Dodaj do ulubionych

Dobry dermatolog w Oławie???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.12, 00:29
Witam! Czy może ktoś polecić dobrego dermatologa w Oławie? A był ktoś może u tego, który przyjmuje prywatnie na Wrocławskiej?
Obserwuj wątek
    • Gość: Si Re: Dobry dermatolog w Oławie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.12, 18:40
      Byłam na Wrocławskiej, dwa lata temu. Miałam uczulenie, dostałam maści sterydowe, przeszło i już nie poszłam. Natomiast, miałam też rogowacenie przymieszkowe i Doktor stwierdził, że jest nieuleczalne. Jednak jest, leczyłam we Wrocławiu, trwało to pół roku, ale wyleczyłam. Tak więc nie mogę, z czystym sumieniem, polecić tego Pana.
    • Gość: Alien222 Re: Dobry dermatolog w Oławie??? IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.12, 21:20
      Jak mieszkałem w Oławie to miałem przyjemność wizyty - w sumie ok ale i problem też mały był. Teraz mieszkam w Katowicach i z większym problemem dermatologicznym poszedłem do Pani dermatolog. (www.multi-klinika.pl) Ogólnie widać różnicę w podejściu do pacjenta - może też i to, że konkurencja tu większa. Nie piszesz nic o tym jaki to problem więc moim zdaniem jeśli coś małego najlepiej na miejscu, a jeśli coś poważniejszego to faktycznie lepiej zasięgnąć opinii i nawet dalej pojechać na wizytę - moim zdaniem warto.
      • Gość: Ania Re: Dobry dermatolog w Oławie??? IP: *.214.38.84.otvk.pl 10.05.15, 21:12
        Witam. Byłam u Pana Biruli w Oławie na wizycie- 1,5 roku po ciąży pojawiła się dziwna pokrzywka na ciele. "Pan Doktor" oczywiście nie wiedział co to jest, nawet się na to nie popatrzył, nie dotknął i powiedział, że muszę znowu zajść w ciążę!!!!!!!!!!! PARANOJA i to ma być lekarz????, który notabene bierze 80 zł za wizytę, która trwała ok 7 minut. Porażka. Innym razem mąż poszedł do niego z dzieckiem, bo też dostał wysypkę i Pan Birula powiedział (oczywiście nie oglądając skóry dziecka),że jak mama ma alergię i dziecko też musi mieć! Brak słów Nie polecam wizyt u tego doktorka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka