Dodaj do ulubionych

ja jestem za Tesco w Oławie

IP: 88.199.44.* 01.02.07, 20:47
jak tak rozmawia się z ludźmi to praktycznie wszyscy są za, więc nie ch
będzie
Obserwuj wątek
    • Gość: Rudi Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.ronus.pl 09.02.07, 23:49
      Osobiscie nie znam nikogo kto bylby przeciwny budowie Tesco w Olawie.Sam tez
      popieram.Dziwne,ze robi sie z tego jakis problem bo lokalizacja obiektu jest
      nadzwyczaj udana,poniewaz w tym rejonie miasta nie ma zadnego supermarketu a
      jednoczesnie zaniedbany obecnie teren straszy jedynie chaszczami
      • Gość: Marian Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 10.02.07, 22:39
        W moim otoczeniu wszyscy są za budowa Tesco. Kto robi z tego sobie jakąś
        politykę i reklamę? No kto? Niech wpisują się tu wszyscy co są za Tesco
        • Gość: Wacek Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 89.200.210.* 11.02.07, 13:35
          Ja tam też jestem za i uważam że lokalizacja super.
          • Gość: jadzia i wiktor Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 11.02.07, 14:32
            jesteśmy za i też uważamy, że lokalizacja jest super
          • Gość: gosia Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 11.02.07, 14:36
            jeżeli to pomoże radnym oławskim w podjęciu decyzji to informuję, że jestem za.
            Ten teren niech będzie zagospodarowany. Jest to dobre miejsce na taki sklep
            • microprofesor Re: ja jestem za Tesco w Oławie 14.02.07, 12:02
              i ja również jestem za, ale pod warunkiem, że będzie to porządny hipermarket, a
              nie pseudobuda w stylu championa - takich "smrodków" już w Oławie wystarczy
      • Gość: ra Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.07, 16:35
        oczywiście,że tesco...wystarczy popatrzeć jak wygląda sklep pana G.jeśli będzie
        stacja benzynowa przy tesco,ceny paliw spadną w Oławie ok.20 groszy/l
    • Gość: gość Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 18:08
      jestem za TESCO
      • Gość: oławianki M.G i AM Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 15.02.07, 14:07
        Jestesmy za budową Tesco w Oławie. Uważamy, że jest potrzebna konkurencja w
        każdej dziedzinie a w handlu szczególnie. Kochani czym większa konkurencja w
        handlu to my konsumenci na tym skorzystamy. Taka jest niestety prawda.
        Popieramy radnych, którzy prowadzą takie konsultacje z ludźmi a są tacy. Co
        prawda z tego co słychać to jest taki jedynie jeden radny, który zawsze był
        aktywny i taki jest
        • Gość: wojtas Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 22:46
          ja tez uwazam ze Tesco jest potrzebne a co d przeciwnikow to znam najwiekszego
          PSS Spolem ale coz jak sie swiadczy nie najlepsze uslug to i trzeba sie obawiac
          konkurencji
        • Gość: bea Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.213.38.84.otvk.pl 05.03.07, 16:07
          a co bedzie z twoim sklepem mamo agatho!:))
    • Gość: snoopi Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 09:52
      Oczywiście , że praktycznie 95% Oławy jest za budową TESCO, te 5% to Zarząd PSS
      plus sklepikarze, którzy ceny windują do granic nieprzyzwoitości, i po prostu
      boją się zdrowej konkurencji, bo bedą musieli sie wreszcie zacząć starać a nie
      tak jak teraz "olewają" klientów bo i tak do nich muszą przyjść.... ale mam
      nadzieję, że to już bardzo niedługo, i wreszcie przestaną wyciągać od nas
      pieniądze,na które my - kupujący przecież musimy porządnie harować. PSS sie
      pieni bo skończą sie dla nich złote czasy, a te śmieszne plakaciki z vetem dla
      Tesco to taka brzytwa, że niestety stare układy trzeba pozmieniać i stare
      podejście do handlu. Poza tym przykład Jelcza-Laskowic - nie tylko mali
      sklepikarze i ci więksi nie popadali ale jeszcze sie porozrastali mimo, ze tam
      sklep na sklepie , ale przy okazji ile ludzi z okolic tam teraz przyjeżdża na
      zakupy...
      • Gość: Shrek Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.07, 10:47
        A ja sie pytam dlaczego byle sklepikarz siwiadczący byle jakie usługi ma mi
        dyktować gdzie mam robić zakupy!!!A Społem zapomniało już jakie robiło numery
        kiedy było monopolistą na rynku oławskim?
    • Gość: kokosz Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.07, 21:33
      A ja jestem za tym żeby każdy miał za co kupować w TESCO, CHAMPIONIE,
      INTERMARCHE i SPOŁEM. A tak a propos to przecież Społem które najbardziej
      krzyczy przeciw Tesco sprzedało Biedronce działkę - tłumacząc to tym, że
      Biedronka już była i teraz się przeniosła na tą działkę. Może i była ale ze
      cztery razy mniejsza a dzięki SPOŁEM ma jedną z najlepszych lokalizacji w
      Oławie. Tak więc nie rozumiem - najpierw sprzedają konkurencji a potem na
      konkurencję narzekają - tak jest tylko w Polsce. Jadę do Anglii to zarobię na
      zakupy w TESCO. Pa.
      • Gość: oławo-wrocł Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.cz.glaverbel.com 19.02.07, 07:58
        jestem za Tesco,popieram.Myślę ,że akurat WSS nie ma się czego obawiać,ja i
        wielu innych pewne rzeczy kupuję i będę kupować tylko w
        WSS/np.makaron,wędliny,ciasto/,inne różnie zależnie od ceny gdzie taniej.Myślę
        że wszyscy z za wiaduktu,i części ok.parku są za ,bo w tej okolicy w ogóle nie
        ma już żadnych sklepów
        • Gość: jola Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 02:14
          jestem za
          • Gość: Terraz oławianin Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 24.02.07, 23:24
            Jestem też za Tesco
            • Gość: oso m. Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 25.02.07, 16:25
              jestem za. Tesco będzie konkutencją dla dużych sklepów a nie małych. W handlu
              konkurencja jest bardzo potrzebna
              • Gość: zbych Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 05:48
                oczywiście, że jestem za!!!
                • Gość: marlen Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 26.02.07, 10:38
                  nie jestem za lewicą
                  nie jestem za prawicą
                  jestem za rozsądkiem

(konkurencja jest potrzebna)
    • Gość: monika Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 12:33
      Im więcej sklepów tym taniej i większy wybór ,jestem za ..
      • Gość: ania i jerzy Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 26.02.07, 19:14
        Mieszkam na Kamiennej i jesteśmy za Tesco w Oławie
        • Gość: oławianin Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 27.02.07, 21:50
          Jako oławianin jestem za budową Tesco w Oławie. Też jestem tego zdania jak
          inni, że konkurencja w handlu jest potrzzebna
    • Gość: Melchior Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 81.219.217.* 28.02.07, 21:10
      Ja też!!
      • Gość: jola Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 01.03.07, 13:52
        ja też
        • olawianin Re: ja jestem za Tesco w Oławie 02.03.07, 13:52
          A ja jestem PRZECIWNY Tesco!!!
          Wystarczy już w Oławie szrotu, który funduje nam: Globi, Kaufland i inne
          Biedronki... Jestem za tym, aby w tym miejscu STANĄŁ Supermarket typu
          wrocławskiego EPI. Tesco nie zafunduje nic innego poza tanimi podróbkami
          jedzenia, które są już dostępne w oławskich "blaszakach".
          ale cóż, Oława jest nadal wciąż na to zabiedna... żaden poważny inwestor z
          porządnym supermarketem nie przyjdzie.
          WIĘCEJ: kto wie to wie, a kto nie to informuję, w Oławie powstaną kolejne
          blaszaki na Strzelnej i Lipowej (Lidl) z podrobioną żywnością.
          • Gość: janrogala Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 04.03.07, 14:15
            nic nie jest mi wiadomo o innych supermarkietach np. na Strzelnej i Lipowej ale
            jak powstana to dobrze. Czym większa konkurencja to będzie lepsza jakość
            żywności i innych towarów.
            • Gość: senior Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 88.199.44.* 05.03.07, 18:23
              to w końcu będzie to tesco w Oławie?
              jak tak to kiedy?
              • Gość: olawianin Re: ja jestem za Tesco w Oławie IP: 81.219.217.* 08.04.07, 21:24
                Ja jeste przeciw!
                Kupcie czajnik w Tessco i kupcie czajnik w zwyklym sklepiku i napiscie po roku
                który dłóżej przetrwa!
                Tesko = małe zarobki dózy wywuz pieniedzy za granice co zatym idzie coraz gozej
                będzie w oławie! Lepiej na miejscu tessco postawic inną firme typu elektroluks
                = naplyw pieniędzy do oławy!

I co ztego ze bedzie tanio jak to wszystko co produkuja w tesko to szajs nic
                niewarte!

A potem będziecie nazekać ze brak sklepików w oławie i niema gdzie kupywać! A
                co sklepikaż cos gorszego on tez zarabia ciężko na życie i wiadome ze nie
                wytrzyma konkurecji z Tesko i inyyn oszołomęm! I prosze nie mówić ze sklepikaż
                zarabia krocie bo znam duzo osób któży prowadza sklepy i nie zarabiają krocie!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka