Dodaj do ulubionych

oławski komendant policji!!!

IP: 195.68.233.* 19.10.06, 13:41
Witajcie-chciałbym zaproponować wątek,a nawet dyskusję na temat naszego
nowego komendanta Policji. Jak oceniacie jego dotychczasową pracę, czy jest
dobrym komendantem,czy kieruje się interesem społecznym czy może nastawiony
jest wyłącznie na karierę? Zachęcam również do dyskusji policjantów, którzy
na co dzień współpracują z naszym oławskim komendantem. Podsumujmy wspólnie
(jakby nie było) chyba prawie roczną pracę na stanowisku komendanta naszej
jednostki.
Obserwuj wątek
    • poodzian Re: oławski komendant policji!!! 19.10.06, 15:18
      Dla mnie to karierowicz. Robi dużo zamętu koło siebie. Miesza. Wydaje mi się,
      że nie ma doświadczenia, przygotowania lub przerosła go funkcja. Ogólnie
      atmosfera pracy w oławskiej komendzie bardzo się pogorszyła za jego rządów (a
      nigdy nie była super). Ja Go oceniam negatywnie.
    • chitek75 Re: oławski komendant policji!!! 23.10.06, 18:24
      skąd taka ocena komendanta takiej oceny moze dokonac osoba która bezposrednio
      jest w jakis sposob z nim zwiazana albo chce go oczernic mysle sobie ze w
      dzisiejszych czasach wplyw na nas maja media i zaczynamy dzialac w ten sam
      sposob co one tylko oceniaja i prawie nigdy pozytywnie . odnosze wrazenie ze
      komendant zalazł komus za skorę i teraz jest to maly rewanz , nikt nie bierze
      tego pod uwage czym byl stary system i jakimi prawami sie żadzil niestety na
      policji ciazy jeszcze opinia za stary system niewiem moze za stan wojenny moze
      policja jest be i tyle . Mysle ze jeden rok pracy to za maly okres aby wyciagac
      takie wnioski
    • chitek75 Re: oławski komendant policji!!! 23.10.06, 18:37
      nalepiej cala wine za bezmyslnosc mlodych ludzi ktorzy piratuja po naszych
      ulicach zwalic na komendanta powiem tak moze powinismy zastanowic sie ze czasami
      policja ma zwiazane rece i nie moze uczynic nic bo nie ma na tyle patroli ktore
      beda za kazdym piratem drogowym jezdzic i go karac bo najczesciej swiadkowie sa
      anonimowi i w tym momecie bez swiadka nie mozna nic zrobic bez swiadka nie mozna
      skierowac wniosku do sadu grodzkiego i co ma zrobic policjant ktory nie byl m
      na miejscu i nie moze poswiadczyc za swiatka oczywiscie winni sa policjanci no
      coz powiem tak zawsze sa winni

• Gość: obywatel Polski Re: oławski komendant policji!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 21:30
        słuchaj nie pieprz farmazonów człowieku.Komendant Policji w Oławie odpowiada za
        m.in łapanie idiotów kierowców na drodze powiatu i za to bierze szmal z kasy
        podatników.Jak sobie nie radzi to wyjazd z gostkiem robi Matejuk -raporty o
        stanie wypadki itd .Odpowiedzialność jego polega na wystawianiu patroli np.
        wrocławskiej drogówki w miejscach formuły 1 i wszystko na ten temat.Mieszanie
        stanu wojennego do łez matek którym taki ch.. zabił dziecko ma sie nijak do XXI
        wieku.
        • chitek75 Re: oławski komendant policji!!! 24.10.06, 11:14
          jetes niezly cwaniak zapraszam w szeregi policji pokazesz sam co potrafisz stan
          wojenny to bylo i minelo masz racje powiem ci tak ze pare lat wstecz doslownie
          5lat we Wroclawiu wyszly strajkowac pielegniarki a ja jako policjant stanąc
          musialem po drugiej stronie wiec nie piernicz frazesow bo przez caly czas ktos
          wyciska z nas lzy tu w tym kraju nie dba sie o ludzi o dobro rodziny tu tylko
          cwaniaki maja szanse i tyle a komendanta nie bronie i nie mam takiego zamiaru
          bo jest wiele spraw ktore mi sie nie podobaja ale nauczylem sie ze musze
          pogodzic sie z tym na co niemam wplywu . Ja robie swoje i nie ogladam sie za
          innych .
    • j.laskowice Re: oławski komendant policji!!! 24.10.06, 11:23
      Nie znam komendanta i nie umiem Go ocenić. Wiem, że jeśli wspomoże śledztwo
      gwałtu w Miłoszycach i wszyscy winni poniosą karę to wróżę mu długą karierę i
      szacunek obywateli. Jeśli w tej sprawie nie zrobi nic, uważam, że powinny w
      komendzie nastąpić poważne zmiany.
      • Gość: polok Re: oławski komendant policji!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 13:48
        Komendant Policji w Oławie nie jest od łapania bandziorów gwałtu w
        Miłoszycach.Do tego jest powołana prokuratura ,która dysponuje prewencją
        o której Ci sie nie sniło.Jak trzeba bedzie to i prokuratora zamkną który ma
        brudne łapy w tej sprawie.Ale zaznaczam to jest tylko hipoteza na podstawie
        emisji programu w TVN.Faktem jest ,ze majac kod DNA i mozliwosc porównania kodu
        z podejrzanym nie zrobiono tego do dzisiaj to zakrawa na korupcje ,która Ziobro
        powinien sie zając z urzedu.Komendant do tych spraw nic nie ma ,jedynie moze
        wydac polecenie doprowadzenia podejrzanego na badania DNA ale na wyrazne
        polecenie prokuratora i wszystko .Natomiast sprawa piratów drogowych to jak
        najbardziej szef Policji powinien im uprzykrzayc zycie do maximum o pijanych
        nie wspomne.
          • Gość: Podzian Re: oławski komendant policji!!! IP: 82.160.156.* 25.10.06, 15:08
            Mam rozumieć, że upolityczniona oławska policja w partii PiS będzie zamykać
            prokuratorów? Hej prokuratorzy oławscy zapiszcze się do partii PiS i to szybko,
            bo partyjni z PiS oławscy policjanci dobiorą Wam sie do skóry razem ze
            Stafeniszynem bo to teraz koledzy. No nareszcie coś się dzieje w tej Oławie
            • Gość: chitek Re: oławski komendant policji!!! IP: 82.160.156.* 25.10.06, 15:43
              Panie Komandancie to czego Miłosz jest w BBS a nie w PiS? Kiedy będzie
              rozliczony? A jak postąpicie jako PiS-owcy policjanci z Panią Prezes Sądu w
              Oławie? To który prokurator z brudnymi rękoma będzie zamkniety? i kiedy?
              Proponuję Października tez zamknąć to wygra wybory nauczycielka muzyki z PiS i
              będziecie mieć swojego Burmistrza. A Pana PIS-owcy zaakceptowali bez
              problemu?
            • lakers13 Re: oławski komendant policji!!! 26.10.06, 00:38
              Poodzian jedno o zgubiłeś. Widzę, że temat psów oławskich Cię podnieca. Coś
              wydaje mi się, że czujesz mocną bardzo mocną sympatię do Komendanta Gałuszki, a
              za PiS przepadasz. Napisz coś mądrego, może coś zrobisz dla Naszego miasta ???
              Proponuję w Rynku zawody "Strong men", a Ty będziesz głównym organizatorem,
              może wtedy poczujesz siłę, że masz władzę.
              • Gość: Podzian Re: oławski komendant policji!!! IP: 82.160.156.* 26.10.06, 12:00
                Panie Komandancie Policji władzę mam w swojej firmie i mam czym się zajmować.
                Uważam jednak, że Pan za głęboko zabrnął w politykę i chce Pan decydować kto ma
                wygrać wybory a kto nie. W tworzeniu zamętu jest Pan w jednym szeregu z braćmi
                Kaczyńskimi ale jeszcze jest takie jedno ale!!!. Czy Komandant Policji powinien
                zajmować się polityką?
                • poodzian Re: oławski komendant policji!!! 26.10.06, 18:47
                  Proszę mnie nie obrażać za pisem nie jestem w odróznieniu od paru policjantów,
                  którzy z ramienia tej partii kandydują. Co do pracy policjantów w naszym
                  powiecie to zapraszam na forum Jelcza Laskowic. Tam też Was nie chwalą:
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24395&w=19590358
                  • Gość: Sympatyk PiS Re: oławski komendant policji!!! IP: *.magma-net.pl 26.10.06, 21:35
                    Chyba dla nikogo nie ulega wątpliwości, że lepiej dla nas wszystkich, jak
                    policja będzie sympatyzować z PiS czyli z ugrupowaniem chcącym rozliczyć
                    przestępców...Oczywiście przestępcom starym i nowym to się nie podoba - oni by
                    woleli mieć policjantów po swojej stronie! Widzieliśmy to wszyscy m.in. w
                    komisjach śledczych gdzie ludzie wyznaczeni przez SLD zamiast dochodzić do
                    prawdy to ją tuszowali i okazało się nieco później(co było do przewidzenia), że
                    sami są przestępcami!(Jakubowska, Szteliga, Sobotka...)...: D
      • Gość: Kolega Marka Re: oławski komendant policji!!! IP: 81.219.217.* 30.06.07, 07:24
        Oławski komendant prowadzi złą politykę kadrową, nie zna się na robocie. Dla
        mnie to pozorant, który zamiast zająć się tym do czego został powołany, woli
        brylować w mediach. Mieszkańcy Oławy szybko się na nim poznali.
        Mamy nowego komendanta wojewódzkiego i mam nadzieję, że szybko wymieni
        najbardziej nieudolnych komendantów w terenie. Proponuje aby zaczął od naszego.
              • poodzian Re: oławski komendant policji!!! 01.07.07, 07:49
                To nie jest tylko moje zdanie. Rozumiem, że jesteś bardzo zainteresowany aby o
                komendzie mówiono dobrze. Prawda jest inna ludziom się nie podoba praca
                oławskiej policji. Ja również nad tym boleje. Młodzi nie chcą przyjść do pracy
                bo wiedzą jakich będą mieli szefów. Muszą być zmiany i mam nadzieję komendant
                wojewódzki szybko je przeprowadzi!
                • Gość: Gość Re: oławski komendant policji!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 20:17
                  A ja myśle poodzian, że młodzi nie dla tego nie chcą przyjść tu do pracy,
                  napewno nie z obawy na szefa, no chyba że ktoś jest leniwy i chciałby dostawać
                  pensję za dłubanie w nosie. W Policji się ciężko pracuje wiec lepiej żeby tacy
                  wogóle nie przychodzili, a przy tym Komendancie się pracuje. A to chyba nic
                  złego że szef wymaga od swoich "pracowników" żeby pracowali. Proponuje załozyć
                  firmę i pozwolić swoim pracownikom pić kawe a samemu robić.
                  • Gość: W Oławie 8 lat Re: oławski komendant policji!!! IP: *.220.38.84.otvk.pl 02.07.07, 21:16
                    Proszę państwa, czytam powyższe komentarze, których treść w większości jest
                    żenująca. Pracuję w oławskiej komendzie ponad 8 lat. Uważam się za dobrego
                    "glinę" i to ja wiem, więcej od Was jaki jest komendant. Nie chcę nikogo
                    chwalić. Nie będę wypowiadał się na temat jego poprzednika.
                    Jak już wszyscy dowiedzieli się (1 marca 2005r.), że Pan J.Gałuszka został
                    komendantem KPP Oława to Ci, którzy go znali mówili, że będziemy "latać na wys.
                    lamperii" nie chciało mi się wierzyć, aż wreszcie się przekonałem (nie znałem
                    wcześniej człowieka). Od samego początku pilnował aby policjanci nie mieli czasu
                    na nudę. Dokręcając sukcesywnie "śrubę" spowodował, że Ci, którzy przyjęli się
                    do Policji dla przeczekania odpowiedniego okresu, tego okresu nie wytrzymali.
                    Nieudolni przenieśli się do innych jednostek lub zwolnili z Policji. Dotyczy to
                    również tych, którzy niegdyś byli kolegami Pana Gałuszki, jak pracował w tej
                    jednostce przed laty. Pozostali w KPP Ci, którzy "z powołania" są policjantami,
                    reszta nie wytrzymała tempa rozwoju potrzeb, nie Pana Gałuszki, tylko rozwoju
                    Policji - tylko to jest już inna historia.
                    Pozytywnie oceniam komendanta, tylko dziwię się ludziom, którzy wypisują takie
                    bzdety na temat faceta, który do pracy przychodzi na godz. 6.00 i kończy tę
                    pracę o godz. 20.00 nie wyłączając telefonu i myśli (czas jego pracy 8-16 od pon
                    do pt), w soboty jest nieco krócej bo od 7.00 do 18.00, w niedziele odrabia za
                    sobotę, bo w pracy jest od 6.00 do 19.00.
                    Drodzy państwo i myślicie, że robi to wszystko dla kariery jakby tak było
                    trafiłby już dawno za czas jaki poświęca pracy do Hollywood. Zastanówcie się.
                    • Gość: niebieski tygrys Re: oławski komendant policji!!! IP: 81.219.217.* 04.07.07, 20:51
                      "facet, który do pracy przychodzi na godz. 6.00 i kończy tę pracę o godz. 20.00
                      nie wyłączając telefonu i myśli" tylko potwierdziłes jego nieudolność i brak
                      dobrej poliotyki kadrowej. Facet nie ma przygotowania i pojęcia o pracy w
                      policji. Za to dba o swój wizerunek w mediach. Nie trawią go już w urzędach i
                      firmach, nie mówiąc o podwładnych. To konstruktywna krytyka i proszę ją przyjąć
                      w imię dobra mieszkańców.!
                • Gość: Małgoś Re: oławski komendant policji!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 20:24
                  Co ty możesz wiedziec o komendancie oławskim. Czy byłeś chociasz raz w
                  komendzie, czy rozmawiałeś z komendantem, nie wiesz co pisdzesz. Jak byś
                  chociasz trochę miał pojecie na czym polega praca w policji to może nie
                  wypisywał byś tych głupot co piszesz. Wystarczy przeczytać gazete oławską i
                  zobaczyć jak pracują oławscy policjanci, ile jest zatrzymań, i wykrywalności.
    • Gość: Marek 2 Re: oławski komendant policji!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 07:30
      Mieszkam w Oławie a pracuję we Wrocławiu gdzie mam także liczna rodzinę. Z tego
      też powodu mogę na zasadzie porównania ocenić obiektywnie dzialalność oławskiej
      KPP a więc i pracę Komendanta.To co piszą w postach eks-policjanci
      bądż "życzliwi" funkcjonariusze tej firmy to kompromitacja ich samych.
      Szkoda,że nie zatanowia się jak wielka krzywdę wyrządzaja miastu, mieszkańcom i
      wizerunkowi Policji.Współczuję Komendantowi, że wychował na własnej piersi
      takie gniazdo żmij i medialnych szakali. No cóż kiedyś mężczyźni mieli honor i
      odwagę a teraz moga za pomoca Internetu pluć do woli i leczyć w twen sposób
      swoje nie zrealizowane ambicje.A który to poluje na etat komemdanta? Panie
      Komendacie, jeżeli czyta Pan te bzdury to prosze się nie przejmować. Właśnie te
      teksty świadczą, że pracuje Pan dobrze i tak jest Pan oceniany przez wielu
      wielu mieszkańców. Życze powodzenia i dalszych sukcesów.
        • Gość: W Oławie 8 lat Re: oławski komendant policji!!! IP: *.220.38.84.otvk.pl 04.07.07, 22:39
          Wnioskuję, że osoba z nazwy: "Kolega Marka" "niebieski tygrys" "Czesio" no i
          oczywiście "Poodzian" już zakończyła się psuć (na ogonie), czuć w Oławie.
          Każdy w swoim działaniu, jakimkolwiek ma jakiś cel. Nie rozumiem jaki cel mają
          Ci, którzy wypisują takie głupoty w internecie. Nie udawadniam nieudolności
          Komendanta wymieniając jego godzin pracy, mylisz się człowieku ponieważ nie masz
          żadnego, albo pojęcia, albo (jak jesteś policjantem) nie rozumiesz o co w tym
          chodzi do tej pory.
          Poza tym wypisując bzdury anonimowo nie spowodujesz żadnych zmian kadrowych - to
          o co Ci chodzi, pomyśl.
    • Gość: LEW Re: oławski komendant policji!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 08:50
      I dziwić się że o policjantach krążą dowcipy na temat ich ciężkiego myslenia i
      braku umiejętności czytania i pisania. To forum jest żywym tego dowodem
      potwierdzający również o brak znajomości prawa cywilnego i karnego oraz o
      odpowiedzialności karnej za tego typu wypowiedzina forum internetowym.Trzeba
      mieć na prawdę nierówno pod sufitem żeby wpaść na pomysł zorganizowania
      anonimowej dyskusji przez podwładnych policjantów na temat szefa. Jakoś np.
      nauczyciele nie dykutuja w ten sposób o swoich dyrektorach, urzędnicy o
      burmistrzach, czy też staroście itd. Pseudodyskutanci reprezentują poziom magla
      i proponuje nie zniżać się do tego poziomu. A tak nawiasem mówiąc dlaczego
      Administrator forum dopuszcza do łamania prawa i nie panuje nad rażąco
      naruszającymi prawo wypowiedziami? Na szczęście Komendant reprezetuje klasę,
      jest konsekwentny w swoich dzialaniach, ma własna wizję misji jaka pełni no
      i... umie poprawnie pisac i mówić... Myślę też,że nie jest małostkowy i sercem
      odpowiada na rzucane w niego kamienie...Szczerze powiem,raz że coraz bardziej
      podziwiam Komendanta za to co robii - jest to jednak komkluzja dla
      inteligentnych i normalnych...
    • Gość: olawianin Re: oławski komendant policji!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.07, 23:13
      wydaje mi sie ze nie macie pojecia o pracy w policji a wypowiadacie
      sie na temat pracy komendanta policji w olawie z tego co mi wiadomo
      wiedze ma przeogromna doswiadczenie bardzo duze wydaje mi sie ze
      tylko szmalu niema na realizacje swoich pomyslow i przez to mu nie
      wychodzi bo jak na wszystko w tym kraju pieniedzy brakuje a i wladze
      miasta zycia mu nie umilaja i za bardzo nie pomagaja
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka