Dodaj do ulubionych

rodzić po ludzku-szpital Ostrów

23.12.06, 15:33
Przeglądając ranking GAZETY dotyczący szpitali i odziałów położniczych muszę
przyznać że nasz szpital wypadł bardzo dobrze. Kalisz, Kępno, Jarocin,
Krotoszyn wypadły mizernie przy naszym. Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje
że po remoncie będzie jeszcze lepiej a cała kadra odzoiału położniczego nie
spocznie na laurach i będzie się jeszce bardziej starała aby wychodząc ze
szpitala mile się go wspominało.
Obserwuj wątek
      • flipiflap1 Re: rodzić po ludzku-szpital Ostrów 20.02.07, 14:05
        Wczoraj spotkałem kobietę w pleszewskim szpitalu, która tam urodziła ślicznego
        chłopca. Opowiedziała mi jak 2 tygonie temu przyjechała z Ostrowa do swoich
        rodziców w Pleszewie, aby właśnie tu rodzić. Personel na oddziale patologii
        ciązy w ostrowskim szpitalu był po prostu nie do zniesienia, warunki ogólne
        też, a o pleszewskim szpitalu wypowaiadła się w samych superlatywach, podobna
        sytuacja z panią z Ostrzeszowa.
        • agaw9 Re: rodzić po ludzku-szpital Ostrów 22.02.07, 01:33
          ja lezalam miesiac na patologii w Ostrowie i nie powiedzialabym, ze jest tam
          tak tragicznie. Sa mile, ale tez i mniej przyjemne polozne, ale znowu bez
          przesady. Jezeli chodzi natomiast o poloznictwo w Ostrowie i Pleszewie (mam tam
          rodzine) to zwlaszcza jesli chodzi o opieke nad noworodkiem po porodzie Pleszew
          pozostawia wiele do zyczenia! Jakies 2 albo 3 tyg. temu np.zmarl tam zdrowy
          noworodek, bo najprawdopodobniej zle mu podano kroplowke - kroplowka byla
          podana z powodu problemow z gojacym sie pepkiem, panie twierdzily, ze sie nie
          goi bo maluszek go sobie obsiusial, a nie dlatego, ze zle pielegnowaly...
          ciekawa jestem...
          Jak ja lezalam na patologii w Ostrowie to dla odmiany lezala ze mna dziewczyna
          z Pleszewa i tu tez zamierzala powrocic do porodu. Pleszew o tyle, ze ma
          wyremontowany oddzial i jest tam ladniej, ale Ostrow tez juz remontuja.
    • lindaaa Re: rodzić po ludzku-szpital Ostrów 25.12.06, 00:28
      Znajoma rodziła kilka dni temu - jest bardzo zadowolona.
      Na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie wywarła pielęgniarka, która weszła na
      sale podczas naszych odwiedzin: miła, przyjazna i bardzo pomocna. Wykazywała
      zarówno zainteresowanie, jak i zrozumienie. Naprawdę super ;)
    • paulagi Re: rodzić po ludzku-szpital Ostrów 23.01.07, 18:39
      witam.odnosnie akcji rodzić po ludzku sama jestem zaskoczona z jakim efektem
      wypadł ostrow.z wypowiedzi moich kumpeli wyrobilam sobie inna opinie na temat
      porodu w ostrowie lecz najwidoczniej sie pozmieniało.ja mam termin na maja i
      jestem jak narazie zdecydowana na ostrów tylko prosze jezeli ktos ma namiary na
      jakąs spoko połozna to prosze o pomoc....oby była ludzka!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka