Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc wibracje z imion i nazwisk

19.06.20, 11:51
Posiadam następujące wibracje z imion i nazwisk
(Samogłoski/spółgłoski/całość)
Pierwsze imię 1/26/9
Drugie 16/14/3
Trzecie 16/5/3
Pierwsze nazwisko 11/28/3
Drugie nazwisko 25/20/9

Wibracje wychodzą z tego co wyliczyłam
6-3-9

Ale ja nie rozumiem dlaczego to wogóle do mnie nie pasuje.
Ekspresja zewnętrzna 3 to chyba radość życia,umiejęność komunikacji,ktoś kto nie ma problemu z porozumieniem... Ja w kontaktach z innymi jestem trudna,kłótliwa,zawsze muszę postawić na swoim.
W potrzebach duszy 6... ja nie pragnę pełnej rodziny,nie lubię dzieci i nie planuję... Nie cierpię prac domowych...

9 w realizacji pasuje jako jedyna.
Pytałam osób które mnie znają i dla nich ta 3 zewnętrzna to jak twierdzą jakiś kawał chybasad

Jak to jest z tymi wibracjami skoro ni jak nie odnosi się to co mojej osobowości?
Skoro wibracje zewnętrzna ma określać jak nas widzą inni to mnie coś tu nie pasuje.

Y liczyłam wg kanonu jako samogłoski w pierwszym imieniu Katarzyna.

Przy wyliczenia na przekór po" Loboszowemu" wychodzi 8-1-9 . To już bardziej pasuje ale jestem 1 numerologiczną więc w wyrazie zewnętrznym to się jakby porywa...

Nie wiem już,pogubiłam się. Moja data urodzenia 21.12 1984
Niech ktoś mi to pomoże zrozumieć...

Obserwuj wątek
    • 22indygo Re: Proszę o pomoc wibracje z imion i nazwisk 19.06.20, 22:07
      Hej smile
      Przede wszystkim napisz proszę, czy Ty masz trzy imiona w dowodzie czy dwa imiona + to trzecie jest z bierzmowania?
      Jak pierwszy raz przeliczyłam samą siebie na tym forum to też nic mi się nie zgadzało ale potem numerolog poprosił o podanie wibracji bez imienia z bierzmowania i te już pasowały jak ulał (Pozdrawiam najserdeczniej "Alte Seele" i Janusa50, bo od nich zaczęła się moja przygoda z numerologią smile
      Napisz proszę, jakie Ci wychodzą cyfry, gdy nie bierzesz pod uwagę imienia z bierzmowania. Ja nie jestem profesjonalnym numerologiem jak Janusz czy Teresa na tym forum ale może chociaż znajdziemy błąd.
      Ja miałam identyczną sytuację jak Ty i okazało się, że kompletnie nie realizuję się z imieniem z bierzmowania. Pozdrawiam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka