Dodaj do ulubionych

oława niech sie wreszcie obudzi!!!!

21.01.05, 19:06
zastanawia mnie jedno dlaczego tak mało ludzi rozwija jakiekolwiek
watki,przeciez jest nas w oławie na tyle ze chyba jest o czy pisac i
dyskutowac.czy trzeba wam wszystkim ludzie wjechac na ambicje ze taka
miescina jak jelcz- laskowice ma wieksze i obszerniejsze forum niz my.
do klawiatur oławianie!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • deal Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! 23.01.05, 21:35
      ok, stawiam się na wezwanie, jednak z przykrością muszę zauważyć, iż w Oławie
      brak (ze tak powiem) animatora forum. Kto bedzie nam podrzucał kolejke wątki
      np. co jemy w Oławie na śniadanie, lub też inne nie mniej ciekawe?
    • keleris5 Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! 24.01.05, 14:26
      a czy nie jest ciekawe co jadamy na sniadanie:) to zart oczywiscie, rozpoczałem
      watek z mysla rozkrecenia czegos na tym forum, ale sam sobie nie poradze,skoro
      uwazacie ze nie ma ciekawych tematow(niekoniecznie przeciez zwiazanych z oławą)
      nie bede na siłe probował czegos robic!
      pozdrawiam!!!!
      • deal Re: na to bym nie liczyła 11.02.05, 09:46
        sad.... nie tragizujmy........
        nie mieszkamy w wielkim miescie, gdzie kina, teatry, imprezy plenerowe i
        knajpy, nikt nam tego nie wybuduje, bo na tym nie zarobi, taki "urok" małych
        miast, koniec tematu.
        • Gość: sad but true Re: na to bym nie liczyła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 20:27
          wiesz, nie wydaje mi się wygórowanym pragnieniem móc napić się gdzieś w mieście
          dobrej kawy (rano!), pójść do kina, na koncert czy impreze klubowa czy dobre
          jedzenie - a to wszystko jest tu niewykonalne.
          30 tys. ludzi to według ciebie mało??

nie mieszkamy w wielkim miescie, gdzie kina, teatry, imprezy plenerowe i
          > knajpy, nikt nam tego nie wybuduje, bo na tym nie zarobi, taki "urok" małych
          > miast, koniec tematu.

nie dziwie sie ze tu tak jest skoro wiekszosc mysli tak jak ty. koniec tematu
          wiec po co sie starac jak nikt NAM nie wybuduje. totalna bierność, tylko tak dalej!

• deal Re: na to bym nie liczyła 11.02.05, 20:53
            ok, sad stwórz coś, potem pogadamy ile osób wpadło do Ciebie na poranną kawę,
            lub też obejrzeć film, nie wiem czy zaglądasz do naszego kina, ja kiedyś
            wybrałam się na seans, przyszło 4 osoby, seansu nie było, koniec tematu.
            pytanie - latem na miasteczku nasza młodzież organizowała jakieś przeglady
            filmów, nie wiem jak się kształtował przekrój wiekowy - pewnie licealisci - no
            i nie wiem ile Ty masz lat, ale byłaś może tam zobaczyć?
    • Gość: urbanek Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.05, 18:11
      Ludzie!! Bijecie pianę. Z takiego gadania nic nigdy nikomu się nie udało. Może
      należałoby się zastanowić co jest realne do zrealizowania a dopiero brać byka
      za rogi. Ta rozmowa jest następną z serii.... browca i fajki.(W kropki wstaw
      odpowiednie słowo). Utyskiwanie nie doprowadzi Nas wszystkich do realnego
      rozwiązania problemu. Może należałoby zacząć od pomysłu, który musi być realny
      w założeniach. Następnie metody jak wprowadzić go w życie a na końcu
      zrealizować go. Mówią, co dwie głowy to nie jedna, a ja mówię zróbcie, zróbmy
      burzę mózgów. Zaproście znajomych niech wypowiedzą sie na łamach forum jak oni
      widzą Oławę, co chcieliby zmienić, itd. Może juz mają plan tylko nikt ich się
      nie pytał. Pamiętajcie! Wszelkie zmiany dokonują ludzie na podstawie potrzeb
      innych. Bądźmy tymi ludźmi ale nie jednostkami bo Naszego głosu nikt nie
      usłyszy. Pozdrawiam.
      • markoneti Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! 15.02.05, 14:34
        Ludzie, o co Wam wszystkim chodzi? Żyjecie jakąś bliżej niesprecyzowaną ideą w
        rodzaju pospolitego ruszenia pod sztandarem "zróbmy coś". Może zamiast robić
        burzę mózgów i wymyślać kolejne szczytne cele, niech każdy z nas przestanie
        narzekać. I mamy w ten sposób 90% sukcesu. Kolejne 10% przybędzie jak każdy
        weźmie się za siebie i w ten sposób wpłynie na swoje otoczenie. Bez pieniędzy,
        haseł i sztandarów. A na forum niech każdy pochwali się swoimi działaniami. Na
        pewno znajdzie sprzymierzeńców. Będzie nas więcej, więcej spraw będzie się
        działo i więcej będzie zadowolonych. A jak zbierze się pokaźna grupa, to można
        i pomyśleć skąd zdobyć pieniądze na nowe pomysły. Waruneki są dwa: nic na siłę
        i nie patrzmy czekając, aż ktoś coś zacznie. Zacznijmy sami od siebie.
        Aha - i forum ożyje w sposób naturalny, a nie na hasło jakiegoś frustrata, że
        JL ma większe.
        • keleris5 Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! 25.02.05, 08:24
          słuchaj pajacu nie nazywaj mnie frustratem, bo nic o mnie nie wiesz, i widze ze
          faktycznie nie ma po co zaczynac czegokolwiek bo zawsze sie znajdzie jakis
          głupek(czytaj ty) ktory nie zrozumie tak prostej rzeczy jak tylko checi
          porozmawiania chocby o pierdołach, i ze nie trzeba bedzie tego robic własnie na
          forum JL.
          sram na ciebie i wszytkich podobnych do ciebie i w ogole sram na to forum!
    • Gość: urbanek Re: oława niech sie wreszcie obudzi!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 18:29
      Znajomość z owym panem zawarłem podczas stłuczki na skrzyżowaniu Pl. Defilad i
      ul. Chrobrego. Dostałem dosyć mocne uderzenie w tył. Pan tłumaczył się tym, że
      wydawało sie jemu, że właśnie rozpoczołem opuszczanie skrzyżowania a tak nie
      było. Zwolniłem hamulec(podstawowy) a gość się zasugerował.... Wszelkie wydatki
      na naprawę pokrył i nie mam do niego pretensji.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka