Dodaj do ulubionych

Ceny paliwa w Oławie.

IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.13, 17:44
W sobotę jechałem do kina do wrocławskiej Korony przez Jelcz i ze zdziwieniem stwierdziłem, że tam jest paliwo o ponad 20 groszy tańsze niż w Oławie. Dlaczego tak jest? Przecież tam nie dokładają do interesu?
Obserwuj wątek
    • majacytrochekasy Re: Ceny paliwa w Oławie. 28.01.13, 18:22
      hahaha - to szybko się obudziłeś hahaha

Gość portalu: Darek Manecki napisał(a):

> W sobotę jechałem do kina do wrocławskiej Korony przez Jelcz i ze zdziwieniem s
      > twierdziłem, że tam jest paliwo o ponad 20 groszy tańsze niż w Oławie. Dlaczego
      > tak jest? Przecież tam nie dokładają do interesu?

• Gość: Mika Re: Ceny paliwa w Oławie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 08:50
      zgadza sie! praktycznie na kazdej stacji we Wrocławiu jest tansze paliwo niz w naszej "kochanej" Oławie, ale dlaczego tak sie dzieje tego tez nie potrafie wytlumaczyc! wielokrotnie jak jestesmy z mezem we Wrocławiu to udaje nam sie zatankowac za o wiele wiele mniej niz w Olawie! To jest jakis skandal i jestem zniesmaczona tym faktem. Bajurka jest taka droga a w Oławie jeszcze nam "dokładają" aby umilic nam zycie. Nie ładnie, oj nie ladnie!
      • Gość: Mika Re: Ceny paliwa w Oławie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 12:10
        no to powiem Wam Panowie, że po "odkryciu" wałów z wyższymi cenami w Oławie ja staram sie tankowac tylko we Wrocławiu, jakby takich osób było więcej szybko by poszli po rozum do głowy! takim sposobem jeszcze sie nikt nie dorobił, że podwyższaja ceny i łoją na mieszkańcach bo kto na tym traci jak nie my??? z jednej strony śmiechu warte a z drugiej żałosne to jest że tak nas oszukują!
    • Gość: befer Re: Ceny paliwa w Oławie. IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 17:59
      Niedawno przeprowadziłem się do Oławy, wcześniej mieszkałem w Jelczu-Laskowicach . Te ceny co tu spotkałem to jakaś paranoja. Jeszcze panowie na stacjach naciągający mnie na niby lepsze paliwo i to jeszcze za jaką cenę !!!!!! Szok dosłownie. Nabrałem sie kilka razy na ten chwyt marketingowy, już nigdy nie zatankuje lepszego jak moje audi na zwykłym pali 5,0 l ON na 100km
      Moje hasło brzmi NIE TANKUJE W OŁAWIE, szczególnie na shellu (naciągacze)

Tankuje tylko w Jelczu na Lotosie
      • Gość: GR Re: Ceny paliwa w Oławie. IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.13, 01:28
        Oławski Orlen, to w ogóle jest jakaś paranoja. Nie dość, że ceny z kosmosu, to jeszcze wieczne kolejki bo zazwyczaj jedna kasa czynna, każdy płaci kartą i zdarza się tam po kilka minut stać by dać się okraść. No i jeszcze ten dystrybutor na jedynce, który zaczyna lać po 2-sekundach a nalicza od razu... (tak przynajmniej było jakoś czas temu).
        Dlatego ja już od połowy zeszłego roku nie tankuję w Oławie, no chyba, że koniecznie muszę. Zawsze najdrożej, zawsze najdłużej i zawsze najgorzej. Tankuję tak samo jak niektórzy wcześniej pisali w J-L do pełna albo Orlen albo czasem Lotos. Kiedyś krążyły pogłoski, że maja tam lipne paliwo, ja osobiście nic takiego nie mogę powiedzieć, a wręcz przeciwnie, tylko zachwalić. Prowadzę statystykę spalania mojego pojazdu i niemal za każdym razem na paliwie jelczańskim jest nieco mniejsze (0,1 L), a styl jazdy zawsze ten sam. Niektórzy może uznają za głupstwo, te ostatnie zdanie, ale tak na prawdę jest. Oławskie paliwo zawsze mi śmierdziało.
        • Gość: Wojtas Re: Ceny paliwa w Oławie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.13, 12:01
          a ja ostatnio przeżyłem szok, bo zatankowałem rano na Orlenie w Oławie za 50 zł, żeby dojechać do pracy, a popołudniu skoczyć do Jelcza, bo właśnie dla zasady zawsze tam tankuje co by tym zdziercom z Oławy nie dać zarobić. i jakież było moje zdziwienie gdy popołudniu na Orlenie w Jelczu zapłaciłem o 3 gr na litrze więcej niż rano w Oławie. Myślałem, że źródło taniego paliwa wyschło ale skoro piszecie, że wróciło do niższych cen to chyba powrócę do Jelcza tankować.
          • seti78 Re: Ceny paliwa w Oławie. 16.04.13, 03:37
            Mam auto, które pomimo dużej mocy pali max tylko 7 litrów ON i tankując na Shellu w Oławie robię ponad 100km więcej. Najpierw za przyczynę odchyłki wskaźnika poziomu paliwa brałem ukształtowanie terenu, na którym znajduje się stacja Orlenu ale stojąc na płaskim geograficznie terenie podpięty interfejs podawał ok. 7 litrów mniej przy zatankowanych 40 litrach. Na Shellu to prawie o jedną podziałkę na wskaźniku więcej i to samo widzę po przejechanych kilometrach. Mam nadzieję że gdy cena za litr ON będzie w okolicy 10 pln za litr to połowa debili przestanie jeździć :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka