Dodaj do ulubionych

Należy CI się odszkodowanie 50204630892

21.07.11, 11:58
Kancelaria Teodorowski & Wojtaszak Sp. J. istnieje na rynku od 2004 r.
Dariusz Kościuk

Doradca ds. Odszkodowań

**********************************

Kancelaria Teodorowski & Wojtaszak Sp.J.

Ul. Głowackiego 4/9

30-085 Kraków

mob. 0 502 460 892

email: dariusz.kosciuk@prawo-kancelaria.pl

www.prawo-kancelaria.plZajmujemy się sprawami związanymi z:
 wypadkami komunikacyjnymi
 wypadkami przy Pracy (warunkiem jest posiadanie przez pracodawcę OC)
 błędami i zaniedbaniami medycznymi
 wypadkami rolniczymi (warunkiem jest posiadanie przez rolnika OC)

W profesjonalny i kompleksowy sposób prowadzimy sprawy odszkodowawcze naszych Klientów. Ich zaufanie zdobywaliśmy przez lata dzięki skutecznym i szybkim działaniom oraz dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Naszym Klientom oferujemy klarowne zasady współpracy prawnej i finansowej. Filozofia naszej Kancelarii wyraża się w aforyzmie: "Przede wszystkim – pomagać". Wynagrodzenie za wywalczenie odszkodowania za wypadek pobieramy dopiero po wygraniu całej sprawy.

Likwidacja szkody przed
Towarzystwem UbezpieczeniowymWystąpienie Kancelarii z roszczeniem do Towarzystwa Ubezpieczeniowego w imieniu Klienta poprzedzone jest każdorazowo wnikliwą analizą sprawy, a także dokładnym zapoznaniem się z aktualnym orzecznictwem sądowym w podobnych przypadkach. Takie potraktowanie spraw pozwala nam na ubieganie się
o najwyższą możliwą kwotę świadczenia. Stała współpraca z niezależnymi lekarzami orzecznikami zapewnia rzetelną ocenę dokumentacji medycznej Klienta.


Postępowanie sądowe


Jesteśmy Kancelarią Prawną, co oznacza, że sprawy obsługiwane są przez prawników (Członków Izby Adwokackiej i Radcowskiej) a nie, jak to często ma miejsce w firmach odszkodowawczych, przez niewykwalifikowane osoby.
Mając opinię jednej z najlepszych Kancelarii Prawnych w Polsce, nigdy nie akceptujemy niekorzystnej decyzji TU dotyczącej sprawy przez nas prowadzonej, gdyż wiemy, że TU jak każda spółka prawa handlowego nastawione jest na osiągnięcie zysku. Wspomniane osiągnięcie zysku odbywa się przez zaniżenie wartości przyznawanych świadczeń lub na zupełnej odmowie ich przyznawania. Jeśli uważamy, że TU wydało decyzję krzywdzącą dla naszego Klienta to zawsze dzięki zatrudnionym w Kancelarii Prawnikom staramy się kierować taką sprawę do niezawisłego Sądu, oczekując, iż ten wyda sprawiedliwy i obiektywny wyrok, posiłkując się wiedzą specjalistów i ich doświadczeniem.


Naszym atutem jest KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PROCESOWA:

 Prowadzimy sprawy sądowe za pomocą zatrudnionych w Kancelarii prawników, co wyraźnie wpływa na jakość świadczonych usług procesowych,
 Prowadzimy sprawy karne, które często przesądzają o możliwości prowadzenia sprawy cywilnej przeciwko TU (taką możliwość daje jedynie członkostwo w korporacji adwokackiej),


IV. Nasze sukcesy


a. Spektakularne sprawy:

Miarą naszych sukcesów jest przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Związane jest to ze spektakularnie zakończonymi niektórymi sprawami:

§ Mężczyzna zakażony przez szpital żółtaczką typu C dostał 314 tys. zł odszkodowania mimo, że na początku lekarze twierdzili, że zakażenie nie miało związku z ich szpitalem.
Nasz Klient w lutym 2005 r. przeszedł operację serca. Podczas zabiegu został zakażony nieuleczalną żółtaczką typu C. Choroba ta, rozwijając się przez lata w organizmie, prowadzi m.in. do martwicy wątroby i śmierci. W procesach lekarskich często nie sposób wykazać z całą pewnością, w jakim momencie i w skutek jakich błędów pacjent stracił zdrowie. W tym przypadku lekarze również twierdzili, że zakażenie nie miało związku z przeprowadzoną w tym szpitalu operacją. Jednak na podstawie zebranych materiałów Kancelaria wykazała, że było inaczej i że do zakażenia doszło właśnie w okresie, kiedy nasz Klient przebywał w tym szpitalu. Kancelaria doprowadziła do wypłaty poszkodowanemu odszkodowania w łącznej wysokości 314.350 zł.
§ Kompleksowa pomoc Kancelarii umożliwiła zdobycie 1,2 mln zadośćuczynienia i 160 tys. zł odszkodowania a także 16 tys. comiesięcznej renty dla sparaliżowanego chłopca.
W listopadzie 2004 r. nasz Klient podczas zajęć gimnastycznych zderzył się z niezabezpieczoną niczym ścianą, mocno uderzając w nią głową. Na skutek tego zderzenia doznał nieodwracalnego urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym,
a w konsekwencji niedowładu wszystkich kończyn. Od dnia zdarzenia poszkodowany chłopiec porusza się jedynie na wózku i stale poddawany jest rozmaitym zabiegom. Z pomocą Kancelarii rodzina chłopca skierowała pozew przeciwko ratuszowi miejskiemu, któremu podlega szkoła – miejsce nieszczęśliwego wypadku. Dzięki naszym działaniom Sąd Okręgowy wydał wyrok, w którym Urzędowi Miasta nakazał wypłacić na rzecz naszego Klienta
1,2 mln zł. tytułem zadośćuczynienia oraz 160 tys. zł. tytułem odszkodowania. Zasądzona została także dożywotnia renta dla naszego Klienta w wysokości 16 tys. zł. miesięcznie.


§ Dnia 11 lutego 2009 r. kierujący pojazdem VW Golf nie ustąpił pierwszeństwa, nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił prawidłowo przechodzącą po wyznaczonym przejściu dla pieszych kobietę.
Wyrokiem z dnia 26 lipca 2009 r. za wyłącznie winnego uznano kierowcę Golfa. Początkowo Poszkodowana nie chciała dochodzić odszkodowania. W końcu za namową rodziny, poprosiła Kancelarię o zajęcie się jej sprawą. Nasza 86-letnia Klientka doznała na tyle poważnych obrażeń, iż przez ponad rok była unieruchomiona
w łóżku. Pierwszą wypłatą TU przyznało 31 tys. zł zadośćuczynienia. Po odwołaniu dopłacono 32 tys. zł zadośćuczynienia oraz przyznano 1.170 zł renty.Z uwagi na fakt, iż złamana kość się nie zrosła Kancelaria zgłosiła powstałą nową szkodę do TU. Obecnie Poszkodowana oczekuje na kolejną komisję lekarską ze strony Ubezpieczyciela w celu uzyskania dopłaty odszkodowania.

§ Dzięki naszej profesjonalnej pomocy kobieta, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu w Norwegii otrzymała zadośćuczynienie w wysokości 600 tys. koron norweskich (300 tys. zł.).
W maju 2009 r. w Norwegii nasza Klientka uległa wypadkowi komunikacyjnemu, jadąc do pracy. Samochód,
w którym podróżowała jako pasażer, prowadzony przez jej pracodawcę uległ zderzeniu z jadącym z naprzeciwka innym uczestnikiem ruchu drogowego, który był sprawcą zdarzenia. Sprawca prowadząc pojazd wraz z przyczepą, na której przewoził jacht, z niewiadomych przyczyn nagle skręcił, powodując do załamania składu, wskutek czego przewożona łódź wypadła na przeciwległy pas ruchu miażdżąc dach pojazdu (po stronie pasażera), w którym pasażerką była nasza Klientka. W stanie nieprzytomności została ona przetransportowana helikopterem do szpitala w Oslo.Na miejscu, w związku z poważnymi rozległymi obrażeniami, zastosowano i przeprowadzono szereg zabiegów i operacji. W wyniku rozpoznania stwierdzono m.in. złamanie kręgu szyjnego, liczne złamania odcinka piersiowego kręgosłupa, urazowy krwotok podpajęczynówkowy i podtwardówkowy. Na mocy udzielonego pełnomocnictwa, Kancelaria zdołała uzyskać kwotę zadośćuczynienia rzędu 600 tys. koron norweskich (ok. 300 tys. zł.).
Dzięki naszemu zaangażowaniu i możliwej w związku z tym skutecznej rehabilitacji nasza Klientka od dwóch lat jest osobą sprawną i może w sposób normalny funkcjonować w społeczeństwie.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka