Dodaj do ulubionych

Dobry numerolog z Warszawy

29.07.12, 23:22
Witam Panie Januszu,

Mam gorąca prośbę do Pana, jestem aktualnie w niełatwym 9 roku osobistym i jego wibracja powoduje iż pragnę zmian, czuje się bardzo przytłoczona bieżącą sytuacją, tak jakbym stała przed ścianą, wiem że 9-ka tak działa, lecz chciałabym uzyskać kompleksową analizę numerologiczną, najlepiej w połączeniu z moim mężem ( nasze małżeństwo, tzw wzloty i upadki). Czy może Pan polecić kogoś dobrego z Warszawy? Nie wiem skąd Pan pochodzismile proszę jeśli nie na forum to o informację na maila. Nie wiem tez czy taka analiza może się odbyć "wirtualnie" czy trzeba mieć kontakt osobisty z numerologiem . Będę bardzo wdzięczna za informację.

Pozdrawiam i dziekuję.
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: Dobry numerolog z Warszawy 30.07.12, 01:10
      Witaj
      karusia29 napisała:

> Witam Panie Januszu,
      >
      > Mam gorąca prośbę do Pana, jestem aktualnie w niełatwym 9 roku osobistym i jego
      > wibracja powoduje iż pragnę zmian, czuje się bardzo przytłoczona bieżącą sytua
      > cją, tak jakbym stała przed ścianą, wiem że 9-ka tak działa, lecz chciałabym uz
      > yskać kompleksową analizę numerologiczną, najlepiej w połączeniu z moim mężem (
      > nasze małżeństwo, tzw wzloty i upadki). Czy może Pan polecić kogoś dobrego z W
      > arszawy? Nie wiem skąd Pan pochodzismile proszę jeśli nie na forum to o informację
      > na maila. Nie wiem tez czy taka analiza może się odbyć "wirtualnie" czy trzeba
      > mieć kontakt osobisty z numerologiem . Będę bardzo wdzięczna za informację.

W Wa-wie mogą polecić zdecydowanie Panią Donkę Madej. Jest najbardziej doświadczonym numerologiem w Polsce, jest także znakomitym astrologiem i tarocistką.
      Jeśli chcesz, to skontaktuję się z nią czy mogę udostępnić tobie jej nr. telefonu i prześlę na priv.

Pozdrawiam
      >
      > Pozdrawiam i dziekuję.
    • janus50 Re: Dobry numerolog z Warszawy 17.09.12, 15:00
      tatumcia napisał(a):

> Karusiu, sama od bardzo dawna interesuję się numerologią i mogę polecić Ci numerologa Anetę Steczkiewicz: www.anetasteczkiewicz.com.pl/ Od kilku lat korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi studio ezoteryczne Dagaz w Warszawie. W pewnym momencie życia byłam na zakręcie i dzięki jej pomocy odzyskałam radość w życiu.

Konsultacja numerologiczna - 200 zł/ 60 minut

Konsultacja numerologiczna ze zmianą karty – 350 zł

Do zmiany karty numerologicznej Pani nie potrzebuje daty urodzenia.

Świetnie smile Czyli numerologia nie potrzebuje daty urodzenia, data urodzenia jest tak mało istotna, że Pani jej nie potrzebuje...

Pozdrawiam
    • doniaka Re: Dobry numerolog z Warszawy 28.09.12, 10:22
      Dzień dobry Karusiu,

Gorąco polecam Panią Donkę Madej.
      Jestem z Warszawy i już się nabiegałam w poszukiwaniu dobrego numerologa. Po tych gorzkich doświadczeniach i lżejsza o parę tysięcy złotych mogę z czystym sumieniem polecić Panią Donkę Madej. Trafiłam do niej 15 lat temu., więc co nieco mogę już powiedzieć. Ba, nawet więcej... Powtórni chciałabym skorzystać z jej ogromnej wiedzy i talentu.
      I, tu moja prośba Januszu do Ciebie o podanie nr. kontaktowego. I, jeszcze zapytanie czy wiadomo Ci czy Pani Donka organizuje jeszcze kursy?
      Pozdrawiam serdecznie,
      Danuta
      • janus50 Re: mongra 03.11.12, 17:21
        Witaj
        mongra napisała:

> Witam, czy ja tez moge prosic o namiar? bylam 7 lat temu, wiekszosc sie sprawdz
        > ilo,ale podczas przeprowadzki numer zaginal...
        > moj adres: mongra@gazeta.pl

Wysłałem namiary na mongra@gazeta.pl
        Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka