Dodaj do ulubionych

Poród w Ostrowie-jak to wygląda?

19.06.12, 16:18
Czy są tu jakieś mamy które rodziły w Ostrowie? Termin mam na koniec sierpnia. Chciałabym się dowiedzieć jak to tutaj wygląda. Moją ciąże prowadzi lekarz z Kalisza. Czy warto było by się przenieś do lekarza pracującego w ostrowskim szpitalu? Jeśli tak to do jakiego? I jak to wygląda z położną? Czy trzeba ją opłacić, aby poród odbywał się w dobrych warunkach? (Zaznaczę, ze chodzi mi o poród rodzinny). I co z lekarzem, czy także trzeba go opłacić? I jakie kwoty wchodzą w grę? Z góry dziękuję!
Obserwuj wątek
    • kami-66 Re: Poród w Ostrowie-jak to wygląda? 25.06.12, 20:27
      Miałam ten sam dylemat rodzic w Ostrowie czy w Pleszewie z mojego wywiadu wynika, że poród sn z lekarzem to 1000 cc 1500 za położną ok 500.
      Oddział w Ostrowie jest super i wielka szkoda, że tylko oddział.
      Podobno najlepszym lekarzem w Ostrowie jest Dr Maciejewski ale trudno dostępny.
      Będę rodzic w Pleszewie.
      • paulazeberka Re: Poród w Ostrowie-jak to wygląda? 05.07.12, 22:09
        Witam,
        rodziłam w ostrowskim szpitalu w 2011r. Początkowo chodziłam do lekarza z pleszewa, ale się zawiodłam i udało mi się dostać do doktora Maciejewskiego-super lekarz, ale trudno dostępny. Co do porodu - przedstawiono mi położną, która miała się mną opiekować i robiła to z wyczuciem i bardzo delikatnie. Pomagała mi przez całe prawie 11h;) aż do CC-niestety inaczej się nie dało. Mąż był przy mnie od samego początku aż do wjazdu na salę operacyjną. Nikt go nie wypraszał ani nie lekceważył. Nie mieliśmy opłaconej położnej ani lekarza-zdaliśmy się na los, bo lekarz prowadzący wspaniale mnie nastawił a położna uspokoiła. Cały poród, choć bardzo ciężki wspominam bardzo dobrze. Opieka przed i po super. Dzieciątko było ze mną po 3h od porodu - mimo, że nadal nie mogłam się ruszyć, ale mąż siedział przy mnie aż do 23 i nikt go nie wyprosił. W Pleszewie leżałam częśc ciąży i powiem jedno-dziękuję, ale nigdy więcej. Kuzynka również miała lekarza prowadzącego z Pleszewa a rodziła w Ostrowie. Z tego co wiem, to miała opłaconą położną, ale jakie kwoty wchodzą w grę to nie wiem.Pozdrawiam i życzę dobrej decyzji:)
    • kasiunia199003 Re: Poród w Ostrowie-jak to wygląda? 09.05.13, 19:51
      Witam ja rodziłam w Ostrowie ponad 3 lata temu i szczerze oddział jest super, prawdą jest że najleprzym lekarzem jest dr Maciejewski i najmilszym. Najgorszy i oblesny jest wg mnie dr Lubecki ale nie weim czy on jeszcze tam pracuje dosc fajni sa dr Pozorski PAweł on przeprowadzał u mnie cesarskie ciecie wraz z dr maciejewskim i wszystko było by dobrze gdyby nie powikłania po cesarce dzieki pani pielegniarce która niedokładnie wysterylizowała narzedzia i powstał u mnie ropień w bliżnie po dobie. Ogólnie moja położna była dziwna zostawila mnie na sali jak miałam bóle ( miałam wywoływany poród ze wzgledu na wysokie ciśnienie) i poszłą sobie na poł godziny zostawiając mnie sama na sali z podpietym KTG to karygodne bo niedługo to bym sie zesikała im na to wyrko. łaziłą ta baban asale operacyjna bo blizniaki sie rodziły a tym czasie tetno mojego bobaska spadało i tylk odzieki szybkiej interwencji tejze pani polożnej oraz Pani Gronowskiej (chyba tak sie nazywałą) mozna mnie było zawiezc na sale operacyjna. Pani Gronowska to jedza jakich mało ale zajebosty specjalista wtegy przyjezdzała tylk ow srody do Ostrowa bo ona jest z Poznania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka