Oławianom jest obwodnica. Jednak wyborcy woleli basen. W Jelczu i Brzegu jest to musi być u nas. Najlepiej większy i lepszy. Ja uważałem odwrotnie, skoro w pobliżu są baseny trzeba było zacząć budować obwodnicę. Skoro wybrano basen, to dziwi mnie teraz rwetes i krzyki o potrzebie budowy obwodnicy. Kasa wykorzystana i za budowę basenu trzeba będzie jeszcze długo płacić.
          • Gość: Tyrgrys Re: Wolę obwodnicę niż basen. IP: *.cyberghostvpn.com 23.06.11, 22:45
            Źle zrozumiany? Chyba przez siebie w lustrze. Niezłe schizo zapodajesz, chłopcze. Od dawna jesteś dla mnie szczególnym gatunkiem trolla - Trollem Październikowym. Ale pisz dalej, zawsze jest jakiś punkt zaczepienia. Dla rozrywki łacha mogę podrzeć i z trolla. Tylko się nie denerwuj, bo to niczego nie zmieni, ani mnie nie ruszy... Szkoda zdrowia twojego, bo i do niego dopłacam.
            • Gość: Karol Re: Wolę obwodnicę niż basen. IP: *.xdsl.centertel.pl 24.06.11, 00:44
              Co ty Poodzian bredzisz, jacy wyborcy wybrali basen?
              którzy wyborcy?
              Zaczęto budowę przed wyborami, w maju pobierano próbki gruntu, by jak najszybciej rozpocząć budowę basenu tuż przed wyborami?
              Czy odbyło się jakieś referendum w sprawie basenu w Oławie?

Sprawa basenu ciągnie się już przez lata, jeszcze od czasów Wiązowskiego.
              Czy chcesz mi wmówić, że to presja wyborców sprawiła, że Październik postawił na basen?
              a ja naiwny myślałem, że rozpoczęcie budowy basenu to był chwyt marketingowy Października przed wyborami.
              I co teraz powiesz chcieliśmy, ale nie możemy, bo wyborcy wybrali basen, a nie obwodnicę.
              A to przewrotny gość z ciebie Poodzian.
              Widzisz ty wolisz obwodnicę, a Październik "poszedł za głosem wyborców" i postawił na fundamenty basenu, to bardziej widoczne przed wyborami, niż rozpoczęcie budowy obwodnicy.

Gdzie ja byłem, że nie brałem udziału w tym referendum, co wolę basen czy obwodnicę, to było jakieś tajne referendum może wśród członków klubu bezpartyjnych?
              • Gość: Karol Re: Wolę obwodnicę niż basen. IP: *.xdsl.centertel.pl 24.06.11, 00:51
                Właściwie to mogłeś Poodzian od razu napisać o co ci chodzi.
                Że nie ma po co zadawać trudnych pytań na temat obwodnicy panu burmistrzowi,
                bo "wyborcy wybrali basen".

Mogłeś powiedzieć tak:
                "wicie, rozumicie, chcieliśmy dobrze, mieliśmy szczere chęci, ale WY wyborcy wybraliście basen, więc dajcie już spokój z tą obwodnicą i debatami na temat obwodnicy.
                Dokonaliście wyborcy wyboru"
                • poodzian Re: Wolę obwodnicę niż basen. 22.08.11, 22:17
                  Budżet miasta jest taki jak budżet rodziny. Jak na wakacje jadę na drogie wczasy, to nie zabieram się za remont. Jak planuję duży remont mieszkania to nie myślę w tym roku o wymianie samochodu.
                  Niektórzy nie rozumieją prostych zasad matematyki i nie umieją wybierać.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka