Dodaj do ulubionych

Dobrana para?

03.01.14, 17:33
Czy pasujemy do siebie? Widać coś ciekawego w naszych datach:
Monika04.02.90
Robert07.06.85
proszę ładnie chociaż o malutki komentarzsmile
Obserwuj wątek
  • janus50 Re: Dobrana para? 05.01.14, 16:56
   Witaj
   ermenfryda napisał(a):

   > Czy pasujemy do siebie? Widać coś ciekawego w naszych datach:
   > Monika04.02.90
   > Robert07.06.85
   > proszę ładnie chociaż o malutki komentarzsmile

   Ty jesteś urodzeniową siódemką a twój partner dziewiątką. Nie jest to optymalny układ, gdyż są to wibracje skonfliktowane i na dłuższą metę nie tworzą trwałych związków. Siódemka miewa problemy z wyrażaniem uczuć i emocji a dziewiątka, będąc wibracją otwierającą i dającą, oczekuje jednak komunikacji w tym względzie. Jednak wibracje urodzeniowe to nie wyłączny element określający jakość relacji pomiędzy dwiema osobami. Bardzo istotne są także wibracje dnia urodzenia. Tutaj jest nieco lepiej, dzień urodzenia Roberta ma wibrację siedem, więc idealnie harmonizuje z twoją urodzeniową siódemką, natomiast twój dzień urodzenia 4, pozostaje neutralny w kontekście jego urodzeniowej dziewiątki jak również siódemki z dnia urodzenia.
   Generalnie, w skali od 0 do 10, związek ten miałby około 4-5 punktów. Nie jest to co prawda rewelacja ale jednak daje szansę na trwały związek. Należy jednocześnie pamiętać, że bardzo istotne są również wibracje imienne i to one często są języczkiem u wagi w kontekście związków.
   Pozdrawiam
   • ermenfryda Re: Dobrana para? 05.01.14, 18:51
    Bardzo dziękuje za komentarz i poświęcony czassmile
  • freya_v Re: Dobrana para? 29.07.23, 14:49
   Wracam z weryfikacją po latachtongue_out Robert stał się moim mężem, ale zgodnie z Pana opisem kiepsko się dogadujemy i jest ciężko. Teraz codziennie musimy starać się by małżeństwo toczyło się jakoś dalejuncertain pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka