Dodaj do ulubionych

Diament życia + prośba:)

28.03.06, 16:07
Spotkałam się z takim określeniem, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic więcej na
ten temat, może ktoś podsunie mi jakąś publikację gdzie znajdę cokolwiek
więcej na ten temat.
I prywatasmile 26.11.75 w jakim cyklu życia teraz jestem?smile

Pozdrawiam

Obserwuj wątek
    • janus50 Re: Diament życia + prośba:) 28.03.06, 21:14
      Witaj
      Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z określeniem diament życia, oczywiście
      w powiązaniu z numerologią. Muszę jednak powiedzieć, że istnieje w zależności
      od systemu czy autora książki bardzo różne określanie tych samych zjawisk czy
      elementów numerologii. Czasami muszę się głęboko zastanowić co ten czy inny ma
      na myśli pisząc to czy tamto...
      A co do cyklu to jesteś aktualnie w drugim cyklu życiowym o wibracji 8 z 26.
      Obliczanie cykli jest dość proste: pierwszy cykl to liczba miesiąca urodzenia,
      drugi to liczba dnia a trzeci to liczba roku. Pierwszy i drugi cykl trwają po
      28 lat natomiast trzeci od 56 roku życia do końca życia..
      Pozdrawiam
    • yata1 Re: Diament życia + prośba:) 30.03.06, 22:45
      ZNALEZIONE w necie:
      ssl.allegro.pl/item91673205_portret_numerologiczny_kody_umyslu.html
      • Wykreślę schemat graficzny tzw. „Diament życia” z którego dowiesz się o
      cyklach rozwoju Twojej osobowości, kiedy zmiany będą zachodzić i czego będą
      dotyczyć.

o cyklach:
      www.umysl.pl/ezoteryka/218.php
      • janus50 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 14:43
        ale jestem ślepy... Przecież diament to po prostu choinka numerologiczna, czyli
        graficzne przedstawienia wyliczeń z daty urodzenia!!
        Figura którą tworzy przypomina diament, u góry szczyty życiowe na dole czarne
        szczyty, z trókątów tworzy się po prostu diament!
        A tego nie wiedziała nawet moja numerologiczna guru... No cóż człowiek sie uczy
        całe życie!
        Pozdrawiam
        • alekxis7 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 16:56
          Witam!

I właśnie tutaj znajdują się LATA PUSTKI o które ktoś
          pytał.
          np. dla daty 28.07.1976 wygląda to
          tak:
          1 w.8-do 28 roku
          życia
          2 w.6- od 31 roku życia do
          39
          3 w.5- od41 roku życia do
          49
          4 w.3- od 52 roku
          zycia..............
          proszę zauwazyc przerwy między wierzchołkami, to sa lata pustki,
          ale nie mam wiadomosci na ten temat.
          • cdominka Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 18:08
            Nie bardzo wiem skąd Ci się wzięły właśnie te przerwy. Długość wierzchołków
            zależy od liczby drogi życia. Przeczytaj sobie.
            www.umysl.pl/ezoteryka/216.php4
            dla 28.07.1976- czyli droga życia 4
            1 wierzchołek 0-32 roku życia
            2 wierzchołek 33-41 roku życia
            3 wierzchołek 42-50 r.ż
            4 wierzchołek od 51 r.ż
        • yata1 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 17:59
          A to Janusz dziwne ,ze nei wiedziała......... tzn,ze nie czyta książek, które są
          dostępne na rynku.

Tu poniżej podam link,gdzie założycielka tego forum - amatemi- pięknie objaśniła
          na czym polega diament życia.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23210&w=26977439&v=2&s=0

• janus50 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 19:50
            yato, jak już napisałem do alekxis, moja nauczycielka uczyła się numerologii
            około 15 lat temu, wtedy było niewiele książek opisujących ten temat, wiem że
            na pewno czytała Lobos, a tam nic nie ma o diamencie życia, zresztą nikt tak na
            prawdę nie odpowiedział na pytanie zawarte w tytule tego wątku.. To kwestia
            nazewnictwa po prostu, ja określam to jako choinkę numerologiczną, spotkałem
            się też z określeniem numerologicznego trójkątam, czy wykresu życia...
            A co do lektór mojej numerolog to odpowiem pytaniem na pytanie, czy ty
            zaglądasz do elementarza języka polskiego ze szkoły podstawowej?? Nie
            potrzebujesz bo to wszystko wiesz po prostu. Po co więc ma czytać jakieś
            książki skoro wie wystarczająco dużo i nie jest jej to potrzebne?
            Pozdrawiam
            • yata1 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 21:13
              (...)nikt tak na
              >
              > prawdę nie odpowiedział na pytanie zawarte w tytule tego wątku.. To kwestia
              > nazewnictwa po prostu(...)
              Jak to nikt Janusz? Dałam Ci podpowiedźwink

Dziewczyna pytała o cykle też zapodałam jej link.

Janusz, elementarz uległ przekształceniu. to jest naturalna droga ewolucji, kto
              stoi w miejscu ten praktycznie nie rozwija się i w gruncie rzeczy cofa się .
              Widzę,ze dla Twojej nauczycielki NUMEROLOGIA nie jest pasją, stała się rutynową
              czynnością ,wyuczonym na kursach schematem, który powiela 15 lat. Zapewne jest
              to sposób na dorobienie do pensji , ale pasji w niej nie widzę.
              Jak mozna nie przeczytać CZERMIŃSKIEJ( po prostu nie wierzę ), ZYBERTALA,
              REKUSA.......... podobne piramidki pokazuja się też w ksiazkach Margaret
              Arnold.......... NO nie wierzę oczom,kiedy czytam to co piszeszsadJak to poco?
              żeby nie być w tyle, żeby umieć odpowiedzieć na takie proste pytania.
              Też Cię pozdrawiamsmile))
              • janus50 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 21:31
                droga yato
                z całą pewnością i ja i ty mamy jeszcze wiele do odkrycia w numerologii,
                możliwe że za 10 lat zupełnie inaczej będziesz na to patrzeć...
                numeologia to nie wiedza która została odkryta przed chwilą, to wiedza która
                trwa od tysiącleci, czy sądzisz że Pani Kowalska czyta np. książki Pani Brzozy?
                Nie porównuje oczywiscie w żaden sposób mojej nauczycielki do Pani Kowalskiej
                bo wiadomo że jest Kowalska a potem długo, długo nic. Jednak jeśli się robi
                około 1000 pełnych analiz rocznie, z czego połowę na zasadzie osobistych
                konsultacji, to zdobywa się wiedzę praktyczną, ona potrafi np. po minucie
                rozmowy stwierdzić czy osoba 44 realizuje się w pozytywie czy w negatywie, czy
                może jako zredukowana 8. My jesteśmy pasjonatami ona jest praktykiem.
                Poza tym skąd mam wiedzieć co czyta a czego nie, wiem że na pewno ma Lobos,
                Eneagram, skrypty Tamiry Zori, skrypty Kowalskiej, Zylbertala, i jeszcze kupę
                innych książek, jednak powołuje się z reguły na Kowalską, Lobos i Andrzejewską..
                Pozdrawiam
              • janus50 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 21:42
                acha, no i podtrzymuję to co napisałem, że nikt nie udzielił odpowiedzi, bo
                diament życia to po prostu graficzne przedstawienie numerologicznej analizy
                daty urodzenia, to było tak proste że nie wiem dlaczego od razu nie złapałem,
                przecież mam to co najmniej dziesięć razy dziennie przed oczami,
                może nazwa trochę mnie zmyliła po prostu, diament - coś cennego, tajemniczego,
                niedostępnego....
                Pozdrawiam
                • yata1 Re: Diament życia + prośba:) 02.04.06, 14:53
                  Janusz,nadal uważasz ,ze to nie jest podpowiedź?
                  "ZNALEZIONE w necie:
                  ssl.allegro.pl/item91673205_portret_numerologiczny_kody_umyslu.html
                  • Wykreślę schemat graficzny tzw. „Diament życia” z którego dowiesz się o
                  cyklach rozwoju Twojej osobowości, kiedy zmiany będą zachodzić i czego będą
                  dotyczyć."
                  Twoja odpowiedz:
                  "diament życia to po prostu graficzne przedstawienie numerologicznej analizy
                  > daty urodzenia..."

Rozbrajasz mnie Januszsmile
                  spójrz na rysunek formy krystalicznej diamentu:
                  adept.vel.pl/pl/pyramid.php
                  Dla Dziewiątki( Janusza) - diament
                  Jego wpływ na daną osobę zależy od charakterystycznych jej właściwości - może
                  zarówno wywołać zakłócenia, jak i przywrócić harmonię. Diament ma niezwykłą moc
                  wspomagania człowieka w dostrajaniu się do wyższych wibracji. Nosi się go na
                  nagiej skórze.
                  www.gwiazdy.com.pl/40_99/20.htm
                  Historia, mity i legendy
                  ptgem.pl/pokaz.php?idz=8&id=23
                  Pozdrawiam
      • janus50 Re: Diament życia + prośba:) 31.03.06, 19:43
        alekxis... Mam nadzieję że nie jest w tobie tyle niewiedzy co złośliwości,
        wiadomym jest że każdy system ma swoje nazewnictwo, dla mnie zwrot diament
        życia też był zagadką dopuki nie przeczytałem że opisuje drogę życia. A kreślę
        ten numerologiczny schemat co najmniej 10 razy dziennie. Moja nauczycielka
        uczyła sie numerologii około 15 lat temu, wtedy było niewiele książek na rynku,
        wiem że na pewno czytała Lobos. Poza tym swoją wiedzę wzięła nie z książek lecz
        z kursów z Wildą-Kowalską, Andrzejewską oraz spotkań organizowanych z Panią
        Lobos...
        twoje odkrycie lat pustki jest totalnie chybione.. Jak już wspomniałem lata
        pustki występują co 12 lat, jest to powiązane z kalendarzem chińskim i nijak
        się ma do szczytów numerologicznych..
        Pozdrawiam
        • alekxis7 Re: Diament życia + prośba:) 01.04.06, 12:57
          witam!
          Nikogo nie atakowałam . To mnie sie atakuje.
          DLACZEGO? Osobą która tutaj miesza nie jestem
          ja. Dobrym adwokatem mogłaby byc yata gdyby nie ta cięta
          riposta.
          Dlaczego janus50 odbiłeś piłeczkę do
          mnie?? Dwa razy pomyślmy zanim ch
          cemy kogoś zranic. " jak się nie kręc plecy z tyłu"
          pozdrawiam .........
        • alekxis7 Re: Diament życia + prośba:) 01.04.06, 14:18
          witaj!
          Jakieś nieporozumienie, to było do wszystkich z
          podziękowaniem. Widzę że komputer zastrajkował i poprostu
          przesunął mój