Dodaj do ulubionych

Potrzebuję namiary na kamerzystę - Marek Marzejko

22.07.11, 16:57
Witam!
Potrzebuję pilnie namiary na kamerzystę/fotografa p. Marka Marzejkę, adres jego studia w Oławie. Jestem w J-L i posiadam do niego nr z forum i jego strony www -604239404- ale jest cały czas niedostępny, może zmienił nr, zamknął działalność? Proszę o info na ten temat. Z góry dziękuję. pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
  • Gość: znajomy Re: Potrzebuję namiary na kamerzystę - Marek Marz IP: *.212.200.89.otvk.pl 22.07.11, 19:38
   Nie, nie zamknął działalności. Bardzo dobrze funkcjonuje. Telefon jest aktualny. Ewentualnie zadzwoń na telef. 696469427 i poproś namiary na niego
  • Gość: Gość Re: Potrzebuję namiary na kamerzystę - Marek Marz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.06.13, 18:50
   Ja także nie polecam jego usług. bardzo długi czas oczekiwania na wszystko. jest niesłowny i nie realizuje swoich zleceń natomiast zawsze ma czas na branie nowych. dlatego nie wywiązuje się w terminach. Radzę poszukać kogoś bardziej profesjonalnego.
  • Gość: Renata Re: Potrzebuję namiary na kamerzystę - Marek Marz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.09.21, 14:41
   NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE!!!!! Przestrzegam przed tym człowiekiem wszystkie przyszłe pary młode. 4 lata temu miałam te nieprzyjemność gościć tego pana na swoim weselu. Wtedy wszystko wydawało się ok. Zadbaliśmy o niego i jego ekipę składająca się z Pani fotograf (do niej nie mam zastrzeżeń, wywiązała się że swojej umowy) Niestety po weselu zaczęły się schody. Terminy na oddanie filmu mijały. Pan Marek wymyślał coraz to nowe bajki, aż odddal..... 1/3 filmu. Przekonani że jest wszystko ok pojechaliśmy do rodziny i zaczęliśmy oglądać... Na początku wzzystko było ok aż tu nagle zaraz po ceremonii ślubnej.... Film się urwał. Zdziwienie nasze nie miało granic. Zaczęliśmy dobiegać się o skończenie filmu ale Pan Marek za za nas blokować. Nasza cierpliwość się skończyła i weszliśmy na drogę sądową. W tym roku sprawę wygraliśmy. Pan Marek ma nam zwrócić cała kwotę za film ALE...... niestety okazuje się że nie jest to możliwe ponieważ jest tak zadłużony ze nie maja mu z czego ściągnąć. Jest pozadluzany w różnych instytucjach, Urzędach skarbowych, ściga go kilku komorników, a on nadal pewnie oszukuje biedny naiwnych ludzi, którzy tak jak my dali się nabrać na jego niby profesjonalne gadki i obietnice. Zdanie,, BĘDZIE PANI ZADOWOLONA“ do dziś przyprawia mnie o dreszcze, płacz i nerwy jakie straciłam na tego człowieka. ZOSTALIŚMY OSZUKANI i nikomu nie życzę spotkać tego człowieka na swojej drodze, zwłaszcza parze młodej, która bardzo dba o takie pamiątki i marzy o filmie do którego będzie mogła zawsze wrócić i wspomnieć być może jeden ze swoich najważniejszych dni w zyciu. Po całej sprawie zrozumieliśmy czemu na pierwszym spotkaniu Pan Marek bez uprzedniej informacji o zaliczce tak się jej domagał w gotówce że aż podjechał z nami do bankomatu. Niestety człowiek uczy się na błędach, proszę uważajcie zanim podejmiecie jakąś decyzję co do tego człowieka. Pozdrawiam R. S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka