Dodaj do ulubionych

Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu

08.05.19, 20:55
Witam,
jakie zagrozenia niesie ze soba data slubu 6.07.2019 - wychodzi liczna karmiczna 7/16,co wnosi ta liczba, w jaki sposób data ta może oddziaływać na małżenstwo
jezeli chodzi o rok osobisty to moj 5, narzeczonego 4
miesiac moj 3, narzeczonego 2, dzien osobisty mój 9 (co moze oznaczac ta 9 dla mnie)?, narzeczonego 8

Obserwuj wątek
  • teresa.numerolog Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 08.05.19, 21:59
   Dzień dobry Pani Ambi83,

   wszystkie daty należy rozpatrywać w całości, a nie wycinkowo.
   Skupianie się bowiem na pojedynczych liczbach z reguły prowadzi do błędnych wniosków...
   Proponuję zapoznać się z postem: numerter.blogspot.com/2016/11/data-urodzenia-ktora-liczba-jest.html


   Jeśli chciałaby Pani, bym wypowiedziała się nt. daty ślubu i nt. wpływu daty ślubu na Waszą relację, to proszę podać Wasze daty urodzenia, datę początku Waszej znajomości w realu/necie oraz inne daty ważne emocjonalnie dla Pani/Was – np. datę deklaracji/zaręczyn, datę wspólnego zamieszkania, daty bardzo ważnych rozmów/spotkań, itp.
   Jeśli którejkolwiek z dat nie byłaby Pani pewna na 100%, to proszę o tym napisać.

   Proszę jednak wziąć pod uwagę, że odpowiedź na tego rodzaju poważne pytanie to nie jest odpowiedź na pytanie o zmianę kolejnego miejsca zatrudnienia...

   Pozdrawiam,
   Teresa
   • ambi83 Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 08.05.19, 22:13
    data zaręczyn 31.05.2015, poznaliśmy się w marcu 2010
    więcej dat nie pamiętam
  • ambi83 Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 08.05.19, 22:07
   dopisałam dalszy ciąg pytania bezp. na Pani e-mail: teresa.numerolog@gazeta.pl
   • teresa.numerolog Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 10.05.19, 12:06
    Dzień dobry Pani Ambi83,

    poniższa odpowiedź – z uwagi na brak daty poznania (czyli daty urodzenia Waszej znajomości) – może być nie do końca precyzyjna...


    A. Pani obawy co do daty ślubu wydają się być nadmierne, bowiem:
    … 1) Data ślubu ogólnie bardzo „pasuje” do Waszych dat ur., chociaż w znaczącym stopniu może być bardziej „skrojona na miarę” daty ur. Pana. [por. B-1]
    … 2) Obecnie, oraz w początkowym ok. 2,5.letnim okresie Waszego małżeństwa, to nie data ślubu (i nie data zaręczyn) może być bezpośrednią „sprawczynią” Pani obaw i kontynuacji obecnych problemów → to Wasze daty ur. obecnie, i do ok. 2021-2022, wnoszą tendencje numerologiczne do wzajemnego konfliktowania się, do walk o przywództwo/dominację/itp. w Waszej relacji, do nasilenia spraw do załatwienia + problemów do rozwiązania + sporów + dyskomfortu, itp., itd.
    …... a) W powyższym konfliktowaniu się Waszych dat ur. może uczestniczyć dodatkowo, do ok. 2020-2021, data najmu obecnego mieszkania (podana przez Panią w pw).
    …... b) Wasze daty ur., oraz data zaręczyn i data najmu obecnego mieszkania, wnoszą tendencje do nadmiernie emocjonalnych i czasami zbyt szybkich/pochopnych, w tym czasami raniących, działań/zachowań/decyzji/opinii/ocen/słów, z tym że data najmu obecnego mieszkania to (tu przesadzę) jakby „pole minowe”.
    ~~~~~ Jeśli data najmu obecnego mieszkania faktycznie charakteryzuje Wasze obecne wspólne zamieszkanie, to mimo natłoku spraw np. związanych z przygotowaniami do ślubu, można byłoby pokusić się o możliwie szybką (np. w jakimś stopniu prowizoryczną) zmianę miejsca zamieszkania.
    Każda nowa data wspólnego zamieszkania może być „lepsza”, bardziej zgodna/ugodowa, itp., niż omawiana data najmu obecnego mieszkania...


    B. Co po ok. 2021-2022?
    … 1) Po ok. 2021-2021 przez ok. od 1,5 roku do ok. 2.lat może konfliktować się data ur. Pana i data ślubu (to jeden z kilku wyjątków dotyczących opisu z p. A-1, bowiem nie ma ŻADNEJ daty idealnej...), + może bardziej niż dotąd nie sprzyjać data zaręczyn.
    Czyli → spraw do załatwienia i/lub problemów do rozwiązania może nie będzie ilościowo znacząco mniej, ale mogą to być sprawy/problemy innego charakteru i/lub te sprawy/problemy mogą być bardziej polubownie przez Was załatwiane/rozwiązywane (bowiem Wasze daty ur. w tym okresie już mogą się nie konfliktować...).
    … 2) A później może być kilka lat oddechu... smile


    C. Na co Pani i Pan moglibyście zwracać uwagę?
    … 1) Na pracę z emocjami, by w miarę możliwości uczyć/nauczyć się kontrolowania emocji...
    … 2) Na unikanie narzucania sobie nawzajem czegokolwiek, co mogłoby niepotrzebnie ograniczać wolność/niezależność/indywidualizm/itp., co mogłoby ranić godność osobistą, itp.
    … 3) Na poznanie technik zarządzania konfliktami – konfliktami nieuchronnymi w prawie wszystkich relacjach międzyludzkich (można zacząć od internetu, np. tutaj: www.google.com/search?q=konflikty+ma%C5%82%C5%BCe%C5%84skie&oq=konflikty+ma%C5%82%C5%BCe%C5%84skie&aqs=chrome..69i57j0l4.13891j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 , i od specjalistycznych publikacji).
    … 4) Na wybory dat związanych ze wspólnym zamieszkaniem w najbliższych kilku latach (na wybory dat faktycznego zamieszkania, na wybory dat umów, na wybory różnych dat dot. innych czynności urzędowych, itp., itd.) → by daty te m.in. w miarę możliwości w dużym stopniu sprzyjały zgodnemu/spokojnemu/cierpliwemu/itp. porozumiewaniu się między sobą i z ludźmi/otoczeniem/środowiskiem.


    Życzę Pomyślności!

    Pozdrawiam serdecznie,
    Teresa
    • ambi83 Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 12.05.19, 20:55
     Dziękuję Pani Tereso, cieszę się, że data ślubu pasuje do nas. Jeżeli chodzi o relację między nami to mamy tendencję to tego o czym Pani pisze. Jakie daty/liczby sprzyjają zgodnemu porozumiewaniu się?a jakie wykluczają. W jaki sposób to przeliczyć.
     Chciałabym zapytać jeszcze o datę 13.07.19 - co ona by mogła wnosić dla naszych dat urodzenia.
     • teresa.numerolog Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 17.05.19, 06:36
      Dzień dobry Pani Ambi83,

      na Pani pytanie: „Jakie daty/liczby sprzyjają zgodnemu porozumiewaniu się?a jakie wykluczają. W jaki sposób to przeliczyć.” nie mam prostej i krótkiej odpowiedzi, bowiem:
      … 1/ Wszystkie daty analizuję tylko całościowo łącznie kilkoma metodami.
      A w ramach każdej analizy każdej daty → analizuję tylko całościowo łącznie kilkoma metodami wszystkie analizowane tematy i wszystkie (wybrane przez osobę pytającą i/lub przeze mnie) tezy do udowodnienia/odrzucenia.
      … 2/ We wszystkich datach urodzenia (i we wszystkich innych datach) występują tendencje do „jakichś” problemów w komunikacji/współpracy, i te tendencje nigdy nie występują w pojedynkę...
      … 3/ Na początku nauki Numerologii proponuję zgromadzić i przeanalizować+porównać kilkadziesiąt dat urodzenia (podanych w internecie) osób znanych publicznie z problemów w komunikacji/współpracy z ludźmi, + z konfliktowości, z despotyzmu (w rodzinie i/lub w miejscu pracy), + z ciętego=raniącego języka, + z nieprzestrzegania zasad savoir-vivre'u, + z braku/niedoboru empatii, + z chodzenia pod prąd wbrew opinii otoczenia, itp., itd.
      W trakcie takiej analizy można poszczególnym grupom dat urodzenia przyporządkować różne rodzaje problemów interpersonalnych, np. można oddzielnie „odkrywać” tendencje do skłonności do pyskowania, oddzielnie „odkrywać” tendencje do skłonności do ściemniania/mitomanii, oddzielnie „odkrywać” tendencje do jaskrawego nieliczenia się z opinią otoczenia, itp., itd.


      Data 6.07.2019 czy data 13.07.2019?
      … Trudno o jednoznaczną odpowiedź – obie mają swoje „plusy” i „minusy”, jak wszystkie daty wink
      … Najważniejszy argument „za” datą 6.07.2019 i „przeciw” dacie 13.07.2019 → data 13.07.2019 od 2.połowy lat 30. do końca lat 40. może wykazywać tendencje niesprzyjające, natomiast data 6.07.2019. od 2.połowy lat 30. do ok. 2047-2048 może wykazywać tendencje średnio sprzyjające (sprzyjające tak „pół na pół”).

      Pozdrawiam,
      Teresa
      • ambi83 Re: Pani Tereso - proszę o wypowiedź - data ślubu 17.05.19, 20:39
       Dziękuję. Uspokoiła mnie Pani, że wybór daty 6.07 jest przychylniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka