Dodaj do ulubionych

Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!!

26.08.07, 22:37
hej ! mam nadzieje,ze znajdzie sie ktos rownie zbulwersowany
zachowaniem bramkarzy w heaven! klub, ktory aspiruje do tych z
wielkich miast a ochrone ma jak na dyskotece na wiejskiej sali.
wielokrotnie spotykalam sie z dowodami na to,ze bramkarze nie licza
sie w ogole z tym,ze my - klienci zostawiamy w tym lokalu wiele
pieniedzy - a zamiast dzieki nim czuc sie bezpiecznie, mozemy dostac
po papie i to chyba niezaleznie od płci. Widzialam, ale takze
slyszalam o wielu pobiciach za blahe powody, ktorymi najczesciej
jest proba wymuszenia na tych małpach szacunku. Nie maja w swoich
słownikach slów : dziekuje, przepraszam, prosze..Mysl o tych typach
sprawia,ze nie mam ochoty tam chodzic bo od osob, ktore utrzymuja
sie za nasze pieniadze, nie mozna oczekiwac odrobiny wyrozumialosci,
respektu i dobrych manier. ciagle jednak martwi mnie tez to,ze z
takimi jak oni nie mozna podjac walki walki bo nie wiadomo czego sie
po nich spodziewac.
Obserwuj wątek
    • tusiaak Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 28.08.07, 09:32
      W pełni zgadzam się z Tobą! ale faktycznie, samo pisanie tu za dużo
      nie zdziała! wydaje mi się że dobrym pomysłem byłby jakiś reportaż
      może np. gazety ostrowskiej na temat tego klubu, może trafiłoby coś
      do jego włascicieli że zatrudniają kmiotów, którzy są agresywnymi
      chamami o ograniczonym słownictwie,nie szanującymi ludzi... w końcu
      to świadczy tylko o ich klubie...
    • bramol Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 23.01.08, 00:08
      to co teraz czytam jest totalna głupota sam jestem bramkarzem w HEVEN i nigdy nikt z klientów nie dostał jakiegoś łomotu, a słowa które ujęte są jako nieużywane to szczyt absurdu bo jeśli klient jest kulturalny to i my jesteśmy. a co do bijatyk jeszcze to mamy sobie pozwolić na głowę wskoczyć każdy z nas ma licencje na imprezy i wie jak używać siły a poza ty używamy jej jedynie w ostateczności. a filmy które nakręca pan K. są filami które chcą pokazać gdy to my już jesteśmy w akcji a nie klienci i to zawsze my jesteśmy winni wszystkiemu . tak samo policja czy tez straż miejska przyjeżdżając o godz 2 czy tez 3 stanie na parkingu zapali fajkę w aucie pogada i jedzie dalej a przy końcu imprezy gdy ludzie robią najwięcej szumu nie widać ich wpadaj tylko wtedy gdy nic nie muszą robić wiec zastanówcie sie dziękuje.
      • ertyu Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 27.01.08, 16:23
        No to sie chyba pomyliles.Dziwny zbieg okolicznsci ze akurat ja dastalam.Za to
        ze najpierw jakis gowniarz(max 20 lat) zbil kufel mi kolo nogi a pozniej mnie
        jeszcze w to wepchna.Trudno bylo chlopakowi nie reagowac na takiego "pajaca" a
        tu "wielki" ochroniarz go po papie a ze ja kulturalnie mowilam "prosze sie
        rozdzielic" uslyszalam krotkie wypier.... i reka i na mnie sie
        nawinela!!!!!!!!!!! Malo tego "Damskiemu bokserowi" brakowalo czegos miedzy
        nogami wiec gdy przyjechala policja uciekl jak zwylky tchorz.I chyba nie musze
        tlumaczyc reszty...............
    • kiciasss Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 30.01.08, 22:02
      Hmmm a ja mysle ze nie kazdy jest idealny ...ale to jest ich
      praca !!! Nic przyjemnego patrzec jak ktos sie zatacza i burczy do
      kazdego ..... sama chetnie bym przyłoiła niektorym osobom .... bo np
      kobiety ktore wymiotuja nasrodku toalety ???? albo zalani ludzie
      spiacy na stolikach ..?? chcieli byscie widziec cos takiego to
      jedzcie na wiejska sale ... heaven ma jakis poziom i musze
      powiedziec ze jesli zwrocilam uwage ochroniazowi ze ktos robi cos
      nie tak to nie zlał tego tylko zainterweniowal ;)) to jest ich praca
      i nie dziwcie sie ze nie raz moga byc nie przyjemni bo to jest ich
      obowiazek wyprowadzic jesli ktos jest "uparty" a gdyby wszyscy byli
      idealni i potrafili zapanowac nad soba i swoimi emocjami ... to bylo
      by inaczej pijcie tyle ile potraficie wypic a pozniej nikt nie
      bedzie mial do nikogo pretensji ...(chcecie wymierzac sobie
      sprawiedliwosc?robcie to poza murami a nie psujcie imprezy wszystkim
      pozostalym) ochroniaz nie patrzy jak interweniuje czy stoi mezczyzna
      czy kobieta nie rozstrzyga kto zaczal bo nie jest sedzia zeby
      rozstrzygac spory on ma zrobic szybko pozadek ... moj kolega tez
      nedawno dostal ale przypadkiem bo byla zadymka i niestety tez dostal
      w "pysk" bo ochroniaz myslal ze ten koles chce go udezyc broniac
      winnego ... ale pozniej zostal przeproszony bo nikt niepatrzy jesli
      ochroniaz kogos rozdziela to nie podchodzcie ludzie z ciekawosci bo
      sami sobie szkodzicie dostaniecie macha a pozniej macie pretensje
      pozdrawiam wszystkich clubowiczów .... ;)))
    • kiciasss Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 30.01.08, 23:57
      A tak ogolnie mowiac to piszac ze sloma wystaje komus z butów itd
      swiadczy tylko o tym ze sami nie nadajecie sie do tego clubu ..... i
      nie podciagajcie wszystkich ochroniazy pod jednego ..... nigdy
      wszyscy nie sa tacy sami wiec jesli jedna owca jest czarna ....to
      czy cale stado musi takie być ???? zastanowcie sie nad soba a
      pozniej zacznijcie sie brac za innych !!!!!! jesli komus cos tam nie
      pasuje .... mozecie jechac gdzies indziej buahaha moze tam bedzie
      lepiej sobie poogladacie ... dzieci skaczace jak tygryski ... ale
      dajcie bawic sie nam i nie zabierajcie clubu w ktorym mozemy sie
      pobawic ... a mieszkancy ktozy sa za zamknieciem klubu(mam na uwadze
      osoby ktore sa duuzo starsze niz my) moze przypomna sobie
      zabawy ..... ktore kiedys byly za ich czasow ....nie w lokalach ale
      na salach!!!co wtedy robili i jak sie bawili?????Niepamietacie????
      teraz nam zakazac chcecie zabawy???? ocknijcie sie !!!
    • kiciasss Re: Chamskie zachowanie bramkarzy w heaven !!! 31.01.08, 00:06
      najłatwiej jest wytykiwać mlodziezy ich wady ..zapominajac o tym co
      samemu robilo sie kiedys ...!!! Zabawy na salach ..trelelele i za
      salami łuputupu!!!itd!!! hehe teraz nas MŁODZIEŻ probujecie zrobic
      najgorszymi i wulgarnymi przeciez nic zlego nie robimy!! chcemy sie
      bawic Wy tez bawiliscie sie kiedys!!! Starsze pokolenie ...
      pozwolcie na wolnosc ... pamietajcie o tym ze zamkniecie jednego
      clubu nic niewskura!!! jesli nie bedzie sie gdzie bawic ludzie nie
      beda miec gdzie pojsc... beda chodzic po nocach po miescie i wtedy
      dopiero niebedziecie miec spokoju!!! a tak jest club jest fajnie i
      wszystko w duszy gra ... pozdrawiam ;))))
      • ertyu No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 13:41
        Mnie nikt nie przeprosil... mimo, ze tylko o to prosilam.Zostalam sprowokowana
        by wezwac policje, a teraz juz nie odpuszcze.Zal mi ze nie ma miejsc do zabawy
        ale jeszcze rok temu chodzilam do Protectora i zaden ochroniarz mnie tak nie
        potraktowal!!!I jesli mowimy o piciu to nie tedy droga- ja pijana nie
        bylam!!Pozatym jak bedziesz miala dzieciaka ktory o 20 wraca od kolegi 2 klatki
        dalej a jakies "opijusy" go zaczepiaja to pomyslisz inaczej!!A juz nie wspomne o
        tym, ze ten caly hold wracajacy z Hewen dewastuje wszystko po drodze.Popieram
        taneczne kluby ale na obrzezach i z normalna ochrona-przedewszystkim!!
        • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 17:45
          Hmmm ... nie wiem o czym mowisz co maja opijusy ktore o 20
          zaczepiaja kogos wspolnego z heaven????? przeciez tam dopiero
          impreza zaczyna sie po 20 wiec napewno nie zdazyli upic sie w
          heaven !!!!! wiec nic wspolnego to niema z tym clubem a o nim tu
          mowimy ...a wlasnie co do protka to chyba malo wiesz albo malo
          widzialas ja juz widzialam dziewczyne zalana krwia w lazience
          dostala krwotoku krew wyplywala spod drzwi ... a wezwany ochroniaz z
          kpina podszedl do sprawy i poprostu po otwarciu drzwi zaczal sie
          smiac i odszedl a laska lezala z latajacymi bialkami i trzesla sie
          jak galareta ochroniaz poszedl a ja wezwalam drugiego i ten
          zareagowal za chwile nie bylo sladu po dziewczynie i po krwi lejacej
          sie po podlodze... tamtego jak widze to poprostu krew sie we mnie
          burzy ...bo niezareagowal!!! nie jestem obojetna na takie zachowania
          zreszta wystarczy tam przejsc parkingiem ... w autach odchodza
          orgie ...maloletnich i zastaniowcie sie kto pilnuje tam waszych
          dzieci????? to ze impreza jest na uboczu mowi samo za siebie ...
          prochy sie sypia drzwiami i oknami ale nikt niezwraca na to uwagi...
          ludzie przejzyjcie na oczy!!! w heaven przynajmniej wpuszczaja
          pelnoletnich a kazdy odpowiada poza clubem za siebie....
          • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 17:55
            Ahha dla sprostowania to opisywalam akcje ktora miala miejsce
            jeszcze na Lotniczej ...od tamtej pory nie mam ochoty jezdzic do
            tego klubu mimo ze daaawno zostal spowrotem przeniesiony na
            staroprzygodzka a tego pana nie raz spotykam na ulicy .... i zal mi
            jego zony tylko ;((( ale to nie o tym tu mowa ... a tak poza tym to
            niewiem czy zdajesz sobie sprawe ze Heaven i Protektor ochrania ta
            sama firma i ochroniaze wedruja pomiedzy imprezami niedawno stalo
            kilku z Protka w Heaven ;)) wiec nie wiem czy jestes zorientowna
            jednych chwalisz drugich gnebisz .. a to wszystko jedno i to samo
            towarzystwo ;))) wiec szkoda chlopakow tylko z ochrony bo niewiadomo
            na kim haki wieszasz ...
            • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 18:01
              a tak pozatym to pozamykajcie wszystko najlepiej ..... i wtedy juz
              nigdzie mlodziec nie bedzie miala gdzie chodzic ...wtedy wszyscy
              beda siedziec na ulicach rynkach i parkach i pić !!! moze wtedy
              bedzie wam sie to bardziej podobalo!!!! przecie zamknieciem heaven
              nic niewskuracie problem halasujacych ludzi na ulicach byl zawsze i
              bedzie !!!! musielibyscie pozamykac wszystko puby cluby itd ale to i
              tak nie rozwiaze waszych problemow jak nie w heaven to gdzie indziej
              ludzie znajda sobie miejsce do zabawy ;))))
              • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 19:58
                No to nie wiem jak czytasz co pisze.Napisalam wyraznie "rok temu" i nie mam na
                mysli lotniczej.Pozatym od pewnego czasu ochrona tu i tam jest z Krotoszyna,a Ci
                nie maja szacunku dla ludzi z Ostrowa.Kolejna sprawa: Boze jak ty mozesz mowic
                ze w Heawen" wpuszczaja pelnoletnich???!!!Moga sobie robic imprezy i inne
                "mordownie" ale na obrzezach! a co do zamkniecia to mozesz se podyskutowac jak
                bedzie tvn24 i zapytaj policje ile kobiet sklada zgloszenia o pobicia!!Mowisz
                tak ale w koncu dojdzie do tragedii,a niech cos zrobia komus z twojej rodziny
                wtedy inaczej bedziesz spiewac.I jak juz chcesz dyskutowac to moglas sie
                ustosunkowac do tego jak powiedzialam "ja przeprosin nie uslyszalam" ponadto
                nie powtorze slow ktore zostaly do mnie uzyte!!
                • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 31.01.08, 23:48
                  Ty przeprosin nie uzyskalas ??? a co ja moge za to ???? moj znajomy
                  je uslyszal i to niejednokrotnie wiec nie bede mowic ze ktos go nie
                  przerosil skoro ochroniaz to zrobil ...!!! a tak poza tym to Boga w
                  to nie mieszaj ... on ma dosc swoich spraw tam do góry ... ja
                  niewiem czy wam chodzi o chamskie zachowanie ochroniazy czy o
                  zamkniecie klubu bo to ze zmienia ochrone to nieznaczy ze zamkna
                  club ;)) hmm a moze wy poprostu juz niewiecie czego sie lapac i
                  zaczynacie wieszac haki na ochronie ...ze niby uzywaja przemocy bo
                  nie macie juz innych srodkow aby zamkneli club ...??? bo nagle
                  zaczely sie zbiegac dzwinie dwa problemy jeden to ze przeszkadza wam
                  klub a drugie ze przeszkadza wam ochrona to jak jest w koncu????
                  powtarzam to ze zamkna heaven (jesli to zrobia) to nieznaczy ze
                  bedziecie miec spokoj .... i tylko tyle mam do powiedzenia ... a
                  opijusy(przepraszam za wyrazenie ale cytuje kolezanke) jak ty to
                  nazwalas (niewiem jak mozna powiedziec opijus o kim..moze to
                  powiedziedec chyba tylko ten kto jest idealny z 100% a nik taki nie
                  jest no ale moze sie za takich niektozy uwazaja ;/) byly zawsze,sa i
                  beda mimo tego ile clubow uda wam sie zamknac.Tylko trzeba pamietac
                  o tym zeby zamiast sobie polepszyc zeby sobie nie pogorszyc ... ;//
                  • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 00:00
                    a sciaganie tv nic tu nie da!!! u mnie w miescie juz 2 albo 3
                    krotnie nawet byl TVN i programy POD NAPIECIEM i za zadnym razem ani
                    w jednej ani w drugiej sprawie nic nie pomogli .... tylko szum sie
                    zrobil i tylko tyle wszystko ucichlo a sprawa do dzis nie jest
                    wyjasniona a minelo juz bardzo duzo czasu kilka lat od pierwszej i
                    drugiej sprawy i kilka miesiecy od trzeciej i one dotyczyly smierci
                    czlowieka z czyjejs winny i to 3 rozne przypadki zupelnie obce i
                    cio????? nic z tego ..... !!!! wiec powodzenia zycze ale nieliczcie
                    ze media rozwiaza sprawe!!!! bo to tylko nie potrzebny szum i
                    pokazywanie twarzy w tv .... ;((( niby wszystko anonimowe ale
                    wszystko zawsze jest wiadome kto co mowil itd ... nic anonimowo sie
                    nieda powiedziec w takich sprawach ... wiec skoro tutaj nikt nie
                    pokazuje twarzy ciekawe czy przed tv bedziecie odwazni .... dlaczego
                    wszyscy sa tutaj anonimowi????? hmm???? ciekawe ... ;)
                    • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 00:05
                      aha i sprawy powyzej opisane nie mialy nic wspolnego z
                      dyskotekami .... i jakims chamskim zachowaniem ...ochroniazy byly to
                      bardzo powazne i tragiczne przypadki ... gdzie przez blad ludzki
                      zmarl czlowiek !!!chamskich ludzi jest o wiele wiecej na
                      ulicach .... dlaczego tv nie zajmuje sie tym?? bo to za blachy dla
                      nich powod .... ;)chamscy ludzie sa wszedzie!!!!! a to codziennosc a
                      nie temat do tv!!!!!!
                      • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 11:30
                        Nie wiedzialam ze mozna tak bronic clubu(hahaha)??!! nie wiem z kim z tamtad
                        jestes zwiazana........ widzisz nie kazdego tak jak ciebie interesuje tylko
                        zabawa, a wczesniej sie nawet nie mieszalam do sprawy w Heawen.Ale sami
                        zaczeli!! Nikt nie kaze im byc bacznymi obserwatorami ale powinni dbac o takie
                        sprawy jak obiektywizm.I powiedz o co walczysz o jeden club?? Nikt nie mowi ze
                        ma byc zamkniety i koniec! Ludzie prosza o przeniesienie,a twoje zachowanie i
                        wybieganie w przyszlosc(zakladanie co bedzie kiedys) jest niedojzale. Teraz idz
                        do swoich dziadkow i powiedz ze maja spac spokojnie a jak im cisnienie podskoczy
                        to zwieksz decybele.Bo jak narazie przeczytaj i zastanow sie na czym ci zalezy??
                        Na ludziach ktorzy procz Hewen maja wiecej mozliwosci niz jeden club?? Czy moze
                        na obywatelach ktorzy narazie delikatnie prosza o przeniesienie.Umiem sie dobrze
                        bawic ale sa granice rozsadku!! Nie walcze o swoje dobro tak jak ty.
                      • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 11:37
                        Pozatym chcemy zadbac o to by "tragiczne" wypadki u nas nie mialy miejsca.Skoro
                        uwazasz ze to nas nie bedzie dotyczyc to poczekaj.... mam nadzieje ze sumienie
                        pozwoli ci sie jeszcze dobrze bawic.A pozatym ja nie wiem co sie czepiasz do
                        anonimowosci?? Po pierwsze mnie przy tv nie bylo.A zreszta pomysl dlaczego
                        ludzie nie chca sie ujawniac!! Oswiece cie: Po to zeby jakis idiota nie wystawil
                        obywatelowi dzieciaka za okna czy zmolestowal matke czy inne okrucienstwo.Po to
                        sie nie ujawnia danych - ze strachu.
                        • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 17:56
                          Co do mojego powiazania z kims w heaven to sie grubo mylisz nie znam
                          tam nikogo .... wiec moge tylko opisywac co widze .... a nic zlego
                          nie widzialam w zachowaniu i ochrony i w istnieniu tego clubu!!
                          niewiem co maja wspolnego dziadki itd ... i nie wiem na jakiej
                          podstawie twierdzisz ze jestem nie dojzala ..ty chyba naprawde w
                          padasz w samouwielbienie i chyba jestes idealem i jedna jedyna w
                          swoim rodzaju ...!!! to ze ktos nie powiedzial ci przepraszam to
                          jest dla ciebie juz tak bardzo upokazajace ze poprostu tvn trzeba
                          wzywac buahahahaha nie rob z siebie posmiewiska ... ;// a co do
                          ujawnianaiaa to nie musisz mnie oswiecac bo zapytalam tylko ze skoro
                          teraz nie masz odwagi pokazac twarzy to czy bedziesz odwage ja miala
                          pokazac w tvn (skoro mowisz ze moze wtedy sie wypowiem jak
                          przyjedzie tvn24 czyli robisz cos w tym kierunku aby przyjechali tak
                          to mozna odebrac)no to stwierdzilam ze co tu pisac o tv itd skoro
                          niemasz odwagi pokazac sie teraz to czy nie bedziesz sie bac ujawnic
                          wszystkim w tv ?? wiec nie pytalam tylko stwierdalam fakt ze jestes
                          anonimowa a masz tyle do powiedzenia tylko dlaczego jako anonim??? a
                          co gttej obawy o dzieci itd to skoro dostalas to i tak wszyscy
                          wiedza kim jestes i jak wygladasz bynajmniej ten kto cie udezyl i
                          teraz piszac na forum takie glupoty nie obwaiasz sie o swoich
                          bliskich??? chyba juz tak za duzo napisalas tymbardziej ze widze na
                          forum rowniez BRAMOLA on chyba tez z tego co pisze jest z heaven ;/
                          wiec ja juz bym sie obawiala dlatego nie wnikam w takie sytuacje ...
                          bo nie znam niko z tamtad tylko bronie swojego zdania bo to ze
                          ciebie tam to spotkalo to nieznaczy ze spotyka wszystkich ... nie
                          wszyscy musza miec zle zdanie na ten temat na ktory ty masz ...
                          pozdrawiam ;)))
                          • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 18:14
                            Czy ty tak naprawde czy jaja se robisz?? Sadzisz ze w cztery dni sciaglabym tu
                            tvn??Nie jestem corka prezydenta.ta sprawa ciagnie sie 2 lata a ja w niej
                            uczestnicze 5 dni?? wiec gleboko sie zastanow jak cos nastepnym razem bedziesz
                            wypisywac.Zreszta konwersacja z osoba ktorej priorytetem jest sobotnia zabawa w
                            Heawen a nie dobro innych jest jalowa i bez sensu.I jakbys umiala patrzec to
                            zauwazyla bys ze pierwszy post to nie ja zalozylam,a teraz mnie oskarzasz o
                            burze!!Dolanczam sie do ludzi ktorzy sa razzaleni z powodu zachowania
                            bramkarzy.I czytaj uwaznie bo jesli pisze ze "bramkarz uciekl po tym zajsciu" to
                            na ludzki rozum dziewczyno gdybyby nie byl winny to by nie uciekal.....I nie
                            wiem czy ..noga czy co by cie bolalo jakby klub przeniesli tam gdzie to nikomu
                            nie przeszkadza????I zastanow sie czy walczysz o DOBRO??
                          • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 01.02.08, 19:59
                            hmmm piszesz dopiero teraz o tym ze cale zajscie mialo miejsce 5 dni
                            temu ... a tak ogolnie to ja nie bywam tam tylk ow soboty bo ani
                            czwartki piatki i niedziele nie sa mi obce .... ale ty robisz zadyme
                            z tego ktos nie powiedzial przepraszam i o tvn piszesz jakby juz
                            mieli tu przyjezdzac i wszystkich polapac ... dziewczyno zejdz na
                            ziemie jak widzisz club jest tam gdzie jest i walczycie juz tyle
                            czasu a on nadal jest tam gdzie byl wiec tylko szkoda waszego
                            zdrowia .... zycze wam powodzenia w dazeniu do wlasnych dóbr ....
                            mnie jest obojetne gdzie ten club bedzie tylko jesli bedzie na
                            obzezach to moze wygladac za niedlugo jak fabryka prochow i
                            skaczacych dzieci jak mamy obraz nie opodal ... wiec o tylko tu
                            chodzi .... ano i o ochrone ktora jak dla mnie do tej pory niczym
                            niezasluzyla na gorzkie slowa wrecz przeciwnie dziekuje ze
                            zainterweniowali kilka razy kiedy prosilam ... ;)) dzieki za
                            rozmowe .... mamy wlasnei ostatki wiec spokoju wiekszego zycze ..
                            lub cierpliwosci i wytrwalosci ... bo tego bedzie wam potrzeba przez
                            najblizszy niekrotki czas ....bo chyba szybko temat clubu sie nie
                            zamknie ;// i bedziecie go ciagnac nastepne 2 lata ;/// pozdrawiam
                            paa
                            • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 02.02.08, 12:17
                              pisze o tvn bo wiem ze bedzie.Dla jednych ochrona byla mila dla innych nie.Ten
                              temat jest o osobach tak samo zawiedzionych co ja! Nie robie z tego szalu ale
                              zastanawia mnie to ze jesli ktos jest niewinny to ucieka a drugi ktory to widzi
                              to go kryje.Udanych ostatkow.
                              • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 02.02.08, 15:47
                                dziekuje Tobie rowniez milych i spokojnych ostatków zycze .... oby
                                wiecej nie spotkalo cie nic przykrego... jesli bede kiedykolwiek
                                widziala cos zlego haniebne zachowanie kogokolwiek itd to napewno
                                nie pozostawie tego bez slowa komentarzu na tej stronie wiec
                                tymczasem nadal dalej dzis bawie sie w heaven i zobaczymy co bedzie
                                dalej z waszym tematem ... pozdrawiam bede obserwowac co sie dzieje
                                na tej stronie wiec piszcie pozdrawiam wszystkich i udanych ostatkow
                                zycze Wam!!! ;)))
                                • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 03.02.08, 19:50
                                  no i był tvn i dlaczego ciebie nie bylo???? taka madra bylas ze tego
                                  nie podarujesz ... smiech ...... ci ludzie nie maja co robic tylko
                                  siedza w oknach i filmy nagrywaja .... ciekawe jak ich dzieci sie
                                  bawia i czy nigdy nie zdazylo sie im byc pijanym trzeba by bylo ich
                                  nagrac i pokazac swiatu ..... ;)
                                  • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 04.02.08, 17:46
                                    Hmm... wiesz nie jestem az tak doinformowana kiedy,o ktorej i gdzie jest tvn wg
                                    mnie mial byc w czwartek.A co w niedziele robilam to sie dowiesz jak bedziesz w
                                    swiatek pietek zapier.....!! jedyne miejsce do ktorego jestem po czesci zmuszona
                                    isc to kosciol.Muslalam ze koniec tematu ale znow zaczynasz!!Jak ja mam zamiar
                                    zalatwiac swoje sprawy to nie twoj interes a nigdzie nie pisalam ze bedzie to
                                    przez tv!! Ogladlam ten reportarz i wypowiadaly sie osoby uczeszczajace do klubu
                                    badz sami sasiedzi- gdzie tu miejsce na kogos bezstronniczego?? Wypowiedzi w
                                    stylu green peace byly naprawde prze zabawne.
                              • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 05.02.08, 17:55
                                swieta RACJA KAROLINA8484 widze ze jedna powazna osoba hehe a co do
                                kolezanki ktora zapie... w swiatek piatek i niedziele to chyba nie
                                masz za bardzo kiedy sluchac niby zekomo plynacych halasow skoro
                                masz zapier.....!! hehe wiesz co ci ludzie tam na tym nagraniu byli
                                smieszni ... nie maja zadnych podstaw do zakmniecia klubu sa inne
                                miejsca jak pokazany kraków gdzie ludzie mnogo chodza po ulicach i
                                tam nikt niema pretensji ... zróbcie ostrów miastem zdewocialych
                                ludzi ahaa i gdybym to ja byla na miejscu pokazanych w tv nagranych
                                przez tych cwaniakow ktorzy stoja po nocach w oknach to napewno bym
                                tego nie zostawila w spokoju!! bo naruszaja nasza prywatnosc
                                nagrywajac nas i nie jedna osoba zostala rozpoznana na tym filmie
                                mimo zamazanych twarzy wiec ja nie pozostawilabym tych "filmowców" w
                                spokoju za naruszenie mojej prywatnosci i godności skoro nie maja
                                poszanowania dla mlodziezy .... dlaczego my mamy szanowac ich ?????
                                a jesli zamkna club to mysle ze clubowicze dopiero wtedy nie pozwola
                                im na spokojne zycie ... zacznie sie wojna miedzy clubowiczami a
                                mieszkancami nas sa tysiace a ich zaledwie kilku.... mysle ze
                                clubowicze tymbardziej beda jezdzic ta ulica po nocach i zaklocac
                                pozadek ... bo watpie zeby odpuscili tak szybko ... dlaczego naszym
                                kosztem mieszkancy maja byc szczesliwi kiedy my nie mozemy przez
                                nich byc szczeliwymi????
                                • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 06.02.08, 10:41
                                  Kolejny dowod jak slabo czytasz co ja pisze....gdzie dziewczyno napisalam"JA
                                  slucham halasow"????????????????????? I nie mam przeciez 100 lat i sa kluby
                                  blizej centrum takie jak Image ktore nikomu nie przeszkadzaja i sa naprawde bez
                                  porownania z heaven.I powiem ci czemu nie ma skarg: ba tam chodza ludzie ktorym
                                  nie chodzi tylko o wypice piwek,tanczeniu na kolumnach i podrywaniu nadzianych
                                  panow.I czytaj uwaznie bo juz nie moge zniesc jak mnie o cos co chwile oskarzasz.
                                    • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 06.02.08, 18:05
                                      dzieki karolina .... ;))) a ta laska chyba naprawde lubi cluby typu
                                      gdzie sypia sie prochy bo brak mi slow juz na nia niewiem czy dobrze
                                      sie orientuje ale image a piramida w chojecinie to ten sam szpas ona
                                      zostala zamknieta za prochy wiec sie przenioslo do ostrowa ... i pod
                                      inna nazwa no ale skoro tam byl problem i tu bedzie za jakis
                                      czas .... no te panienki z tymi pepkami na wierzchu i percingiem
                                      zrobionym przez kolezanke z klasy sa naprawde super boki mozna rwac
                                      jak sie tam wejdzie .... bluzka ze ledwo piersi zakrywa hahah niezle
                                      i wyginam smialo cialo ;)))
                                      • karolina8484 Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 07.02.08, 13:05
                                        A ja nie wiem czy piramida i image to to samo. W image bylam raz - duszno tam
                                        jak nie wiem, oddychać nie ma czym. I tak jakoś mi nie przypasował ten club.
                                        Zawsze chodzilismy do heaven bo praktycznie nie było gdzie. Zawsze komuś gdzieś
                                        cos nie pasuje to normalne. Chociarz nieraz mam ochote przejechac sie na
                                        staroprzygocka na techno ale jak widze tam to wszystko (dzieciarnia i chyba nie
                                        musze konczyc...) to mi sie odechciewa od razu. Takze jak zamkna heaven to
                                        bedziemy stac (tym co chcą spokoju) pod blokiem i spiewac chyba hehe
                                        • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 07.02.08, 17:46
                                          no wlasnie nie damy im spokoju ja chetnie baaardzo bede jezdzic
                                          tamtedy w nocy bo bardzo czesto jeste mw ostrowie hehe to moj drugi
                                          dom ;)) zreszta zamiast isc do pubu mozna posiedziec tam i pospiewac
                                          przynajmniej nie bedzie duszno hehe no to juz widze ze ekipka jest
                                          ktora bedzie dawać czadu ... heheheh
                                          • karolina8484 Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 07.02.08, 19:04
                                            HEH dokładnie. A ja nie jestem sama co tak mysli z moich znajomych i rodziny,
                                            więc bedzie nas wiecej :P na razie nie ma co sie wkurzać zobaczymy jak będzie.
                                            Ja uważam, że nie zamkną heaven ale zobaczymy jak bedzie. Najbardziej to sie
                                            wkurzlismy jak zamkneli protka na lotniczej, no ale z czasem jakos sie przezyło.
                                            Pozdrawiam.
                              • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 07.02.08, 16:02
                                Hmmm ja nie wiem czemu naskakujesz na osoby, ktore wypowiadaja sie na tym
                                forum??Jesli w heawen nie ma narkotykow to sie grubo mylisz.Chodzac do protka
                                zapamietalam pare osob ktore jak na moje oko juz z tego nie wyjda.I byly te
                                osoby w heawen!! w image nie ma problemu z narkotykami a sama niedawno
                                zbesztalas mnie ze nie mam wyjezdzac w przyszlosc-a teraz sama to robisz!! I
                                gdybym byla zapatrzona w siebie to czy pomyslalabym o tych ludziach co mieszkaja
                                w okregu staszica??A tobie nie myla sie tematy skoro twoj pierwszy komentarz
                                tutaj(ktory tyczy ochrony)dotyczyl zamkniecia heaven!! Zreszta juz zauwazylam ze
                                twoje argumenty sa suche a juz nie wspomne ze nigdy sie nie umiesz odwolywac do
                                tego co wczesniej napisalam-poprostu nie wiesz co juz pisac.........
                                  • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 07.02.08, 17:51
                                    wiesz co mam wrazenie ze sama niewiesz co piszesz ..... ooo widze ze
                                    chodzisz po parkingu i ogladasz co sie tam dzieje bo widze ze jestes
                                    zorienowana .... chyba cie to jara buahahaha odkad tam jezdze to
                                    nigdy niewidzialam czegos takiego tam zreszta ja po parkungu nie
                                    chodze po tylko tyle co odstawiam auto a pozniej po nie wracam i
                                    jade do domku nie jade na impreze poto zeby lazic i patrzec czy sie
                                    ktos bzyka na parkingu ale ty zorientowana jestes bo nawet wiesz na
                                    ktorym siedzeniu to robia ulalal kolezanko nie ladnie tak podgladac
                                    innych ... buahahahaha a moze sama to praktykowalas skoro wiesz jak
                                    to sie robi ;))) buahahahah
                                    koncze z toba temat bo do niczego on nie prowadzi ..... NARKA
                                    • ertyu Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 08.02.08, 10:40
                                      hmmm a ja mam wrazenie ze pisze z 16nastka!! i tylko niezdrowa ciekawosc mi kaze
                                      tu zagladac!! I powiem Ci ze to co piszesz mnie utwierdza w paru
                                      przekonaniach.Ja nie oskarzam Cie kiedy piszesz"fabryki prochow,dzieciaki,itd"
                                      ze sama taka jestes!! Wiec prosze DZIECKO nie oskarzaj mnie ze cos praktykuje!!I
                                      moglabys sie wypowiadac na temat dyskoteki w Ostrowie gdybys z niego byla,a nie
                                      jestes wiec niec ci do tego.A poniewaz nie jestes stad to nie wiesz ze nie
                                      trzeba lazic po parkingu i patrzec zeby o tym wiedziec.O tym sie wie,slyszy a
                                      czasem wychodzac z klubu widzi jak pani wychodzaca z samochodu sie poprawia z
                                      ironicznym usmiechem na twarzy jakby conajmniej czomolungme zdobyla.I zacznij
                                      myslec bo niektore wnioski to tylko tezy wysuniete:typu "siedzenie",
                                      "kierownica"!! I nie przeinaczaj slow bo o tobie to swiadczy.Ale na szczescie w
                                      sprawie heven glosy osob z poza ostrowa nie sa brane pod uwage:D Dowidzenia:)
                                      • kiciasss Re: No to chyba sie zle zrozumielismy......... 08.02.08, 17:43
                                        hahahahaah dobrze ze wystopowalas hehe wystaczy przejsc??no widzisz
                                        czyli przechodzisz .... skoro widzisz panienki ktore sposzczaja
                                        spodniczki .. buahahaha sama przeczysz sobie .... i nie wiem czy
                                        wiesz ze dzieci do heaven nie wpuszczaja a ja tam bywam baardzo
                                        czesto wiec .... nie jestem dzieckiem zreszta niewiem czy wiesz ze
                                        ostrow chce byc miastem studenckim a jesli my nie mieszkajacy w
                                        ostrowie nie mamy nic do powiedzenia to ostrow bedzie nie dlugo
                                        miastem zdewocialych mieszkancow bo w sumie to dzieki przyjezdnym
                                        utrzymuja sie imprezy puby itd ... zreszta niewiem czy ogladalas
                                        wczoraj w necie albo w tv program o protku ... isexie nagranym 13 z
                                        17 lzaatkiem ..... hmmm nigdy nieuda sie czegos takiego nagrac w
                                        heaven ... bo poprostu gowniazy 13 letnich tam niema!!!! a co
                                        ostatniej wypowiedzi o prochach to ja nie pisalam ze niema w heaven
                                        ludzi ktozy biora tylko chodzilo mi o to ze nie ma OSOB KTORE
                                        PODCHODZA DO CIEBIE I LEGALNIE SPRZEDAWAJA ... KUMASZ??? I OCHRONA
                                        NIESPRZEDAJE ITD WIEC NIE MYL POJEC NO NIE CHODZI MI O TEGO CO
                                        BIERZE TYLKO O TEGO CO SPRZEDAJE I MIESZA W GLOWIE TYM LUDZIOM NO BO
                                        NIEWIEM CZY WIESZ PRAWDZIWY DILER NIEBIERZE TYLKO ROBI INTERES NA
                                        NIEKUMATYCH I NAIWNYCH LUDZIACH ... WIEC O NICH PISALAM JESLI ICH
                                        NIEBEDZIE TO SKACZACYCH DZIECI TEZ NIE BEDZIE!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka