Dodaj do ulubionych

Czy 8 z 11 ma szansę???

15.11.18, 11:42
Dzień Dobry,

Czy mogłabym prosić o interpretację związku numerologicznej 8 z 11? Zastanawiam się czy taki związek ma szansę przetrwania. Czy to tylko krótkotrwałe zauroczenie, które szybko minie i pozostana tylko wspomnienia.
Jestem 11 (moja data urodzenia urodzenia: 22 czerwca 1981 godz 6:35), a mój partner, z którym wiążę przyszłość jest 8 (4 stycznia 1983).
Czy w ujęciu numerologicznym to dobry układ?

To dla mnie bardzo ważne, więc będę bardzo wdzięczna za interpretację.

Pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Obserwuj wątek
      • teresa.numerolog Re: Czy 8 z 11 ma szansę??? 17.11.18, 08:31
        Dzień dobry,

proszę podać datę urodzenia/początku Waszej znajomości - czyli datę pierwszego kontaktu/spotkania w realu/necie, oraz (ewentualnie) inne daty bardzo ważne emocjonalnie dla Pani/Was (np. daty bardzo ważnych spotkań/rozmów, daty deklaracji/oświadczyn, itp., itd.).

Pozdrawiam,
        Teresa
        • teresa.numerolog Re: Czy 8 z 11 ma szansę??? 19.11.18, 09:22
          Dzień dobry,

początek Pani znajomości z Panem wydaje się być dość obiecujący...
          Jednak nie bez znaczenia dla przyszłości/jakości związku może być praca nad sobą i nad związkiem...

- A. Na podstawie dat urodzenia oraz dat poznania w necie/realu (i – w mniejszym stopniu – na podstawie dat ważnych rozmów) → „związek ma szansę przetrwania”, chociaż może być w nim niełatwo o ustabilizowany tryb życia, o przewidywalność, o podążanie w jednym kierunku, itp., itd.
          Jeśli Wasz związek byłby kontynuowany w 2.połowie lat 20., to wtedy i/lub nieco później mógłby przypadać okres testu/próby dla związku.

- B. Na podstawie tylko dat urodzenia → to „czy taki związek ma szansę przetrwania” może zależeć nie tylko od kwestii uczuć, ale w dużej mierze może zależeć od kwestii wzajemnego zrozumienia i komunikacji/współdziałania, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

-
            • zmeczona81 Re: Czy 8 z 11 ma szansę??? 19.11.18, 18:39
              Pani Tereso,
              Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
              Faktycznie ostatnio miałam bardzo ciężki okres w życiu, ale powoli wszystko zaczyna wychodzić na prostą. Zawsze byłam pozytywnie nastawioną osobą do życia i świata i powoli ten stan zaczyna wracać 😁
              Gdy rejestrowałam się tu faktycznie byłam już tak zmęczona wszystkimi kłopotami, że taki login jako pierwszy przyszedł mi do głowy, ale wiem, że teraz już byłby zupełnie inny 😁

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
              A.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka