Dodaj do ulubionych

Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z piratam

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 09:44
i dotrzymuje obietnicy -jego policjanci nie żartują z piratami drogowymi i
tak trzymać PANIE KOMENDANCIE!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: glupota Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 22:56
      moze i sie wzial ale jego ludzie raczej nie co sie dzieje na osiedlowych
      uliczkach i placach to wstyd i hanba prym wiedzie tu jelcz laskowice tam jest
      bezkrolewie wszystko to pic na wode ale dobrze ze wierzysz ze jest inaczej
      wiara czyni cuda... ale chyba tylko w kościele
      • wanessa3 to sa bosowie Oławy własnie 01.08.06, 17:56
        jestesmy z Panem komendantem bo to jest juz przesada , dostali auta od rodzicow
        na opony ich nie stac a na paliwo okradaja babcie i dziadkow graja wielikch
        bosow oławskich.A w rzeczywistosci gdy ich sie poprosi zeby zaprosili na
        kolacje ,to proponuja kreske do noska lub tabletke.Ulegaja im tylko 14latki i
        13latki.Na kolacje ich nioe stac bo musza zbierac na benzyne zeby sie pokrecic
        wokol rynku z 30 razyi zagrac wielich bosow.
        • Gość: shrek Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 18:04
          I to cie dziecko martwi, ze oni tacy biedni :):):)

Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać
          wszelkie wątpliwości.
          • wanessa3 Re: to sa bosowie Oławy własnie 01.08.06, 18:33
            Ale madrzy ludzie sie smieja z tego i wiedza o co chodzi ze oni h.... smierdza
            hehehehe
            • Gość: fiona1 Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 19:00
              hehehe jak potrzebujesz kasy to wez sie za emerytow najlepiej bylych sekretarzy
              i innych takich bo szmalu maja jak lodu chociaz nigdy zlotówki skladki nie
              zaplacili. a jak mają kase to moze starczy im i na motor i na paliwo i na
              kolecje z tobą wanesso
              • Gość: greg Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 19:04
                stawiam 5 zł,że jest z gimnazjum :rotfl
            • Gość: shrek Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 19:02
              to sie pisze przez "ch " :):):)
              • Gość: fiona1 Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 19:08
                jesli piszecie o tym o czym ja mysle, to wszyscy jestesmy swintuchami. ta
                małolata od kasy zwłaszcza
                • Gość: Wanessa3 Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: 82.160.156.* 01.08.06, 22:03
                  A ty jestes pewnie ta fiona ktora ruchac nikt nie chce albo tez ciagniesz w
                  noska hehe z tymi bosami .Ja nie jestem z gimnazjum.Dziewczyno jesestes tak
                  zacpana ze nie jestes w temacie bo mi nie chodzi o kase tylko o tych cpunow
                  oławskich co piratuja na ulicach i napisałam prawde.Jestem dojrzala kobieta na
                  poziomie a to wy sie zachowujecie jak gó..arze.
                  • Gość: shrek Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 22:23
                    Kobieto na poziomie "A ty jesteś pewnie ta fiona ktora ruchac nikt nie chce albo
                    tez ciagniesz w noska hehe z tymi bosami...
                    a ten twój poziom to jest na wysokości … :( wyrazy współczucia

Lepiej nic ...
                    • Gość: shrek Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 22:25
                      Fiona daleko jeszcze :):):)
                • Gość: Wanessa3 Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: 82.160.156.* 01.08.06, 23:07
                  Szkoda mi slow ale tak sobie pomyslalam ze ty pewnie jestes tym jednym z tych
                  pseuda bosow Oławskich i dlatego tak sie bronisz ,hahahahaha a z takich
                  frajerow to ja sie smieje im w oczy ,hehehehe
                  • Gość: shrek Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 23:18
                    Wanesa moze cie to pocieszy, a moze ...
                    Kobieta nie powinna mieć kompleksów co do swojego IQ ,chyba ,ze ma małe piersi
                    • Gość: Wanessa3 Re: to sa bosowie Oławy własnie IP: 82.160.156.* 02.08.06, 22:10
                      Ja akurat nie mam z tym zadnych problemow
                    • chitek75 Re: to sa bosowie Oławy własnie 27.10.06, 19:15
                      ciekawe moze to nie o piersi chodzi jasne to tak jak dla tych idiotow kobieta
                      raczej blondynka musi miec wielkie piersi to wtedy jest kims wlasnie niewazne ze
                      ma w glowie pustke ale ma piersi no tak futro wam juz calkiem muzgi rozlozylo
        • chitek75 Re: to sa bosowie Oławy własnie 27.10.06, 19:02
          masz racje tanie chlopaki nawet jak posypia futro to ochszczone bo nie maja
          zadnych zasad jeden fajniejszy od drugiego co beda robic jak 13 latki sie na
          nich poznaja wezma sie za chlopakow szkoda tylko ze przez takich balwanow
          cierpia normalni ludzie ale w zyciu niema nic za darmo kiedys przyjdzie taki
          dzien ze zaplaca za wszystko
      • Gość: karol_777 Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.208.200.89.otvk.pl 08.07.08, 10:48
        I gdzie byli wczoraj ci wszyscy krytykanci Komendanta, tutaj
        krytykujecie, trzeba było porozmawiać z Komendantem na czacie.
        Przecież nie chodziło o to by być wazeliniarzem, każdy miał
        możliwość wypowiedzenia się co mu się nie podoba w pracy policji,
        napewno lepiej porozmawiać osobiście z Komendantem Powiatowym
        i potem go rozliczać czy spełnił czy nie wasze prośby,
        jeśli nic by się nie zmieniło, wtedy macie prawo do krytyki,
        ale większość potrafi szczekać jedynie tutaj na forum, niż wyrazić
        swoje zdanie na czacie z Komendantem.
        I to jest argument krytykantów, że jest medialny i chce rozmawiać z
        ludźmi na czacie, znajdźcie drugiego urzędnika wysoko postawionego,
        który będzie rozmawiał z mieszkańcami na czacie, tam jako anonimowi
        ludzie mogliście wypowiedzieć się który policjant jest kiepski, co
        wam się nie podoba w pracy policji, jesli krytykuje jeden z drugim,
        niech pójdzie na czat z Komendantem i mu to powie, przecież
        anonimowo nikt nikogo nie będzie ścigał.

Ja byłem, poprosiłem o efektywniejsze patrole w mojej dzielnicy,
        gdzie na koszarach tworzone są meliny, gdzie zbierają się narkomani
        i inny element.
        Powiedziałem o braku patroli pieszych, mniejszej ilości kontroli
        drogowych w niedzielę itd., a więc teraz to ja mogę krytykować pana
        Komendanta, bo się wypowiedziałem i mogę go jako mieszkaniec Oławy
        rozliczać, większość z was jest bierna i nie korzysta z okazji
        wypowiedzenia się, więc nie miejcie później pretensji.

Napewno lepiej pewne sprawy zgłosić anonimowo niż osobiście zgłaszać
        na policję.
        • Gość: fa Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.pools.arcor-ip.net 04.11.08, 18:29
          i jakie efekty twojej aktywnosci?
        • hagen1112 Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 27.08.09, 21:54
          anonimowo to ty zglaszasz sprawy idioto...,szkoda,ze nie spotkaLEM TEGO MATOLA ;KIEDY MIESZKALEM W OLAWIE:::;MOGLEM GO ANONIMOWO WYELIMINOWAC:::
    • Gość: Styka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 04.08.06, 23:14
      To kpina z tą walką z piratami. To wszystko robione pod publiczkę, a efektów
      żadnych. Co się dzieje na ul. 1 Maja - wyscigi piratów drogowych i czy ktoś na
      to reaguje. Jak zwykle w tym czasie nie ma patroli policyjnych.
      • Gość: urbanek Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 12:57
        Żeby obiecywać ściganie piratów drogowych, osoby łamiące prawo należy przede
        wszystkim samemu przestrzegać przepisy ruchu drogowego. Dotyczy to także
        komendanta Policji.... A może stosujemy politykę wybiórczą? Jak w przypadku
        osobnika pędzącego swoim BMW przez miasto w wyniku czego jego pojazd ląduje w
        rzece Oława, po drodze stwarzając sytuacje zagrożenia zycia dla innych
        użytkowników drogi i pieszych na chodniku. Jaką poniósł karę? A przecież to
        pirat drogowy a także ewentualny zabójca na drodze. Pozostawiam pod rozwagę
        takie deklaracje. Być może jest to działanie pod publikę (jak pisze Styka)....
        • Gość: ra Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.06, 21:44
          niedawno w urzędzie miejskim odbyła się prezentacja monitoringu na światowym
          poziomie...dowolna ilość kamer...dają za darmo,chcą tylko jakiś procent od
          mandatów,które drukuje komputer w warszawie na podstawie zdj,,,,,,ecia
          pojazdu.Jak myślicie dlaczego nasi władcy tego nie chcą?
        • Gość: ra Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.06, 21:46
          niedawno w urzędzie miejskim odbyła się prezentacja monitoringu na światowym
          poziomie...dowolna ilość kamer...dają za darmo,chcą tylko jakiś procent od
          mandatów,które drukuje komputer w warszawie na podstawie zdj,,,,,,ecia
          pojazdu.
    • Gość: remi Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.06, 10:17
      obiecał ale nie realizuje bo debile kierowcy jeżdża jak swiry .Policja sie nie
      przejmuje tym bo ich nie widac na drogach
      • Gość: Paremski Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 81.219.156.* 25.09.06, 18:02
        Zmiana komendanta pogorszyła efektywność działania oławskiej policji. Moim
        zdaniem, nowy komendant nie spradził się zupełnie. Podstawowym jego celem jest
        promocja siebie. Najbardziej to sie nadaje na nauczyciela, a nie policjanta!
        • Gość: kierowca Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.06, 20:38
          podzielam twoja opinię o komendancie kompletny niewypał facet nie nadaje sie
          absolutnie na komendanta,kreuje sie medialnie jak miss world a efekty jego
          pracy tylko w gebie mocne
          • Gość: Oławianin Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 25.09.06, 20:42
            Wczoraj o 16.00 na ul. Strzelnej ścigali się dwa czarne BMW - za kierownicami
            byli młodzi ludzie. Przechodnie obserwowali ten rajd i kiwali głowami. Co z tą
            akcją pod hasłem "Jesteś namierzony?"
            • Gość: obserwator Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 25.09.06, 20:45
              żeby być sobą - trzeba być kimś!
              • Gość: hasior Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 07:32
                ciekawe ,ze Matejuk jest z Miłoszyc i nie widzi bezradności oławskiej policji.
                Kirowców z naszego powiatu tych huliganów ulicznych należy szybko wyeliminować
                z drogi ,jeżdza jak wariaci ,pijani z policji sie smieja zwłaszcza na sobotnio-
                niedzielnych występach-to jest bezkarnośc i ignorancja
            • Gość: obserwer Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.pools.arcor-ip.net 29.05.08, 20:21
              pirat nie ma oka ,a w jego miejscu ma opaske,czarna,po tym poznac pirata...
      • Gość: oławianin Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.01.07, 11:43
        Lepiej tak nie pisz bo pan komendant się obrazi. Już zapowiedział, że jak ktoś
        napisze tekst który mu się nie spodoba to rzuci cały wydział dochodzeniowy żeby
        go ująć i oskarżyć. Hm - kiedyś już tak było - i jak się skończyło...
        Wolność słowa - tak ale tylko w sposób który odpowiada. To tylko kwestia czasu
        kiedy i ten sposób uprawiania polityki się skończy - zobaczycie umrze śmiercią
        naturalną.
        • poodzian Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 01.01.07, 15:26
          "Lepiej tak nie pisz bo pan komendant się obrazi. Już zapowiedział, że jak ktoś
          napisze tekst który mu się nie spodoba to rzuci cały wydział dochodzeniowy żeby
          go ująć i oskarżyć"
          Tak powiedział? Uważam, że jako podatnicy mamy prawo wyrażić swoją ocenę pracy
          urzędnika czy policjanta. Jeszcze nigdy policja w oławie tak źle nie działała i
          nie miała tak słabego komendanta. Chłop się mota, interesuje wszystkim tylko
          nie łapaniem przestępców. Przerost formy nad treścią.
          • Gość: Gość Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 13:29
            Tak się zkłada że od kilku lat jestem policjantem i moge powiedzieć, że z całą
            pewnościa obecny Komendant zna się na pracy jaką wykonuje, biorąc pod uwagę
            ogólną sytuacje finansową całej policji polskiej to wyniki jakie ona osiąga w
            ściganiu przestepców to swoisty cud. A "Pudzian" ty komentując w ten sposób
            szefa oławskiej policji robisz krzywdę jemu podległum policjantom, którzy
            ciężko pracują, żebyś ty mógł spokojnie żyć w tym mieście. Więc zamiast tylko
            krytykować proponuję zabrać się za jakąś społeczną działalność np: w zakresie
            bezpieczeństwa miasta.pozdrawiam
    • Gość: ra Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.06, 21:35
      co pan powie panie komendancie?
      • Gość: obserwator Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 03.10.06, 23:47
        w dniu dzisiejszym o godz. 22,20 na Brzeskiej grupa pijaków (6 osób)na murku
        pili piwo. Puszki i butelki stały na murku widoczne z daleka, a jechał radiowóz
        i co z tego jak tylko przejechał. Żadnego zainteresowania porządkiem
        • Gość: jaja Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.06, 07:26
          żałosne działania stróżów prawa
          • Gość: gosc Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 07:53
            dziennikarze Gazety Powiatowej Wiadomosci Oławskie we wczorajszym wydaniu
            publikuja zdjęcia -porazajace i a policji na drogach w powiecie za mało.
            • Gość: też gość Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.chello.pl 06.10.06, 20:26
              no bo jeśli policja zajmuje się głownie uprawianiem polityki - patrz np. radny
              policjant - i dba o swoje interesy to nie ma czasu na nic innego. jasne i
              logiczne
              • Gość: nauczyciel Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 12.10.06, 13:59
                Ale jaja. Jak oławska policja jest taka jak PiS to czego ludzie mogą spodziewać
                się. Napewno nie zapewnienia bezpieczeństwa. Widać to w dzisiejszej gazecie WO -
                policjanci politycy w PiS. Śmiechu warto. Jeden, którego nawet sąsiedzi w
                Bolechowie nie popierają bo mają wyrobione o nim zdanie, a drugi rzecznik już
                trzeci raz kandyduje i za każdym razem z innej partii politycznej. W tamtej
                kadencji z PO. Ale ma poparcie żony 110 kuponów w WO. O tym rzeczniku mają
                wyrobione zdanie nauczyciele z całego powiatu. Jaka to apolityczna policja.
                Komendant kandydował z SLD, a co na to Dorn i Kaczyńscy?
                • Gość: Bolek Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 21:37
                  Jestem bardzo ciekawy jakie jest zdanie tych nauczycieli i dlaczego właśnie oni
                  mają coś wiedzieć o tym kandydacie PIS-u. Czyżby chodził do wielu szkół?
                  • Gość: hetman Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 12.10.06, 21:43
                    to oławska policja od czoła SLD + PiS + BBS = koaalicja
                  • Gość: nauczyciel Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 12.10.06, 21:53
                    a piraci po oławie szaleją. Może ten policjo-PiS napisze jakiś artykólik w
                    gazecie jak zabezpieczyć się przed tymi piratami drogowymi + swoje zdięcie=
                    okazja
                    • Gość: agnieszka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 13.10.06, 19:51
                      czy oławska policja jest apolityczna? jak to ma sie do apolityczności jak
                      Koziarski i Kozłowicz kandydują z partii politycznej PiS? napewno w pracy
                      wykupują gazety i wepełniają kupony, a co na to Komendant?
                      Miłosz - Bezpartyjny Blok Samorządowy, no nie jest związany z partią polityczną
                      • Gość: Bartek Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 13.10.06, 20:13
                        złodzieje okazja! policjanci oławscy teraz wypełniają kupony
                      • Gość: ulka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.chello.pl 15.10.06, 11:34
                        zanim napiszesz aqpolityczny to sprawdź z jakich list i ugrupowń startował pan
                        M. i z jakich czasów i ugrupowań startowali lub pochodzą kandydaci BBS
                      • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 15.10.06, 20:26
                        Pani Agnieszko (czy też inna osobo podająca się za Agnieszkę),Policja jest
                        apolityczna a ja startuję w wyborach jako osoba niezależna. Chcę startować w
                        wyborach na radnego do powiatu i nic złego w tym nie widze że startuję z listy
                        PIS-u. Poza tym moja służba w Policji dobiega końca z uwagi na osiągnięcie praw
                        emerytalnych. Mam ugruntowane poglądy polityczne oraz duże doświadczenie we
                        współpracy z samorządem lokalnym. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania
                        związane z moim programem wyborczym, który przedstawię na pewno w gazecie
                        powiatowej. Dlatego też proszę kierować wszelkie pytania i uwagi na adres
                        e-mailowy edward-kozlowicz@o2.pl na wszystkie odpowiem. Jeśli powstanie moja
                        strona internetowa z programem wyborczym to chętnie podyskutuję na niej z
                        Państwem o problemach nurtujących mieszkańców powiatu.
                        PS. Pani Agnieszko i inni zwolennicy Pana Miłosza (który często zmieniał partie
                        polityczne a tu akurat jest BBS)uważam że jest to brudna gra przedwyborcza w
                        celu podważenia mojej opinii w oczach wyborców. Trzeba mnie osobiście poznać by
                        dowiedzieć się jaką jestem osobą a nie wypisywać bezsensowne "bzdury".
                        Pozdrawiam zwolenników i przeciwników mojej osoby
                        • Gość: Agnieszka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 16.10.06, 07:55
                          Panie Kozłowicz ja nie jestem Pana zwoleniczką ani przeciwniczką ale z tymi
                          ugruntowanymi poglagami to nie jest tak różowo jak Pan się wybiela. Pan jak raz
                          jest dzieckiem komuny i to tej naprawdę komuny. Dziwne, że teraz odkrył Pan
                          swoje poglady w partii PiS. Ale bajerowo się zaczyna Kozłowicz i napewno
                          Koziarski kontra Miłosz. Kij w mrowisko wsadzony i o to chodziło
                        • Gość: Agnieszka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 16.10.06, 08:50
                          Panie Kozłowicz z tymi ugruntowanymi poglądami to nie jest tak różowo jak to
                          pan przedstawia. Jest pan dzieckiem komuny i to tej komuny prawdziwej a teraz
                          raptem ugruntował Pan poglądy w parawicy i to w partii politycznej PiS! dziwne
                          ale nie będę pana wyprowasdzać z błędu. W każdym razie napewno będzie bajerowo
                          w policji oławskiej Kozłowiczi zapewne Koziarski kontra Miłoszowi, kij w
                          mrowisko wsadzony i już walki rozpoczęte. O to chodziło.
                    • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 15.10.06, 20:49
                      Do osoby podpisującej się "nauczyciel". Piraci szaleją wszędzie.Od ponad roku
                      pracuję w Komisariacie w Jelczu-Laskowicach. Na naszym terenie próbujemy
                      zwalczać ten problem wystawiając do służby dodatkowe patrole wyposażone w
                      radar. Na te dodatkowe służby otrzymaliśmy z samorządu lokalnego wsparcie
                      finansowe.Ten problem znany jest Naszej Policji i wszelkie uwagi na ten temat
                      są uwzględniane w bieżącej dyslokacji służby.
                      • Gość: tekla Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 21:06
                        Panie Kozłowicz nie ośmieszaj sie nPan takimi wywodami ,ze policja w Jelczu coś
                        robi.Wystarczy droga do Sabika grzeja czuby 150 a was nigdy nie ma siedzicie w
                        tym swoim komisariacie na tyłkach i nic nie robicie z takimi idiotami .Też
                        jestem zdania ,ze dopóki nosisz Pan mundur policja powinna nie mieszac sie do
                        poltyki
                        • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 15.10.06, 21:15
                          Osoba podjąca się za "tekla". Zapraszam chętnie do siebie do komisariatu gdzie
                          przedstawię co robi jelczańska Policja w tym zakresie. Nie rozumiem dlaczego
                          widzi Pani jakieś przeszkody aby policjant startował w wyborach i jak to się ma
                          do konstytucji RP..
                • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 15.10.06, 21:01
                  I jeszcze raz do "nauczyciela"a raczej konkretna osobo pod tym nickiem. Pana
                  chamski sposób wypowiedzi nie zna granic. Skąd takie zarzuty pod moim adresem i
                  moich sąsiadów których szanuję i z którymi żyje mi się dobrze.Pan nawet nie wie
                  gdzie jest Bolechów jak przypuszczam...
                  • Gość: nauczyciel emeryt Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 15.10.06, 23:30
                    Panie Kozłowicz gdzie Bolechów to wiem. Napewnio nie k/Opola tylko k/Wiązowa.
                    To jest wporządku, że dodatkowe patrole organizujecie za pieniąde samorządowe?
                    a może pomyśleć aby zwiększyć etaty w Komisariacie. Zapewniam, że o
                    bezpieczeństwie to jeszcze podyskutujemy już niebawem
                    • Gość: Tekla Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 08:32
                      Panie Kozłowicz rola i powołaniem policji jest przede wszystkim walka z
                      patologią w szerokim kontekście .Słuzby mundurowe a wiec wojsko i policja muszą
                      byc apolityczne i taki zapis obowiazuje w resorcie .Musisz Pan miec odpowiednia
                      zgode Pana Matejuka ,którego znam i szanuję ,poniewaz chodziłem z nim do szkoły
                      w Miłoszycach.Przecietny mieszkaniec naszej gminy proszę Pana nie bedzie i nie
                      moze być urzeczony statystykami ,ale czynami a tych jak na lekarstwo.Policja to
                      równiez prewencja ,stosowanie przymusu lub uzycie siły z bronia włacznie .Jak
                      Pan lub Pana jako radnego bedzie postrzegać społeczeństwo czy obywatel ,wobec
                      którego uzył Pan srodka przymusu załózmy nawet ,ze słusznie.Odpowiedz jest
                      prosta -jako radny jest Pan spalony i ciągany po sadach.A przecież nie o to
                      chodzi .Pan wychodzisz przed szereg i zajmij sie Pan dokończeniem swojej słuzby
                      w Policji i przestan Pan sie brac za polityke jako policjant .Jest Pan załosny .
                      • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.um.wroc.pl 16.10.06, 09:29
                        Więc Panie "Teklo" (jak się dowiedziałem)niezwykle żałosne jest to jaka zawiść
                        tu przez Pana słowa przemawia. Bardzo proszę o link do przepisów na które się
                        Pan powołuje chętnie sobie poczytam (ja wiem że winna być zgłoszona informacja
                        do Pana Komendanta że wyrażam chęć na start w wyborach i tylko tyle). Poza tym
                        Pana interpretacja jak winna działać obecnie Policja nijak się ma do obecnego
                        prawa. A My musimy postępować zgodnie z prawem wbrew temu co Panu się wydaje
                        (stosowanie przymusu, użycie siły włącznie z bronią.,. - o czym Pan pisze,
                        prawo i jeszcze raz prawo musi być przestrzegane w takiej formie w jakiej
                        obecnie jest). Poza tym odnosząc się do wypowiedzi radny a policjant.
                        Definitywnie od 1 stycznia 2007 jestem na emeryturze i moge tylko korzystać z
                        doświadczenia w pracy i współpracy z samorządem jakie nabyłem przez tyle lat
                        pracy w Policji. Wychodzenie przed szereg to nic innego jak innowacje jakie
                        wprowadzam w celu rozwiązania wielu problemów, jeśli ktoś myśli steorytypami to
                        nic nie będzie mu pasować i odpowiadać, dlatego mam wielu . Argumenty o jakich
                        Pan pisze są bezsensowne i na kolejne nie ma sensu już odpowiadać na tym forum.
                        Zapraszam do rozmowy merytorycznej w cztery oczy lub poprzez mail (adres
                        podałem wcześniej w jednym z postów). Pozdrawiam
                        • hagen1112 Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 27.08.09, 21:59
                          panie kozlowicz,kto panu pisze teksty,bo z mojej wiedzy nie wynika,aby byl pan predystynowany do jakiejkolwiek dyskusji...niech pan da sobie spokoj,a wogole kto jest teraz komendantem w olawie...,aha karolku-ponoc sa juz mandaty za pasy.a raczej za ich brak...
                    • Gość: Edward Kozłowicz Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.um.wroc.pl 16.10.06, 08:44
                      Panie "nauczycielu emerycie" miło wiedzieć że orientuje się Pan mniej więcej
                      gdzie leży miejscowość w której mieszkam, bravo:)(ale bardziej w połowie drogi
                      pomiędzy Oławą a Wiązowem, ale niech będzie). A teraz zupełnie poważnie trzeba
                      znać specyfikę pracy w Policji by wiedzieć jak można środki pozyskiwać i od
                      kogo można pozyskiwać. Komisariaty w całym kraju pozyskują w ten sposób środki,
                      właśnie od samorządów, jakiekolwiek inne sposoby pozyskania środków są albo
                      niezgodna z prawem albo procedura ich pozyskania jest dość skomplikowana.
                      Zwiększenie etatów w komisariacie to nie taka prosta sprawa, ale tu trzeba
                      większej świadomości i wiedzy na ten temat by to zrozumieć. Tak jak Pan mówi
                      porozmawiamy o tym i o innych sprawach niebawem. Pozdrawiam
                      • Gość: obserwator Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 16.10.06, 08:57
                        to super pani agnieszko. zadziałała pani jak begierka. kij w mrowisko wsadzony
                        i dobrze
                        • Gość: gość Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 09:17
                          Tekla ma rację.Panie policjant niezalezny w wyborach to nie znaczy
                          apolityczny .Odsyłam do słownika polskiego.Węzcie sie za pałowanie bandziorów a
                          nie za politykierstwo i łatwy chlebek na dietkach radnego.
                          • Gość: treściwy Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.um.wroc.pl 16.10.06, 09:35
                            A ja rozumiem Pana Kozłowicza, kończy pracę w Policji i doświadczenie jakie
                            nabył chce wykorzystać w pracy radnego. Jacy ludzie mogą piastować takie
                            stanowiska jak nie ludzie z doświadczeniem. Przecież ktokolwiek z ulicy bez
                            obycia nie będzie dobrym radnym. Bravo za sensowne wypowiedzi Pana K. Poza tym
                            nastawienie do Policji jakie jest takie jest i znajdzie się masa ludzi którzy
                            będą się czepiać tego i owego, tak to już jest
                            • Gość: obserwator Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 16.10.06, 13:19
                              Nie dajcie się podpuszczać! Gazeta poszukuje sensacji.
                            • poodzian Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 16.10.06, 13:33
                              Rozumiem, że kolega treściwy chce pomóc ojcu w dyskusji z niemiłymi
                              forumowiczami. Warto to jednak robić po pracy z prywatnego komputera a nie z
                              Urzędu Miasta Wrocławia. Szacunek.
                              • Gość: KJ Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.um.wroc.pl 16.10.06, 15:14
                                Eureka Panie poodzian o wielu twarzach i pseudonimach, eureka!:)) długo czasu
                                Panu zajęło sprawdzenie informacji a przecież to oczywiste, ale szacuneczek nie
                                ma co:). Tymczasem ciekawe z jakiego komputera Pan to napisał , mocno wątpie by
                                był prywatny, może i był ale użyty podczas godzin pracy. Super! wiem kim Pan
                                jest w realu także przykre to co Pan wypisuje
                                • Gość: gość Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 17.10.06, 07:23
                                  uważam, że na tym forum a szczególnie w tym poście nie należy prowadzić
                                  polityki lepiej podać nr rej. samochodu pirata ok.
                                  • Gość: UB Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 07:32
                                    polityke uprawia Pan policjant
                                    • Gość: użytkownik drogi Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 17.10.06, 08:17
                                      TIR-y to też piraci drogowi.
                                      • Gość: vt Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 08:25
                                        mozesz pisac

www.dolnoslaska.policja.gov.pl/www/index.cgi?zm_licz=1
                                        • Gość: vt Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 08:28
                                          albo tutaj
                                          www.olawa.policja.gov.pl/www/index.cgi?zm_licz=1
                                          • Gość: oławianka Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 17.10.06, 08:58
                                            Panie Komandancie w Gaju Oł. szczególnie w dni robocze w godz. 6 - 7 konieczna
                                            jest policja na tych rozbojników drogowych TIR-y. Samochód osobowy dla nich
                                            nie liczy się
                                            • Gość: vt Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 09:16
                                              macie ludzie e-maile piszcie do Matejuka we Wrocku i na czacie warto posiedzieć
                                              w poniedziałki
                                              • Gość: ewa Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 06:50
                                                ja jiz naskarzyłam
                                                • Gość: jugo Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 195.68.233.* 20.10.06, 12:17
                                                  a ja nie mam do oławskiej policji pretensji
                                                  • Gość: doa Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 13:12
                                                    jeden ma drugi nie ma -ja mam poniewaz nic nie robia z piratami
                                                  • Gość: esos Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.06, 15:58
                                                    Komendant zrobi nagonke na piratów i pijaków
                                                  • Gość: demo Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 09:31
                                                    motoryzacja.interia.pl/szukaj/news/stracil-prawo-jazdy-w-15-sekund/wideo/kierowca-opla-astry-jechal-za-szybko,1127955
                                                  • Gość: valdi Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 22:24
                                                    A kiedy wsadzicie Łabętowicza za gwałt ze skutkiem śmiertelnym w Miłoszycach?
                                                    Przecież od początku wszyscy wiedzą, że on tam był. Czyżby nawet policja boi
                                                    się pieniędzy jego ojczulka. WSTYD.
                                                  • Gość: Monika Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: 82.160.156.* 02.11.06, 10:01
                                                    Dzień dobry. Przeczytałam w gazecie WO informację i czekam do poniedziałku na
                                                    rozmowę z Panem Komendantem. Pozdrawiam, mieszkanka B.Chrobrego
                                                  • Gość: jugo1 Re: czy policjant winien być apolityczny? IP: 82.160.156.* 07.11.06, 23:05
                                                    > w parti politycznej Centrum razem ze swoją matką jest oławski policjant
                                                    o nazwisku Sturlis (obydwoje z matką kandydują na radnych z listy PiS)
                                                    > uczestniczy on aktywanie w zebraniach tej parti i często zabiera głos o
                                                    temacie działalności politycznej itp.
                                                    > w przerwach opowiada różne rzeczy i czasami też o swojej pracy itp. O
                                                    przekazywanych przez niego informacjach lub wypowiedziach komentują w
                                                    różnych miejscach członkowie tej partii
                                                  • makler4 Re: czy policjant winien być apolityczny? 08.02.07, 21:18
                                                    Walczy z piratami, a w drogówce są panie!
                                                  • Gość: Maverick Oławska policja jest słaba. IP: 81.219.217.* 15.03.07, 19:51
                                                    Jak czytam samopochwalne opinie o sobie i o swoich policjantach (np. w Gazecie
                                                    Oławskiej) komendanta Gałuszki to flaki mi się w brzuchu przewracają. W mieście
                                                    aż huczy, że policji nie widać, strach wyjść na ulicę wieczorem - a tu słyszę
                                                    jest super mamy czat i wszyscy zadowoleni.
                                                  • Gość: nie poodzian Re: Oławska policja jest słaba. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 21:34
                                                    Jeżeli Policję w Oławie to interesuje to jest taki jeden wariat na
                                                    ul.Kilińskiego. Jeździ Audi cabrio. Ostatnio okleił sobie wszystkoe szyby folią
                                                    lustrzaną i nie widać go w ogóle w środku auta. A jeździ w mieście przeciętnie
                                                    stówką. A do tego jego układ wydechowy tez z pewnością nie spełnia norm hałasu.
                                                    Ciekawe czy to się skończy dopiero jak ktoś zginie czy też daj Bóg gość
                                                    zmądrzeje wcześniej.
    • poodzian Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 19.05.07, 22:41
      www.olawa.policja.gov.pl/www/index.cgi?numer=62&menu=13 tu znajdziemy
      taki temat:
      PROJEKT PRZECIWDZIAŁANIA PROSTYTUCJI PRZYMUSZONEJ I HANDLOWI LUDŹMI.
      Projekt dobry tylko napisany jest z błędem ortograficznym. Powinno być:
      PROJEKT PRZECIWDZIAŁANIA PROSTYTUCJI PRZYMUSZONEJ I HANDLU LUDŹMI.
      Szkoda, że nasi policjanci nie znają polskiej gramatyki. O braku znajomości
      języków obcych już tu pisano.
      • Gość: remix Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 08:36
        Znany tropiciel nieprawidłowości w Policji niejaki "poodzian" ujawnił swoje
        kolejne zdolności. Tym razem wyręcza prof. Miodka w piętnowaniu gwałtu na
        języku polskim. Szkoda tylko, że jak zawsze wydaje mu się, że ma rację. Gdyby
        wszedł na inne strony internetowe gdzie użyte są podobne wyrażenia zapewne
        zastanowiłby się czy rzeczywiście warto zabierać głos w temacie w którym
        niezbyt pewnie się czuje. Podaję przykładowe linki - " www.ko-
        gorzow.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=419&Itemid=87m. "
        oraz "
        ec.europa.eu/justice_home/key_issues/human_trafficking/human_trafficking_1004_pl
        .pdf " .
        Kończąc podobnie jak "poodzian" - szkoda , że ludzie którzy na niczym się nie
        znają najczęściej wypowiadają się publicznie.
        • petit7 Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 27.05.07, 22:07
          Komendant zamiast walczyć z piratami zwalnia kompetetnych i dobrych policjantów
          (p.Chmiel) a trzyma zupełnie nienadających się do pracy w policji (p. Miłosz).
          Coś w tej komendzie się dzieje niedobrego.
          • Gość: valdi Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 22:42
            A dlaczego Policja w Oławie przymyka oczy na wielokrotne codzienne łamanie
            prawa przez kierowców PKS-u. Prawie wszyscy jadąc z kierunku Banku Zachodniego
            do PKS-u jadą przeciwnym pasem ruchu - robiąc z drogi jednopasmowej drogę
            dwupasmową. A inni wyjeżdżając z PKS-u hamsko wymuszają pierwszeństwo
            przejazdu. Komendancie - czy ktoś musi zginąć ? Przecież łatwo przewidzieć
            spotkanie autobusu z autem osobowym. To się dzieje 300 metrów od komisariatu
            Policji w Oławie. Ja wiem że są korki ale prawo ma być równe dla wszystkich a
            nie dla niektórych. Pozdrawiam.
            • Gość: szofer Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 09:33
              STatystyki sa przerazajace
          • Gość: normalny oławianin Szyderstwa jak charakter IP: *.chrobrego18.ronus.pl 08.06.07, 21:48
            Na tym forum pisać każdy może, jeden lepiej inny gorzej. Ten niemiły pismak co
            szydzi z innych niech pozostanie w blogim przeświadczeniu o swoich
            kwalifikacjach, a w głupotę niezdolną do kojarzenia nie wciąga innych.
            Szydzenie z cudzego nazwiska to poprostu chamstwo. Niezależnie od tego kogo
            dotyczy.
            --
            Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
            • Gość: gość Od niedawana jest obowiązkowa jazda "na światłach" IP: *.chrobrego18.ronus.pl 01.07.07, 12:38
              Jak to jest respektowane widać na drogach. Zaobserwowałem ciekawe zjawisko-jak
              tylko ktoś jedzie bez włączonych świateł, to niektórzy z kierowców oślepiają go
              długimi (trzeba mu pokazać, bo inaczej zaplaci mandat), pokazują coś reką w
              stronę drugiego auta, a nawet i piesi się w to włanczają. Czlowiek jedzie, a tu
              ktoś na chodniku macha rekami, pokazuje palcem-kierowca wpada w panikę i nie
              wie o co chodzi. Do wypadku w tej sytuacji blisko.
              Jak myslicie-czy to tzw. "polskie piekło" i czy ten przepis mial jakieś
              ekonomiczne uzasadnienie. Jak teraz wyglądaja statystyki-czy spadła liczna
              wypadków z tego tytułu?
              Cieszą się z tego przepisu, mechanicy, elektrycy samochodowi oraz stacje
              benzynowe. Grabarze chyba niezbyt.
              Ciekawe ile Policja sciągnęła za mandaty?
              • Gość: gość Samotny wilk McQuade IP: *.chrobrego18.ronus.pl 24.03.08, 08:36
                Czy to bójna wyobraźnia czy choroba?

• Gość: kik Re: Od niedawana jest obowiązkowa jazda "na świat IP: *.pools.arcor-ip.net 24.03.08, 18:13
                polskie pieklo polega na tym,ze debile nie pojmuja wartosci
                prawa,tylko probuja je oszukac...za wszelka cene...
              • hagen1112 Re: Od niedawana jest obowiązkowa jazda "na świat 24.03.08, 18:16
                polskie pieklo polega na tym,ze debile nie pojmuja znaczenia prawa i
                za wszelka cene staraka sie je ominac...
                • Gość: Marek Czas na zmianę komendanta. IP: *.media4.pl 24.04.08, 22:02
                  Temu już dziękujemy!
                  • Gość: wodnik Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.210.200.89.otvk.pl 28.05.08, 14:05
                    Skoro medialny obiecał walke z piratami to dlaczego nic z tym
                    problemem nie robi? Motocykliści na tzw. ścigaczach urządzają sobie
                    wyścigi na jednym kole w centrum miasta a reakcji zero. W Oławie ul.
                    1 Maja i B.Chrobrego to drogi dla ścigaczy. Najbardziej, że ścigania
                    urządzają sobie w nocy.
                    Motocyle wyją, że coś okropnego.
                    Ścigają się też i samochodami. Trasa wyścigowa to jazda w kółko:
                    ul. 1 Maja (rondo) - Brzeska - Kościuszki-Rynek-Brzeska i tak na
                    okrągło. Jęk silników słychać bardzo głośno i daleko.
                    Dziwne, że tego nie słyszą patrole Policji.
                    • Gość: karol74 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.208.200.89.otvk.pl 28.05.08, 14:54
                      To dzwoń na policję, po 22 masz mieć zapewniony spokój, a
                      przez dzień nie wolno przekraczać 50 km/h, a w niektórych miejscach
                      jeszcze mniej.
                      W sumie mogliby się pozabijać, kogo by to obchodziło, paru idiotów
                      mniej, tyle że stwarzają zagrożenie dla pieszych i kierowców.
                      • Gość: jozin Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.pools.arcor-ip.net 03.06.08, 19:42
                        karol to znany idiota...niczego nie rozumie,,,
                        • Gość: karol74 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.208.200.89.otvk.pl 03.06.08, 21:53
                          Aty nie potrafisz argumentować tylko obrażać
                          Jeśli widzi się takich motocyklistów to się dzwoni na policję, jeśli
                          to nic nie da to można narzekać, policja nie może być wszędzie,
                          najpierw dzwonisz, a później jak to nic nie da to dopiero się
                          narzeka, a nie odwrotnie, już rozumiesz czy dalej nic?
                          jestem pewien , że sam nigdy nigdzie nie zadzwoniłeś na policję,
                          ale potem głośno potrafisz narzekać jaka to jest policja zła, bo nic
                          nie robi, a jak nie robi to przez takich przygłupów jak ty, którzy
                          tylko narzekają na policję w domu siedząc w kapciach bez żadnej
                          społecznej inicjatywy.
                          Zwieksz durniu fundusze na policję, bo za mało jest policjantów na
                          cały powiat, oj Hagen wiem że to ty znowu się nie popisałeś i
                          żadnych argumentów nie podałeś.
                          Żal mi ciebie człowieku siedzisz nic nie robisz i narzekasz jaki ten
                          świat niesprawiedliwy.
                          • hagen1112 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za 25.06.08, 20:29
                            porafie bardzo argumentowac...w moich syntetycznych komentarzach nie ma niczego
                            innego...dlaczego uparles sie,aby mi dolozyc?kazdy normalny czlowiek juz dawno
                            polozylby uszy po sobie...no dobrze-zadam ci kilka pytan kontrolnych:1.czy kiedy
                            jestes sam slyszysz glosy? 2.czy masz wrazenie ,ze sa chwile,kiedy losy swiata
                            zaleza od ciebie? 3.czy w czasie snu widzisz pozary?...nie musisz
                            odpowiadac...ja znam odpowiedz,ale usiadz spokojnie z dala od komputera i
                            pomysl,czy warto bylo?...
                            • Gość: karol74 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.208.200.89.otvk.pl 25.06.08, 22:09

Co ty Hagen tu robisz, idź pilnuj kierowców na drodze, czy zapinają
                              pasy i jeżdżą na światłach, to ty chcesz chyba na siłę naprawiać
                              świat nie od tej strony co trzeba,
                              • Gość: hagen 1112 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.pools.arcor-ip.net 29.06.08, 01:39
                                a od ktorej strony trzeba naprawiac swiat?...karolu...dzieci uczy sie od
                                podstaw-podnies papierek ,wytrzyj buty...,a jak ty to widzisz? jesli nie
                                nauczysz tego ,o czym wspomnialem na wstepie,bedziesz krecil 997 na wlasnego
                                syna,bo kiedy osiagnie odpowiednia kategorie wagowa da ci w morde,a kretynowi z
                                policji powie,ze staral sie wpoic ci zasady porzadku prawnego...,nie no
                                naprawde,ta dyskusja mnie juz mierzi...tylko wrodzona delikatnosc powstrzymuje
                                mnie przed tym ,aby powiedziec,ze jestes idiota...ciekawe,czy czyta to moj
                                nauczyciel matematyki...pozdrawiam Panie Jozefie,to od Pana nauczylem sie takiej
                                bezkompromisowosci...mam nadzieje,ze Pan jeszcze zyje,bo nie chce,aby Pan uzyl
                                swoich wplywow,celem ukarania mnie...
                                • Gość: karol74 Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.208.200.89.otvk.pl 29.06.08, 10:38
                                  nauczyciel matematyki? Józef? czy dobrze myślę, że to pan Skotnicki?

Jeśli tak to ja również pozdrawiam.

Mówię tak na ciebie hagen, bo jak możesz mówić, że policja powinna
                                  karać za brak zapiętych pasów albo rozmowę przez telefon podczas
                                  jazdy autem. Czy to są naprawdę wielkie przestępstwa.
                                  Policja ma ważniejsze rzeczy na głowie, niż zajmowanie się takimi
                                  głupotami, co innego na autostradzie, powinni za to karać, ale jeśli
                                  jedzie przez miasto bez zapiętych pasów, to chyba nie jest to
                                  wielkie przestępstwo kapusiu.
                                  Ty już nazywasz się operacyjny, kiedyś nazywano takich ludzi
                                  donosicielami.
                                  Karać powinni ale za prawdziwe łamanie prawa, a nie za rozmowę przez
                                  telefon komórkowy, gdy kierowca stoi np na światłach. Prawo jest dla
                                  ludzi, a nie odwrotnie.
                                  • Gość: gośc czas na zmianę komendanta IP: *.210.200.89.otvk.pl 29.06.08, 15:27
                                    W moim przekonaniu definicja wykroczenia nie daje żadnych
                                    przywilejów. Wykroczenie jest wykroczeniem. Na każde zauważone
                                    wykoroczenie Policjant lub patrol Policji winni zareagować. Ale
                                    wykroczenie nie jest równe wykroczeniu i myślę, że to masz na
                                    uwadze. Za błache wykroczenie nie koniecznie musi być mandat, może
                                    być pouczenie. To zależy tylko i wyłącznie od tych co ujawnili takie
                                    wykroczenie.

Ale ja mam inną sprawę!
                                    Z posiadanej przezemnie wiedzy wynika jednoznacznie, że Policja może
                                    pozyskiwać środki tylko i wyłącznie od samorządów, jakiekolwiek inne
                                    sposoby pozyskiwania środków są stanowczo niezgodne z prawem. A
                                    jak jest naprawdę w rzeczywistości? np. czy firmy (przedsiębiorcy)
                                    mogą finansować np. Festyn policyjny i jak to można zrobić aby było
                                    to zgodnie z ustawą antykorupcyjną?
                                    Albo! Jeżeli Komendant w mediach nagłaśnia o różnych swoich
                                    pomysłach, których najprawdopodobniej nie będzie w stanie
                                    zrealizować, to czy można tu dopatrywać się przesłanek
                                    wykorzystywania swojego stanowiska i za darmo promowania siebie?
                                    Jak to ma się do ustawy antykorupcyjnej?
                                    • Gość: Robert Re: czas na zmianę komendanta IP: *.tktelekom.pl 30.06.08, 21:47
                                      Fajnie napisał Gość. Promowanie własnej osoby pod pozorem pracy
                                      zawodowej jest wymowne i dwuznaczne.
                                      • poodzian Re: czas na zmianę komendanta 02.07.08, 14:55
                                        Wszyscy się na tym lawirancie poznali, a on dalej siedzi na swoim miejscu.
                                        Jestem za zmianą komendanta. Temu już dziękujemy.
                                        • Gość: hagen Re: czas na zmianę komendanta IP: *.pools.arcor-ip.net 03.07.08, 23:32
                                          sam zapinam pasy z przekonania...wymyslilem temat z nudow...w Polsce nie
                                          mieszkam od lat,a wpisalem sie u was ,bo uwazalem,ze idiotow tam,az nadto...,i
                                          nie pomylilem sie...pozdrawiam normalnych...
                                      • Gość: hagen Re: czas na zmianę komendanta IP: *.pools.arcor-ip.net 20.07.08, 01:09
                                        no... z robertem moznaby juz podyskutowac...,ale karol ...no nie...blagam....
                                    • Gość: hagen Re: czas na zmianę komendanta IP: *.pools.arcor-ip.net 30.07.09, 23:44
                                      taki komentarz cos wnosi...,a karol?:::KATASTROFA
                                  • Gość: hagen Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.pools.arcor-ip.net 30.07.09, 23:42
                                    rozumiem to tak-jesli ktos jedzie bez pasow i ja to zglosze -jestem kapusiem,a jesli kibice gwalca nieletnia,albo pelnoletnia-jestem patriota...tak?
                              • Gość: miro Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.pools.arcor-ip.net 20.07.08, 01:02
                                czlowieku...z kim sie mierzysz? nie widzisz,ze gosc cie miazdzy...
                                • poodzian Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za 17.08.08, 15:56
                                  Widzę, że sam komendant nie marnuje czasu i wypisuje o sobie na
                                  forach świetne komentarze. Nic to nie zmieni opinie o nim są
                                  tragiczne. Ostatnie wydarzenia w Oławie i w Jelczu jeszcze bardziej
                                  utwierdzają w przekonaniu, że się nie nadaje na stanowisko
                                  komendanta KP w Oławie.
                                  • Gość: Walery Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.08, 07:48
                                    Poodzian na KOMENDANTA!!!
                                    • Gość: olawka Re: Czas na zmianę komendanta. IP: *.210.200.89.otvk.pl 09.09.08, 21:39
                                      Neurotyczna przypadłość - co innego słychać, co innego widać.
                                      Kto wyróżnia się z pośród nieporadnych ściemniaczy?.
                                      Stanowczo popieram propozycję Walerego. Napewno gorzej nie byłoby.
                          • Gość: hagen Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.pools.arcor-ip.net 30.07.09, 23:35
                            sam bylem policjantem i nie moglem wytrzymac w tym systemie...znam to wszystko na pamiec...argumentow rzeczywiscie brak...tak jak autostrad,madrych radnych,nowoczesnie myslacego burmistrza,normalnego spoleczenstwa...starym sie nie chce,a mlodzi maja w dupie.-..
                            • Gość: wodnik Re: Czas na zmianę komendanta. Jestem za IP: *.210.200.89.otvk.pl 31.07.09, 09:25
                              hegen - jesteś głupkiem jakich mało i nie mogłeś nigdy pracować w Policji. Taki głupek jak Ty nie ma prawa oceniać innych.
    • hagen1112 Re: Komendant Policji w Oławie obiecał walkę z pi 27.08.09, 21:51
      ten,ktory nie zartowal juz nie zyje...reszta zartuje
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka