Dodaj do ulubionych

Jak realizuje sie wibracja z daty ur?

05.09.18, 11:58
Pani Tereso, musze Pania przeprosic. Nie wiem jak Pani to zrobila? Tarot? Numerologia? Faktycznie dzialalnosci nie zalozylam, a generalnie latwo mi nie jest. Probowalam, w zasadzie na sile.
Mam problem. A sytuacje beznadziejna. Jestem z 08.05.1982, 33 z daty. Gdzies doczytalam, ze glowna wibracja 33 realizuje sie przez dzien i miesiac, u mnie 8+5=13.
Bardzo prosze o podpowiedz, jakie prace pasowalyby do tych wibracji? Jestem dobrym obserwatorem zachowan ludzkich, mam wyczucie, rzucilam psychologie przez brak finansow.

Joanna
Obserwuj wątek
    • teresa.numerolog Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 06.09.18, 05:32
      Pani Joan_r, oczywiście przyjmuję przeprosiny wink smile ,
      chociaż ze smutkiem, że nie udało się Pani założyć firmy i odnosić sukcesów sad
      Zapytała Pani: „Nie wiem jak Pani to zrobila? Tarot? Numerologia?”
      Odpowiadam: rok temu zrobiłam to „tylko” smile na podstawie Numerologii...

- A. Pani Joan_r, w związku z tematem tychże przeprosin, i w związku z tendencjami numerologicznymi występującymi w Pani dacie urodzenia, poszerzę wnioski dotyczące komunikacji:

-
    • joan_r Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 07.09.18, 19:08
      Dziękuję za tak szeroką i wnikliwą odpowiedź Pani Tereso. Od razu nasuwa mi się pierwsze pytanie:

1. z jakich obliczeń wnioskuje Pani "niewystarczającą siłą przebicia do ok. 2024-2025"?

Miałam współpracować z pewnym chłopakiem nad serwisem internetowym, ale zostałam mocno oszukana. Włożyłam sporo czasu, w tym zaniedbałam ciało przez zasiedzenie przy laptopie, żeby się odbić. Ale to mi nie wyszło.

Jestem niestety podatna na sugestie, a motywację wokół siebie baardzo słabą, albo negatywną, jestem krytykowana a nie wspierana.

Podróże zagraniczne to już schyłek, ale wiązały się z sytuacjami wymagającymi przejścia własnych lęków i słabości, o właśnie.... lubię być odważna - tak można to ująć. No i poznawanie zachowań ludzkich, charaktery, ich osobowości, poglądy... Ostatnio uwielbiam czytać o profilerach. Źle wykorzystałam swoją młodość... Ale krytykowana byłam odkąd pamiętam. Matka chciała dać mnie nawet do zawodówki. A ja się uparłam i powiedziałam nie. Mogłam tak częściej słuchać siebie, to nie miałabym może teraz zmartwień. Stąd brak stabilizacji zawodowej, finansowej, a za tym idzie brak stabilizacji uczuciowej.

Manipulacja to dla mnie złe słowo. Ale potrafię mieć wpływ na innych, jednak wolę pozytywny dla nich, niż dla siebie.

Skoro już na psychologię późno, myślałam niejednokrotnie o coachingu.

Dorabiam na pisaniu prac dyplomowych, w tej chwili 3 na raz (to sądzę ostatnie prace już). Ale nie potrafię za dużo brać, mimo iż jestem naprawdę dobra w pisaniu. Teraz robię kolejną stronę internetową na wordpressie, ale znowu za śmieszne pieniądze - nie potrafię wycenić swojej pracy wysoko.

Odpowiadam na 3 punkt.
      To wszystko prawda... niestety.

A propo mamy. Cóż.... nie da mi możliwości działania. Ona we mnie nie wierzy. Nigdy nie wierzyła.
      Jestem tez w związku z mężczyzną z 13.01.1970 = 22. Po prostu dałam szansę...

Działalności nie będę zakładać, wolę rozliczać się przez pewną firmę.

Czy mogę zatem Panią prosić o tarota? Jeśli to możliwe.

Chciałabym jednak dowiedzieć się:
      w jakiego rodzaju działalności/pracy byłoby najlepiej dla mnie Joanny realizować satysfakcjonujące ŻYCIE ZAWODOWE W NAJBLIŻSZYCH KILKU LATACH? Czy to byłoby dobre pytanie?

pozdrawiam serdecznie
      Joanna

• teresa.numerolog Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 08.09.18, 11:45
          Pani Joan_r,
          napisała Pani m.in.: „Czy mogę zatem Panią prosić o tarota? Jeśli to możliwe. Chciałabym jednak dowiedzieć się: w jakiego rodzaju działalności/pracy byłoby najlepiej dla mnie Joanny realizować satysfakcjonujące ŻYCIE ZAWODOWE W NAJBLIŻSZYCH KILKU LATACH? Czy to byłoby dobre pytanie?”
          Pani Joan_r, pytanie może być dobre – zwłaszcza jeśli będzie zadane na „dzień dobry” Tarotowi, a później liczba i jakość coraz bardziej szczegółowych pytań może już zależeć od intuicji Tarocisty oraz Jego inwencji/intelektu/itd. i Jego doświadczenia ezoterycznego/życiowego/itp./itd. ...
          Ja Tarota nigdy sama nie stawiałam, chociaż dawno temu korzystałam ze wsparcia Tarota...
          Przez kilka lat posługiwałam się Runami, m.in. zadając Runom pytania „od ogółu do szczegółu”, ale ten etap zakończyłam w 2013.

Pani Joan_r, w związku z tym, że napisałam m.in. [6.09.2018]:
          „- A. (…) -
    • joan_r Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 14.09.18, 11:02
      Czlowiek rozpisuje sie o wlasnych lekach i slabosciach, a potem jak to czyta...
      Prawde mowiac minelam sie z przeznaczeniem, bylam na psychologii, to byla najlepsza droga. Ale po roku rzucilam przez problemy. Teraz za tym tesknie i jest trudniej wrocic.

Mam opozycje slonca do ksiezyca w kosmogramie urodzeniowym, probowalam zapomniec. Nie da sie. To mega trudne, wiec musze sie posilkowac pozytywnymi slowami, ale racjonalnymi. Moglabym byc przewodnikiem duchowym, zawsze wyciagam reke jak czuje, ze mam pomoc. Sadze, ze mam zdrowe podejscie do pomagania. Jako 33 naprawde sie w tym realizuje, chcac nie chcac, tak mnie zycie prowadzilo - po doswiadczenia. Zalozylam strone internetowa na doradztwo w zwiazkach, bo czuje sie w tym bardzo dobrze. Sama swoj zwiazek zakonczylam niedawno. Powtarza sie schemat: nie masz pracy nie bedzie zwiazku. Pomaganie, doradzanie.... Z mojego serca to az sie przelewa, a jako 33 to skopalabym tylki tym co krzywdza i nie sa sprawiedliwi.
      Pytam o ta 13 bo sadze, ze trzeba. To jak z liczeniem osobistego roku. Jak sie objawia to 13? Naprawde mam ciagle pod gorke. Chociaz moj byly partner ma dzien urodzenia 13 i jest mega pracowity. Ja to po prostu popelnilam blad, ze nie skonczylam psychologii.

Bol po rozstaniu sprawil, ze chce czegos nowego, mam duza luke w swoim cv, bo tak chcialam pomagac. Postanowilam wprowadzic cos nowego. Szukam pracy. Obym przez watpliwosci tego nie porzucila.

Gdyby sie ktos zastanawial. To nie byla od tak decyzja, musialam znalezc wlasne argumenty. Przekonywanie mnie, ze etat jest lepszy itd., nie dziala na mnie. Pieniadze nie sa tak wazne dla mnie i typowe wartosci, ktorymi wiekszosc sie kieruje.
        • teresa.numerolog Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 14.09.18, 13:23
          Cyt: "Pytam o ta 13 bo sadze, ze trzeba. To jak z liczeniem osobistego roku. Jak sie objawia to 13? Naprawde mam ciagle pod gorke. Chociaz moj byly partner ma dzien urodzenia 13 i jest mega pracowity. Ja to po prostu popelnilam blad, ze nie skonczylam psychologii."

Pani Joan_r, datę urodzenia – moim zdaniem – należy analizować wyłącznie w całości.
          Ani droga życia, ani pierwszy punkt zwrotny (w piramidzie do Pani daty urodzenia jest to 4/13), ani żadna tzw. liczba mistrzowska, ani żaden tzw. dług karmiczny, itd., nie może być rozpatrywany w pojedynkę.
          Skupienie się wyłącznie na jednej wibracji z piramidy zawęża (w sposób dezinformujący lub po prostu błędny) analizę daty urodzenia do analizy tylko jednego z kilkudziesięciu elementów piramidy (wibracji + podwibracji), i to elementów ZAWSZE powiązanych ze sobą + ZAWSZE zależnych od siebie + często sprzecznych ze sobą, itp., itd.
          A analiza piramidy powinna obejmować nie tylko te kilkadziesiąt elementów, które uzyskujemy w wyniku obliczania piramidy (+ te powiązania/zależności/sprzeczności/itp. między elementami)... Wnioski z analizy piramidy powinny uwzględniać również wnioski wynikające z przewagi/nadmiaru jednych wibracji i nieobecności/niedoboru innych wibracji, z ew. „zastępowalności”, itp., itd.
          Tu szerzej na ten temat:
          numerter.blogspot.com/2016/11/data-urodzenia-ktora-liczba-jest.html
          numerter.blogspot.com/2016/11/piramida-numerologiczna-interpretacja.html

Pozdrawiam,
          Teresa
        • klaudia105 Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 03.10.18, 22:44
          konkretnie chciałabym się dowiedzieć co takiego moze zrobic numerologiczna 7 zeby zaczac godniej zyc i godniej zarabiac ? mam wrażenie że utknelam w schemacie w którym nie ma już wyjścia, a do tego wszystkiego jestem z bardzo ciężkim partnerem (numerologiczna 11- 18.01.1981) który momentami mam wrażenie że mnie wykańcza;/ czy numerologia może coś podpowiedzieć na temat związku 7 z 11? czy można u Pani zamowic taki gotowy własny portret numerologiczny?
          • teresa.numerolog Re: Jak realizuje sie wibracja z daty ur? 04.10.18, 09:48
            Pani Klaudio105, proszę podać daty „urodzenia się” Waszej relacji na kolejnych etapach tejże relacji: datę poznania w necie/realu, datę pierwszego spotkania, daty bardzo ważnych emocjonalnie rozmów/spotkań, ew. datę/daty dot. wspólnego zamieszkania, daty deklaracji/oświadczyn/zaręczyn, inne daty bardzo ważne emocjonalnie (np. osobiste – bez potrzeby ich nazywania/opisywania), itp., itd.

Pani Klaudio105, proszę też napisać, jak bardzo jest Pani zdeterminowana, by zmienić pracę, + czy istnieje możliwość stosunkowo łatwej renegocjacji aktualnych warunków pracy, itp., itd., bowiem – na podstawie Pani daty urodzenia – obecny moment chyba nie jest momentem najbardziej optymalnym, by zaczęła Pani starać się o zmianę firmy...
            Aby odpowiedź była w miarę możliwości najbardziej precyzyjna: proszę podać daty zawarcia/podpisania obowiązującej umowy o pracę i/lub datę faktycznego podjęcia pracy i/lub daty bardzo ważne emocjonalnie dot. rozmowy kwalifikacyjnej, itp., itd., oraz – najlepiej w pw ( teresa.numerolog@gmail.com ) – daty urodzenia szefów (szefa naczelnego, Pani kierownika, itp.), daty dot. rejestracji firmy, itp.

Z uwagi na ewentualne interpretowanie dat dotyczących firmy i innych osób, chyba lepiej byłoby korespondować poza Forum ( teresa.numerolog@gmail.com ) …

Pozdrawiam,
            Teresa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka