Dodaj do ulubionych

Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Tereso

24.10.18, 14:56
Witam serdecznie,
proszę o kilka słów na temat relacji czy jest szansa na fajny związek. Ja: 25.06.1973, partner: 14.03.1977. Poznaliśmy się 6 października br.

Pozdrawiam,
sakuraa
Obserwuj wątek
  • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 26.10.18, 10:52
   Pani Agnieszko, wbrew pozorom dziś napisałam niewiele. Wystarczyło dokonać kilku drobnych zmian w naszej korespondencji sprzed ok. roku: forum.gazeta.pl/forum/w,23210,164850490,164850490,Prosze_o_pomoc_Pani_Tereso_.html

   Pani Agnieszko, to nt. Pani relacji z Panem-14.03.1977 → czyli fragmenty naszej korespondencji sprzed ok. roku z drobnymi zmianami.

   6.10.2017: <Pani Agnieszko, wg Pani opisu i wg Numerologii stopniowo wychodzi Pani „na prostą”, dlatego chyba lepiej obecnie nie brać na swoje barki związku, który może nie być partnerski... Pani Agnieszko, w Pani dacie urodzenia występują tendencje do nadopiekuńczości, ale przy wychodzeniu przez Panią „na prostą” powinny mieć one jakieś granice... wink smile
   Ma Pani dwójkę Dzieci w różnym wieku, a Pan chciałby być Pani trzecim dzieckiem, i to najstarszym – wymagającym Pani matczynej troski i Pani „kierowniczej roli”, itp., oraz dodatkowo z problemami „nad wiek” poważnymi, itp., itd.:
   - 1/ Pan jest młodszy od Pani o [zmiana-26.10.2018: prawie 4 lata].
   - 2/ W dacie urodzenia Pana występują tendencje numerologiczne do potrzeby wspierania Pana, matkowania Panu, kontrolowania Pana, oraz do potrzeby innych form pilotowania Pana lub sprawowania opieki menedżerskiej nad Panem – przez kobiety w całym życiu, począwszy od matki i innych kobiet z rodziny, po kobiety w jakiś sposób mogące „zastąpić” matkę (partnerki, żony, koleżanki, podwładne, wspólniczki biznesowe, itd.).
   --
   • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 26.10.18, 10:54
    To ciąg dalszy odpowiedzi...

    Proponuję też zapoznać się z wieloma ciekawymi materiałami/ nt. współuzależnienia w internecie. To tylko niektóre z nich:
    -.-.- www.psychologia.edu.pl/czytelnia/63-terapia-uzalenienia-i-wspouzalenienia/336-syndrom-wspoluzaleznienia.html (np. „nadopiekuńczość zbyt mocne koncentrowanie się na partnerze (mężu), próby rozwiązywania jego problemów, oderwanie się od własnych spraw”);
    -.-.- www.uzaleznieniepoznan.pl/artykuly/25-czym-jest-wspoluzaleznienie-i-jak-je-rozpoznac
    -.-.- www.psychologia.edu.pl/czytelnia/52-alkoholizm-i-narkomania/625-koncepcja-i-terapia-wspoluzaleznienia.html
    -.-.- www.google.pl/search?q=rodziny+alkoholika+wsp%C3%B3%C5%82uzale%C5%BCnienie&oq=rodziny+alko&aqs=chrome.3.69i57j69i59j0l4.14440j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 , w tym np.: www.parpa.pl/index.php/rodzina-dzieci/wspoluzaleznienie
    -.-.- www.psychologia.edu.pl/czytelnia/63-terapia-uzalenienia-i-wspouzalenienia/342-charakterystyka-kobiet-wspoluzaleznionych.html


    Pani Agnieszko, życzę wyłącznie pomyślnych wyborów i decyzji!

    Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie,
    Teresa
     • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 29.11.18, 11:13
      Dzień dobry Pani Lauro,

      to raczej nie przypadek, że poprosiła Pani o „taką analizę” pod korespondencją z Panią Sakuraaga...
      Obie analizy mają podobny wydźwięk...


      - 1/ „Pan jest młodszy od Pani”.
      - 2/ „W dacie urodzenia Pana występują tendencje numerologiczne do potrzeby wspierania Pana, matkowania Panu, kontrolowania Pana, oraz do potrzeby innych form pilotowania Pana lub sprawowania opieki menedżerskiej nad Panem – przez kobiety w całym życiu, począwszy od matki i innych kobiet z rodziny, po kobiety w jakiś sposób mogące „zastąpić” matkę (partnerki, żony, koleżanki, podwładne, wspólniczki biznesowe, itd.).”
      --
      • lara37 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 29.11.18, 12:20
       Jestem w szoku skąd mozna tyle wiedzieć tak trafnie przynsjmniej o mnie, bo ja tego mezczyzny jeszcze nie znam osobiście...ja jestem psychologiem tato pił mama się nim opiekowała lubie kontrolować mężczyzn dominowwc nad nimi opiekować się itd chociaz to jest meczace i tez chce juz z tym skonczyc.i moze odmienić role. Co oznacza prwnym podpowiedzi moge pani udzielic w pw? Ja tu niwa ja nie rozumiem skrotu. Bardzo bym prosiła jeszcze o taką interpretację z moim mężem on 12.02.1983.... nam bardzo sie obecnie nie układa chociaz on byl moja Wielka miłością. To jest ogromny zastój. A inni mezczyzni do mnie lgna taki czas. Ostatnio byla jeszcze hedna osoba 11 ktora wyznała mi miłość ale szybko suw wycofsla czego tez nie rozumiem on 8.01.1991 a ja nie umiem zapomniec my jie bylismy razem on kilka miesięcy się we mnie wpatrywal. Po czym wyznał milosc i sie wycofal. Zawsze bylam z mlodszymi nie lubie starszych mezczyzn. I dlaczego musze tak uwazac co mi grozi. Z mężem mam rozdzielnosc majątkowa wydaje sie ze wszystko mam zabezpieczone...bardzo dziękuję Pani ma ogromny dar....
       • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 29.11.18, 12:56
        Pani Lauro,
        bardzo dziękuję za wyjaśnienia i za miłe słowa... smile


        Poproszę o daty bardzo ważne emocjonalnie:
        … o datę ślubu oraz – jeśli Pani pamięta – o datę poznania w realu/necie, ew. o datę pierwszego spotkania,
        … o datę zaręczyn/deklaracji,
        … o daty bardzo ważnych spotkań/rozmów,
        … o datę wspólnego zamieszkania...
        … ew. o inne daty bardzo ważne emocjonalnie dla Pani i/lub Męża,
        … o daty bardzo ważne emocjonalnie w relacji z Panem-8.01.1991.

        Postaram się odpowiedzieć w najbliższych dniach.

        Pozdrawiam,
        Teresa
        • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 30.11.18, 08:01
         Dzień dobry Pani Lauro,

         napisała Pani m.in.: „I dlaczego musze tak uwazac co mi grozi. Z mężem mam rozdzielnosc majątkowa wydaje sie ze wszystko mam zabezpieczone...”
         Ale ja napisałam tylko tak: „proponuję we wszystkich sferach życia asekuracyjnie, tak na wszelki wypadek, na bieżąco zabezpieczać (...)” → bowiem w Pani dacie urodzenia występują m.in. tendencje numerologiczne wskazujące na potrzebę asekuracji (szczególnie, jeśli poniższe tendencje rozpatrujemy łącznie).

         … Tendencje do stosunkowo częstych (częstszych niż przeciętnie): zmian, początków, nowych etapów w życiu (w pojedynczych sferach życia lub jednocześnie w kilku sferach życia), itp., itd.

         … Tendencje do potrzeby styczności z przepisami prawa, np. tendencje do potrzeby wykazywania się znajomością przepisów prawa.

         … Tendencje do potrzeby/chęci walki ustnej/pisemnej/urzędowej/itp./itd. na styku z prawem i/lub materią.

         … Tendencje (raczej silne) do różnego rodzaju, z różnym nasileniem, przeciwności/blokad/oporów/prztyczków/itd. ze strony społeczeństwa, wszelkiej władzy, urzędów/banków/instytucji/organizacji/stowarzyszeń, sądów/sędziów/adwokatów/notariuszy/doradców/itd., szefów/współpracowników/podwładnych, kontrahentów/klientów/wspólników/itd., służby/resortu zdrowia, firm usługowych, kolegów/koleżanek, itd. (czyli ze strony różnych firm/instytucji/ludzi od ministrów po sąsiada).

         … Tendencje (silne) do potrzeby starannych działań w zakresie profilaktyki/diagnostyki/zdrowia → m.in. z uwagi na możliwość występowania w tej sferze tajemnic, opóźnień, komplikacji, niedopowiedzeń/niejasności/pomyłek, oporów/kaprysów personelu medycznego, itp., itd.
         [proszę zapoznać się z postami na blogu],
         + z uwagi na bardzo delikatną/skomplikowaną sferę emocjonalną
         + z uwagi na możliwość niesprzyjającego oddziaływania tejże delikatnej sfery emocjonalnej na zdrowie fizyczne
         (i – czasami – odwrotnie),
         + z uwagi na potrzebę unikania niepotrzebnego/nadmiernego wysiłku fizycznego, niepotrzebnego dźwigania ciężarów, ryzyka w sporcie i gdziekolwiek indziej, itp., itd.

         … Tendencje do potrzeby starannych działań prawnych/formalnych/organizacyjnych/itp. w zakresie PANI spraw mieszkaniowych, w sprawach własności PANI mieszkania/domu i własności PANI dóbr, w sprawach darowizn/spadków/itp., itp., itd.
         [proszę zapoznać się z postami na blogu].


         Pani Lauro, skoro napisała Pani, że „tego mezczyzny jeszcze nie znam osobiście...”, to byłoby najlepiej, by ewentualnymi tajemnicami w życiorysie „tego mężczyzny” nie zajmować się i po prostu o nich nie pisać...


         Pani Lauro, nt. Pani relacji z Mężem i Panem ur. 8.01. przygotuję odpowiedź w oparciu m.in. o datę ślubu i ew. w oparciu o inne daty.


         Pozdrawiam,
         Teresa
   • lenkaw17 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 07.01.19, 00:22
    Witam serdecznie Pani Tereso i wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile
    Mam pytanie odnośnie piramidy liczb, związek partnerski: czy jeśli z piramidy wynika,ze nie jesteśmy związkiem karmicznym, ale wiele punktów w piramidzie się pokrywa np.: mamy taki sam 1 punkt zwrotny, jego 4 punkt zwrotny jest taki sam jak moja droga życia, jego 2 punkt zwrotny jest taki sam jak moja droga życia oraz jego 3 punkt zwrotny jest taki sam jak moja liczba realizacji i mój środkowy cel jest taki jak jego liczba ekspresji, to to znaczy,ze te dusze są do siebie podobne, miały podobne przeżycia oraz maja wspólne cele/zadania i to możne być dobra relacja, mogą się lepiej rozumieć i łatwiej stworzą dobry związek czy to nie ma absolutnie żadnego znaczenia?
    ##############################
    ####### Osoba pierwsza #######
    ##############################

    Pierwsze imiê: Magdalena
    Drugie imiê: Justyna
    Nazwisko: Walicka
    Data urodzenia: 17-04-1976


    4PZ-----------------------9/27------------------------4PZ
    3PZ----------------7/16/25/34/43/52/61----------------3PZ
    1PZ---------3/12/21----------------4/13/22/31/40------2PZ
    C--------4-----------------8/17--------------5/23-------C = 8/17/26/35/44
    1WW------------4-----------------------3 v 1----------2WW
    WG------------------------1 v 3------------------------WG

    Cykl formuj¹cy do: 17.08.2004
    Cykl produktywny: 01.01.2005 - 01.01.2032
    Cykl ¿niwny po: 17.12.2032

    Pierwszy punkt zwrotny: 2000 - 2004
    Drugi punkt zwrotny: 2009 - 2013
    Trzeci punkt zwrotny: 2018 - 2022
    Czwarty punkt zwrotny: 2027 - 2031

    Lata pustki: 1988-89, 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37,
    2048-49, 2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97

    Liczba duszy: 3/12/30
    Liczba realizacji: 9/18/45
    Liczba ekspresji: 3/12/75

    Lekcje karmiczne
    1 - 3.5 - 8
    2 - 2.5 - 2
    3 - 2.5 - 4
    4 - 2.5 - 2
    5 - 2.5 - 4
    6 - 2.5 - 0
    7 - 1.5 - 2
    8 - 2.5 - 0
    9 - 2.5 - 1

    £¹czna iloœæ liter: 23
    Liczby parzyste: 4
    Liczby nieparzyste: 19

    Tranzyty
    Lata: 0 - 1
    Fizyczny: 4
    Mentalny: 1
    Duchowy: 5
    Esencja: 1/10


    ##############################

    Interesuje mnie to zagadnienie tez ogólnie, bo tez takie podobieństwa miałam z pierwsza wielka miłością.
    Serdecznie dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam ciepło smile
    • lenkaw17 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 07.01.19, 00:24
     ##############################
     ####### Osoba pierwsza #######
     ##############################

     Pierwsze imiê: Magdalena
     Drugie imiê: Justyna
     Nazwisko: Walicka
     Data urodzenia: 17-04-1976


     4PZ-----------------------9/27------------------------4PZ
     3PZ----------------7/16/25/34/43/52/61----------------3PZ
     1PZ---------3/12/21----------------4/13/22/31/40------2PZ
     C--------4-----------------8/17--------------5/23-------C = 8/17/26/35/44
     1WW------------4-----------------------3 v 1----------2WW
     WG------------------------1 v 3------------------------WG

     Cykl formuj¹cy do: 17.08.2004
     Cykl produktywny: 01.01.2005 - 01.01.2032
     Cykl ¿niwny po: 17.12.2032

     Pierwszy punkt zwrotny: 2000 - 2004
     Drugi punkt zwrotny: 2009 - 2013
     Trzeci punkt zwrotny: 2018 - 2022
     Czwarty punkt zwrotny: 2027 - 2031

     Lata pustki: 1988-89, 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37,
     2048-49, 2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97

     Liczba duszy: 3/12/30
     Liczba realizacji: 9/18/45
     Liczba ekspresji: 3/12/75

     Lekcje karmiczne
     1 - 3.5 - 8
     2 - 2.5 - 2
     3 - 2.5 - 4
     4 - 2.5 - 2
     5 - 2.5 - 4
     6 - 2.5 - 0
     7 - 1.5 - 2
     8 - 2.5 - 0
     9 - 2.5 - 1

     £¹czna iloœæ liter: 23
     Liczby parzyste: 4
     Liczby nieparzyste: 19

     Tranzyty
     Lata: 0 - 1
     Fizyczny: 4
     Mentalny: 1
     Duchowy: 5
     Esencja: 1/10


     ##############################
     ######## Osoba druga #########
     ##############################

     Pierwsze imiê: Krystian
     Nazwisko: Brosz
     Data urodzenia: 14-07-1990


     4PZ----------------------8/17/26----------------------4PZ
     3PZ-----------------9/18/27/36/45/54------------------3PZ
     1PZ---------3/12/21------------------6/15/24/33-------2PZ
     C--------7-----------------5/14-------------1/10/19-----C = 4/13/22/31/40
     1WW------------2-----------------------4 v 6----------2WW
     WG------------------------2 v 4------------------------WG

     Cykl formuj¹cy do: 14.11.2018
     Cykl produktywny: 01.01.2023 - 14.03.2047
     Cykl ¿niwny po: 01.01.2050

     Pierwszy punkt zwrotny: 2022 - 2022
     Drugi punkt zwrotny: 2031 - 2031
     Trzeci punkt zwrotny: 2040 - 2040
     Czwarty punkt zwrotny: 2049 - 2049

     Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,
     2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

     Liczba duszy: 5/14/23
     Liczba realizacji: 3/12/39
     Liczba ekspresji: 8/17/62

     Lekcje karmiczne
     1 - 2.4 - 3
     2 - 1.4 - 3
     3 - 1.4 - 0
     4 - 1.4 - 0
     5 - 1.4 - 1
     6 - 1.4 - 1
     7 - 0.4 - 1
     8 - 1.4 - 1
     9 - 1.4 - 3

     £¹czna iloœæ liter: 13
     Liczby parzyste: 5
     Liczby nieparzyste: 8

     Tranzyty
     Lata: 0 - 1
     Fizyczny: 2
     Mentalny: 2
     Duchowy: 2
     Esencja: 6


     ################################
     ##### Obliczenia dodatkowe #####
     ################################

     Drogi ¿ycia
     Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44
     Druga osoba: 4/13/22/31/40
     Suma dróg ¿ycia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75/84


     Zwi¹zek karmiczny: NIE

     Pierwsza osoba
     DZ: 8/17/26/35/44
     1PZ: 3/12/21
     CP: 8/17

     Druga osoba
     DZ: 4/13/22/31/40
     1PZ: 3/12/21
     CP: 5/14
  • zabka21041961 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 19.12.18, 15:58
   Poprosze kilka slow na temat mojej relacji Pani Terwso Witam serdecznie Pani Tereso i poprosze kilka slow na temat mojej relacji Ja 21.94.1961 partner 23.09.1964 poznalismy sie w listopadzie 8.11.2014 po dosc burzliwych latach postanowilam skonczyc ten zwiazek ktory nawt nie wiem czy mozna bylo nazwac zwiazkiem ale jakos nie do konca jestem spokojna i nie wiem dlaczego?
   • zabka21041961 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Tere 19.12.18, 16:26
    zabka21041961 napisała:

    > Poprosze kilka slow na temat mojej relacji Pani Witam serdecznie Pani
    > Tereso i poprosze kilka slow na temat mojej relacji Ja 21.04.1961 partner 23.09
    > .1964 poznalismy sie w listopadzie 8.11.2014 po dosc burzliwych latach postanow
    > ilam skonczyc ten zwiazek ktory nawt nie wiem czy mozna bylo nazwac zwiazkiem a
    > le jakos nie do konca jestem spokojna i nie wiem dlaczego?
     • teresa.numerolog Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 20.12.18, 14:37
      - To ciąg dalszy -


      - F. „ale jakos nie do konca jestem spokojna i nie wiem dlaczego?”
      -...- 1/ Obecnie Pani siła przebicia maleje do poziomu niskiego = obecnie, czyli w okresie subiektywnie (z Pani punktu widzenia) niesprzyjającym do ok. 2019-ew.2020. [por. E-2]
      -...- 2/ M.in. w związku z F-1, i być może dodatkowo w związku z B2, proponuję zwracać uwagę na tendencje występujące w Pani dacie urodzenia do przyciągania/„prowokowania” incydentów/sytuacji przemocowych różnego rodzaju, z różnym nasileniem, z różną częstotliwością, itp., do przyciągania/„prowokowania” przemocy słownej/emocjonalnej/psychicznej/fizycznej/bytowej/materialnej/itp./itd., itp.
      -...- 3/ Proponuję zwracać uwagę na tendencje występujące w Pani dacie urodzenia (wg dwóch różnych metod numerologicznych) do potrzeby bardzo starannego pilotowania spraw profilaktyki/diagnostyki/zdrowia/leczenia, + do potrzeby unikania niepotrzebnego wysiłku fizycznego i/lub niepotrzebnego ryzyka (mogącego mieć ew. niekorzystny wpływ na stan zdrowia).


      - G. WNIOSKI dot. zmiany układu od ok. 2018 → por. E oraz B.
      ---..-
      • zabka21041961 Re: Proszę o kilka słów na temat relacji Pani Ter 15.02.19, 15:03
       Witam ponownie Pani Teresko dziekuje slicznie za odpowiedz (przepraszam ze tak pozno ale tak to wyszlo) w sumie to mnie Pani zaskoczyla a mowiac szczerze ze zdumnienia opadla mi szczeka haha nie takiej odpowiedzi sie spodziewalam (po konsultacjach z innymi numerologami i tarotem itp.) raczej oczekiwalam potwierdzenia ze dobrze zrobilam konczac ten zwiazek bez przyszlosci . Dobitnie mi powiedzano ze zwiazek jest toksyczny i powinnam go jak najszybciej zakonczyc , a tu czytam ze jest zupelnie inaczej ehh samo zycie . Pani Teresko czy jest mozliwosci kontaktu z Pania poprzez maila ? lub w inny sposob? bo mam kilka zapytan nawet jesli bylaby to usluga platna . Szczerze mowiac to zwiazek jest w zawieszeniu poprostu mimo insynuacji ktore otrzymalam od innych osob postanowilam dac sobie czas i zobaczyc jak ja sie z tym wszystkim bede czula , moja babcia mawiala ze trzeba pewne rzeczy puscic wolno i ze jak do ciebie wroca to znaczy ze sa :twoje: a jak nie wroca to twoje nigdy nie byly nie wiem czy nie mam wyobrazen gornolotnych ale jakos tak czuje i mam jakies wewnetrzne przekonanie do Pani, ze jest Pani w stanie rozswietlic mi wiele spraw bo to ze mam akurat swoj 9 rok i osobisty i numerologiczny do urodzin czyli do kwietnia no i slawetnego Urana oddech na plecach to druga sparawa wiem ze pewne rzeczy dzieja sie po cos i nie bez przyczyny i to bym chciala rozjasnic za pomoca numerologi wiec z wdziecznoscia bym czekala na Pani odpowiedz z pozdrowieniem Wiesia-zabka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka