Dodaj do ulubionych

Jak rokuje relacja?

26.02.11, 15:42
Ja ur. 30.06.1954, on ur. 19.02.1956 r jak rokuje ta relacja?Co dalej(do tej por prawie 3 lata szarpaniny)
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: Jak rokuje relacja? 28.02.11, 14:06
      Witaj
      Po ukończeniu 53 roku życia weszłaś w swój czwarty biały szczyt, który ma wibrację siedem i potrwa do końca zycia. Jednocześnie zaczął oddziaływać twój czwarty czarny szczyt, który ma wibrację 5. Piątka w czarnym szczycie to duża impulsywność, nerwowość, ciągłe wzloty i upadki, gwałtowne reakcje, niechęć do ograniczeń i zobowiązań. Ma skrajnie różne aspekty od urodzeniowej wibracji twojego partnera, który jest urodzeniową szóstką. Te dwie wibracje lubią się jak pies z listonoszem. Stąd mogą pojawiać się napięcia i krytyczne sytuacje. To jedyny element wynikający z dat urodzenia, który może wprowadzać dysharmonię w związku. W moim przekonaniu jednak, nie powinien działać aż tak dramatycznie, bo twój partner jest w czwartym szczycie, który ma również wibrację pięć, więc pewna zgodność mimo wszystko powinna być zapewniona. Dlatego warto byłoby sprawdzić wasze wibracje własne z imion i nazwisk. Podaj więc zawartość liter we wszystkich posiadanych imionach i nazwiskach (również nazwisko rodowe i pozyskane w wyniku zamążpójścia) dla ciebie i twojego partnera. Najlepiej na zasadzie: np. A - 6 razy, B - 1 raz, C - 2 razy itd.
      Pozdrawiam
      • buzka53 Re: Jak rokuje relacja? 28.02.11, 17:37
        Bardzo dziękuję za "już" i proszę o jeszcze.Bardzo chętnie odpowiadam na Twoją Januszu propozycję i podaję zawartość liter w naszych imionach i nazwiskach.
        Ja : A-4,B-1,E-4,I-2,J-1,L-1,N-2,R-1,S-1,T-1,W-1,Z-2
        On:A-2,D-1,E-1,I-1,J-2,L-2,N-2,U-1,S-1,Z-1
        Gdybym mogła jeszcze prosić, jak wyglądają nasze lata pustki? Z góry dziekuję. Pozdrawiam
        • buzka53 Re: Jak rokuje relacja? 28.02.11, 18:51
          No oczywiście, tylko ja mogę pomylić się w ilości swoich własnych liter(nie wzięłam pod uwagę nazwiska panieńskiego) A więc ja : A-7, B-1, E-3, I-3, J-1, K-1, L-1, M-1, N-3,O-1, R-2, S-1, W-2, Z-2.PRZEPRASZAM
          • janus50 Re: Jak rokuje relacja? 01.03.11, 11:51
            Witaj ponownie
            Wasze wibracje własne to istne beczki prochu. Energia aż buzuje.
            Twoje wibracje własne mają wartość 1-9-1 - to najbardziej dynamiczne i energetyczne wibracje własne, taka osoba nie da sobie w kaszę dmuchać, każda próba dominacji nad taką osoba kończyć się może konfliktem, a twój partner może mieć tendencje do autorytaryzmu, bo nie dość że jest urodzeniową szóstką to jeszcze brak jest mu wibracji 6 (litery F, O oraz X). Brak jest mu również dwójek (B i T) a to partnerstwo i współpraca, więc gotowość do porozumienia może być znacznie ograniczona.
            Jego wibracje własne mają wartość 1-4-5/14 i tutaj mamy też dużą energię, do tego dość rozedrganą, mało konkretną, chaotyczną a do tego silnie napięciowy element, którym jest konflikt czwórki z piątką no i oczywiście karmiczna 14, która może dawać impulsywność, nerwowość.
            Układ ten zaognił się właśnie trzy lata temu gdy wyszłaś z dość pasywnego szczytu 4, który w gruncie rzeczy działał od twojego 35 roku życia.
            Cóż można powiedzieć, nie jest to łatwa relacja, gdzieś trzeba tą energię skanalizować, gdzieś musi być ona wykorzystana. Sport, podróże, praca, działania dynamiczne i wszechstronne.
            No i oczywiście maksymalny poziom wzajemnego zrozumienia i tolerancji.
            Pozdrawiam
            • janus50 Re: lata pustki 01.03.11, 11:57
              No i jeszcze lata pustki dla was:
              dla daty 30-6-1954
              ostatnie 2008 do 2010
              kolejne 2020 do 2022

dla daty 19-2-1956
              ostatnie 2002 do 2004
              kolejne 2014 do 2016

Czas trwania zawsze od lutego roku zaczynającego do lutego roku kończącego (mniej więcej)

Pozdrawiam
              • buzka53 Re: lata pustki 01.03.11, 13:32
                Januszu, dziękuję bardzo. Uważam,że jesteś G E N I A L N Y. Charakterystyka osób idealna.
                Martwią mnie tylko lata pustki , poznaliśmy się w 2007 roku , ale bliższe relacje rozpoczęły się
                w 2008 r, czyli moich latach pustki . Czy ten fakt powoduje,że nasza znajomość nie ma perspektyw(pomijam nasze charakterki, hi, hi, hi). Pozdrawiam
                • janus50 Re: lata pustki 01.03.11, 13:44
                  Witaj ponownie
                  Do genialności jeszcze mi bardzo dużo brakuje smile.
                  Pierwszy kontakt był przed latami pustki więc nie sądzę aby to miało jakieś znaczenie.
                  Macie oboje bardzo dynamiczne temperament, więc iskrzyć będzie zawsze, z drugiej strony, przypuszczam, że ani ty ani twój partner nie wytrzymalibyście długo w związku z osobą o temperamencie tabletki nasennej. Wszystko zależy od tego, czy suma zalet jest większa od sumy wad smile. To trochę jak chodzenie po linie, jest ekscytujące i daje dużo satysfakcji tak długo jak się nie spadnie z niej.
                  Czy jest to związek na całe życie, być może, choć w moim przekonaniu raczej nie... No chyba że uda wam się jakoś ten gejzer ujarzmić.
                  Czego serdecznie życzę.
                  Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka