Dodaj do ulubionych

Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50

01.03.13, 11:14
Moja data ur. - 11.11.1987

Wiem, że moja data urodzenia papra mi zycie. Nie cieszę się niestety z posiadania jej. Bo wciąż mam pod górę.

Teraz ciekawi mnie jedno - czy czeka mnie wdowieńswto wg mojej piramidy? Mam od groma 11, poza tym dwa pz to 9, a ostatni cykl to 7.
Obserwuj wątek
    • yoanix Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 03.03.13, 13:49
      Witaj

Znam kobietę, która wcześnie została wdową i nie miała takich cyfr w swojej piramidzie. W wieku 41 lat została wdową była w cyklu 5 i weszła w szczyt 6 ... Mój ojciec został wdowcem w cyklu 7 i wchodził w szczyt 8 ...Sama też przeczytałam gdzieś , że połączenie szczytu 2/11 z cyklem 9 daje wdowieństwo i też jestem ciekawa jak to wygląda . Dlatego dopiszę się do tego wątku z tym samym pytaniem do Pana Janusza smile

Pozdrawiam
      • henryann Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 04.03.13, 10:07
        Hej! Właśnie też czytałam, ze 2/11 w wyzwaniach to wdowieństwouncertain Ja niby mam 0 i 5/14 w wyzwaniach, ale moje dwa pierwsze cykle to 2/11 a 2 i 3 pz to 9.
        Moja mama miała 2/11 w wyzwaniach, 9 w 1pz i została wdową w młodziutkim wieku.

Nie dziwi mnie, gdy wdową/-cem zostaje człowiek po 60, 70. Najgorzej, gdy spotyka taka tragedia młodych ludzi.
        • carolina-8 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 05.03.13, 19:59
          Już dawno tu nie zaglądałam.. Nie będę się wymądrzać, bo Pan Janusz pewnie coś Ci mądrzej odpisze, ale dorzucę swoje:
          Boże dziewczyno, skąd w Tobie takie czarnowidztwo???
          Co to za gadanie, że "moja data urodzenia papra mi życie. Nie cieszę się niestety z posiadania jej. Bo wciąż mam pod górę. " Przypisywanie AŻ takiej mocy swojej dacie urodzenia jest sporą przesadąsmile
          Masz pod górkę, bo masz 4/13 w I PZ i III- i przerób to. Ale nie koduj sobie takich tragedii życiowych!
          Takie lekcje sobie zaplanowałaś do przerobienia przed urodzeniem, więc zaufaj losowi i przerób to. Masz bardzo przyzwoitą piramidkę i czepiasz się tych "9"! masz kilka mistrzowskich liczb!
          Żadne cyfry, żadne planety nie decydują o Twoim życiu.

Faktycznie 9 w I PZ może oznaczać ogromne straty uczuciowe (wdowieństwo, bolesne rozstanie), sama to przerobiłam-jak się kończył ten punkt, co przeżyłam bardzo bolesne rozstanie z kimś. Wręcz kalendarzowosmile
          Ostatnio oglądałam sobie piramidkę Pani Anny Dymna, której pierwszy mąż -jej ogromna miłość- zmarł, gdy ona miała 27 lat - dokładnie na samej końcówce jak kończyła jej się 9 w I PZ. A dalej w II PZ ( tak jak TY)- ma 9 i dalej ma w III PZ.
          I co, miała jakieś straty?? udziela się całe życie charytatywnie- jej 9 spełniły się szablonowo!
          4PZ-------------------------5/14---------------------------4PZ
          3PZ-------------------------9/18/27------------------------3PZ
          1PZ-------------9/27---------------------9/18/27----------2PZ
          C-----------7/-------------2/--------------7/16--------------C
          1WW------------5-----------------------5-----------------2WW
          WG---------------------------0-----------------------------WG
          DZ----------------------------7---/16-----------------------DZ

Więc głowa do góry!
          • sigma26 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 05.03.13, 22:38
            dziewczyny...połowa z nas zostanie wdowcem bądź wdową. więc albo owdowiejemy....albo umrzemy pierwsze, nie wiadomo co lepsze wink. czasami patrzę na daty znanych osób i pomimo super liczb, których osobiście zazdroszczę, dotykają ich ciężkie momenty. A czasami ktoś ma trudne aspekty, liczby karmiczne a jakoś idzie do przodu. daje mi to nadzieje, bo sama też się bardzo nakręciłam swego czasu na to, co mnie spotka. dopadło czarnowidztwo do kwadratu, ale chyba trzeba mieć do tego więcej dystansu bo oszalejemy
            • manga17 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 06.03.13, 11:43
              >dziewczyny...połowa z nas zostanie wdowcem bądź wdową. więc albo owdowiejemy....albo >umrzemy pierwsze, nie wiadomo co lepsze

nie chodzi o takie wdowieństwo, bo to naturalne, ale o wdowieństwo w młodym wieku- 30, 40lat.. chodzi o to, czy niektórym takie doświadczenia są pisane? Bo jakby nie było przychodzimy na ten świat z pewnymi lekcjami do przerobienia, a naukę pobiera się z doświadczeń, a najlepszą naukę dają trudne dośw.
              Ja to rozumiem tak:
              9 w szczytach może przynosić straty na jakimś polu, bo taka jej "rola", 9 w szczycie i 2/11 w cyklu wskazuje na utraty na płaszczyźnie emocjonalnej, osobistej.
              9 zabiera.. a rolą właściciela tych 9-tek jest by dawał siebie innym, 11 też do tego nakłania, wtedy utraty nie będą tak bolesne, a może ich wcale nie być..bo jakąs część siebie sami już oddajemy.. Natomiast jeśli z takimi wibracjami żyjemy tylko dla siebie to "los" sam zabiera tam, gdzie najbardziej zaboli. Nie trzeba od razu stawać sie misjonarzem, ale zauważać innych ludzi i ich potrzeby..
              Może to jest złe rozumowanie, wtedy p. Janusz powie po swojemu smile
              Pozdrawiam.
          • janus50 Re: carolina-8 08.03.13, 01:11
            carolina-8 napisała:

> Ostatnio oglądałam sobie piramidkę Pani Anny Dymna, której pierwszy mąż -jej og
            > romna miłość- zmarł, gdy ona miała 27 lat - dokładnie na samej końcówce jak koń
            > czyła jej się 9 w I PZ. A dalej w II PZ ( tak jak TY)- ma 9 i dalej ma w III PZ

Tutaj warto zwrócić także uwagę na inne elementy. Mocno zaakcentowane siódemki oraz piątki w czarnych szczytach. Układ taki daje często tendencje do uzależnień. Wiadomo jest że Anna Dymna ma problem z alkoholizmem.
            Piątka lubi wszystkiego próbować a siódemka jest bardzo podatna na uzależnienia i trudno jest jej z nich się uwolnić.
            Pozdrawiam

• carolina-8 Re: carolina-8 08.03.13, 11:59
              Nie słyszałam nic o problemach tej aktorki z alkoholizmem, i za bardzo mnie to nie interesuje, bo ją cenię za coś innego.
              Co do siódemek-to też nie przesadzajmy, mam mocno obsadzone siódemki w portrecie: Wyzwaniach: I i III, a w II wyzwaniu 0 z 7 - a dodatkowo I PZ i II PZ 7/16 i nie mam większych nałogów. Ba-nawet 2,5 roku temu udało mi się rzucić palenie po 13 latach palenia papierosów paczki dziennie, więc można dać radę jak się chcesmile

Pozdr.
              • janus50 Re: carolina-8 08.03.13, 12:50
                Witaj ponownie
                carolina-8 napisała:

> Nie słyszałam nic o problemach tej aktorki z alkoholizmem, i za bardzo mnie to
                > nie interesuje, bo ją cenię za coś innego.
                > Co do siódemek-to też nie przesadzajmy, mam mocno obsadzone siódemki w portreci
                > e: Wyzwaniach: I i III, a w II wyzwaniu 0 z 7 - a dodatkowo I PZ i II PZ 7/16 i
                > nie mam większych nałogów. Ba-nawet 2,5 roku temu udało mi się rzucić palenie
                > po 13 latach palenia papierosów paczki dziennie, więc można dać radę jak się c
                > hcesmile

Ale nie musisz zaraz pokazywać pazurówsmile
                Pani Dymna jest jedną z niewielu osób z przestrzeni publicznej, która przyznała się do alkoholizmu i za to ją cenię.
                Piszesz żebym nie przesadzał z siódemkami i zaraz piszesz że 13 lat byłaś uzależniona od nikotyny smile
                Siódemka ma charakter neptuniczny i podobnie jak Neptun, ma takie właśnie wpływy - uciekania w uzależnienia. Oczywiście nie musi być to alkohol, czy narkotyki, często właśnie nikotyna, leki czy nawet słodycze albo jedzenie. Może być to też uzależnienie od rzeczy czy sytuacji.
                Oczywiście że można dać radę z uzależnieniem, jednak przy mocno uwypuklonej siódemce, która jest jeszcze podkreślona piątką, nie jest to łatwe i trzeba mieć bardzo silny charakter, siłę woli.
                Piątka pragnie wszystkiego spróbować z ciekawości, a siódemka łatwo popada w uzależnienie.
                Pozdrawiam
                >
                > Pozdr.
                • carolina-8 Re: carolina-8 08.03.13, 17:55
                  Ale nie musisz zaraz pokazywać pazurówsmile mrau smile
                  nie wiedziałam,ze się przyznała do tego, nawet powertowałam sieć i nic nie znalazłam w tym temacie, oprócz jakiś komentarzy, plotek i pomyślałam,że może zaszła pomyłka np. z Stanisławą Celińską ?
                  oj, papierosy to był błąd liceum, a to chyba każdy przechodzismile
                  co do reszty nie będę się wymądrzać, bo może jeszcze wszystko przede mną tongue_out
    • janus50 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 06.03.13, 12:59
      Witaj
      henryann napisała:

> Moja data ur. - 11.11.1987
      >
      > Wiem, że moja data urodzenia papra mi zycie. Nie cieszę się niestety z posiadan
      > ia jej. Bo wciąż mam pod górę.
      >
      > Teraz ciekawi mnie jedno - czy czeka mnie wdowieńswto wg mojej piramidy? Mam od
      > groma 11, poza tym dwa pz to 9, a ostatni cykl to 7.

Twoja droga życia, z uwagi na dwie jedenastki (dzień i miesiąc urodzenia) oraz urodzeniową jedenastkę, nie jest łatwa. Jedenastka jest trudna do przepracowania a trzy jedenastki to zadanie wyjątkowo trudne, tak więc realizują się na poziomie dwa i przynoszą typowe dwójkowe aspekty, które, gdy popadną w negatyw, przynosić mogą czarnowidztwo, brak siły przebicia, zaniżanie wartości własnej, tendencje do popadania w depresyjność. Oczywiście mogą się także realizować pozytywnie i przynieść spełnione i harmonijne partnerstwo, szczęście rodzinne, życie u boku kochającej i oddanej osoby.
      Jednocześnie pozostajesz do 34 roku życia w pierwszym szczycie 4/22 i tu znowu mamy liczbe mistrzowską, która, siłą rzeczy, będzie się realizowała na poziomie 4 i może przynosić ograniczenia i przeszkody.
      Czwórka ta, w kontekście cyklu 2/11 oraz urodzeniowej 2/11, może pogłębiać negatywy dwójki.
      Do tego wszystkiego dochodzą wibracje imienne, które, o ile nie są dynamiczne i zindywidualizowane, będą także ciągnąć w dół. Jeśli brak tobie liter B i T i/lub D i M, to mamy kolejny niekorzystny element.
      Reasumując, każda wibracja może się realizować w sposób korzystny i niekorzystny. Układ cykl/szczyt 2/9 może przynieść straty osobiste, może jednak także przynieść spełnienie w postaci oddania dla związku i najbliższych. Dziewiątka korzysta z energii powracającej od innych ludzi. Wymaga od nas bezinteresownego zaangażowania się dla dobra innych, jeśli się w ten sposób spełniamy, wówczas dziewiątka przyniesie nam korzyści.
      Jeśli będziesz się zadręczała myśleniem o skrajnie negatywnym, dramatycznym wręcz przebiegiem twojej drogi życia, to sadzisz nasiona przyszłych wydarzeń. Bo negatywne myślenie przyciąga negatywne wydarzenia.
      Musisz pracować nad budowaniem wiary w siebie i pozytywnym myśleniem, wówczas przyciągać będziesz do siebie pozytywnych ludzi i pozytywne wydarzenia.
      Pozdrawiam
    • henryann Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 07.03.13, 10:08
      dziękuję za odpowiedzi smile
      Tak, czarnowidztwo i zaburzenia depresyjne są ze mną w pakiecie wink dużo tych jedenastek, za dużo.
      Bedzie, co ma być, prawda?smile Nie tylko 11 są trudne, tak mi się wydaje.
      A sposobem na przepracowanie 11 jest, że tak powiem, humanitaryzm i pomoc innym?
      I jeszcze jedno - to ta 4 może sprawiać, ze wszystko idzie jak po grudzie i problemy praktycznie w kazdej sferze?
      • janus50 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 07.03.13, 11:57
        Witaj ponownie
        henryann napisała:

> dziękuję za odpowiedzi smile
        > Tak, czarnowidztwo i zaburzenia depresyjne są ze mną w pakiecie wink dużo tych je
        > denastek, za dużo.
        > Bedzie, co ma być, prawda?smile Nie tylko 11 są trudne, tak mi się wydaje.
        > A sposobem na przepracowanie 11 jest, że tak powiem, humanitaryzm i pomoc innym
        > ?

Cykle określają naszą osobowość, sposoby podchodzenia do problemów i ich rozwiązywania, nasze wewnętrzne inspiracje i motywy działania. Jedenastki obecne są w cyklach, nie przynoszą wydarzeń zewnętrznych. Sposobem nie jest więc praca dla innych ale praca dla siebie. Nauczenie się zdrowego egoizmu. Twoje pytanie, tak na prawdę odzwierciedla twoje dwójkowe negatywy, zaniżanie wartości własnej, brak siły przebicia. Dlatego pytasz się czy masz zrobić coś dla innych. Odpowiedź brzmi - masz zrobić coś dla siebie!
        Czwórka w szczycie przynosi okoliczności zewnętrzne, więc utrudnienia, wrażenie, że zderzamy się ze scianą. Obie wibracje, zarówno dwójka (11 realizuje się u ciebie na poziomie 2 zdecydowanie) oraz czwórka są pasywne, receptywne, żeńskie - dlatego trudno jest tobie pokonywać przeszkody.
        Niezwykle istotne w tym układzie są twoje wibracje imienne. Bo one mogą ciebie wspierać w pokonywaniu życiowych zakrętów, jednak kiedy są niekorzystne, będą po prostu kulą u nogi, która cię spowalnia i hamuje.
        Pozdrawiam

> I jeszcze jedno - to ta 4 może sprawiać, ze wszystko idzie jak po grudzie i pro
        > blemy praktycznie w kazdej sferze?
    • henryann Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 08.03.13, 18:47
      Panie Janusu, bardzo proszę o poświęcenie mi jeszcze chwili. Od września wkraczam w 9 RN (wiem, ze nie wszyscy uznają ten system), a później w 2/11 RO.
      Jak te wibracje mają się do siebie?
      Poza tym, kiedy rozpoznam, ze wibruje jako 11?tongue_out Chyba nie jest tak, że musze być dwójką do końca żywota? Czy 11 dają pewność siebie, kreatywność, stanowczośc-czyli te wszystkie cechy, których mi brakuje wink
      • janus50 Re: Mam wpisane wdowieństwo? Do janusa50 09.03.13, 11:36
        Witaj
        henryann napisała:

> Panie Janusu, bardzo proszę o poświęcenie mi jeszcze chwili. Od września wkracz
        > am w 9 RN (wiem, ze nie wszyscy uznają ten system), a później w 2/11 RO.
        > Jak te wibracje mają się do siebie?

Wcale się nie mają. To dwa, zaprzeczające sobie systemy liczenia. Równie dobrze można powiedzieć, że cykl obrotu np. Księżyca ma 28 dni a wg. drugiego systemu 31.
        System liczenia roku osobistego jest oparty na cyklach astrologicznych, które są jasne i zrozumiałe oraz ściśle określone czasowo. Proponowany przez Panią Lobos system alternatywny, zwany rokiem numerologicznym, ma swoje oparcie w podpowiedziach aniołów, jak to sama Pani Lobos stwierdziła. Dlatego ja wybieram to pierwszesmile

> Poza tym, kiedy rozpoznam, ze wibruje jako 11?tongue_out Chyba nie jest tak, że musze b
        > yć dwójką do końca żywota? Czy 11 dają pewność siebie, kreatywność, stanowczośc
        > -czyli te wszystkie cechy, których mi brakuje wink

W pierwszej kolejności musisz zrozumieć jak należy postrzegać liczby mistrzowskie. Nie są one niezależnie działającym elementem. Każda liczba mistrzowska, jest jednocześnie swoją formą zredukowaną, czyli 11-2, 22-4, 33-6, 44-8. Jednak w odniesieniu od układu odwrotnego, wibracje podstawowe, czyli 2, 4, 6, 8 bywają liczbami mistrzowskimi. Liczby mistrzowskie są po prostu potencjałem drzemiącym w wibracji podstawowej. Nie jest tak, że nagle dwójka stanie się jedenastką i przestaje być dwójką. Dwójką będzie zawsze.
        Zresztą, jedenastka to moim zdaniem najtrudniejsza z liczb mistrzowskich. Wynika to ze skrajności pomiędzy dwa a jedenaście. Żadna inna liczba mistrzowska nie różni się tak bardzo od swojej formy podstawowej. Dwójka to potulny wykonawca planów innych ludzi, jedenastka to silny, charyzmatyczny przywódca.
        Traktuj więc swoją jedenastkę jako swego rodzaju turbo doładowanie dwójki, które zostanie uruchomione, gdy skutecznie będziesz zwalczała niekorzystne aspekty dwójki. Jednak jak każde turbo doładowanie nie działa wiecznie a w czasie ograniczonym...
        Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka