Dodaj do ulubionych

jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze

21.05.18, 10:40
Witam Panie Januszu,
Tone w dlugach juz od dluzszego czasu. Upadla firma kilka lat temu i od tego czasu same nieszczescia na mnie splywaja i wszedzie pech . Probuje znalezc prace , probuje z tego wyjsc ale komornicy nie daja mi zyc .Czuje ze juz wiecej nie dam rady , juz nie mam sil dalej walczyc i nachodza mnie ostatnio juz mysli samobojcze. Jak to mozliwe ze przyciagam same nieszczescia i nie moge normalnej dobrej pracy znalezc , mam dobry zawod , staram sie jak moge , pracuje od rana do wieczora ale moje sily juz sie koncza , juz mam dosc i nie widze rozwiazania . Moja data urodzenia to 25-02-1970 , mieszkam z synem 10-11-1997 , a moj dom to 1. Panie Januszu , prosze o pomoc , o interpretacje i jak moge to odwrocic. Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
  • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 21.05.18, 16:11
   Witaj
   Jesteś urodzeniową ósemką, więc odczuwasz potrzebę realizowania się w biznesie, pomnażania dóbr materialnych. Jednak jednocześnie jesteś urodzona dnia o wibracji 7, a to z kolei sprawia, że finanse nie powinny być głównym celem życia.
   Aktualnie, do końca życia, jesteś w czwartym szczycie o wibracji 1, który nakłada na ciebie konieczność realizowania się w sposób samodzielny, bez oczekiwania na pomoc innych ludzi. Odpowiedzialność, podejmowanie decyzji, obowiązki wobec wszystkich, których los jest zależny od ciebie.
   Ostatnie lata nie są zbyt pomyślne, gdyż przebywałaś w latach pustki od lutego 2016 do lutego 2018. Lata te splotły się z twoim rokiem osobistym 9, który trwał od września 2015 do września 2016, więc układ dość trudny. Wszelki przedsięwzięcia podjęte w tym okresie mogły kończyć się porażką.
   Jeśli mieszkasz w wolnostojącym domu, to warto na pewno sprawdzić osadzenie wejścia za pomocą chińskiego feng shui.
   Jeśli wejście jest osadzone w sferze niekorzystnej, również nie będzie to pomagało w realizowaniu rozmaitych działań budujących twój standard życia.
   Warto także sprawdzić twoje wibracje imienne. W tym celu powinnaś podać wszystkie litery składające się na wszystkie posiadane imiona i nazwiska. Także w przypadku gdy np. jakieś nazwisko zostało usunięte z dokumentów. Je także trzeba uwzględnić.
   Najlepiej podać na zasadzie: np. A - 5 razy, B - 1 raz, C - 2 itd. Ma to na celu zachowanie anonimowości.
   Pozdrawiam
       • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 23.05.18, 18:18
        Witaj ponownie
        Twoje wibracje imienne mają wartość 4-2-6. To dość pasywne i dołujące wibracje. Brak im dynamiki, siły przebicia, poczucia wartości. Są mocno osadzone w materii, stąd twoje problemy siłą rzeczy skupiają się w tej sferze. Korzystne z pewnością jest to, że nie masz żadnych braków w poszczególnych wibracjach. Warto zastanowić się nad zmianą wibracji na jakieś bardzo dynamiczne, np. 1-9-1.
        Tak jak wcześniej wspomniałem, wyszłaś niedawno z lat pustki i powinno się twoja sytuacja teraz zacząć poprawiać.
        Warto byłoby także sprawdzić osadzenie wejścia do twojego mieszkania, jeśli jest osadzone np. w trudnościach, to będzie dodatkowy czynnik niekorzystny.
        Jeśli podasz swój adres, tylko ulica i nr domu i mieszkania, bez miasta, to sprawdzę jeszcze wibrację adresu.

        Pozdrawiam
         • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 23.05.18, 21:12
          A pomyślałaś może o tym, jak ta informacja może wpłynąć na kogoś? Ja pomyślałem i dlatego złagodziłem swoją wypowiedź.... Jest niestety czterdziestka, ale to nierozsądne by zaraz o tym krzyczeć, ale cóż mleko się rozlało. Trochę delikatności by nie zaszkodziło...
          • ivo_e Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 24.05.18, 05:40
           Drogi Panie Januszu nie ma ,,usprawiedliwionych'' kłamstw, monna ma problemy, straciła już firmę, pracuje od rana do nocy bez rezultatu, wychowuje sama syna. Trzeba powiedzieć zdecydowane stop życiu w pokorze i cierpieniu. Zaproponowałam numerologa, choć jeśli nie ma pieniędzy to zmienię jej ustawienia bezpłatnie, W numerologii karmicznej jest na to dobry czas. Tylko kobieta ''heroina'' radzi sobie jeszcze z zaczynaniem wszystkiego od początku wiele razy, jednak i herosom kończą się kiedyś siły, a konsekwencje bywają wtedy nieodwracalne. Monno masz teraz dobry czas na zmianę: rok osobisty o wibracji mistrzowskiej 38/11 (nauczyciel), neutralny maj o wibracji 7, a wczoraj miałaś bardzo dobry dzień osobisty o wibracji 3, był też dobry dzień uniwersalny. Jestem z rodziny o korzeniach rosyjskich, u nas imiona zmienia się urzędowo.Nie stosujemy technik dywinacyjnych-wróżebnych, wszystko opiera się na matematyce i tablicach Aleksandrowa. Twoim przeznaczeniem w numerologii karmicznej jest 6, a to wibracja miłości, współpracy, rodziny, empatii i spełnienia materialnego, oczywiście w jej aspektach pozytywnych. Anowi dziękuję, że napisałaś na forum do monny.
           • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 24.05.18, 07:56
            Proszę wskaż, w którym momencie skłamałem! Zajmuję się numerologią od ponad 20 lat i wiem co to jest empatia i delikatność. Nie można pochopnie strzelać z najcięższych dział, bo można wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
            Ponadto, jeśli się nie ma czarno na białym wszystkich danych, to nasze opisy tutaj mogą być mocno spekulatywne. Więc lepiej pisać rozsądnie. Napisałem że wibracje nie są korzystne i warto byłoby to zmienić, to za mało?
            Pozdrawiam
           • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 24.05.18, 08:26
            A nawiązując do opisanych przez ciebie tablic Aleksandrowa i braku stosowania technik wróżebnych, to jest oczywiste, że numerologia klasyczna nie posługuje się technikami wróżebnymi. W gruncie rzeczy, im mniej wiedzy ma numerolog, tym bardziej posiłkuje się właśnie technikami wróżebnymi, bo tutaj nie trzeba się wykazywać wiedzą... Co do tablic Aleksandrowa, to nie wiem wiele o nich, jednak z mojego doświadczenia wiem, że stosowanie zasad odnoszących się do cyrylicy w alfabecie łacińskim mija się z celem. Wartości poszczególnych liter totalnie się rozmijają a to wprowadza przekłamania.
            Pozdrawiam
            • monna4 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 24.05.18, 10:25
             Ojeje czy to ja przyciagnelam ? Ecale bym sie nie zdziwila smile
             Panie Januszu a jak moge zmienic wibracje?
             Moj adres Rene van Chalonstraat 24 . Wejscie do mieszkania jest z klatki schodowej na parterze.
             Dodam ze bardzo duzo pomagam ludziom ktorzy nie znaja jezyka , tlumacze , chodze do lekarzy , pomagam w trudnych sytuacjach . Niestety ostatnio jestem tak zdolowana ze nie mam sily odbierac telefonow od znajomych i sfrustowana ze caly czas ktos ode mnie cos chce . Mam tez ciagle swoje problemy finasowe z ktorych nie moge wyjsc i mimo staran idzie wszystko "do tylu" , ciagle sie pogarsza. Czy to moze to mieszkanie ?
             • janus50 Re: jak odwrocic pecha i przyciagnac piniadze 24.05.18, 11:40
              Witaj ponownie
              Podstawą naszego portretu numerologicznego jest droga życia z daty urodzenia. To ona, wraz z wpływami planetarnymi definiuje nasze aktualne możliwości oraz wyzwania z którymi się musimy zmierzyć. Wibracje imienne są wartością dodaną. Korzystne będą nas wspierać a niekorzystne będą nam tworzyć utrudnienia i ograniczenia. Jednak nie można wszystkiego zrzucać na karb wibracji imiennych. Należy potrzeć całościowo. W twoim przypadku wibracje imienne nie są niestety wsparciem. Ponadto zawierają skrajnie niekorzystną liczbę 40, która sprawia, że narażeni jesteśmy na borykanie się z wieloma trudnościami, odpowiedzialnością za wielu ludzi i spraw, które trzeba znosić z pokornie pochyloną głową. Ten element w połączeniu z latami pustki, rokiem osobistym 9, dużą ilością wibracji parzystych, które są pasywne, mógł się przyczynić do opisanych przez ciebie problemów.

              Co do mieszkania, to, o ile mieszkanie twoje nie ma swojego numeru, to wibracja adresu wynosi 1 co jest korzystne. Tutaj bardziej istotne byłoby sprawdzenie osadzenia wejścia do mieszkania za pomocą chińskiego feng shui. Piszę chińskiego, gdyż zeuropeizowana opcja feng shui nie podaje niekorzystnych stref. Aby stworzyć taką analizę niezbędny jest plan mieszkania ze wskazaniem dokładnych kierunków świata.
              Ponadto, należy pamiętać o tym, że wibracja mieszkania jak i analiza fengshui to jedynie elementy całości. Nie należy się więc spodziewać, że po zmianie numerologicznej wszystkie problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Skuteczna zmiana ma być wsparciem, pomocną dłonią.
              Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka