Dodaj do ulubionych

Rok 4 mnie wykonczył psychicznie

20.01.20, 14:48
Koncze powoli rok własny 4, ale mnie on totalnie wykonczyl. Psychicznie, mentalnie i troche fizycznie.Pojawily sie problemy z obnizeniem nastroju, depresja, nuda, rutyna w codziwennym zyciu, niemoznosc jej przełamania. Dodatkowo rozne problemy w domu w ogrodzie, awarie prądu, pieca itp. Także zdrowotne, musiałem kilkanaście razy chodzić do dentysty, robic rożne badania, także czasami drobne sprzeczki ze znajomymi. Zero miłosci, flitrów. Jak cos sie pojawilo, szybko zniknało. Rok stagnacji w uczuciach, finansach i nudy. Dodatkowo u mnie do wrzesnia nałożyła sie jeszcze 7, a teraz rok osobosty 8 blokuje ta cholerna czwórka. Na szczęście dzięki tarotowi i numerologii wiem, że rok 5 odda, to co zabrał 4. Moje życie zmieni się o 180 stopbi, wyprowadzę się, poznam nową miłość, nową pracę w innym miejscu, ale czwórka będzie mnie gnębiła do samych urodzin w lutym. Tylko 9 okazała się trudniejsza niż 4 w całtm 9-letnim cyklu. Nawet 2 była lepsza.
Obserwuj wątek
    • kamerados Re: Rok 4 mnie wykonczył psychicznie 01.02.20, 16:51
      To norma,dlawielu osób to 4 wieńczy dzieło. Taka mała 9, w Kielichach tarotowych woda już nie ma jak spływać, i jak nie napędza jakiegoś koła, to to chodząca anomalia.
      Zresztą, w innych żywiołach nawet jeśli 5 coś przełamuje to na łeb na szyję, ale my te cykle traktujemy po macoszemu, a tymczasem wynikają one z materialności naszego "światka" , obserwacji przyrody.
      Spójrz na Zimę, kiedy ważne stająsięieniądze i "magazyn", kiedy objadłeśsię tak wiele owoców i trunków,że ciwychodzi bokiem? To właśnie to o czym mówisz,masz dosyć, "chandrę", niechęć do zmiany.
      Nie lubisz 2c- kowej bierności.
      Teraz - patrz - mamy 4" 2" razem 8 i...uśmiechnij się ;D

--
      Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
      Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
      Za powiekami mija Czerwony Październik,
      Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)
    • lauramildrid Re: Rok 4 mnie wykonczył psychicznie 15.02.20, 09:25
      Mój drogi teraz moja córka przeżywa rok osobisty nr 4.Póki co to sama mówi że żyje jakby w spowolnionym tempie.Najchętniej siedziałaby w domu przed TV z palcami w buzi i kotem na kolanach.
      Musisz się poddać i pokochać czwóreczkę.Mów do niej w uczuciem czwóreczko ach czwóreczko cóż czynisz ,cóż czyniszsmile
    • sliwinska55 Re: Rok 4 mnie wykonczył psychicznie 26.02.20, 00:10
      ;chyba obecnie najlepszą i przewidywalną wróżka jest Alicja, kilka razy korzystałam z wróżb, ale jak wykonała mi oczyszczanie energetyczne to po prostu cud, moje życie się zmieniło co jest nie możliwe, pech który prześladował mnie od lat puscił, teraz jestem szczęśliwa a zycie się ułożyło mimo wielu komplikacji, wróżka jak dla mnie numer 1.
      jej strona to allsh.net/wrozka-alicja lub www.wrozka alicja.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka