Dodaj do ulubionych

Gratuluje dobrego wyboru.

13.11.06, 17:14
Każdy byle nie Jerzy S.
Obserwuj wątek
        • lindaaa Torzyński 13.11.06, 20:31
          Z tego co się orientuję Torzyński jest z PO, pozostałe partie go tylko
          popierają bo nie mają wystawionych swoich kandydatów. Taka róznorodność
          znaczków na plakacie miała pewnie zyskać dla niego przychylność zwolenników
          tych wszystkich partii, jednak jak dla mnie działanie jest odwrotne - logo LPRu
          zdecydowanie mnie odrzuciło...
          • chantal10 Re: Torzyński 13.11.06, 21:41
            Dokładnie! Jak zobaczyłam PiS oraz LPR, to mnie zniechęciło.
            Poza tym, mógłby się zdecydować, z poglądami i hasłami jakiej partii się
            utożsamia:|
            zabrakło na plakacie logo Tv Trwam i Radia Maryja ... to zapewne dopełniłoby
            całoksształtu, uwzgledniając wszytskie frakcje rządzące :D

Ps. Linda - trzeba ruszyc forum, nie? :-)))
            • lindaaa Re: Torzyński 14.11.06, 15:09
              Trochę mnie tu nie było, ale masz racje Chantal - trzeba ruszyć ;))

Co do pana Świątka - sama jestem ciekawa, czy dołoży kolejne logo partyjne
              Torzyńskiemu - wtedy byłoby tam już naprawdę kolorowo, czy poprze Klósaka.
              A może jak Borowski będzie dyplomatycznie unikał odpowiedzi na to pytanie ;)
              • plisak Re: Torzyński 14.11.06, 18:56
                lindaaa napisała: może jak Borowski będzie dyplomatycznie unikał odpowiedzi na
                to pytanie ;)

(W polityce) nie bądż naiwna lindaaa, to nie dyplomacja tylko handel, kto da
                więcej, jak najwiecej...Dyplomacja jest wtedy, gdy się pamięta o urodzinach
                kobiety a zapomina ile ma lat ;))
                • plisak Re: Torzyński 14.11.06, 20:07
                  Mnie wybory wydają się być prywatna sprawą kandydujących.........Właściwszym
                  zachowaniem powyborczym jest spojrzenie na sprawe z kosmicznego punktu
                  widzenia. Wyniki wyborów amerykańskich wydają się dla mnie daleko ważniejsze...
                  ...... Niestety czuję sie przegranym ;))

---
                  droga do kariery
                  miewa 4 litery
                • lindaaa Re: Torzyński 14.11.06, 22:33
                  >>Dobrze, że ja się polityką nie interesuje ... to jest chorobotwórcze:P <<

Mnie polityka jako taka też nie interesuje, ale lubię wiedzieć co się dookoła
                  mnie dzieje ;)) Masz rację - rozchorować się od tego można...
                  • chantal10 Re: Torzyński 15.11.06, 11:05
                    Uf uf ... myślałam, że dostane OPR za to, że nie interesuje mnie polityka, w
                    tym i samorządowa. Ale co racja to racja - wiedzieć co się dzieje dookoła
                    dobrze jest:)
                    Dzieki Bogu za forum ;)
                        • plisak Re: Torzyński 15.11.06, 19:50
                          lindaaa napisa: >> o co Ci chodziło plisak? ;)<<

Literówka oczywiście ( czas przeczyścić klawiaturę). A chodzi o oddanie
                          sprawiedliwego hołdu Chantal10 (dlaczego dziesięć?) która ożywiła tego nieomal
                          trupa jakim stawało się ostrowskie forum. (Jest taki koan buddyjski KTO DŹWIGA
                          TEGO TRUPA? odnoszący się do każdego z nas a nie żadnego trupa) Jak widzisz
                          linda nie mam przed tobą żadnych tajemnic, całkowita transparetność.Sie.
                          • chantal10 Re: Torzyński 15.11.06, 22:01
                            Wyjasniając etymologię liczebnika "10" w moim niku posłużę sie; pozwolisz;
                            symboliką liczb. Otóż Liczba 10 jest sumą pierwszych czterech liczb: 1 + 2 + 3
                            + 4 =10. Jest to pitagorejski symbol doskonałości, gdyż wszytskie liczby do
                            niej dążą. Liczbę 10 bardzo "czcili" Egipcjanie - liczby następujące po 10
                            zapisywali rysując znak dziesiątki, oraz odpowiednią liczbę znaków jednostek.
                            Dziesięć to suma palców obu rąk i suma palców obu nóg. Gdy chcemy się uspokoić,
                            liczymy do dziesięciu, gdy chcemy dodać sobie odwagi także liczymy do
                            dziesięciu. Także Dante w "Boskiej Komedi" dziesiątkę uznał jako symbol
                            doskonałości.
                            Twoja ciekawość mam nadzieję została zaspokojona.

Forum nie odżyło, ponieważ w głównej mierze udzielają się 4 persony:
                            -Lindaaa
                            -Bocian...
                            -Ty
                            -Ja
                            Aby forum w pełni zakwitło, potrzeba czegoś więcej:D
                            • plisak Re: Torzyński 15.11.06, 22:09
                              Znając ciebie wiedziałem że za tą dziesiątką kryje się coś bardzo mądrego. Ale
                              żeby aż tak? Byłem przekonany że cię przeceniam, tymczasem......mmmmmmmmmmm az
                              mnie ciarki przechodzą.........
                                • plisak Re: Torzyński 15.11.06, 22:32
                                  Każdy przeciętny to prawda. Twoje wolał bym sprawdzić. Przy okazji przeliczę,
                                  jeśli pozwolisz........... Gratuluję ci, polacy wygrali w Brukseli........
                                  Wrócę jeszcze do poprzedniego postu. To bardzo szlachetne iż się dzielisz z
                                  nami swymi zasługami dla forum. a ze mnie usytuowałaś pośród jego elity i to
                                  obok siebie... Ho, ho słodziutka jesteś jak nie wiem co! Takie bywają tylko
                                  ostrowianki.
                            • lindaaa forum 15.11.06, 23:42
                              Możliwe, że potrzeba czegoś więcej, ale i tak wesoło się tu zrobiło ;)
                              Mówiąc szczerze przez ostatnie tygodnie za dużo się nie udzielałam nie tylko
                              dlatego, że byłam trochę zabiegana, ale również zniechęcona czytaniem
                              wypowiedzi chociażby narcyza.
                              Ale wróciłam ;)))
                              • plisak Re: forum 16.11.06, 00:54
                                Lindaaaaaaaa, ty mnie rozpieszczasz, a z penościa przeceniasz. A ta okropna
                                Chantal10 to mi nieomal bana nałożyła na to forum. Nie jestem pewien która z
                                was miała i ma więcej racji ;))) ........ nie rewanżuję się komplementem bo
                                przecież wiesz że cię lubię. Wszyscy się tu lubimy i to jest fenomenalne nie?
                                • chantal10 Re: forum 16.11.06, 10:23
                                  Ja Ci nieomal bana nałożyłam:>
                                  Hehe, chciałbyć ;p

Swoją drogą dobrze że naszego "kochanego" narcyza tu nie ma tak często, może to
                                  jego zabanowali?
                                  Oby!!!!!
                                  • plisak Re: forum 16.11.06, 15:22
                                    > Hehe, chciałbyć ;p <
                                    Czy bym chciał? Nie jestem pamiętlwy, możesz min awet założyć ręce na szyi. ....
                                    Co do Narcyza, to mam inną hipotezę jego absencji. Lindaaa tak odmieniła
                                    atmosferę tego warkliwego niegdyś forum na słodko przyjazną, że Narcyz poczuł
                                    się tutaj nieco wyobcowany. Niesłusznie.Jeżeli ja się znam cokolwkiek na
                                    kobietach, to za Narcyzem najwyraźniej tęsknicie. Dlatego tak wam chodzi po
                                    głowach. Zeby tylko na makijaże zważał inie naczynił szkód........ jak pmnę
                                    lindaaa ile szczerego wysiłku wkładał w to forum karamanlis aby choć ździebłko
                                    go ułagodzić, osiągając skutek na ogół odwrotny, to utwierdzam się dowodowo we
                                    wcześniejszym, spontanicznym przeświadczeniu o twej genialności. Nie jestem
                                    pewien czy nie po raz pierwszy obcuję z geniuszem aż tak blisko ;) . Zwróć
                                    proszę uwagę, iż męscy szowiniści nie dopuścilido utworzenia żeńskiej odmiany
                                    słowa geniusz i w efekcie moje oddaniee ci sprawiedliości wyszło jakoś mało
                                    szykownie stylowo........ Jestem pewien że nie tylko Narcyza tu przywiodą wasze
                                    uroki. Na moją szkodę?......... Staję się przy Was gadułą i chyba trochę
                                    plotkarzem. lubisz ployki Chantal10. Ja uwielbiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka