Dodaj do ulubionych

Y spółgłoska czy samogłoska obliczę wibracje

28.02.20, 09:38
W związku z tym, że w naszym kraju wciąż trwa dyskusja na temat numerologicznej funkcji litery y zgłaszam się pro bono smile jako osoba chętna do wyliczenia wibracji imiennych. Dla osób które się zgłoszą wyliczę wibracje imienne z uwzględnieniem litery y jako spółgłoski oraz odwrotnie jako samogłoski. Dodam podstawowy opis do obu wibracji.
Po wyliczeniu proszę osoby które się zgłoszą o weryfikację,który opis bardziej do nich pasuje?
Będzie potrzebna data urodzenia oraz ilość liter we wszystkich imionach i nazwiskach, z bierzmowania ( panieńskie i po mężu dla pań)

Robię to celem eksperymentu.Nie znalazłam dotąd w żadnym wątku nikogo, kto zrobił by takie portrety celem porównania.
Zapraszam chętnychsmile


Obserwuj wątek
    • 123lct Re: Y spółgłoska czy samogłoska obliczę wibracje 22.06.20, 07:29
      To jest tłumaczenie strony z książki Juno Jordan

      JordanJuneNumerologyTheRomancelnYourName / lardan% 2C% 20 Juno% 20-% 20Numerology% 20-% 20Środki -Pragnienie wewnętrzne. Indywidualność Dusza tęskni. Co najbardziej cenią poszczególne osoby. Osobiste upodobania i niechęci. Ambicja i zachęta. Metody i sposoby patrzenia na rzeczy. Sposób, w jaki zostanie wyrażony prawdziwy charakter. Czyta się: „Będziesz chciał być lub robić”. Przy obliczaniu liczby serc używaj tylko samogłosek: a, e, i, o, u. W i y są czasami samogłoskami, ale nie są właściwie używane do określania popędu wewnętrznego lub duszy. The Heart's Desire można znaleźć w łagodnych wargach pieśni i harmonii. W jest niespokojnym, trudnym i testującym wpływem, a nie częścią wewnętrznej natury. Y jest skrzyżowaniem, mistycznym, okultystycznym, mądrym, oddzielnym i powściągliwym, ale bardzo często oznacza nieznane i to, co nadejdzie. Jego wpływ i moc w życiu jednostki lub w twoim życiu pokazane są na lekcji Punkty Intensyfikacji. Nie wchodzi w pragnienie serca. Niektóre imiona nie mają innej samogłoski oprócz y. Wskazuje to na rozwój duchowy, ale nie w pełni rozwinięty w tym życiu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka